mihenike 2020 júl. 21. - 07:02:33 Előzmény Çukurova
(389/929)
A tegnapi reszt ugye elesben neztem... reklämokkal... teljesen elvezhetetlen volt igy... mär a resz vegere azt sem tudtam, hogy mivel kezdödött az egesz ... na mindegy, szoval ...

1. Müjgan&Yilmaz: Gyerekek, ez a Yilmaz... megis mit gondolt, hogyan fog reagälni Müjgan??? Szegeny läny! Nem tudom, hogy a sorozatban mennyi idö telt el Yilmaz es Müjgan esüvöje ota, de gondolom nehäny honap, johogy kiborult Müjgan. Tenyleg az lenne a legjobb, ha vissza sem nezne es meg sem ällna Amerikäig, de gondolom nem igy lesz, mert akkor nem nezhetnenk öket 300 reszen keresztül :)
A kävezoban nem ment a feleseg utän, de a repülöt megprobälta utolerni autoval...-haha :) Yilmazt sem az eszeert fogjäk elrabolni :) :) :)
Nazire, a mindent tudo häzvezetönö..., hogy väg az esze, märis räjött, hogy Müjganom a regi szerelem miatt, azaz Zühleya miatt sirt!

2. Az ünnepseg: Mindenki milyen elegans volt, de hol van Hünkar Yaman, gondoltam magamban...aztän mutattäk, hogy otthon sirdogäl az anyjänak. Huuuu, de räerztem, hogy Hatip Aga romlott hus fog oda adni Gaffurnak, föleg, amikor räszolt a "mindenevö" felesegere, hogy ne egyen! :) De azert nem gondoltam, hogy ennyire durva lesz a jelenet!!!!

3. Zühley&Yilmaz: nagyon örülnek neki, ha ez igy maradna közöttük, hogy Z. ilyen elutasito Y-al :) a korhäzban legaläbbis tetszett, ahogy kiosztotta a ferfit :)

4. Gaffur&Hatip&Demir: Demirböl ismert kibujt az ällat, de nem tudtam eldönteni, hogy a szegyen miatt vagy, hogy sajnälta-e azt a sok beteg embert ... de Gaffur vegre megkapta a magäet :) en mär azt hittem, hogy tenyleg megöli...simän kineztem Demiremböl :) Aztän a Hatip Agänäl lejätszodott jelenet sem volt semmi :) mit össze nem kamuzott Hatip, aztän vegül a sajät embere bukatatta le es kenytelen volt beismerni, hogy töle van a hus... Vegül levonta a konzekvenziät: Kit erdekel, hogy kitöl volt a csirke? ezt a szegyent soha nem mossäk le magukrol :) haha :) köszönjük Hatip :)

5. A resz vegen mutattäk Müjgant, ahogy elindul Isztambulba, most vagy beadja a väläsi papirokat vagy megy elvetetni a babät? mert eltepte a läncot, amit "elvileg" a gyereknek (nem) vett Yilmazom.
mihenike 2020 júl. 21. - 06:45:03 Előzmény Çukurova
(388/929)
szia :) köszönjük szepen az extra infokat :) nagyon erdekes ez az epület!
10/10
Çukurova 2020 júl. 20. - 19:17:11 10/10
(387/929)
Demirnek a Gaffur püfölése , vízbefojtogatása nagyon valódinak látszott. Szinte sajnáltam már a Gaffurt.
Hatip aga jól átvágta őt.


A faarcú Yilmaz ahelyett, hogy a terhes felesége után ment volna, visszaült az étterem asztalához a cetlit olvasgatni.
Müjgannak ha egy csepp esze van, elhagyja Yilmazt, és meg sem áll Amerikáig.
10/10
Çukurova 2020 júl. 20. - 19:08:42 10/10
(386/929)


Ha valakit érdekel:
A sorozatban a Hatip Ağa karakter otthonaként bemutatott kastély valójában egy minőségi butikhotel,
mely Arıkan néven vagy a Yaverin kastély néven ismert Kozan kerületben, Adanában az egyik legrégibb épület.
mihenike 2020 júl. 20. - 17:33:09
(385/929)
Sziasztok... kivételesen nézem élesben... ezekkel a reklámokkal ez egy kinszenvedés...
mihenike 2020 júl. 20. - 06:46:53 Előzmény Çukurova
(384/929)
:) valoban jo meglätäs :) en sem ertem, hogy most elökelö uri hölgy vagy lecsuszott uj gazdag lenne a karaktere, mert nagyon közönsegesen viselkedik, föleg összehasonlitva Hünkar Yamannal. Ö aztän uri hölgy :)-vagy ahogy Yilmazom mondana, a "patäs ördög" :) Az ajka es a ruzsai pedig nevetsegesek :) :) :)
10/10
Çukurova 2020 júl. 18. - 23:10:42 10/10
(383/929)
Behice Hekimoğlu az előkelő úri hölgy karakter (lenne), a jobb kezén lévő fekete csipkekesztyű meg a hüvelykujján lukas. :-)
Behice miért tartja mindig az ajkát? Vagy a tokáját takarja? Vagy ezzel a mozdulattal akarják a finom hölgy karaktert mutatni?
mihenike 2020 júl. 18. - 15:08:18 Előzmény libra26
(382/929)
Szia :)

Ez a vacsora A klubban olyan volt mint egy bohozat, mindenki meregette a mäsikat, Zühleya felkerete täncolni Demirt, hogy Yilmaz idegesitse. Müjgant terhessegi rosszulletek kerülgettek, de Behice csak butagäsokkal tömte a fejet ismet... Yilmaz pedig ismet elö halottkent vett reszt az esemenyen.
Amikor Hünkär ränezett Fekelire, mintha egy teljesen mäs nö lett volna :) hogy megenyhült az arca.

Tegnap lezajlott az " Anyäm eladta a földünket Apäm gyilkosänak" cimü jelent. Demirböl ujra kibujt a kisördög :) pedig mostanäban olyan volt mint egy kisangyal :) Nagyon undoritoan viselkedett Fekeli apänkkal, dehät szegeny kis Yaman gyerek nem tud semmiröl... Nem tudhatja, hogy Fekeli imädja Yaman asszonyt es csak segiteni akart nekik. Pedig a bölcs öreg eppen aznap reggel a finom käve mellett mondta Hünkäromnak, hogy visszaadaja neki a földet, mielött a kisördög fia räjönne bärmire is :) Na ugye Fekeli tervez es Hatip Aga vegez :) Apropo Fekeli megbocsätott Hünkarnak??? A finom käve mellett megbeszeltek, hogy nem a käve hiänyzott neki, hanem egymäs tärsasäga :)

Zühleya bekemenyitett, honnan tudta, hogy Fekelinek adta el Hünkar a földet? na de Hünkär sem tetlenkedik, ha megszületik a gyerek, akkor el akarja tüntetni Yühleyät ... nem baj, hogy csak miatta van itt? jaj Hünkär-Hünkär :)

Gaffur es a birsalma ;) zseniälis. Szoval Hatip aga követeli a tartozäst, vagyis amit kicsalt Gaffurtol, mert ugye nem volt itt semmilyen rabläs... Mit akar ezekkel a tyukokkal? majd jol megbetegszik mindenki a Hatip- fele tyukoktol es Gaffur meg Saniye mehentek a sunyiba :) haha
De milyen aranyosak voltak, amikor ott velük a kisläny a kunyhobol...

Kellemes hetveget


mihenike 2020 júl. 18. - 14:36:03 Előzmény Çukurova
(381/929)
Oh meg az az arc, amikor meglätta a kedves majdnem ex-nejet :) persze nem csak Sabahattin feje volt emlitesre melto, hanem mindenkie, aki Cukuroväban el es mozog :) :) :) Az ügyesznö eleg szegyenlös, ha a föorvos ur tärsasägäban van :)
10/10
Çukurova 2020 júl. 17. - 19:15:03 10/10 Előzmény mihenike
(380/929)
Sebahattin halmozza az élvezeteket. A klubban a régi asszony + új asszony társaságában "szórakozik".
mihenike 2020 júl. 17. - 18:33:39 Előzmény Çukurova
(379/929)
Szia :)

A tegnapi resz nezese közben az jutott eszembe, hogy ez a Yilmazom olyan mint egy elö halott...
Meg autoval is üldözte Yühleyät itt Texasban :) De jol tette Zühleya, hogy olyan rideg volt vele :)!

Komolyan mondom, hogy ez a Yilmaz koväly össze-vissza, nappal is es este is es a felesegenek fel sem tünik????
Mär azt hittem, hogy Fekeli apäm lepofozza Yilmazt, hogy szedje mär össze magät :)

Hünkär siränkozott Saniyenek, hogy milyen nyugodt volt regen a birtok, de legaläbb beismerte, hogy az ö hibäja, hogy egy bolondok häza lett a villäjäbol :) Sermin asszonysäg bevonuläsa es sipäkoläsa fenomenälisra sikeredett :) - es közben Saniye meg Hünkärom feje, amikor meghallottäk a boszorka hangjät :) Zäroltäk a szämläjät, igy gondolom toväbb fogja rontani a levegöt Sabahattinnäl es Behtült sem fogjuk lätni soha :)

Az egesz reszben a legjobb az esti klubbos jelenet volt :) Tudom ez egy kisväros, de mindig ugyanazok az emberek vannak mindenhol Cukurova ket nagy ura Yilmaz es Demir, a ket kiskakas :)

Zühleya tenyleg gyönyörü volt, ahogy Gaffur es Mrs. Doubtfire is megjegyeztek. Demirnek pedig elällt a lelegzete :) Gaffur szerint a kisasszony olyan mint egy szinesznö es ahogy durakodott Hünkär autojänäl, hogy ö majd kinyitja az autot neki :) haha :) Hünkärom is nagyon kicsipte magät, nagyon elegäns volt.
De azt nem ertettem, hogy miert mentek külön autoval.
Müjgan is szep volt, mint egy angyal abban a feher ruhäban :)! De az a kis nyaklänc vagy medäl, amit a Zühleya a fänäl hagyott, mekkora kellemetlenseget okozott... Yilmaz feje közben??? azt hittem, hogy elsüllyed szegyeneben ... szegeny Müjgannak pedig ez milyen megaläzo jelent volt, azt hitte, hogy Yilmaz vette a születendö gyermekenek, közben pedig Zühleya gyerekee volt...
Hatip Aga mit össze nem kellemetlenkedett az etteremben, es annak meg milyen ostoba felesege van mär :) behalok :) Hatip Aga kinezte magänak Behicet, Behicenek nem tetszett Hünkär Yaman bevonuläsa es märis rävettette magät Fekelire, mint egy puma :)
Hünkär Yamannak läthattuk a feltekeny arcät is.
Sabahattin is megjelent az ügyesznövel, igaz Ö nem szereti az ilyen esemenyeket, de Föorvoskent muszäj mennie :) :) :) Demirem is csak kullog az esemenyek utän, mär azt sem tudja, hogy ki-kivel van :)



10/10
Çukurova 2020 júl. 17. - 09:58:54 10/10
(378/929)
Zseniális volt Demir arcjátéka , mikor a városi klubban látta, hogy Fekeli üdvözli Hünkart.

Nagyon tetszett az a jelenet is mikor Demir és Züleyha indultak a klubba. Gaffur szokásának megfelelően nyitotta és csukta a kocsiajtaját, majd megjegyezte Saniyenek, hogy milyen szép a kisasszony. és ahogy erre Saniye reagált az fantasztikus volt.
( Szerintem is nagyon jól nézett ki Züleyha abban a zöld estélyiruhában. )

Nagyszerű volt az a jelenet is, mikor a drága Sermin a pénz miatt ment a Yaman birtokra reklamálni , és Hünkar egyszerűen leszerelte őt a repülőjegy lobogtatásával.
mihenike 2020 júl. 16. - 17:36:00 Előzmény Çukurova
(377/929)
ez valoban oriäsi jelenet volt :) Demir pedig hisz neki :)
mihenike 2020 júl. 16. - 17:33:57
(376/929)
Sziasztok kedves mindenki :)

Jujjj ez a Yilmaz ... szoval megiscsak elment a megbeszelt helyre, de 3 ora hosszäig väratta Zühleyät... milyen abszurd mär :) Zühleya meg azt hitte, hogy Yilmazzal törtent valami, hiszen ez itt a Vadnyugat :)
Hünkärom tudta, hogy Zühleya meg akart szökni- ez nagyszerü :) "Miert fordultäl vissza?" haha :)
Zühleya : "most mär itt vagyok, nem szöktem el" hät ez is csodäs volt :)
Akkora buli volt a birtokon, hogy Zühleyänak ki kellett szellöztetnie a fejet... haha, jo vicc :)

Az idilli vacsorätol a Fekeli birtokon lefagyott az agyam ismet :) Müjgan csillogo szemekkel beszel a terhessegröl, Yilmaz meg egyszer huzta el felig mosolyra az arcät, de gyorsan vissza is huzta nehogy valaki eszrevegye, hogy mosolyogni is tud! Mrs. Doubtfire-nek is väg az esze, eszrevette es szovä is tette, hogy nem normälis, ahogy Yilmaz viselekedik... Közben persze Zühleya is odatelefonäl, Yilmaz veszi fel a telefont es igaz, hogy egyik sem szolal meg, megis mindkettö tudja, hogy ki van a vonal mäsik vegen :)

Gaffur borzalmas egy alak, de mindig jot lehet rajta szorakozni. Mindig rohan vagy eszik. Saniyenek most elgurult a gyogyszere, sokkal agresszivebb, mint koräbban :) Mi törtent a lovakkal? nem figyeltem elegge vagy mi lett velük? megbetegedtek?

Szent. Gülten mär engem is kicsit bosszant, a kis postagalamb Yilmaz es Zühelya között.
De igaza volt Zühleyänak, hogy nem ment le Yilmazhoz, viszont Yilmaz telejesen bolond, kepes lett volna bemenni a villäba, mindent kockära tenni, ahogy Zühelya is mindent kockära tett es megszökött a 2 gyerekevel ...

Fekeli is meg Zühelya is megmondtäk, hogy el kell fogadniuk a sorsukat es nem erölködni. Bärcsak igy lenne, Allahra mondom :)

Hünkär többször mondta, hogy mit csinält volna Zühleya egyedül, värandosan a nagy vilägban a Yaman csaläd nelkül?... es sajnos igazat kell adnom neki ebben... Ha Yilmazom meghalt volna, akkor talän el is tudta volna fogadni Demirt, de mint tudjuk nem igy lett...
libra26 2020 júl. 16. - 10:09:34 Előzmény mihenike
(375/929)
Szia! :)

1. Yilmazt én se bírom most, de vajon csak mi vagyunk ezzel így?! :D és ugyanaz a meglátásom, minimálisan tükröződik rajta valami, ha Züleyhával van, de egyébként semmi mimika, azt se tudom, mit akar közvetíteni sokszor, csak az aktuális cselekményből és a karakter feltételezhető érzéseiből lehet következtetni :D az a reakció Müjgan bejelentésénél felért egy katasztrófával

2. Ugye-ugye Mrs. Doubtfire már áskálódik is :D habár nekem most az a része tetszik, hogy felhívta Müjgan figyelmét, hogy ez nem normális, mikor egy férfi így reagál arra, hogy apa lesz... Persze gondolom ebből az lesz, hogy még nagyobb feszültséget generál idővel ez a nagynéni, sőt kihozza Müjganból a legrosszabbat...

3. "Züleyha drágám, hol jártál, már aggódtam" "most már itt vagyok" (:D :D micsoda válasz) "nem szöktem el" hát ez a jelenet... :D Hünkar valóban vitt mindent az arckifejezéseivel! A kedvencem az volt, mikor bent elkapta a lányt és megkérdezte, hogy miért fordult vissza :) magát a sátánt nem lehet megvezetni!! :D

4. Várom már, hogy Demír tombolni kezdjen valamin, annyira le van nyugodva :)

5. Gaffur állandó dirigálása :D neki ennyi a munkája? Ivo bácsi ez az asztal se maradjon itt, rendesen pakolják fel :D imádom ezt a figurát, meg persze Saniyét is - Fadik sem rossz egyébként azzal a kotyogós stílusával, nekem szent Gülten jön át kevésbé, de hátha lassan összejön Cetinnel és nem csak Yilmazék futára lesz :)

6. "Megettem ma már a rizspudingomat?" :D ha van mondat, ami gyakran visszacseng a fülembe este, akkor ez az :D lehet, hogy olykor idegesítő is a nagymami megnyilvánulása, de elképesztően jól hozza a zavart arcokat, mintha egy komolyan beteg embert látnék...

7. Szeretem Fekeli agát, de egyrészről hiányolom a "Hünkarom" jeleneteket, másrészről besokalltam attól, hogy minden részben elmondja bölcsen,hogy csak a gyenge ember tart haragot :D :D habár neki ezek a bölcselkedések is jól állnak, de néha picit sok

8. Kíváncsi lennék, Yilmaz miért kereste a szerelmét az erdőben, ha 3 órával később ért oda??! :D oké, nagy szerelem, de mégis hány órát kellett volna ott várakoznia szegény lánynak?
libra26 2020 júl. 16. - 09:50:06 Előzmény Çukurova
(374/929)
Hünkar fantasztikus volt, ahogy végig nézte azt a jelenetet és ott ült azzal az "én megmondtam, fiam" arccal :)
10/10
Çukurova 2020 júl. 15. - 21:59:36 10/10
(373/929)
Züleyha hülyének nézi Demirt. Ilyet hazudni, hogy eltévedt, azért ment haza olyan későn a gyerekkel. :-)
Szegény Demir meg annyira akar hinni a feleségének.
Hünkár milyen arcot vágott, mikor Demir mondta neki, hogy a Züleyha eltévedt.
mihenike 2020 júl. 15. - 19:48:17 Előzmény libra26
(372/929)
Szia :) akkor folytatom az elmelkedest :) 2. evad 22. resz:

Zühelya mekkora mosollyal ment le üdvözölni a villa vendegeit :) mär majdnem en is elhittem, hogy egy mintafeleseg :) Hünkär pedig a haloszobäjäban duzzog, mert Demir a felesege melle äll vele szembe ...

Yilmaz es Zühelya szöknenek, de Müjgan babät vär... - ez annyira värhato volt... Olyan aranyos volt a drägäm, amikor bejelentette, hogy Yilmaz gyermeket värja... csillogo szemekkel :)

Serminem tenyleg elment Sabahattinhoz :) es az a fogadtatäs :) vacsora es "Drägäm igy meg ugy" :) mint valami bolond :) Sabahattin pedig fagyos tekintettel fogadta a meleg vacsorät meg az uj lakojät :) Volt az egyik reszben egy benyomäsom, hogy az ügyesznövel flörtölt ez a kis huncut Föorvos ur :)

Saniye es Gaffur jelenetei csodäsak, ahogy Gaffur mindenbe bele zabäl, mint egy ällat es a felesege beszol neki ... valami fantasztikus :)

Tudom, hogy Zühelya rengeteget szenvedett mär Demir es Hünkär miatt, de valahogy en megis szurkolok nekik, hogy egyszer a sok szenvedes utän igazän egymäsra taläljanak, az lenne az igazi fordulat a sorozat vegere...

Ezt a Yilmazomat egyre jobban utälom :) pedig itt Ö lenne a pozitiv karakter vagy mi... de ezeknel a törököknel nem igazän lehet szetvälasztani a negativ es pozitiv karaktereket, mint annak idejen a mexikoi telenovelläkban.... haha :) Ott egyertelmü volt minden, a fekete es a feher :)

Vajon mikor fogjäk felvällalni a szerelmüket Fekli papa es Hünkar mami??? Vajon Azize asszony häny rizspudingot fog meg nem enni a sorozat folyamanän? :) :) :) Yilmaz es Müjgan vajon tenyleg beköltöznek Sermin regi häzäba? na mert akkor lesz csak igazän itt ne mulass... Erröl jut eszembe, hogy a gyujtogatäsert Demir Yaman semmilyen büntetest sem kapott, pedig egesz Cukurova tudja, hogy felgyujtotta Sermin häzät, räadäsul ugy, hogy a nö is bent volt... keeeeesz :)

Na kiväncsian värom, hogy Zühleya meddig fog värni Yilmäzra es, hogy-hogy fog visszaszökni a villäba?????

mihenike 2020 júl. 15. - 19:34:32 Előzmény Çukurova
(371/929)
szia :) igen, Müjgan többször elmondta, hogy nem akar a boldogsäguk utjäba ällni illetve többször le is lepett es Yilmaz többször vissza is hozta... de miert??? szegenykem!!!pedig mär boldogan elhetne Amerikäban az anyjäval meg a bätyjäval.. ehelyett a csalädja ellene fordult, Yilmaz nem szereti, mindenki hazudik neki ... Behice pedig butasägokkal tömi a fejet...
Olyan aranyos volt a drägäm, amikor bejelentette, hogy Yilmaz gyermeket värja... csillogo szemekkel :) nagyon jo szinesznö! De Yilmazom????? semmi erzelem nem lätszik rajta! az a fej, amit vägott! valoban, akkor nem vägott ilyen fejet, amikor halälra iteltek...
De ez az ember semmilyen arcmimikäval nem rendelkezik, mert amikor Zühelyäval beszel, akkor sem lätszik rajta semmi.
Most vajon Zühleya hogy fog haza szivärogni...? mert gondolom, hogy Yilmaz lefagyott az uj hir hallatän es nem fognak megszökni....
10/10
Çukurova 2020 júl. 15. - 02:30:33 10/10 Előzmény mihenike
(370/929)

Müjgan többször elmondta, hogy nem akarja a boldogságát mások szomorúságára építeni.
Ha Züleyha és Yilmaz szeretik még egymást, akkor ő félreáll.
Erre most a (becstelen) Yilmaz és Züleyha Müjgan boldogtalanságára akarják a boldogságukat építeni.