Téma: Reggeli gyors

Tegu 2016 ápr. 13. - 10:29:38
(10340/20900)
Tegu 2016 ápr. 13. - 10:26:22
(10339/20900)
A gyomrom fordul ki ezektol a reakcioktol, raadasul mar kiderult, hogy tobb ilyen eroszakolas ugye is volt, most meg lasd a lenti linken, doppingolta is a fiatalokat, szarember volt es maradt, de ez nem szamit, lenyeg a gyozelem, arany. Raadasul, ugy latom, Hargitay semmi megujhodast nem hoz az uszosportba, Kiss tanacsait igenyelné
Legalabb Csapo elnezest kert, Aczel viszont nyakaskodik tovabb, igergeti, hogy majd meglatjuk, majd kiderul az igazsag., s inkabb hisz a hazudozo Kissnek.
mavtelep 2016 ápr. 13. - 09:45:36
(10338/20900)
Pardon, az aranyakért nem KL úszott, hanem a tanítványai.
Másrészt : Péterfalvy ma tájékoztatása tökéletesen egybecsengett
Friderikusz álláspontjával. ( Talán mert mindketten jogot végeztek)
Harmadrészt : Gerõ harmatgyenge volt, de kár is volt megkérdezni, bár sok mindenben igazat adott Fridinek.
Szervusztok, jó napot !
Sopánka2 2016 ápr. 13. - 08:40:26
(10337/20900)
elképesztõ volt az egész beszélgetés. Gerõ, jó kezdés után elvtelenül fokozatosan visszakozott Friderikusz folytonos nyomása alatt. Egy összetett mondatot nem tudott Gerõ végigmondani. Speciel a 444 idézett cikkét olvastam és a felolvasott rész ugyan önmagában sem azt mondta, amit Friderikusz belemagyarázott, de az egész cikk lényegében nem is KL-ról szólt. Hihetetlen volt nézni ezt a minden önkontrollját elveszítõ embert. Nem a lényegrõl beszélt. azt állítani, hogy a szakmai munka kiváltja a korábbi bûnöket egyszerûen orbitális félreértés. Megkérdezem: az olimpiai aranyak csereszabatosak a nemi erõszakkal? Hány arany vált ki egy erõszakolást??? Szóval lehangoló volt az egész.
3/10
Caffe 2016 ápr. 13. - 07:32:31 3/10
(10336/20900)
http://www.nyugat.hu/tartalom/cikk/fiatal_uszok_dopping_kiss_laszlo
Eloszedtek, meg mielott megtobb ujsagiro, sportolo es megmondoember csatlakozna a Kiss Laszlot sajnalo huppogokorushoz.
oregbeatsuhanc54 2016 ápr. 12. - 23:36:11
(10335/20900)
Igen. Az 50%-os állapot fog újra életbe lépni. A szakszervezet viszont a 100-at szeretné kiharcolni. A kitermelés jó kérdés, lehet, hogy áremeléssel fogják kigazdálkodni.
oxális 2016 ápr. 12. - 21:58:20
(10334/20900)
Gerõ viszont tök normálisnak látszik.
oxális 2016 ápr. 12. - 21:45:00
(10333/20900)
ahogy nézem, Fridi totál megbuggyant, sajnos.
3/10
Caffe 2016 ápr. 12. - 20:53:17 3/10
(10332/20900)
Friderikusz meglepett a ma esti temajaval foleg, hogy ezt pont Gerovel akarja megbeszelni. Itt mindenki megbuggyant?
( a felvezetoben Kiss Laszlo lenullazasarol, megsemmisiteserol beszelt)
mavtelep 2016 ápr. 12. - 20:20:47
(10331/20900)
A korábbi feltételek szerint a vasárnapi pótlék 50 % volt, és nem kellett mindenkinek minden vasárnap bent lenni.
A 100 %-os pótlék nyilván jobb lenne, de kinek jutott ez eszébe , az meg pláne ! hogy kisebb boltok hogyan fogják ezt kitermelni ?
oregbeatsuhanc54 2016 ápr. 12. - 20:04:33
(10330/20900)
Hát ma igencsak fére érted a dolgokat, ill, amit írtam.
"Lesz*rom, hogy korábban mi volt. Az semmire nem érv, hogy valami hagyományosan így vagy úgy volt."
Ezt az angol barátaidnak is szoktad mondani, vagy csak ide szántad? "A Föld forog és nem áll, a dolgok pedig változnak."
Ezzel + Galielivel nem tudok vitatkozni.
"Mellesleg Magyarországon lehet, hogy úgy volt, másutt meg nem."
Ja és a buta osztrákoknál egyszerre csak úgy lett mert a dolgok ott is változtak.
"Hogy mi a létfontosságú szolgáltatás, és mi nem az, azt meg talán nem te vagy hivatott eldönteni."
Nem is gondoltam, hogy én dönteném el, csak a mentõ,kórházi,rendvédelmi szoláltatás és a vasárnapi TESCO-s vásárolgatás közt bátorkodtam különbséget tenni, mitán DJB úr megpróbálta a dolgokat összemosni.
"Vagy akkor én is vindikálok magamnak erre jogot, és ennek értelmében vendéglõ, kávézó, mozi, állatkert, benzinkút is csak 9 és 17 között, hivatali idõben legyen nyitva. Mindenki egyen és kávézzon otthon, mozi helyett olvasson könyveket, állatkert helyett nézze az Animal Planet-et és ha kifogyott a benzin, autózás helyett sétáljon, mert az egészséges. Egyik sem létszükséglet, mondom én."
Talán jobb lett volna, ha ezeket mégsem mondtad volna-:))) Bár az Animal Planet hibádzik, mert adást sem kéne sugározni elõbbi logikai sorod szerint.
"A jelenlegi Munka Törvénykönyve embertelen, munkavállaló ellenes, és a Fidesz húzása, hogy most eltörli a vasárnapi nyitva tartással együtt még a kiemelt vasárnapi bérezést, szemét és cinikus dolog."
Ha jól hallottam az eredeti korábban volt törvényi állapotot akarják visszaállítani, akkor nem fér bele az eltörlés, viszont nem is lesz benne a pótlék emelés. A következõ feledat lesz azt kiharcolni. Kíváncsan várom én is az eredményt. Egyébként kár volt magad felhúzni.
Pártállami Csökevény 2016 ápr. 12. - 19:19:33
(10329/20900)
Na ebbõl talán az MSZP-nek is leeshetne a 20 fillér, hogy ne örömködjenek, meg kaserolják magukat, hogy nekik köszönhetõ a "nagy eredmény".
Ha átláttak volna a szitán, már a visszavonáskor indítaniuk kellett volna a támadást, hogy a népszavazást nem legitim a visszavonással megkerülni.
Pártállami Csökevény 2016 ápr. 12. - 19:14:37
(10328/20900)
Leszarom, hogy korábban mi volt. Az semmire nem érv, hogy valami hagyományosan így vagy úgy volt. A Föld forog és nem áll, a dolgok pedig változnak. Mellesleg Magyarországon lehet, hogy úgy volt, másutt meg nem.
Hogy mi a létfontosságú szolgáltatás, és mi nem az, azt meg talán nem te vagy hivatott eldönteni. Vagy akkor én is vindikálok magamnak erre jogot, és ennek értelmében vendéglõ, kávézó, mozi, állatkert, benzinkút is csak 9 és 17 között, hivatali idõben legyen nyitva. Mindenki egyen és kávézzon otthon, mozi helyett olvasson könyveket, állatkert helyett nézze az Animal Planet-et és ha kifogyott a benzin, autózás helyett sétáljon, mert az egészséges. Egyik sem létszükséglet, mondom én.
A jelenlegi Munka Törvénykönyve embertelen, munkavállaló ellenes, és a Fidesz húzása, hogy most eltörli a vasárnapi nyitvatartással együtt még a kiemelt vasárnapi bérezést, szemét és cinikus dolog. De akkor erre kell rápirítani, nem a vasárnap kinyitóknak átharapni a torkát, mert ez utóbbival ismét a Fidesz éri el az oszd meg és uralkodj játékával, amit akart.
oregbeatsuhanc54 2016 ápr. 12. - 19:10:15
(10327/20900)
A politikai elõrelátás soha nem volt jellemzõ az MSZP re.
Sopánka2 2016 ápr. 12. - 19:07:23
(10326/20900)
Igazuk van. A pótlék kérdése volt az elhelyezett akna a törvény visszavonásában. Azt gondolták, hogy majd az ellenzéket okolják miatta. Nem csak a népszavazást lehet majd elkerülni, hanem még az mszp-re haragítják a dolgozókat. Ezt tegnap Olgánál elég cinikusan és világosan elmondta Rogán.
oregbeatsuhanc54 2016 ápr. 12. - 18:56:45
(10325/20900)
Olvass vissza. Az átkosban a boltok nagy része volt zárva, az egyéb vendéglátó, stb rõl azt írtam, hogy hagyományosan, ergó, nem csak az átkosban, vagyis annál is korábban. A a hisztériát illeti az egyenesen arányos a politikai haszonszerzés nagyságával. Az angolhoz hasonló dupla bérezést azért várjuk ki, mert azon lesz itt a legnagyobb "hiszti". Egyébként nekem is dolgoznom kell vasárnap is egyszer négyhetenként, amit esetleg szabadsággal tudok, ha kell kivédeni. Sõt elõfordulhat ez ünnepnapon is, azt viszont rendesen megszokták fizetni. Ettõl függetlenül nem várom el, hogy egy nem létfontosságú szolgáltatásnál mások is ezt tegyék. Persze semmi gond, ha vállalják a rendes pluszért önként és megéri nekik.
3/10
Caffe 2016 ápr. 12. - 18:51:56 3/10
(10324/20900)
Tessek,itt a masik oldal.
http://nepszava.hu/cikk/1091031-nem-vagyunk-babok---orbaneknak-uzentek-a-boltosok/
Mondjuk, ha kinyitnak vasarnap, akkor nem kell hetkoznap es szombaton olyan kesoig nyitva tartani.
Szerencsetlen mszp pedig tovabbra is gyujti az alairasokat a vasarnapi nyitvatartasert.
Pártállami Csökevény 2016 ápr. 12. - 18:37:25
(10323/20900)
Nem szokott általában kötelezõ lenni, ha nincs elegendõ ember, aki önként bevállalná, az a módi, hogy idõbeosztásokkal szétszórják. Én speciel dolgoztam nagykereskedelmi központban, ahol hétvégén is mennem kellett olykor, de mindig volt olyan, aki elõlem bevállalta a pótlékért, vagy azért, hogy hétközben pl. ügyeket tudjon intézni, és ne kelljen amiatt szabit kivennie. Ez nem akkora nagy trouvaille, amiért ekkora hisztériát kellene rendezni. Az meg mire érv már, hogy amazok az átkosban is hétvégén üzemeltek? Kb. az engem is vert apám, mégis ember lett belõlem. A MT-vel baj van, igen. Akkor azon kell változtatni. Ha valaki púpos, akkor nem az orrát kell plasztikázni. Itt Angliában nemhogy hétvégén, de ünnepnapokon is nyitva van minden, nagyon jól be van szabályozva, hogy olyankor kötelezõen dupla bérezés van annak, aki akkor dolgozik. És senkinek esze ágában sincs áthágni, mert jön a büntetés.
oregbeatsuhanc54 2016 ápr. 12. - 18:24:02
(10322/20900)
A mostani telefonálónak enyhén szólva igaza van.
mavtelep 2016 ápr. 12. - 18:23:11
(10321/20900)
Ja, tényleg...