mihenike 2020 jún. 11. - 22:53:36 Előzmény Çukurova
(309/929)
köszönöm az infókat :)!
mihenike 2020 jún. 11. - 22:50:02 Előzmény libra26
(308/929)
Cukorova és a Yaman család kalandjaiból 2 résszel le vagyok maradva, délelött bepótolom :) De amit legutóbb láttam, hogy kiderül Zühleya terhessége, aminek valószínüleg drága Müjganom örült a legjobban, mert gondolja, hogy így vègleg megszabadul a gyenge idegzetö vetélytársától!
Hünkár megjátszotta magát ismét, vagy hisz Zühleyának, miszerint ez Demir gyereke... ki tudja...
Gaffur bosszantó egy alak, Serminnel együtt olyanok, mintha az „Atahan villából“ szabadultak volna. Olyan abszurd jeleneteket és szövegeket kapnak, hogy egyáltalán nem illenek a sztoriba... haha
Demir Yaman ùgy rángatja elö a fegyverét mint mi manapság az okostelefonokat... pedig ez itt nem Texas.... haha :)
Juj a bemutatót láttam és hallottam, hogy évadzáró epizód, hirtelen meg is állt bennem az ütö, hogy szünetet fognak tartani, mint anno A Végtelen szerelem esetében... az brutál volt ... haha
Holnap folytköv
offtopic
mihenike 2020 jún. 11. - 22:41:46 Előzmény libra26
(307/929)
Szia :) oh Allah :) néhány hete nekem is volt szerencsém vagy éppen szerencsétlenségem hozzájuk délután 3-kor a duna tv-n :) és mélyen elgondolkoztam, hogy ugyan hogyan bírtam ezt a borzalmat másfél èven át nézni :) ugyebár volt egy erös váltás a sorozat felénél, ahonnan sokkal érdekesebb lett, szóval még jò, hogy kitartottunk, mert mennyi mókás jelenet maradt volna ki az életünkböl :D :D :D
10/10
zita2532 2020 jún. 11. - 20:09:22 10/10
(306/929)
A menyasszony készülődéses jelenete a barátnőivel olyan volt, mint a Bazi nagy görög lagzi című filmben.
10/10
Burgoues 2020 jún. 11. - 20:00:26 10/10
(305/929)
Sziasztok. Ki fog derülni, hogy mi volt abban a borítékban, amit Yilmaz adott Müjgan apjának?
10/10
Çukurova 2020 jún. 11. - 19:26:16 10/10
(304/929)
Behzat Hekimoğlu, Müjgan apja: "Çukurova leghíresebb banditája, Yilmaz úr tisztelte meg a kórházat." "Fekeli, a zsebórás alak."

Szegény Demir tiszta ideg, hogy Yilmaz teherbe ejtette Züleyhat, most még szórakozik is vele, hogy meghívja az esküvőre, közben azt mondogatja, hogyha igazi férfi, akkor lőjön.

Züleyha kezében mennyi pénz forog (vastag köteg pénz adott Şerminnek), Gengo feleségének mégsem adott kölcsönt. Azt mondta, hogy Demir tudta nélkül nem adhat.

Nem jó jel, ha az esküvő napján a vőlegény bizonytalanul szemez a vőlegényruhával.
Ja, és az ágy melletti éjjeliszekrény üresen kongott.
libra26 2020 jún. 11. - 10:46:16 Előzmény Lucsia
(303/929)
Szia! Ezt én se értem, láttam pár török sorozatot, és sokszor köszönőviszonyban sincs a török meg a magyar cím... :D általában a magyar címek sokkal inkább sablonosabbak, egyszerűsítettek
Tisztelet a kivételnek, mert történt már olyan is, ahol hasonlított :D
offtopic
libra26 2020 jún. 11. - 10:40:41 Előzmény mihenike
(302/929)
Jaajjj mit akartam neked megírni...
Múlt héten egyik nap korábban érkeztem haza a megszokottnál, bekapcsoltam a tv-t 10 percre pihenés gyanánt.. Hova jutottam?:) a Duna tv-n épp Efsunka kalandjai mentek :D :D hát kivagyok a régebbi részekben hogy festett az a nő :) mindössze 3 percre maradtam ott a csatornán, mert épp az Atahan villában tette magát és leoltotta a stylist-ot, hogy márpedig neki van saját ízlése :) :) aztán bejött Hülya, hogy belerúgjon Efsun földön heverő "divatos" ruhadarabjaiba :D :D két kedvenc
Na hát mindegy is, de gondoltam veled mindenképp megosztom :))
libra26 2020 jún. 11. - 10:36:12 Előzmény mihenike
(301/929)
Sziaa :)

Gaffurban az a legszebb, hogy siránkozik Saniyenak, de még mindig óriási az étvágya, nagy az arca és lelép kebabozni a "szeme se áll jól" Hatip agával :) :)
... De jó ég, tegnap micsoda jelenet volt, ahogy Saniye a fejéhez vágta a virágcserepet!!! :D :D hát én ezt azonnal visszanéztem még kétszer...

Igazad van, Sermin néha totál abszurd! :D Hülya Atahan 2.0 csak Serminnek nem jut annyi szerep... Bár ezt bírtam, hogy képes volt a kórházban is megjelenni tovább borzolni a kedélyeket :)
Demir teljesen megborult az örömhír hallatán :D őszintén szólva abszolút érthető, tekintve, hogy ő szinte 100%-osan biztos benne, hogy nem születhet gyereke! Fekeli jól mondta anno, hogy Demir Yaman egyébként gyáva ember, most is kétszer fogott fegyvert a saját fejéhez, de mindig kiderül, hogy csak a levegőbe lövöldözik :)
Hát, aki szeretne vessen meg érte, de én egy pillanatra megsajnáltam őt, mikor Züleyha dühében a fejéhez vágta, hogy csak az anyja fenyegetései miatt fogadta el a házassági ajánlatot... Szép család :) jó helyre érkezik majd a kis jövevény :) bár nekem tetszik ez a szál, hogy a főszereplőnek mindkét férfi főszereplőtől lesz gyereke :D Demir most az anyja javaslatára fogja kivizsgáltatni magát ismét, aztán szépen lehiggad... De azért jó benne ez a pszicho vonal "ha biztosan tudnám, hogy ez a gyerek nem az enyém, már nem élnél" :D

Hünkar Yaman:) egy örök kedvenc... "Történt, ami történt" - imádom, hogy neki ennyit jelent, ha valaki céloz rá, miket tett a múltban :) pedig belül marcangolja a bűntudat, ez szokott látszódni, mikor a mamával osztja meg a gondolatait a szobában - aki úgyse fogja fel igazán, miről beszél

Fekeli már látja, hogy Yilmaz képtelen elengedni a régi szerelmét, és persze azzal, hogy mégsem állítja most meg Yilmazt, de meg se próbálja, ő is nagyot hibázik... Müjgan tönkre fog menni :( Yilmaz gondolom rögtön az esküvő után megváltozik majd, hiszen megtudja, hogy mi történt valójában...
Ez a Müjgan pedig imádnivaló, ahogyan várja az esküvő napját!
Most lesznek itt a nagy drámák még a héten (a törököknél ez volt az évadzárás, a tv-ben is hogy bemondják:D), hát kíváncsian várom és jövök majd értekezni és gondolatokat olvasgatni! :)
10/10
Lucsia 2020 jún. 10. - 08:30:41 10/10
(300/929)

Sziasztok.
Érdekes, izgalmas és néha vicces sorozat. Csak azt nem tudom, hogy miért nem az eredeti címén adják nálunk.
Miért kell egy teljesen más címet kitalálni?
10/10
Çukurova 2020 jún. 09. - 19:15:32 10/10
(299/929)

110. rész
Yilmaz és Züleyha karamboljánál megint bebizonyosodott,
hogy Yilmazt alakító színésznek nem jó az arcmimikája, nem tudja az arcával jól kifejezni az érzéseit.
Züleyha épp az ellentéte.

Kórház: Mindenki, aki számít ott van Züleyha kórtermében. Persze Şermin is, mivel bement a Demirhez cirkuszolni.
Nagyon jó frizurát csináltak Şerminnek, illett a közönséges viselkedéséhez. A színészi játéka is tökéletes.
Müjgan olyan szépen mondta: "Gratulálok Züleyha, másodszor is édesanya leszel."
Arra számított, hogy a család a boldogságtól indiántáncot lejt.
Ehelyett megfagyott a levegő a bejelentésére. Mindenki más okból lett szótlan. Egyedül csak Hünkar örült a hírnek.
Züleyha és Sabahattin nem értik, hogy lett terhes, hiszen úgy tudták, hogy Demir steril.
Şermin gratulál, de az arcára kiült a rosszindulata. Legszívesebben megint kígyót küldetne Züleyha szobájába.
Demir sokkot kapott, mintha leöntötték volna hideg vízzel. Érzései kiültek az arcára, a keze ökölbe szorult, az ing a nyakánál szorította, gondolatai cikáztak, hogy Züleyhat megint teherbe ejtette Yilmaz.
Erre a végszóra megjelenik az ajtóban a vetélytárs.

Yaman birtok, hálószoba: Demir Züleyha veszekszik, lövéshang. Hünkar megijed és beront, rémült arccal néz.
Demir sír, kezében a fegyverrel az ágy mellett a földön ül. Züleyha az ágyon fekszik.
Az operatőr direkt úgy veszi a jelenetet, hogy Demir kitakarja Züleyha fejét, kétségek között hagyja a nézőket.
Züleyha él vagy halott? De, szerencsére a forgatókönyvírónak még tervei vannak a Züleyhaval.


Végszó: Egyszer régen Çukurovaban a fegyverkereskedők arattak a töltény eladásból.
10/10
Çukurova 2020 jún. 09. - 11:20:10 10/10 Előzmény mihenike
(298/929)

Ercüment halálának még lesz következménye.
Demir megint megvizsgáltatja magát.
Yilmaz azt a levélfoszlányt fogja olvasni, amit Gaffur mentett ki a tűzből. (Gülten égette Züleyha Yilmaznak a börtönbe í küldött leveleit.)


mihenike 2020 jún. 09. - 09:08:04
(297/929)
Sziasztok :) behoztam a lemaradásomat, 105-109.részig. Néhány gondolatot megosztanék veletek :)
1. Elöszöris amikor Zühleya elrohant otthonról a Kórházba, ahol rosszul lett és közben kérdöre vonta Müjgant, hogy ugyan mikor házasodnak össze?!? nagyon abszurd jelenet volt ...
2. Hiphop eltelt 15 nap, amikor Yilmaz nem adott életjelet magáról Müjgannak... nem volt szép, ahogy átverték a kismennyasszonyt :( Szomorùságában azt hiszi, hogy Yilmaz szakítani akar, erre megjelenik Yilmaz a kórházban és megérkezik a mennyasszonyi ruha is...-nem is ö választotta ki?!?!
3. Ercüment halálát igen gyorsan lerendezték...5 rész után már senki sem emlékszik rá.
4. Hünkar drámai jelenetei Oscar díjat érdemelnek!
5. Seherböl igen durva eszközökkel hùzták ki az igazságot! azt hittem azt fogja mondani, hogy Ercüment az apa, hiszen már ùgyis meghalt, nem tudja magát kimagyarázni!
6. Saniye jelenetei is nagyon meghatóak voltak, de nem értem, hogy Gaffurnak miért hitt mindenki?!?!
Viszont van egy olyan érzésem, hogy a gyereket Seher oda adja majd Saniyének és Gaffurnak, hogy neveljék fel!
7. Hünkar és Demír öszinteségi rohamától leszakadt az állam :) nem gondoltam volna, hogy Demír mindent tudott már a kezdetektöl... söt orvosi igazolása van róla, hogy meddö?!? akkor hogy is lesz közös gyermeke Zühleyával?!? ez a szál egyelöre érthetetlen számomra.
8. Demír békülne és visszavásárolná a részvényeket, Yilmaz még mindig tönkre akarja tenni a Yaman családot. Ebben az esetben nem értem Fekeli szándékait. Egyrészt szereti Hünkart, másrészt pedig üzletileg tönkre akarja öket tenni?
9. A levél teljesen tönkre ment a kiborított festéktöl. Nazire mondja, hogy pedig ö mindennap takarít Yilmaz szobájában... A kis Meleknek pedig több hónap után eszébe jut, hogy Yilmaz bácsinak jött levele...-oh Allahom :) Viszont, akkor Yilmaz jövö héten milyen levet fog olvasni?! (lättam az elözetesben) ... Gaffurnál is van valami levél foszlâny, amit még Zühleya akkor írt, amikor Yilmaz börtönben volt....
10. Gaffur egy hatalmas figura! csak kaja legyen! egy jó kis kepabbal bármire rávehetö :D! Esküdözik a koránra... dalt ír, próbál gitározni... undorító egy ember! De a Yilmazos beszolása a lerobbant autókról jó volt :) Remélem hamarosan kidobjäk a birtokról mert nagyon bosszanto!
11. Sermin és a kukkolás! egyre abszurdabb jeleneteket kap ez a nö :)
12. Müjgan szülei vajon eljönnek az esküvöre?!? szegényke Yilmaz miatt elvesztette a családját és szerintem hamarosan a józan eszét is .... :(
10/10
Çukurova 2020 jún. 08. - 20:36:24 10/10
(296/929)
109. rész
Ebből a részből megtudhattuk, hogy Gaffur a zenéléshez SEM ért, énekelni SEM tud.
Jaj, és a Saniyeről szóló szerelmes dalát mivel zárta: " Van itt valamilyen kaja?"
Gaffur az autószereléshez SEM ért.:" Yilmaz nem robbannának le a kocsik, ha megmaradtál volna szerelőnek."
Viszont füllenteni nagyon TUD: " Demirrel mi közel állunk egymáshoz, szinte már barátok vagyunk. Vadászni megyünk, a faházban múlatjuk az időt." " Ha három napig nem dolgoznék, tönkre menne a Yaman birtok."

Fekeli: " Akkor élsz, ha együtt lehetsz azzal, akit szeretsz." (Ez nagyon szép mondat.)
Most minden pár boldog, kivétel Gaffur Saniye páros. Bár, Gaffur boldog, ha a hasa l tele van.

Şermin természetesen megint a kukkolólétrán volt. :-) Mennyi szálka lehet már a tenyerében.
10/10
Mangetsu 2020 jún. 08. - 11:33:20 10/10
(295/929)
Nagyon jól megírt, leforgatott sorozat. Eltérő az eddig Magyarországon vetített sorozatoktól.
Az érzelmes jelenetek, az akciós jelenetek és a vicces jelenetek is élvezhetők.
Érdekes korszakot ölel át a sorozat.
Nagyszerű színészek szerepelnek benne. A főszereplők és a mellékszereplők is tökéletes színészi teljesítményt nyújtanak. Még a negatív szereplők is valamilyen szinten szerethetők.
mihenike 2020 jún. 07. - 08:12:43 Előzmény Elhaym
(294/929)
köszönöm!
offtopic
Elhaym 2020 jún. 06. - 15:35:26 Előzmény mihenike
(293/929)
lifetv.hu oldalán minden rész visszanézhető egy hétig.
offtopic
mihenike 2020 jún. 05. - 22:04:19 Előzmény libra26
(292/929)
Szia :)! hol lehet online megnézni a Szerelem ízét?!? próbáltam megkeresni, de nem találtam! Manapság én is csak a Cukurovát nézem, annyi történés van benne, hogy kitesz másik két sorozatot :)
De ha elérhetö online a másik kettö, akkor belenézek :)
Igen tavaly nyáron néztem a Megtörvét meg Tubának egy sorozatát, Ellopott élet címmel. mindkettö rövid volt és izgalmas!
Kíváncsi lennék „Efsun“ börtönös sorozatára.
Oh tényleg! és „Efsun“ filmjét megnézted anno?!? nem emlékszem a cimére... tudod a piszkos pénz föszereplöjével játszott benne. Nekem tetszett, török filmet még soha nem láttam, csak sorozatot.
Ez a színésznö mély nyomot hagyott bennem :) ahogy Hülya Atahan is :) haha :)
Jó hétvégét! éljen az adanai májas kebab :D!!!!
10/10
Çukurova 2020 jún. 05. - 18:21:34 10/10
(291/929)
108. rész
Saniyetől gyönyörű színészi játékot láthattunk. Saniye a nagyszerű alakításért Emmy-díjat érdemel.
Şermin nagyon csúnyán beszólt Gaffurnak és Saniyenek.
mihenike 2020 jún. 04. - 18:55:37 Előzmény libra26
(290/929)
szio :) a héten nem tudtam nézni a Yaman család különös életét, de ha megnéztem írok :)! biztos hajmeresztö dolgok voltak megint :)