Téma: Reggeli gyors

Frutta 2019 okt. 17. - 07:14:40 Előzmény Caffe
(20620/20900)
Hát tényleg hazabeszélsz. Nincs egyetlen szempont. Én nem értek egyet a rakpart lezárásával, de azért a helyi lakosság érdekei talán előbbre valók. A mezőgazdaság pedig nincs agyon sztárlova, mert őszintén szólva semmi ok rá. Még a kormány sem igen foglalkozik vele. Jót nemigen lehet mondani róla.
Frutta 2019 okt. 17. - 07:10:50 Előzmény Caffe
(20619/20900)
Hát ebben kicsit egyoldalú vagy. Nem értem mi a probléma a kisebb hajókra átszállással? Egy tűrhetetlen nonszensz, hogy ekkora monstrumok városnézést csinálnak és ott forgolódnak a Duna közepén. Az ilyen városnézés nem a tengerjárók műfaja. És ez mindenütt probléma, Velencében is, ahonnan ki fogják tiltani, ha már nem tiltották ki ezeket a monstrumokat. Én például arra is kíváncsi lennék, hogy mit csinálnak ezeknek a hajóknak a szennyvízével. Ha rácsatlakoznak a város vezetékeire, akkor ezért fizetnek-e valamit. Szóval lehet Magyart szidni én soha nem kedveltem, de tény, hogy a 2 viking, amilyen slendrián volt az egész balesetben úgy próbált minden módon menekülni. És igen, a hajót szerintem is itt kellett volna tartani. Ki nem szarja le az utasokat? Oldják meg.
Frutta 2019 okt. 17. - 07:04:23 Előzmény Vak Béla
(20618/20900)
Az a lista, amiben Orbán megegyezett Tarlóssal és, amiről azt mondták, hogy nem érvényes, ha nem ő nyer.
Frutta 2019 okt. 17. - 07:03:35 Előzmény Caffe
(20617/20900)
Én sem, nagyon nem.
3/10
Caffe 2019 okt. 16. - 17:48:38 3/10 Előzmény Vak Béla
(20616/20900)
Meg az LMPvel, de nemcsak o, olvasom a facebookon a sok hoborgest.
3/10
Caffe 2019 okt. 16. - 17:43:31 3/10
(20615/20900)
Na Karacsony le akarja zaratni a pesti also rakpartokat hetvegere, sejtettem, hogy hubelebalazs modon kapkodni fog, milyen okorseg ez mar megint? Az oszes hajokikoto, a Scenic kivetelevel a pesti oldalon talalhato, megis hogy kepzeli, a vendegek borondostol meneteljenek a szallodaig a rakparton? ( ahol egyebkent szinte minden hetvegen futkaroznak igy is, mindenfele szponzor vednoksege alatt felmaratont, maratont, futapest stb cimen?)
En elhiszem, hogy ellentet feszul a turizmus es varoslakok kozott, de akkor el kell donteni, kell vagy nem kell a bevetel (GDP 8-10%)
a turizmusbol, ami minimum duplaja az agyonsztarolt es agyontamogatott mezogazdasagenak, de tobbezer ember idegrendszeren zongoraznak azzal, hogy gyakorlatilag ellehetetlenitik a turizmusban dolgozok munkajat. Hazabeszelek, de hallgattassek mar meg az erdekeltek szava is.
Ja es ez megszebb lesz, ha a Lanchidat is lezarjak majd 2 evre.
3/10
Caffe 2019 okt. 16. - 17:29:21 3/10 Előzmény Vak Béla
(20614/20900)
Hm. Szinte a 2. naptol egyertelmuen a Viking kapitanyat hibaztatta mindenki, Magyar a Hableany kapitanyat kepviseli. Mit kellene meg bizonyitani, mar bocs, de Magyar legujabb baromsaga szerint az utolso halott a Vikingre kenodott fel, ezt lehetett volna bizonyitani ha kiemelik a hajot a vizbol, miutan arral szemben hajokaznak vagy 60 km-t Szlovakiaig? Mert ott van az elso szarazdokk.
En kerek elnezest.
Ami pedig a masik hajot illeti, amire szted atszallhattak volna az utasok, a Viking utjait mar elore egy evvel lefoglaljak, amihez repulojegyek es szallasok csatlakoznak szerte Europaban, egyidoben akar 6-8 Viking is erkezik, nincs ures hajojuk. Ja es ezeket akarja kishajokra atultetni ez a hulye. Es ez csak egy hajostarsasag, az Ama Waterways szezonban egyidoben 2, Scenic 2 hajoval jon, a tobbi “ csak” 1 hajoval hetente. Az a szerencsenk, mar,int Budapestnek, hogy reklam, propaganda nelkul is kenytelenek ide erkezni es innen indulni a hajostarsasagok, azok folytatnak helyettunk hatalmas reklamkampanyt az USA-ban, foleg a Viking.
Vegul pedig a Viking fog fizetni hatalmas osszegeket karteritesre, nem az allam.

Vak Béla 2019 okt. 16. - 14:46:34 Előzmény Frutta
(20613/20900)
Ezt nem értem. Mi az a 15. pont ?
Vak Béla 2019 okt. 16. - 14:34:47 Előzmény Caffe
(20612/20900)
Szerintem annyiban igazad van, hogy Magyar György az ügyfelei érdekében az érzékenyebb fülnek etikátlanul használja fel más téma okán megszerzett nyilvánosságot.
De abban viszont teljesen igaza van, hogy a balesetkor az igazán rendkívüli eseményhez képest igencsak egyoldalúan csak a Viking cég és utasainak spontán érdeke lett figyelembe véve.
Pedig adott esetben a cég érdeke is az lehetne (ha az igazságban érdekelt, nem a "bizonyíték hiányában" változatban), hogy bizonyos dolgok egy vizsgálattal ki legyenek zárva.
Hogy nincs Magyarországon megfelelő dokk? És mi akadályozta volna, hogy hatósági kísérettel elmenjenek egy megfelelő ausztriai dokkba? Az utasok megfelelő elhelyezése, másik hajóval történő tovább utaztatása nyilván sokba került volna, de vajon hányszáz milliót költött az állam az eltűnt utasok keresésére hónapokig?
3/10
Caffe 2019 okt. 16. - 10:10:08 3/10 Előzmény Frutta
(20611/20900)
Baranyi majd remelhetoleg peldat mutat, Reviczky mar reszket. Piko nem egy konfliktuskereso, de sztem o sem lesz megalkuvo, hat Karacsonynal nem vagyok biztos a tokos fellepesben.
3/10
Caffe 2019 okt. 16. - 10:04:53 3/10
(20610/20900)
Ez a Magyar Gyorgy halal idegesito ezzel a Hableany uggyel kapcsolatban. Akkora hulyesegeket beszel, sajat maganak is ellentmond, raadasul nem kepes abbahagyni azt a baromsagot, hogy itt kellett volna tartani a Viking hajot es kiemelni. A baleset 3. napjan mar elmondtak a szakemberek, h Budapesten nincs szarazdokk.
Azt pedig elmeselhetné, hogy ha a Viking megjon eszakrol, orra delnek nez, megis hogyan menjen vissza eszak fele fordulas nelkul?
A tobbi nagyhajo pedig eszakon a Garam utcanal szallitja ki es be a vendegeket, aztan megy at forduloval a belvarosi kikotobe, na ez a vendegek ‘varosnezese’.
Frutta 2019 okt. 16. - 08:05:32 Előzmény Vak Béla
(20609/20900)
Viszont hogy tetszene neki az Orbán-Tarlós paktum 15 pontja..:-))
Vak Béla 2019 okt. 15. - 18:39:01 Előzmény Frutta
(20608/20900)
Szédület, ahogy ez a csökött BGY utálja a kétfarkúakat. Korábban meg a momentummal tette ugyanezt.
Frutta 2019 okt. 15. - 06:56:35 Előzmény Caffe
(20607/20900)
Hát én álmomban nem számítottam ilyen eredményre. Nem akartam elmenni szavazni, mert Karácsonyt egyáltalán nem tartom alkalmasnak sem szakmailag, sem emberileg. De, amikor láttam, hogy mennyire szoros az állás, akkor azt mondtam, ne az én egy szavazatomon múljon... De összességében ez egy jobbegyenes a fidesznek és azt mutatjuk hogy az ország gondolkodó részének tele van a töke a fideszszel. Ez most jelenthet forrásokat, káderképzést, az egyoldalú propaganda ellensúlyozását, nem fidesz-közeli vállalkozók helyzetbe hozását, szóval ez egy lék a hajón. De: ha ezek az új emberek csalódást okoznak, nem tartják be az ígéreteiket, nem csinálnak totális tisztogatást, nem teszik meg a feljelentéseket, betagozódnak a rendszerbe, nem szabadulnak meg az árulóiktól, nem nyúlnak a közvetlen demokrácia eszközeihez, nem kérdezik meg a népet, amikor illik -és erre sajnos van esély- akkor minden hiába volt és tényleg nincs remény.
3/10
Caffe 2019 okt. 14. - 12:02:09 3/10
(20606/20900)
Na mit szoltok? Hallottatok az elemzoket a reggeli musorban.? Nem mintha el lennek ragadtatva Karacsonytol, de az mindenkepp jo jel, hogy legyozheto a fidesz.
Vak Béla 2019 okt. 11. - 20:37:52
(20605/20900)
Frutta 2019 okt. 08. - 10:49:15 Előzmény Caffe
(20604/20900)
Teljesen igazad van. Engem ezek a műsorok Jaksity Kata korábbi tiszta áltudományos ömlengéseire emlékeztetnek.
3/10
Caffe 2019 okt. 07. - 14:37:13 3/10
(20603/20900)
Veny nelkul c. musorban nyilatkozott az orvos, aki - amiota letezik az MLM Magyarorszagon - mindegyik termekeket ajanlgatja. A mai musorban a Macskakarom nevu kapszulat reklamozta vadul, orvoskent hulyesegeket beszelve, szoval nem kellene azert az ilyen penzhajhaszokat behivogatni. Ennel mar az Ilcsi bacsi is jobb a paradicsomos kremjeivel,
Frutta 2019 okt. 04. - 10:39:02 Előzmény Vak Béla
(20602/20900)
Egyetértek. Hallottam (akkor írogattam be neki én is) és nagyon kínos volt az egész. De látod, semmi nem történik, sőt... Én egyszer valahol az olvastam, hogy a Klubrádió székházát eladták az EMIH-nek. Ezek szerint A klubrádió ott bérlő és ezért kerülhetett oda a 168 Óra szerkesztősége is. Ez az EMIH-nek többet hozhat, mint a 14%-os tulajdonrész. Ha a rádió képes fizetni. Lehet, hogy éppen ez a zsarolási potenciál vagy talán az, hogy Slomó elintézi Viktornál a jövőre lejáró frekvenciaengedély meghosszabbítását...
Vak Béla 2019 okt. 04. - 08:54:07 Előzmény Frutta
(20601/20900)
Elég agresszív reakciói voltak Aratónak, amikor Bolgárral együtt fogadták a hallgatói véleményeket. Mondott olyat is a KR befolyásoltságával kapcsolatos véleményre, hogy hallgassa meg a T. Hallgató az m1 híradóit vagy olvassa az origo-t, hogy lássa milyen az elfogultság. Látszott, hogy kijött a sodrából, és nehezen türtőztette magát. Akkor ilyen az ember, amikor tudja hogy a másiknak igaza van, de nem akarja beismerni.