Dawn 2007 jan. 29. - 07:20:41
(141/9721)
Sziasztok! Magam is lelkes rajongója vagyok a sorozatnak. Még '92-ben kaptam rá az egyik német csatornán. Sajnos magyarul csak a 3. évadot láttam, de most mindent bepótolok amit a német nyelv hiánnyossága okozott. Viszont találtam egy érdekességet az M1 150 részesnek hírdeti a sorozatot, viszont ha megnézitek az IMDb oldalát ott a hat évad összesen 148 rész (ha jól számoltam). Remélem a kettõ közötti különbség a két nagyfilmet jelenti. További jó sorozatnézést mindenkinek.
10/10
szterke 2007 jan. 28. - 21:01:50 10/10
(140/9721)
Ja igen, a Farm ahol élünket én is néztem. Na, az aztán tényleg rég volt.. (Jól rémlik, hogy a 'Retekklub' adta?) De mennem bõven nem hagyott olyan mély nyomokat, mint ez a fantasztikus sorozat. (Onnan amúgy jórészt csak a lányok, Lora és Mary(?) rémlenek, meg aki késõbb a férje lett és olyan viccesnek találtam a becenevét:) Ki volt ott hasonló karakter, mint Sully? Mert ilyesmi nem ugrik így be.) Mindenesetre szerény véleményem szerint jobban jártunk Dr. Quinn-nel... :)
10/10
szterke 2007 jan. 28. - 20:54:23 10/10 Előzmény Nannyfan
(139/9721)
Köszi, kedves Nannyfan! Minden tiszteletem a tiéd a témában való elképesztõ jártasságodat illetõen! :))
Messa 2007 jan. 28. - 20:38:03
(138/9721)
Sziasztok. Itt egy jó kis oldal Joe Landoról, rengeteg videó és fotó van . Jó böngészést !<a target="_blank" href="http://joelando.org/" title="http://joelando.org/">joelando.org</a>
10/10
Nannyfan 2007 jan. 28. - 20:17:07 10/10
(137/9721)
Szia!
Ilyen találkozó 2002-ben és 2004-ben volt. Ha beírjátok a Google-be, hogy Dr. Quinn reunion kiad pár oldalt. :) Ott lehet nézegetni képeket és részletesen le van írva, hogy mit csináltak. :)
Jól tudod a hármasikrek Katie-t játszották. :) Hogy megnõttek igaz? :)
Jane-nek sikerült a terhességét úgy idõzíteni :) , hogy pont akkor legyen terhes, amikor a karaktere is teherbe esett.
Errõl szintén sokat olvastam annó. Elég sokat foglalkozott vele a sajtó, hogy 44 évesen újra szülni fog és ráadásul ikreket. Egy interjúban mondta el, hogy orvostól-orvosig jártak a férjével, mert nagyon szerettek volna közös babát. De a kora miatt nem ment simán a dolog és állandóan hormon szurikkal döfködte magát. De végülis sikerrel jártak. :) Két tünci fiú lett belõle, John és Christopher.
Nem volt zökkenõmentes terhesség. Szintén a kora miatt és a megfeszített munkatempó miatt komplikációk léptek fel. Emlékszem, hogy azon voltak fennakadva, hogy egy ilyen törékeny nõhöz hogy tartozhat ilyen hatalmas pocak.
A 7. hónapban volt, mikor azonnali császárral vették ki a gyerkõcöket belõle, mert a picik már veszélyeztették az életét. A szive felmondta volna a szolgálatot, ha nem teszik meg. Azonnali beavatkozás volt, mentõ vitte el.
De végülis minden jól sült el. Csodálom az akaraterejét és a kitartását. :)
Amúgy a legtöbb infót Jane-rõl a : <a target="_blank" href="http://www.friendsofjane.com" title="www.friendsofjane.com">www.friendsofjane.com</a> oldalon találtok. Ott lehet böngészni :)
Lenili 2007 jan. 28. - 18:01:17
(136/9721)
Sziasztok mindenkinek!
Nagyon köszi Nannyfan a ,,,,a videókat most néztem végig ,írtó jók. Csak sok benne az azonos jelenet , egy-egy klippben ugyanazt lehet látni. Valószínûnek tartom a szüléses jelenetnél a pociméretbõl adódóan--- hatalmas---,én is azt gondolom akkor készülhetett,mikor az ikreket várta ...Csodálatos volt így is .Lányok ,akik vizsgáztok esetleg még ...sok sikert ,aki túl van rajta ,annak felszabadultabb sorozatnézést ....a héthez kitarást a munkában is .!!!
mariann67 2007 jan. 28. - 16:54:06 Előzmény Nannyfan
(135/9721)
Helló sziasztok!
Kicsit le maradtam a fórumról zûrös napjaim voltak,de végigolvastam mindent és egy csomó kérdés felmerült bennem. A netet is végigböngésztem és angolul nem tudva csak sejtéseim vannak hogy kivel mit történt a szereplõk közül. Kérdés?/van egy aranyos holland fõnökünk és az mondja így ha valamit kérdezni akar/na szóval találtam egy 2004-ben készült képet amin a szereplõk le voltak fotózva, valószínû hogy egy buli lehetett ahol összejöttek emlékezni és volt ott egy szõke hármas ikerpár kislány,csak nem a Kate-t játszó gyerekek...?Másik kérdés - a sorozatban Michaela nem akkor volt terhes, amikor ténylegesen az ikreit várta?A pocakméretébõl gondoltam. Köszi elõre is a választ, remélem nem kérdeztem nagy hülyeséget.
10/10
Nannyfan 2007 jan. 28. - 10:25:11 10/10
(134/9721)
Oké, akkor ezek szerint nem ad be teljes linket. Na mindegy, akkor marad, az hogy beírjátok, hogy Dr. Quinn.
Majd várom a véleményeket! :)
10/10
Nannyfan 2007 jan. 28. - 10:23:46 10/10
(133/9721)
<a target="_blank" href="http://www.youtube.com/results?search_query=Dr.+Quinn&amp;search=Search" title="http://www.youtube.com/results?search_query=Dr.+Quinn&amp;search=Search">www.youtube.com</a>

Itt a pontos link. :) Nézelõdjetek. Van pár nagyon jó videó!! A Blooper-eket ki ne hagyjátok!!! :))
10/10
Nannyfan 2007 jan. 28. - 10:21:54 10/10
(132/9721)
Nézzetek videókat a : <a target="_blank" href="http://www.youtube.com" title="www.youtube.com">www.youtube.com</a> -on. Ott beírjátok, hogy Dr. Quinn és kiad pár videót. Én is csak az eredeti hangok miatt szoktam nézegetni. :)
Jane-nek a hangja is olyan kis csicseri, mint Kovács Nóráé. :) Hidd el, idõvel megszokod. :)

A Kate dolog pedig SPOILER!!! Aki nem szeretné tudni kérem a következõ zárójeles mondataimat ne olvassa!!!

( Szóval, gondolom láttad a szöszi kslányt, akirõl tettem fel képet. Õ Michaela és Sully közös kislánya. :) A neve: Katherine Elizabeth Sully alias Katie :) )

Jessica Bowman-rõl nehezen, de sikerült egy normáis Colleen-os képet találni:
10/10
epercs 2007 jan. 27. - 23:16:15 10/10
(131/9721)
Kedves Nannyfan!
Köszönöm a válaszodat. Pár nap alatt igen sok hozzászólás lett, öröm volt olvasni. Nem is gondoltam, hogy valaki még emlékszik a Farm, ahol élünk sorozatra. Kisebb koromban a kedvencem volt, sajnos nagyon rég adták. Talán azért is vontak párhuzamot, mert a két férfi fõszereplõ eléggé hasonlít.
Amiket írtál filmeket, majdnem mindet láttam én is, de csak a Valahol, valamikor van meg nekem, mert azt idõrõl idõre meg kell néznem, annyira szeretem.
Annyit írtatok a szinkronhangokról. Nekem nagyon furcsa ez az új cérnahang, szerintem nem passzol a doktornõhöz, de majdcsak megszokom. Tényleg más fogja játszani a Coleen-t? Na, ez is furcsa lesz.
Ezt a Kate Elizabeth-es dolgot nem értem. ?
Üdv mindenkinek!
10/10
Nannyfan 2007 jan. 27. - 21:52:57 10/10
(130/9721)
Hát csak homályosan. De kb. az volt amit írtam, hogy Jane-t a nagy korkülönbség zavarta. Meghát ott volt a 2 gyereke. Neki egy korban hozzáillõ férfire volt szüksége, ezért szegény Joe kiesett a pixisbõl. :(
Viszont láttam egy Talk Show-t még régebben és ott Jane volt a vendég. Meglepetés vendégnek Joe-t hívták meg. Olyan jó volt látni, amikor a nyakába ugrott. Volt szájra puszi, meg minnden :) Azt mondta, hogy õ volt a legjobb filmes partnere és, hogy õ csókol a legjobban. :) Piszok nagy mázlista!
Meg olyat is láttam, amikor az esküvõt vették fel éppen és érdeklõdtek Jane-tõl, hogy hogy érzi magát. És õ azt mondta, hogy hihetetlenül boldog, a rész csodálatos, az esküvõ szebb mint az igazi esküvõje volt, és hogy tisztában van vele, hogy sok lány álma Sully, de õ az aki "hozzámegy". (Csak nõbõl van õ is ;) ) Megint csak piszok mázlista!!!
Nyugodtan kérdezz, szívesen válaszolok! :) Már jópár éve a sorozat fanatikus rajongója vagyok. Amennyire lehetséges volt, kikupálódtam a dologgal kapcsolatban. :) A mai napig imádom, már számtalanszor láttam, de még mindig úgy nézem mintha most látnám elõször. :)

Külföldi oldalakon a sorozatot a Farm Ahol Élünk-höz hasolítják állandóan. Az is micsoda sorozat volt!! Több ilyen kellene. :)
10/10
szterke 2007 jan. 27. - 20:45:58 10/10
(129/9721)
Bizony :( De köszi az igyekeztedet!:)
Igyekszem majd már nem tovább rágódni a témán, DE most akkor hogy volt ez Jane szemszögébõl? Emlékszel vmire abból amit most nem találtál meg (vagy bármi másra a témában?:) Aztán igérem, leállok!:))
Messa 2007 jan. 27. - 19:44:44
(128/9721)
Hi. Találtam pár képet róluk. Azért Joe Lando még mindig jó.
10/10
Nannyfan 2007 jan. 27. - 16:12:35 10/10
(127/9721)
Sajnálattal vettem tudomásul, hogy a külföldi Quinn doktornõs oldalak 95%-a megszûnt. Régen annyi oldal volt, most meg.... Sajnos amit akartam azt nem találtam meg, de itt egy másik:

Millions of fans across the world followed Sully's romance with Dr.Quinn in the hugely popular TV series Dr.Quinn Medicine Womanm but it's not generally known that in real life, actor Joe Lando, who plays Sully was smitten with the star of the show, Jane Seymour.

As their on-screen romance in the rugged setting of the Wild West blossomed and flourished into marrigae and the beginning of a family, few suspected that Joe would have liked it all to be coming true of screen, as he admits: "I'd always liked Jane Seymour as an actress, but when we met to begin filming in the autumn of 1992, I feel madly in love with her. Sadly, Jane didn't the sama way about me, and another thing was that just about that time James Keach (her present husband) appeared in her life and stole her away from me. We're very good friends now."

Ha valaki nem érti szivesen lefordítom. :)
Ez nem olyan egyértelmû, de ebbõl is kiderült, hogy Joe beleszeretett. másik cikk is volt Jane szemszögébõl, de azt már egyáltalán nem találtam meg. :(
Már csak 1-2 oldal él. Hiába '98 óta sok idõ telt el. :(
10/10
szterke 2007 jan. 27. - 15:16:17 10/10
(126/9721)
Köszi a gyors választ! :) Én csak "fül után" mondtam, és Claudia hangja is passzolt Gracehez, meg emlékeztem a késöbbi váltásra is.
Tényleg, hamár így felajánlottad, beszúrnád ide Joe L. "vallomását" (125 hsz.) vagy a linket legalább? Talán nem csak én értékelném. :)
10/10
Nannyfan 2007 jan. 27. - 12:07:51 10/10
(125/9721)
Liptai Klaudia a hangja Grace-nek, viszont a 4. évadtól az övé is változik. Most nem jut eszembe a szinkronszínésznõ hangja. Elég banálisan hangszik, de mindig fekete nõket szokott szinkronizálni. Majd utánanézek.
Semmi gond, hogy neked a másik szinkron jobban tetszik. :)
Mindenkinek más a véleménye, és ez így van jól! :)
10/10
Nannyfan 2007 jan. 27. - 12:04:23 10/10
(124/9721)
Tényleg együtt voltak. Van egy cikkem, aminek olyasmi a címe, hogy Joe feelings about Jane vagy valami hasonló. Ott csináltak vele riportot és ott olvastam, hogy Joe totál belehabarodott Jane-be és szivesen lett volna a (Jane elõzõ házasságából) gyerekei apja is. Ha gondolod elõkotrom és felteszem ide a fórumra. :)
10/10
Nannyfan 2007 jan. 27. - 11:58:37 10/10
(123/9721)
Szia! Hidd el Kovács Nóra hangját is meg fogod kedvelni. :) Élesek a váltások, de majd ezt is meg lehet szokni. Én mindig is ezekkel a szinkronhangokkal láttam és péntek óta madarat lehet velem fogatni. :)
10/10
Nannyfan 2007 jan. 27. - 11:55:46 10/10
(122/9721)
Bocs, látom már válaszoltál. :) Jessica-val kapcsolatban úgy látom egyet értünk. :)