Téma: Rain

eonni 2014 dec. 17. - 20:00:02 Előzmény Maryu
(991/3251)
Köszi ezt az elemzést...talán, valamikor nagyon régen már olvastam, de akkor még nem ismertem Raint ennyire.
Hát bizony találó, Lili nagyon ügyes...
eonni 2014 dec. 17. - 19:56:05
(990/3251)
Huncut...
eonni 2014 dec. 17. - 19:44:13
(989/3251)
DIAMOND LOVER... forgatási kép
eonni 2014 dec. 17. - 19:42:51
(988/3251)
Hát ez nagyon jó volt! :-D
Persze az eredetit nehéz felülmúlni, de jól szórakoztam rajta!
Maryu 2014 dec. 16. - 21:11:56
(987/3251)
Seon In guk a King face hercege énekli Bi híres két nótáját. Love Song és Hip Song

http://youtu.be/uGyzcDSo5Eo?list=PL1kyya_vjCDJz7eiKTk4sJpTkZ18w_lbn
Maryu 2014 dec. 15. - 23:56:10
(986/3251)
Errõl a képrõl eszembe jutott, Lili49 nagyon figyelemre méltó "tenyérelemzése", Bi tenyere és kézfeje alapján.

"Van benne kettõség és idõnként ellentmondás.
A tenyerébõl és az ujjaiból ezt látom, amire aztán a vonalak, dombok még ráerõsítenek.

Erõs benne az ösztönösség, remekül ráérez dolgokra, ugyanakkor tud bölcs is lenni.
Ilyenkor nem beszél mellé, az elhatározását igyekszik véghez is vinni.
Nagyon jó munkabírású, terhelhetõ, szorgalmas, viszont a szerencse is sokszor segíti.
Legtöbbször higgadt, fegyelmezett, de ha feldühítik, nehezen csillapodik le, ilyenkor tud durva is tud lenni. Haragot is képes tartani.
Az eltérõ ujjgyökök is mutatnak kettõséget.
2 ujjánál az ÉN, a saját kényelem, mindennél fontosabb.
3-nál ugyanakkor, másokra figyelõ és önzetlen.
Nagyon érdekes, hogy az forró szexualitást mutató srácnak, nincs központi helyen a túlfûtött erotika.
Erõs személyiség, intelligens, agilis, aktív, szenvedélyes.
Életerõs, robbanékony, akaratos.
Jól látszik a kezében a meggazdagodás jele.
Gyakorlatias és makacs, elszántan halad a célja felé és mindent kiprésel magából és a környezetébõl. Idõnként kockáztat.
Kiváló a gondolkodása, a memóriája.
Mind a három fõvonala jó fejlett, szinte egyenletes.
Az életvonalában gyerekkori többszöri betegség látható. Az is látszik, hogy az életében még lesz gyökeres változás, akár Koreát is elhagyhatja. Hosszú élete lesz.
A fejvonalán is látható a mûvészetek iránti hajlam. Jó érzéke van a pénzforgatásához a befektetésekhez.
Idõnként különc a viselkedése, túlérzékeny. Kifelé bölcsességet, fegyelmet mutat, de a szíve nagyon magányos.
Igényli a szeretet, a gondoskodást, de nem bírja a lelkizést. Van benne félelem az érzelmi kapcsolatoktól, kötõdéstõl. Valahol kamasz, fiatal korában érte sérülés lánytól.
Hajlamos az elkülönülésre, gondolatait magában tartja és irtózik is attól, hogy magát kiadja (bocsánatot kérek).
Az érzelmeiben lehet bízni barátként is, ha valakit megszeret, az biztos lehet benne.
Nyíltszívû, jóindulatú, sokoldalú és nem hajszolja az élvezeteket. Az erõs Merkúr dombbal való egybeesése is tovább erõsíti a sikeres életet.
A sorsvonala elég halvány ez a megpróbáltatásokkal járó életet, függõséget a családtól a környezetétõl jelenti, de mutatja a hírességet az elismertséget.
Szívvonala. Benne van a boldogság ígérete, a megértõ boldog házasság. Ragaszkodó és hûséges, de független és önellátó a kapcsolataiban, nem várja el, hogy mindent a szája elé tegyenek.
A házasság vonala. 4 komolyabb kapcsolata látszik, bár ebbõl az egyik nem túljelentõs. Megnõsül és nem is olyan sokára és nem csak egyszer, 2 házasságot látok. Bár Õ élethosszig gondolja, de az egyikben benne van egy szerencsétlen jel. Ez egy idõ után, sok veszekedést mutat, szét is mennek. Feléled majd egy nagyon erõs, mély kapcsolat, ez szilárd lesz. Ebben igazán szeret és szeretik. Szenvedélyes, érzéki és erotikus a szerelemben, féltékeny
Az egészségvonala nem mutat örökletes betegséget. Szívós erõs a fizikuma. Jó az étvágya az emésztése, tele van vitalitással.
Viszont itt is látszik, máshol is, a gyakori idegi kimerültség, a szellemi fáradtság. Ez a felfokozott idegállapot sokszor kimeríti a testi erejét is. Idõskorára az idegrendszerével gondok lehetnek. Hajlama van a reumatikus betegségekre az izomgyulladásokra, a hipochondriára is.
A Nap domb szerint is hatalmas az energiája, életereje, a mûvészi hajlama, a sikere.
Az egész személyisége különben mutatja a jóindulatot és a segítõkészséget.
A fejlett Hold domb is mutatja a nagyon erõs mûvészi elhivatottságot, a mindig új utak keresését.
A Mekúrral együtt a túlzott anyagiasságot.
A sok szerteágazó vonalban benne van a nem egyszerû lelke.

A Merkúr domb jól fejlett. Itt is látható a kettõség ezt még a csillagjegye is erõsíti.
Benne van az adakozás és a zsugoriság menõ anyagiasság.
Magabiztos és bizonytalan.
Bátorság és gyávaság.
A szerelemben is változékony. Nehezen mutatja ki az érzéseit, hol forró-hol hideg, hol ad, hol falat emel. Aki elfogadja ilyennek az tudja, hogy klassz, megbízható hûséges és rendkívüli, de ne várjon állandóságot tõle.
Ez is adja, hogy olyan színes egyéniség. Õ középszerû soha nem lesz!!!!!!! "
eonni 2014 dec. 15. - 19:42:54
(985/3251)
:-)
eonni 2014 dec. 15. - 19:42:18
(984/3251)
Szééép... a Rain's Cloud Thailand-ról hoztam... :-D
Maryu 2014 dec. 14. - 19:41:20
(983/3251)
Persze csak az esõrõl énekel, de akkor is aranyos....
Maryu 2014 dec. 14. - 19:40:02
(982/3251)
Hihetetlen milyen nagy üzleti érzékük van ezeknek a kínaiaknak. Csak tanulhatunk tõlük. Persze nem csak ezt. Az évtizedek alatt láthattuk a kitartásukat, szorgalmukat, hogy fillérenként is igyekeznek elõre jutni.
Én ezekben a fesztiválokban, rendezvényekben reklám lehetõséget is látok, amit õk rendesen kihasználnak. Például ez a három kocsi miért lehet ott? Csak reklám vagy esetleg a nézõközönség, vagy a díjazott színészek nyerhetik meg? Ha így, ha úgy, mindenféleképpen jó reklám a gyártó cégnek.
A híres koreai sztárok is ezt a célt szolgálják. No persze jól meg is fizetik õket.
eonni 2014 dec. 14. - 19:34:01
(981/3251)
Ezen én is mosolyogtam magamban! :-)
Maryu 2014 dec. 14. - 19:29:38
(980/3251)
Ha randit beszéltünk volna meg, se találtuk volna ilyen pontosan ide.....
eonni 2014 dec. 14. - 19:29:21
(979/3251)
Csinos volt...
eonni 2014 dec. 14. - 19:28:49
(978/3251)
:-D
Maryu 2014 dec. 14. - 19:28:41
(977/3251)
eonni 2014 dec. 14. - 19:28:27
(976/3251)
:-)
eonni 2014 dec. 14. - 19:27:30
(975/3251)
Forgat és koncertezik... Smart China 5th Anniversary Concert in Shanghai
Nem unatkozik...

Csillagszemû :-)
Maryu 2014 dec. 12. - 17:14:11
(974/3251)
Maryu 2014 dec. 12. - 17:12:03
(973/3251)
Köszi! Tudtam, hogy már láttam ezt, persze más felvételen és valamikor nyáron.
Maryu 2014 dec. 11. - 19:38:36
(972/3251)
A vacsorát muszáj lemozogni.

Jó pofák ezek a hip-hop tánc bulik. Minden résztvevõ kipattan az elõtérbe egy kis szólóra. Szeretheti Rain ezeket a bulikat, mert már múltkor is feltett az Instagramra egy ilyen felvételt. Ha jól láttam (akkor elég gyengén lehetett látni) szintén kockás volt a platz.
Szédületesen jó a mozgása. A derekával már minden rendben.
http://instagram.com/p/weUVkwJSpi/