10/10
Nannyfan 2007 jan. 27. - 11:53:32 10/10
(121/9721)
Szia! Összesen 6 évad van. A sorrend meg elég érdekes. Halloween-es rész biztos csak elírás. Több Halloween címû rész van, így biztos vagyok benne, hogy eltévesztették a tartalmat. Ami engem rettenetesen dühít, az a keddi rész (ha jól emlékszem) az Árvák Vonata. Hogy jön az ide??? A 2. évadhoz tartozik, de annak a résznek vannak elõzményei.
Átkozottul nem fog stimmelni a dolog. Elõtte le kellene, hogy adják a 2 Boston-os részt és az indián lányos részt. Ezek nélkül semmi értelme. Én nem tudom, ki felelõs ezért az M1-nél? Szivesen elbeszélgetnék vele!
10/10
Nannyfan 2007 jan. 27. - 11:46:31 10/10
(120/9721)
Igen ez érdekes. Mindent meg lehet találni a neten, de ezt sehol. Személy szerint Erika Flores játéka nekem terészetesebb , mint Jessica Bowman-é. Szõke lányból hírtelen vörös lesz. Azt olvastam annó, hogy amikor Beth Sullivan meglátta a 3 szõke gyereket (mert állítólag egyszerre érkeztek a meghallgatásra) azonnal tudta, hogy õk lesznek azok. Erika az apja miatt nem folytathatta tovább a sorozatot. Úgy gondolta, hogy a lányának tanulnia kell, nem pedig színészkedni. Hát a cikk szerint nagy baklövést követett el, ezzel én is egyet értek. Azt is olvasta, hogy nem jósolt nagy jövõt a sorozatnak, ezért nem engedte meghosszabbítani a lánya szerzõdését. Kár érte. :(
10/10
szterke 2007 jan. 27. - 10:32:41 10/10
(119/9721)
Ezer bocs, nem Czetõ! (az Brian:), szóval Selmeczi Rolandot akartam írni!
10/10
szterke 2007 jan. 27. - 10:31:09 10/10
(118/9721)
Kövezzetek meg -NE, talán mégse! :)- de akkor is, így utólag mégis az eddigi, m1-es szinkronra voksolnék. Eredetileg, mivel én is a Hallmarkról ismerem a sztorit, furcsa volt, de így tizenvalahány rész távlatából azt kell mondjam, a régi hangok jobban csengtek a fülemnek, talán mert általában mélyebb zengésük volt (nekem pl. Kovács N. dr.Mike-ként kicsit "csicseri" - bocsánat- és Tóth E. mélyebb hangja talán jobban passzolt Michaéla erõs, határozott karakteréhez; ja, és Briané, az új, meg néha kicsit idegesítõnek hat, no, de majd megszokom...) Czetõ Rolandéval én is ki vagyok békülve, bár az elõzõ is jó volt! :)
Grace új (Hallmarkos) hangja ki lehet? Az én tippem Liptai Claudia - már a Hallmarkos idõkben is úgy véltem. Tud errõl valaki többet? Mert azért állítani nem merném, csak van egy gyanúm. :) Elõre is köszi!
andy242 2007 jan. 27. - 00:56:25
(117/9721)
Hali

Látom szépen beindult a fórum aminek nagyon örülök. Nem gyõztem visszaolvasni. :-) Sajnos sikerült még UV-t beszednem jövõ hétre úgyhogy még muszáj tanulgatnom.
Egyébként, meg kell mondjam ez az "összejöttek civilben is" dolog nekem már nagyon nem passzol. Minden felkapott sorozatnál vagy filmnél elhintik ezt a pletykát, aztán vagy igaz vagy nem. Legjobb tudomásom szerint általában nem. Csak azért találják ki, hogy még jobban odavonzzák az ilyen romantikus lelkû rajongókat mint mi. :-)) (bocs, ha valaki ezzel nem ért egyet. nem bunkó akarok lenni, csak racionális. ;-) )
Amikor meghallottam a mai szinkront (Hallmarkos!!) én is állati boldog voltam. Selmeczi Roland szerintem is tökéletes.:-)
A sorrendel kapcsolatban: Elõször nagyon furcsán néztem én is, hogy mit csinálnak, miért kavarnak. De a hivatalos oldalon is úgy van írva idõnként az eredeti sorrendhez, hogy "ez a rész nem illik a logikai sorrendbe, itt és itt kéne lennie" Szóval nekem abszolút pozitív csalódás volt eddig az M1. Ne azt nézzétek, hogy az eredetihez képest milyen a sorrend, hanem hogy mennyire passzol így. Nem gondoltam volna, hogy ilyenekre odafigyelnek, de szerintem tökéletes volt. Minden szál jó logikai sorrendben volt. Mike-Sully, Matthew-Ingrid, Táncoló Felhõ-Mike-ék, stb. Szóval én egyenlõre nem aggódok, mert úgy tûnik figyelnek rá. Remélem igazam lesz. Erre a Halloween-es részre konkrétan nem emlékszem, de azt ugye tudjátok, hogy több van belõle? Majd meglátjuk.
Ja, és semmi aggodalom, nem fogják abbahagyni :-)) csak az Ablak-ot kezdik, úgyhogy heti 4 rész lesz csak és 16:25-tõl és már nem "Varázsló" :-))). Szerintem ha már elkezdték akkor végigadják. Legalább is egy jó darabig.
Joe Lando lányát tényleg úgy hívják, hogy Kate Elizabeth? Nem semmi :-)) Kicsit hatással volt rá a sorozat úgy érzem :-))
hozzászóló 2007 jan. 26. - 23:43:50
(116/9721)
Én Tóth Enikõ hangját nagyon megszerettem!! Nem is értem miért kellett lecserélni?!
ryana 2007 jan. 26. - 22:29:27
(115/9721)
Huhhh, eddig fáztam, már nem :-), azért én a takaró szívesebben lennék :-).
erosz66 2007 jan. 26. - 19:22:30
(114/9721)
Helló mindenkinek!
Ezt a képet nézzétek csajok,LENNÉK ÉN ITT ASZTALI LÁMPA IS!!!
Kicsit szétnéztem a neten,találtam egy csomó rajongói oldalt egy rakás képpel.Onnan van ez is.
Egy kis nyálcsorgatás engedélyezve.
10/10
jagi 2007 jan. 26. - 19:08:36 10/10
(113/9721)
Szia Vicus!Üdv a fórumon!
Összesen 6 évadból,azaz 150 részbõl áll az egész sorozat!
Más:õszintén szólva engem eléggé megviselt Colleen cseréje.Én az "elsõt" jobban szerettem.aztán késõbb megszoktam Jessikát is.:)
ryana 2007 jan. 26. - 18:47:23
(112/9721)
Sziasztok!
Gondoltam, hogy nagy lesz ma az örömködés a hallmarkos szinkron rajongók körében :-), én csak a Selmeczi Roland (tökéletes hang a Sullynak, imádom!) miatt vagyok kibékülve a változással, amire amúgy is lehetett számítani. Remélem két hét múlva pénteken csak azért nem lesz, mert az Ablak lesz helyette, de csak akkor, és H-Cs továbbra is Dr Mike nap. Ez a viszonyítási alapom a vizsgaidõszakban (amit mellesleg kiélvezek az ut'só pillanatig, persze nem önszántamból, úgyhogy mindenkit irigylek, és egyben gratula is, hogy már túl vagytok rajta), ekkorra idõzítem a pihenést, és szerintem szorgalmi idõszakban is jól jönne valami, ami kiszakít a valóságból :-).
Hank nagyon jó volt tegnap, zord külsõ- érzõ lélek, persze még bõven van mit csiszolódnia :-).
Ja, igen! Nekem a húgomat sikerült megfertõzni a sorozattal, ráadásul nagy utat tett meg az "engemhülyéneknézés és a figyunemérekhazaveddfellécci" között, szerencsére fejlõdõképes :-).
Most hogy így rátok zúdítottam az egy hétre elegendõ hozzászólásomat, megyek és írok egy olyan esszét is, amire jegyet is kapok.
A-ho
Vicus 2007 jan. 26. - 16:51:33
(111/9721)
Sziasztok! Végre én is túl vagyok a vizsgákon, és van idõm fórumozni! Én is most látom elõször a sorozatot, és nagyon-nagyon tetszik! Bár ma az új szinkronon eléggé meglepõdtem, nekem jobban tetszett az elõzõ. Mondjuk biztos csak megszokás kérdése. Hány rész/évad van összesen? És tényleg bekavarnak majd a sorrendbe?
blf22s 2007 jan. 26. - 16:49:15
(110/9721)
HALI HALIHÓ!!
Szerintem a szinkronhang csak másodlagos probléma!!!
Örüljünk annak, hogy végre megosztja velünk a királyi televízió ezt a fantasztikus sorozatot... Már alig várom, hogy vhogy megszerezzem dvd-n, de egyszerûen sehonan sem letölteni:-(( Én még nagyon szeretem a cirkuszos részt is, amikor Dr. Mike és Byron Sully együtt artistálkodnak!!, na meg ahogy néznek 1másra.
Colleen cseréjét hogy éltétek át???
Én nagyon szeretem Mr. Bray-t is!!!
A mai részt sajnos nem láttam, de reménykedek benne, hogy egyszer valah atalán meglesz dvdn...
creek 2007 jan. 26. - 16:07:30
(109/9721)
Sziasztok!
Ha jól sejtem, erre a szinkronhangokra vártatok! Bevallom õszintén, nem nagyon értettem, hogy Nektek miért nem jó, ami van(volt), ugyanis én arra emlékeztem, hogy ez volt eredeti.De rájöttem, hogy miért nem értettem a dolgokat, azért mert én még nagyon régen a TV3-on néztem ezt a filmet, és arra emlékeztem vissza.
Egy szó, mint száz nekem meg ez volt nagyon furcsa, nem is igazán teszett, mert azt sem tudtam ki beszél néha. De ha jól sejtem, ez így marad már, meg kell, majd szoknom.

Bocsi,hogy mindezt leírtam, lehet nem érdekel senkit sem , de úgy gondoltam miért ne!

Ui.: Remélem, végig, az összes részt le fogják adni, mert én még sosem láttam egyben az egészet!

üdv Mindenkiek.
10/10
Nannyfan 2007 jan. 26. - 16:01:39 10/10
(108/9721)
Komolyan úgy érzem magam mint egy ovis. :) Mikor meghallottam a hangokat... :))))
10/10
Nannyfan 2007 jan. 26. - 16:00:05 10/10
(107/9721)
Szia! Üdv a fórumon! Az esküvõjük nem volt igazi (pedig jó lett volna). :) Nem is lehetett, mert Jane akkor már James Keach felesége volt.
A sorozatbeli pap, Timothy Johnson tiszteletes adta õket össze. :) Szép 2 részes epizód. Már nagyon várom! :)
10/10
jagi 2007 jan. 26. - 15:58:56 10/10
(106/9721)
Sziasztok!Gyanúnk beigazolódott:A második évadtól a "Régi-új"hallmarkos szinkronváltozatot hallhatjuk.De legalább ebben nem varázsló.Kíváncsi vagyok a tv-újságokban is megváltoztatják-e a címét::)
10/10
Nannyfan 2007 jan. 26. - 15:56:09 10/10
(105/9721)
HALLMARKOS SZINKRON!!!!!!!!! HALLMARKOS SZINKRON!!!!!!!! HALLMARKOS SZINKRON!!!!!!!!!!! :)))))))))
Messa 2007 jan. 26. - 15:10:52
(104/9721)
Sziasztok. Én nagy rajongója vagyok a sorozatnak, bár régebben csak egy-egy részt láttam belõle. De most végignézem. Egyszer olvastam valahol, hogy az esküvõ valódi volt, ugyanis igazi pap adta õket össze. Ezt a részt sajnos nem láttam, igy nem tudom igaz-e.
10/10
Nannyfan 2007 jan. 26. - 11:18:02 10/10
(103/9721)
Szia! Nemtom pontosan. Még régebben olvastam, hogy eltelt idõ a Pilot és az Epidemic forgatása között. Lehet, hogy nem volt 1 év. Érdemes Brian-t megnézni. Rajta látszik a legjobban, hogy nem hetek teltek el a 2 rész között és talán nem is csak pár hónap. Tényleg elég rég olvastam, de én 1 évre emlékszem. :)
Tök mindegy, hogy OFF-ot írsz vagy Spoilert. :)) Így is érthetõ volt a dolog!
Annyira örülök, hogy van forgalma a fórumnak! :) Amikor a Hallmarkon néztem akárkinek említettem a sorozatot úgy nézett rám, mintha a Marsról jöttem volna. Néha úgy éreztem, hogy rajtam kívül seni sem nézi.
Most még randalírozok itt a fórumon, kiélvezem a szabadságom utolsó napjait. Jövõhéttõl megint szorgalmi idõszak (legalább is nálunk :( ), utána is jövök, csak 1 nap nem fogok 500 üzenetet írni. :)
10/10
Nannyfan 2007 jan. 26. - 11:07:07 10/10
(102/9721)
Köszi a tippet! Majd figyelem! :)