libra26 2020 aug. 06. - 11:41:43 Előzmény mihenike
(429/929)
Sziaa :)
Allahom is már a fejét fogja, micsoda események történnek itt :D de én imádtam ezt a részt,mégha ki is maxolták az abszurditást azzal, hogy a kórház folyosóján mindenki összegyűlt, akinek ott kellett lenni! :D
Na de nézzük hogy is volt ez...

Azize mami nagyon nagyot alakít, kezdem azt hinni, övé az egyik legnehezebb szerep és remekül hozza a formát :) tetszett, ahogy a vacsora asztalnál feltűnik neki Hünkar hiánya, sőt, előjön neki a múlt és belekezd, hogy Ali Rahmet vitte el! + az is tetszik, hogy Züleyha legalább a nagyit őszintén kedveli... Őszinte volt az aggodalma, de nem csoda, a nagymama volt az egyetlen, aki egy percig se bántotta ő ezen a helyen :)

Szegény mama addig stresszeli magát, hogy reggel rosszul is lesz... Na és indul a totális fejetlenség :) :) :) Gaffur, autót elő, fut-szalad, autó ott van, Demir nagyit be a kocsiba, Züleyha fut - de rászól Gaffurra, hogy "nyisd ki", hiszen a kisasszony keze letörik ugyebár :D Fadik nyisd ki, Gaffur csukd be
... Teleport a kórházhoz - imádom, hogy nem tömik a műsoridőt felesleges jelenetekkel :) Müjgan doktornő is azonnal megjelenik, gyorsan ellátják a nagymamát
Saniye, Hünkarom egyetlen örök bizalmasa és hű szolgálója máris fut a telefonhoz értesíteni asszonyomat, aki a nyaralóban húzta meg magát - még Ali Rahmet se tudja, hol lehet... Megtudja a hírt, máris ugrasztja Radzsit, irány az adanai kórház - és lám, lehunyod a szemed, ő is ott terem a folyosón :) "fiamról" tudomást sem véve rohan be anyukához, na de ami innentől jött...

Valaki segítsen, kimaradt nekem valami?! Fekeli milyen okból jelent meg hirtelen a kórház folyosóján? Honnan tudta hogy ott megtalálja a szeretett Hünkaromat? :D :D és akkor hirtelen úgy érzi az ember, hogy a nagyi feltételezett agyvérzése semmi, mert Demirem összes izma megfeszül és azt gondoljuk, mindjárt ő kap stroke-ot. Alih Rahmet feltűnésétől mindenki eltátja a száját, aztán befut Yilmaz - épp most?? Oké, hogy ez a felesége munkahelye, na de micsoda időzítés!!! :D de akkor már Fekeli papa elkezdte a monológot a 40 éves szerelemről és az eddig fel nem tett kérdésről :) én ezt egyszerűen imádtam!!!! Hosszú idő után a number 1 jelenet :D az meg, hogy Hünkar igent válaszolt, mindent vitt... Demírem pedig kirántotta az őrtől a fegyvert, aztán hadonászott is egy ideig :) megölné "anyámat" és "apám gyilkosát" haha

Otthon pedig jól kirámolta az anyja szobáját! :D jó erőben van ez a jól nevelt gyermek... A nép csak úgy nézte az udvarról a repkedő fiókokat és komplett szekrényeket :D de az se volt semmi ahogy Demir Züleyhát rángatta még a kórház folyosóján lefele megfeledkezve arról, hogy szerencsétlen terhes :)
Alig várom a mai folytatást
mihenike 2020 aug. 05. - 22:28:20 Előzmény malvinkicska
(428/929)
szia, még nem láttam, de akkor jól megéreztem, hogy leànykérés lesz :)!
mihenike 2020 aug. 05. - 22:24:55 Előzmény Çukurova
(427/929)
Szia! nem nézem, de ha több idöm lesz szeretném pótolni. remélem online elérhetö lesz :)
malvinkicska 2020 aug. 05. - 19:43:46 Előzmény mihenike
(426/929)
A mai részt most néztem meg Fekeli tiszta vizet öntött a pohárba sok ember előtt kérdezte meg Hünkart akar e a felesége lenni 40 évet várt rá és igent mondott, megőrült Demir kidobálta a sok mindent az ablakon ami az anyjáé volt és elégette, most egy kicsit azért berágtam Demir valóban egy szemét ember más boldogsága nem érdekli, gondolom mivel az ő élete sem felhőtlen a másé se legyen az. a nagymama gyenge agyvérzést kapott, és ez a cirkusz a kórház folyosóján történt, ott volt a lány kérés ott volt savanyú Yilmaz is mikor azt mondja vénember nem is tudom mit érzek, de Müjgan apukázza Dió héjban ennyi.
10/10
offtopic
Çukurova 2020 aug. 05. - 19:37:51 10/10 Előzmény mihenike
(425/929)
Szia.
Nézed a Life Tv-n A szerelem íze sorozatot? Nagyon jó.
mihenike 2020 aug. 05. - 19:17:04 Előzmény libra26
(424/929)
Szia. a tegnapi resznel järok meg... Sermin az ujsägoszto :) oriäsi jelent :) abszurd egy nöszemely :) es Hünkär miböl gondolta märis, hogy Serminem volt? :) bärki lehetett, hiszen meg a börtönben is tudjäk, hogy ök talälkozgatnak Fekelivel :)
Ezt a Gaffurt nem hiszem el :) Mindenki lefagyott a konyhäban az ujsägcikket lätva, de neki meg mindig csak a zabäläson jär az esze :) Ö bärmit fel tud falni es neki mär nem is maradt mäs ebben az eletben csak az eves :)! Ö bizony felmond, ha itt Fekeli lesz az Ur :) haha
Zühleya milyen elegedett volt, hogy Hünkärt a porig aläztäk :) vegre mosolygott is, nem csak fancsali kepet vägott :) Demirem reakcioja pedig telejsen erthetö, hiszen Fekeli ölte meg az apjät...
De az is vicces volt, hogy Yilmäz mär bent ült az irodäjäban egy ujsäggal a kezeben :)!
Cetin szive csak Gültenert dobog, pedig Fadik nagyon nyomul... szegeny kis butus.
Müjgan megint csak pislogott a nagy szemeivel meg szempilläival, olyan mint egy földre szällt angyal :) Tenyleg gyönyörü :) Yilmaz meg egy marha :) mär nagyon elegem van belöle.
A Yaman csalädot lassan hivhatjuk Adams Familynek, mert itt mindenki teljesen bolond, nem csak a nagymami... Nagymami arra a bizonyos Apti pasära meg Ercümentre emlekszik csak. Milyen kis edes volt amikor ätment Yilmazekhoz :) meg ki is sminkelte magät :)
Saniye es a finom börek... komolyan mondom, hogy egyszer meg kellene kostolni azt a böreket meg az adanai mäjas kebapot :) Emlekszel, hogy Efsunkänak is az volt a kedvence, amikor terhes volt? :)
Demir jo fej, Saniye szetdolgozza magät, de azert meg fözzön is räjuk. En is szivesen üldögelnek Hünkar virägos kertjeben, miközben valaki megföz es elvegzi helyettem a häzi munkät :)! Azert Zühleya tenyleg megbecsülhetne magät :) a ferje imädja, nem is olyan bünronda es mindene meg van :) :) :) haha
Ercüment halälät az uj ügyesznö biztosan fel fogja göngyöliteni, hiszen megigerte :) hogy akkor mi lesz a ket klännal - EZ JO kerdes :) akkor muszäj lesz összefogniuk :) Müjgän is bekerdezett ezzel az üggyel kapcsolatban, a kedves fejre pedig rezzenestelen arccal folytatta a szomorkodäsäst.
Behice egy borzalom, talän meg abszurdabb mint Sermin. Miert is van ott Ali Rahmmetnel? ezt kerdezi a kedves bejäronök gyöngye Nazire, es a szakäcsnö is :) tenyleg Fekelinek, hogy hogy csak 2 szolgäloja van? a Yaman birtokon több tucat ember rohangäl fel s alä :) na mindegy, Mrs. Doubtfire elvesztette mindenet, igy nem mehet vissza Isztambulba, de igazän ätköltözhetne Müjganekhoz... mondjuk mär csak ö hiänyzik arra birtokra...van ott mär epp eleg zavart elme :) de ahhoz kepest, hogy ö lenne az isztambuli elökelö asszonysäg, ahhoz kepest nagyon közönsegesen viselkedik!
A resz vegen Fekeli felugrott a borbelyntol es zaklatottan tävozott :) most, hogy völegenynek neztek, akär meg is kerhetne Hünkär kezet :)
Hatipot most nem mutattäk, de birom a dumäjät :) mit össze nem zagyvält a cellatärsainak is :) Es ezek a rabok, hogy szoktak örülni 1-1 tehetösebb rabnak. mindig kapnak egy kis apropenzet, meg böreket meg minden földi jot :) most is milyen menüt rendelt magänak Hatip aga :) behaltam :)
mihenike 2020 aug. 05. - 18:40:41 Előzmény malvinkicska
(423/929)
Köszönöm :) ajjaj, akkor ez igen hosszu lesz, ha meg mindig forgatjäk :) remeljük, hogy a forgatokönyviro eleg kreativ lesz...
mihenike 2020 aug. 05. - 18:38:22 Előzmény Çukurova
(422/929)
OH TE JO EG :) mär alig värom, hogy läthassam :)
mihenike 2020 aug. 05. - 18:36:20 Előzmény libra26
(421/929)
OFF OFF
Szia :) üdv itt ujra :) mär hiänyoztak a jo beszoläsaid :) az Utvesztö ota ez mär szinte hagyomäny :)
OFF-al kezdem: A Kegyetlen värosbol egyszer lättam egy reszt, csak ugy, random ... aztän egyszer megneztem az elsö reszt... na häla Allahnak nem fogott meg annyira, hogy räjuk pazaroljam a dräga idömet, majd egyszer talän megnezem, ha idömilliomos leszek, de az nem mostanäban lesz. Inkäbb erdekelne az a sütis film ami a LifeTv-n megy, de mostansäg örülök, ha van 1 oräm a Yaman Csaläd kalandjaira. :) szoval röviden es tömören: borzalmas :) tudom, tudom az Utvesztö is szinvonaltalan volt, de legaläbb volt humoruk :)
Azra es Cenk: oh anyäm.... ugye a virus miatt nem volt honapokig, aztän egyszer neztem 5 napon keresztül, de ugy ereztem, hogy megällt velük az idö... a port-on mindig elolvasom a tartalmat es hetente 1x belenezek... de ezek nagyon färasztoak :) haha :) te nezed meg??? Cenk gyereket meg akarta ölni Kadir, erre gyorsan frissiben tisztäztäk, hogy nem Cenk miatt lett öngyilkos a huga stb Cenk korhäzba került ... es megjelent egy doktornö, aki Cenk fejet kezeli, tudod az volt "Ercüment" felesege a "Kara Sevdäban" Abu-Babu vagy Banu, mär nem tudom. Na Azra mindig sir, akärmi is törtenik. Sumri mindig cirkuszol. De legaläbb Mert otthon van. Megjelent meg egy nagymama, aki nagyobb kigyo mint Serap länyom. most jött valaki, aki talän tudja, hogy ki ölette meg az apjät... Szoval ez sem az en sorozatom :)
Bezzeg a tavaly dömpig volt, Megtörve, Egy ellopott elet meg a Piszkos penz. A sok elmebeteg :) :) :)
OFF OFF
10/10
Çukurova 2020 aug. 05. - 18:20:58 10/10
(420/929)
Demir a mai részben kőkemény fizikai munkával dolgozott meg a gázsijáért.
Csakúgy repültek az ablakon ki a bútorok. :-)

A drága Gaffur most is hozta a formáját.
Hünkar kidobott gönceiből valamit zsebre vágott.
Vajon minek neki? :-)
malvinkicska 2020 aug. 05. - 15:54:10
(419/929)
a Kegyetlen városból nekem két rész volt és tovább nem nézem az Idő sodrásában is abba hagytam abba is amit művelnek az már nem sok rengeteg.
offtopic
libra26 2020 aug. 05. - 13:29:07 Előzmény mihenike
(418/929)
A Kegyetlen várost szerintem igazi drámának szánták, néha még látok belőle egy-két részt.... Azt hiszem nem ez a mi műfajunk haha :D olyan túldramatizált vagy nem is tudom, rendkívül nyomasztó, 1-2 színész pedig egyenesen tragikus - Mügécske is addig jó, mikor megáll egy helyben a csinos ruhákban és néz bájosan, de ha már megszólal és játszani kezd... :D olvastam, hogy említetted mikor belenéztél kicsit, hogy a nagyi tiszta Sultan néném :) ugyanezt gondoltam róla elsőre :) ;)

Apropó, te végleg felhagytál Azra és Cenk Celen kalandjaival?? A múlt héten volt szerencsém 2 részhez, de az az érzésem támadt, mintha ugyanott állna a sorozat, mint korábban :) nem derül ki semmi, nem történik semmi - mégis sokan szeretik elvileg, de nem vagyunk egyformák, nekem nem éri el az ingerküszöböt..
libra26 2020 aug. 05. - 13:21:57 Előzmény mihenike
(417/929)
Sziaa :)

Huh nagyon rég néztem fel ide, akadtak teendők, de a sorozattal nem maradtam le, belezsúfoltam a napokba :D

Mindenre már nem szeretnék visszatérni, de muszáj ezredjére is leírnom itt neked, hogy ezt a Yilmazt én nagyon nem bírom már elviselni :) az a képfelrakós jelenet... Müjgan persze, hogy sírni kezdett, a vak is látja, hogy ezt a tejbetököt semmi se érdekli, ami kettejükkel, a közös életükkel kapcsolatos... Tudom, értem, hogy szerelmet erőltetni nem lehet, de az istenért, Züleyha gyakrabban rámosolyog Demirre, mint ő Müjganra!!! :D - egyébként a doktornő meseszép, ilyen arcot festeni se lehet :) Züleyha is nagyon jól néz ki, szerintem régóta ez az első sorozat, amiben mindkettő főszereplő nő ilyen dekoratív... (Efsunkáékat nem a szépségükért szerettük:D :D)
A Yilmaz-Züleyha jelenetek tőlem nagyon messzire kerültek, passz hogy miért... Nem tudok örülni a lopott közös perceiknek...

Huuu most aztán áll a bál a "hatalmasok" szerelme miatt, amit Serminnek hála mindenki megtudott Adanaban :) enyhén abszurd volt, ahogyan Sermin a főtéren újságokat osztogatott az asszonyoknak, de ennek a nőnek rendkívül jól áll minden abszurd jelenet :D a Hatippal való viszonyát ne is említsem :D azok a fedősztorik a bíróságon az antennaszerelésről és hogy miért voltak alulöltözve :)))) óriási - az ilyenekért megéri leülni a képernyő elé - Serafettin Yaman lányát pedig egyelőre nem tudom megunni :D

... Szóval Demirem mélyen megtör az újságcikktől... Na jó, de ez még érthető is, nem? Az ő apja Adnan Yaman volt, ebből a szempontból elfogadhatatlan az anyja "kapcsolata", bár semmit sem tud valószínűleg arról, hogy az anyja sosem szerette az apját. Hünkar is egy Züleyha volt egykoron :)

Mrs.Doubtfire és a rosszul sikerült bokaficam :) ez is mit vát attól, hogy Ali Rahmet urat rángatja meg ugráltatja??! :) "gyönyörű" egy nő :D de bevallom néha elnevetem magam, nem játszik rosszul

Saniye milyen kiváló intézőasszony lett! :D de azért néha van ideje sütni egy jó böreket :) "Saniye, néha te is főzz nekünk" de jó arc ez a Demir úr, rábízta az egész birtok ügyes-bajos dolgait, de azért ha maradt a nap 24 órájából 2 üres, készítsen már egy jó böreket vagy kagylósalátát vagy miket zabálnak ezek :) ja nem, a kagylósaláta szigorúan isztambuli burzsuj elemózsia :)

Ercüment halálával mi lesz??? :) Fog még egy oldalon játszani a Yaman és a Fekeli-Akkaya dinasztia? Abban az ügyben legalább mindenki nyakig sáros :D

Nagyon el lesz húzva ez a sorozat is, de továbbra is szeretem és várom milyen húzások jönnek :)
Szép napot! mostanában többet fogok felnézni, ha lesz kedved kibeszélni a történést ;D
malvinkicska 2020 aug. 05. - 12:17:09
(416/929)
Azt elfelejtettem 2 évad 63 rész, azt olvastam kezdődik nemsokára a 3-ik évad, már pózolnak a színészek a forgatásra.
malvinkicska 2020 aug. 04. - 21:39:21 Előzmény mihenike
(415/929)
Most néztem meg a heti két részt valóban a féltékenység dominál benne, ami várható volt az oda költözéssel nem egy jó megoldás, de azért most azt hiszem 46 török résznél tart és ez a sok nyavalygás Yilmazék részéről sok a titkos szerelem. A második most Sermin bele köpött a Hünkar levesébe beletette az újságba Fekeli aga mikor öleli, és ezt nagy felháborodást keltett a körükbe, most Z is jól beszólogatott, H-nak ami az ő sorsát illeti, szokták mondani vissza nyalt a fagyi.Nekem ez olyan gyerekes viselkedés , mert ami kultúránk más, ők ezen kiakadtak szégyenek tartják, pedig természetes dolog, ha szeretik egymást, Fekeli és Hünkar , amit elmondtak eddig ez régi dolog köztük.Ami tetszett Behice berágott mikor meglátta, mert látja neki ingyen élőnek nincs esélye hála az Istenek, nagyon gyűlölöm, azt a nőt nézni sem szeretem a jeleneteit annyira ellenszenves a szeméből sugárzik a rossz indulat..
mihenike 2020 aug. 04. - 20:19:28 Előzmény malvinkicska
(414/929)
Igen, ezzel en is igy vagyok, hogy a kevesebb több.. en jobban szeretem a rövidebb sorozatokat... de ez meg egyelöre jo, sok benne a visszaterö elem meg a nyavalygäs, de azert jo sorozat. Bär van egy olyan erzesem, hogy nagyon hosszu lesz ... vagy mär Töröko-ban veget ert? tudja valaki, hogy häny Bölüm?
Igen, engem is erdekelne, hogy häny elmebeteg van Töröko-ban, mert ezekben a sorozatokban rengeteg van... de ennel jobban meg az szokott megremiszteni, hogy mennyien elnek nyomorban... borzaszto ....
malvinkicska 2020 aug. 04. - 17:45:16 Előzmény mihenike
(413/929)
Én még nem láttam mert azért itt vidéken van tenni valló az udvaron, és nincs kedvem este már nézni, hiába rátehettem a tv-mre. Őszinte leszek most már kezd nagyon szappan operás lenni , sokat rágódnak dolgokon nem olyan érdekes, már mint volt, azt látom ezek a török sorozatok is mostanában nem mindig a minőségre mennek, menyiségre, nekem a kevesebb több lenne.Sokat abba hagytam ez a sok pszichés beteg nagyon nem jön be szeretném tudni akármilyen nagy Törökország hány százalék az elme beteg, mert ezeknek enélkül nincs sorozat mindegy fiatal idős, meg ez e a sok zabi gyerek és amúgy meg adják a szentet én már ezen is elgondolkodtam megpuszilni a száját a nőnek bűn, akkor honnan az a sok gyerek amik szerepelnek a sorozatokban.Lehet sok voltam elnézést.
mihenike 2020 aug. 04. - 17:32:26 Előzmény malvinkicska
(412/929)
Szia! megneztem a hetföi reszt. tul sok erdekesseg nem volt benne, azon kivül, hogy bejött a szamitäsom es a birtokon mindeki lefagyott, amikor megerkezett együtt Zühelya es Yilmaz. Es Adnanka Apänak szolitotta Yilmazomat :)
A bugyuta Fadik felgyujtotta a kezet, kimondtäk Sabahattin es Sermin väläst valamint Behice banya balesetet szimulält :)
Sok volt benne megint a nyavalygäs... kicsit mär unalmasak Zühleya meg Yilmaz...
Yilmaz kezere jol räcsaptam volna kalapäccsal, amikor minden fele erzes nelkül feltette a häzassägi fotojukat a falra ... borzalom az az ember!
Persze hir, hogy Behicet Fekeli vitte be a korhäzba futotüzkent terjed :) micsoda pofäkat vägott Zühelya hozzä :) ö tudja, hogy az anyosa füle mögött vaj van :)
Aranyos volt az ügyesznö is, ahogy örült a väläsnak :)
Värom a következö botränyt :)
mihenike 2020 aug. 03. - 20:35:40
(411/929)
majdnem elfelejtettem, hova tünt Sabahattin??? ennyire megviselte Sermin viszonya Hatippal? hiszen ki nem ällhatja a feleseget es igy gyorsabban el tudna töle välni... szoval visszajöhetne szerintem :) Vajon Betül vissza fog jönni Pärizsbol? vagy ö ilyen läthatatlan marad ???

Es meg az is jo volt, amikor este a garäzsnäl rohant Gaffur es Demir mondta neki, hogy "nem akarlak lätni, de, ha hivlak, akkor legyel ott mindenhol" - es milyen fejet vägott az a marha :) en jot nevettem mind Demir összefüggestelen beszeden mind Gaffuron.

es a finale, hogy Yilmaz viszi haza Zühleyät, akinek lerobbant az autoja... pedig Yilmazom autoszerelö... miert nem szereli meg gyorsan? ja tudom, mert akkor nem lenne dräma a birtokon, hogy ezek együtt jönnek haza :)

jo ejt
mihenike 2020 aug. 03. - 20:30:47
(410/929)
Szep jo estet :) megneztem a penteki reszt.

En ezen a Hatipon meg Serminen olyan jot szorakoztam :) Azt mondja Hatip, a kek szemü..., hogy ez a Sermin egy boszrokäny es, hogy öt megbabonäzta :) Aztän elment Serminhez, pedig eppen most engedtek öket felteteles szabadläbra, huncutkoni es megigerte neki, hogy elvälik es elveszi... amugy Serminen nem tudok eligazodni, hogy most erez vmit Hatip iränt vagy csak a penz miatt van vele...????
Azon nagyon jot nevettem, hogy a tärgyaläson mit össze nem zagyvältak es, hogy Serminen milyen szep ruha volt, pedig egy szäl häloingben vittek be az örse es, ha jol tudom legutobb a nyafi-nyafi barätnöjevel is összeveszett, tehät ö sem vihetett be neki välto ruhät :)

De az meg jobb volt, hogy a börtönben egy rab tudta, hogy Fekeli es Hünkär anyänk taläkozgatnak :) Serminnek sem kellett több, gyorsan lefenykepezte öket es küldte valahova... gondolom az Adanai Blikk magazinnak :) haha :) - ha mindenki meg tudja a 40 eves titkot, akkor Fekeli gyorsan meg is kerheti Hünkärom kezet :)

Ezt a Yilmazt legszivesebben kepen vägnäm... elmegy a szokäsos tragikus fejevel az udvar mäsik vege, hogy elmondja Zühleyänak, hogy ö bizony elköltözik, ha a nö azt szeretne... "Müjgan ugyis megerti" - persze, ugy rängatja azt a szegeny nöt mint egy bäbut... Zühleya dräga pedig azt mondta, hogy ne menjem, mert akkor igy läthatja... neeeee :D! Közben pedig olyan bekesek most Demirrel együtt, hogy jo räjuk nezni.

A värosban amikor vett Zühleya a gyereknek egy perecet es mindegyik össze-vissza fogdosta, az jutott eszembe, hogy "moss kezet es tarts tävolgsägot" :) na ök nem kaptak semmifele virust, hogy koszos kezzel fogdostäk a perecet... :D