Téma: Rain

Maryu 2014 júl. 12. - 23:21:34
(191/3251)
Nekem errõl a videóról, amikor nézem, mindig az jut eszembe, hogy Rain egy igazi pasi. Ízig-vérig az. Úgy viselkedik egy vonzó nõ társaságában, ahogy egy pasinak kell. Még ha nem is akar semmit sem KSA-tól (a köztük lévõ korkülönbség, talán nem az esete, stb...stb), akkor is ott a tekintetében a "nagy vadász" a "nagy hódító". Eszméletlenül aranyos. Szerintem kevés nõ van a világon, aki ennek a tekintetnek ellen tudna állni.

Ez egy kicsit erõs volt
http://youtu.be/NTssEPzVHvs
Tegu 2014 júl. 12. - 22:36:28
(190/3251)
Köszi a forditást, igy még szórakoztatóbb, milyen érdekes azért, hogy szinte gyerekesen zavarban vannak:)
Maryu 2014 júl. 12. - 22:34:05
(189/3251)
A 2014 Sands For Singapore Fesztiválon árverést rendeznek. A hírességek felajánlottak egy egy dedikált tárgyat. Rain egy MCM hátizsákot írt alá. Még 19 napig lehet rá ajánlatokat tenni ezen az oldalon. Indulási ár 650 dollár.
http://www.auctioncause.com/index.php/prequalification/marina-bay-sands-singapore-auction/?ult_auc_id=8327
eonni 2014 júl. 12. - 21:56:47
(188/3251)
:-))
A videó elsõ része két héttel az adás elõtt, az elsõ találkozásukkor készült! Szegény noona zavarban volt rendesen az elején.
Vannak benne poénos szituációk! pl.
2.19-nél...miután Rain bemutatót tartott, hívta a színésznõt is gyakorolni. Sun Ah megkérdete tõle, hogy õt is fel akarja-e emelni, Rain igenlõ válaszára azt mondta, hogy "Várj, várj egy kicsit, engedj fogynom!"
3.28-nál pedig Rain azt mondja Sun Ah-nak, hogy tolja ki a popsiját, mert az a tangóállás, de gyorsan hozzá is tette, hogy "Ez kínos, sajnálom"! Ja és hozzá teszi "Ne aggódj, gyönyörû!" :-)
5.42-nél Sun Ah rendesen zavarba jön, amikor Rain megérinti a lábát. Zavarában azt mondja, hogy csiklandós. Rain válasza "Hé,hé! Ez nem azért van, mert szeretnélek megérinteni, a tánc miatt kell!" És akkor megegyeznek, hogy Rain majd úgy csinál, mintha megérintené...
6.24-nél beköti Shi An cipõjét, miközben egymáshoz érnek többször is. Itt megtörik a jég...
11.12-nél aztán elkezdik gyakorolni a szexi mozgást! :-))
Tegu 2014 júl. 12. - 21:09:13
(187/3251)
:) Itt egy másik, jókat nevetgéltek:)
www.youtube.com/watch?v=XC8Km9JGiiE
eonni 2014 júl. 12. - 20:32:53 Előzmény Maryu
(186/3251)
Igen! El is mondta a videó végén, hogy errõl a dalról mindig az anyukája jut eszébe. Akárhányszor meghallom én is, mindig a hatása alá kerülök...
eonni 2014 júl. 12. - 20:27:45 Előzmény Maryu
(185/3251)
Nahát-nahát! Így megtréfálni õket! :-)
Köszi, hogy lefordítottad! :-)
De tényleg, milyen kölyök képe volt!
eonni 2014 júl. 12. - 20:25:48 Előzmény bori3
(184/3251)
Nagyon jó ez vidi, még nem láttam. Miközben néztem azon gondolkodtam, hogy milyen jól szórakozhattak, miközben gyakoroltak! Kerestem is gyorsan videót róla...bár itt inkább csak lazítanak a noonájával! :-))
https://www.youtube.com/watch?v=W8OWudfsz24
Tegu 2014 júl. 12. - 19:52:00
(183/3251)
:) Ez nagyon aranyos:)
Tegu 2014 júl. 12. - 19:44:32
(182/3251)
Sziasztok, az I do, I do-t láttam én is, jól lefogyott addigra Kim SunAh:)
Rain bi:
Ehhez mit szólnál?:)
www.youtube.com/watch?v=tdSIV6eFzK8
de ez sem rossz
www.youtube.com/watch?v=QKNUTlg48as
bori3 2014 júl. 12. - 19:26:53
(181/3251)
Ez nagyon aranyos - köszi hogy lefordítottad :))

Milyen fiatal volt Rain.... azért rendesen zavarban volt, nem ???
Kim Sun Ah játszik a Scent of woman és a City Hall c. sorozatokban is, remekül....
Maryu 2014 júl. 12. - 18:51:07
(180/3251)
2004-ben Rain és Kim Sun Ah egy ugratás "áldozata" lett. Valamilyen show mûsor találhatta ki, hogy megtréfálja õket. Egy koncert után az öltözõben Binek mutattak egy újságot, ami azt írja, hogy KSA járni akar vele. Bi nem akar hinni a szemének
"Ez igaz?" majd felpattan és az asztalra csap
"MIÉRT VAN AZ? HOGY AZ ÉN KÉPEM OLYAN KICSI?!" (nekem ez tetszik az egészbõl a legjobban!!!)
"Ez a cikk olyan vicces"
"Itt az van, hogy IGAZ HÍR"
"Itt meg az, hogy azonnal össze akar jönni Bivel"
"Ez a cikk tényleg olyan bizarr"
Nõi hang: Mikor találkoztál KSA-val?
"Nem, én még sohasem találkoztam vele"
Nõ: Biztos, amikor gyakoroltál, akkor találkoztál vele.
Manager: Ha nem így van, akkor miért zavar ez téged?
"Ez a cikk nem állítja, hogy én találkoztam vele most"
Manager: Nézd, ez a cikk azt mondja, hogy õ akar járni veled. Várja az udvarlást.
"Várjatok egy pillanatra. Nem tudjátok, hol a kalapom?"
Manager: Most miért foglalkozol a kalapoddal?
„Soha nem érdeklõdtem iránta”
„Régebben egyszer kétszer köszöntem neki egy szépség szalonban”
A személyzetnél vádló a hangulat….
„Miért vagytok ilyenek? Kérlek higgyetek nekem egy kicsit. Az igazat mondom.” Bi zaklatottnak tûnik.
Személyzet: Szóval egy szépség szalonban találkoztatok…
„Igen. Egy szépség szalonban találkoztunk. Amikor szoláriumozni mentem…”
Manager: Most már kíváncsiak vagyunk. Kérlek magyarázd meg. Milyen szoláriumban találkoztál vele?
„A szolárium után én csak köszöntem neki és elmentem”
Egy lány: Elmentél vele együtt….
Lány: Amikor KSA középiskolás volt, te még a kisiskolába jártál.
„Õ egy jó noona (nõvér). Én nem akarok találkozni vele, csak noonaként.”
A videó másik felében KSA-t is megtréfálják. Megmutatják neki a lapot, amiben azt írják, hogy Bi járni akar vele, mert õ a nõideálja. Az egyik lány szerint KSA-nak nem kellene törõdni a köztük lévõ korkülönbséggel. KSA eleinte furcsállja a cikket, kétkedik a valódiságában. A végére úgy gondolja kellene adnia Binek egy esélyt….


http://youtu.be/8rFCrLPeb8w
Maryu 2014 júl. 12. - 16:05:31
(179/3251)
Kin Sun Ah-t én is kedvelem. Az "I Do I Do"-t láttam vele és nagyon tetszett az alakítása.

Ahogy nézem ezt a videót, az jut eszembe, hogy milyen jó volna egyszer Bi-vel táncolni....mondjuk egy ilyen tangót,vau....
Maryu 2014 júl. 12. - 15:50:48
(178/3251)
Az I can't get used to it szövegét még nem Rain írta. Alighanem szerelmes számnak indult, de Rainnek a mamája jut mindig eszébe, amikor énekli és csodálatos, hogy mennyi érzelemmel énekli. Egyszerûen átragad arra, aki hallgatja. Sok szeretet van ebben a fiúban....
bori3 2014 júl. 12. - 15:18:50
(177/3251)
Itt jártam :)

sajnos nem a legjobb minõségû a vidi, de a kedvenc komikámmal táncol (Kim Sun Ah)

https://www.youtube.com/watch?v=JSCWU2wycFI
eonni 2014 júl. 12. - 09:56:20
(176/3251)
Mai szépséges! :-)
Végre rátaláltam...! Magyar felirattal kihagyhatatlan...
http://indavideo.hu/video/Rain_Bi_-_Nem_tudom_megszokni?s=1.92
Maryu 2014 júl. 11. - 23:02:03
(175/3251)
Nem baj, ha nincs most új hír, annyi minden történt vele az elmúlt 12 évben, hogy van mibõl meríteni.

2011. augusztus 24-én Rain tweetelt egy képet a következõ szavakkal.
"Barátokkal vacsoráztam, mégis nem emlékszem pontosan, hogy mikor történt ez."

A képen Rain baráti társaság között ül és V jelet mutat a kamerába. Kék kötényt visel egy narancssárga ujjatlan pólóval. Az aranyos kifejezés az arcán, a rajongókat mosolyra késztette. Azt kommentelték a képhez:
"Olyan sok minden történt vele az élete során, nem csoda, hogy már nem emlékszik mindenre pontosan..."
"Rain évekkel fiatalabbnak tûnik, õ olyan aranyos...."
"Imádom a mosolyát!"
"Én is akarok vacsorázni Rainnel!"

A képen egyébként a táncosaival van, akik a barátai.
Maryu 2014 júl. 11. - 22:35:33
(174/3251)
Milyen igazad van. Én is gondoltam rá, különösen amikor esett.
Napok óta elég csöndben van. Vajon mit csinálhat. Az utóbbi idõben rengeteget utazott, dolgozott, úgy hogy ráfér egy kis pihenés, de ahogy én ismerem, biztos nem pihen. Hónapokkal ezelõtt egyszer azt mondta, hogy elõször otthon ad ki egy albumot (ez már megvan, Rain Effect) aztán Amerikában szeretne kiadni egy lemezt. Talán arra készül most, azért nem vállal most fellépést. Az új számain dolgozik.
eonni 2014 júl. 11. - 20:08:24
(173/3251)
Ma olyan Rain-es nap volt! :-)
Egy kis vidámság, huncutság 1.10-tõl :-D
http://www.youtube.com/watch?v=f1hKOJG20C4#t=31
Maryu 2014 júl. 07. - 22:42:01
(172/3251)
Rain most februárban volt a Running Man-ben. Három adásban is. YT-ról sajnos levették, de itt még megnézhetõ angol felirattal. Van benne gy csomó aranyos jelenet. Például amikor kengurunak öltözve kell magas ugraniuk. Azon nagyon jót nevettem, meg amikor valami csoda villában bohóckodnak, no meg a bevásárlós jelenet is emlékezetes.
http://www.dailymotion.com/video/x1hrc56_engsub-running-man-ep-188-part-1-2-rain-kim-woo-bin-480_tv