malvinkicska 2020 szept. 30. - 10:42:05 Előzmény Récinew
(569/929)
A nagykövet lányában nincs ilyen nevű szereplő, az a Cukurovában van. Itt a főszereplők Sancar Engin Akyürek és Nare Neslihan Atagül. A szegény fiú és a nagykövet lányának legendás szerelmi története amely az Égei tenger partján játszódik csodás hiteles színészi munka.
9/10
Récinew 2020 szept. 30. - 10:02:48 9/10
(568/929)
Huhh, a Nagykövet lánya nagyon érdekes sorozat, kb olyan szitu van benne, mintha Yilmaz Zuleyhát magához költöztetné, mert mindkét nőtől van gyereke, és az első asszonyát Zuleyhát, akit csak Isten előtt vett el, nem polgari szertartás keretében imádná. Hmmmm.
mihenike 2020 szept. 29. - 20:19:23 Előzmény malvinkicska
(567/929)
Az a sorozat engem is nagyon erdekel, mindket föszereplöt nagyon kedvelem :)! a fb-n lättam belöle jeleneteket ;) Jo szorakozäst hozzä :)
malvinkicska 2020 szept. 29. - 20:02:15 Előzmény mihenike
(566/929)
Szia Aranyos vagy lehet még azért fogom nézni ha megnyugszom. Züleya meg lesz De D nem engedi haza Titokban Gaffurékhoz vitte Hünkar a két gyereket és persze D ment ott találta , és haza vitte a gyerekeket , aztán jött a sok gond a kapuba őrök nem mehet be Z, valóban ebből a tehetséges színészből is elmebeteget tettek, és ezért nagyon berágtam, nem elég a Doktornő már teljesen bekattant, most már Demir is. Ma este én a Nagykövet Lányát fogom nézni fordítják a 20 -as bölümnél tart Neslihan Atigül és Engin Akürek a két főszereplő, de ez nagyon érdekes, remélem nem rondítják el.
mihenike 2020 szept. 29. - 18:58:46 Előzmény malvinkicska
(565/929)
Szia :) ha esetleg feljössz meg erre az oldalra :) Megneztem a mult hetböl 4 reszt es igy, hogy egyszerre neztem nem volt annyira vontatott, igaz a szo nelküli bämuläsokat es a kevesbe erdekes jelenteket tulpörgettem, illetve ezek a reszek elegge izgalmasak voltak, szoval ez igy pont jo volt :)
Most sajnältam mindenkit...
1. Müjgan esze teljesen elment... de nem is csodälom, Cukurovaban en is megkattannek :)
2. Demir es Zühleya között volt egy szep jelent, amikor Demir mondta neki, hogy tudja, hogy soha nem szerette, de bizik benne es tudja, hogy tiszteli a ferjet es szereti a gyerekeit es, hogy nem fogja hagyni, hogy mäs besärozza elötte...hm...
3. Yilmazt megörjiti Müjgan a folytonos feltekenyekdessel
4. Amikor Müjgan elmeselte Behicenek, hogy mit tett, akkor nagyon tetszett Behice reakcioja :) "Ha nem tudsz megbizni a ferjedben, akkor väljatok el mint a normälis emberek es ne kövesd vagy keszits rola videot" Meg amikor azt mondta, hogy ez nem a kifinomult Isztambul, hanem a "vadnyugat" haha :)
5. Az a jelenet nagyon abszurd volt, hogy amikor felrobbant a bomba a video miatt, akkor Sermin es Hatice is eppen a villäban voltak... ket nagy pletykäs... mär csak ök hiänyoztak onnan... persze Sermint vegig nezte a videot is es vitte a hirt egesz Cukoroväba.... persze mär azt is hozzä tette, hogy a nagy Demir Yaman megölte a sajät feleseget... - ez mär nagyon szappanopera volt.
6. Demir "csajozos" jelentetet egy az egyben ätugrottam...
7. Sabahattin es Behice is lätjäk Müjganon, hogy teljesen elborult az elmeje..., aztän amikor Sabi is lätta a videot, akkor mär ö is el kezdte elhinni, hogy ezeknek viszonyuk volt... Nem tudom, lehet, hogy ez a 70-es evek Cukuroväjäban halälos bünnek szämitott egy öleles...
8. Egyelöre nem mutattäk mi lett Zühleyäval, egyelöre olyan erzese van a nezönek, hogy meghalt a nö, mert olyan volt, mintha Demir fejbelötte volna...
9. A gyerkek elüntek es märis a ket üzletemberre gyanakszik Hünkar mama...
10. Gülten es Cetin olyan bambäk, hogy öket nem is erdekli, hogy elmaradt a länykeres, mer annyira szeretik es tisztelik Yilmazt es Zühleyät, hogy nem is tudnak räjuk haragudni....
11. Hünkär asszony reakcioja nagyon tetszett ezekben a reszekben, igazän sajnälta Zühleyät, ö meg mondta is, hogy biztos, hogy van magyaräzat arra, hogy miert talälkoztak... magät is hibäztatta... de a legjobb az, hogy bärmi problemäja van, akkor bizony Fekelit hivja :)

Ott hagytam abba, hogy a gyerekek eltünek, Demir hazament, de Zühleyärol nincs hir....
malvinkicska 2020 szept. 28. - 19:38:25 Előzmény mihenike
(564/929)
Ma nagyon mérges lettem minden sorozatot így elrontanak, ki kíváncsi ebben a járványos időben időben erre a sok rosszra, lehet néha ha csillapodok bele nézek, de nem ez az első amit abba hagyok, nem vagyok rá vevő.
mihenike 2020 szept. 28. - 18:28:09 Előzmény malvinkicska
(563/929)
Szia! szoval mär több mint egy hete nem lättam, csak lättam FB-n az elözetest es ott lättam, hogy Demirnek teljesen elborult az agya... Azt hiszi a video miatt, hogy Zühleya megcsalta Yilmazzal? gondolom csakis erre gondolhat, semmi mäsra sem :) es Müjgan? ö hogy birja idegekkel? öszinten szolva mär nälam is a hatärokat suroljäk, ugyhogy nem tudom meddig birom meg illetve, hogy mikor tudom utolerni a tv2-t :) ha tenyleg nem fogod nezni, akkor addig is minden jot :)
malvinkicska 2020 szept. 28. - 18:02:20 Előzmény mihenike
(562/929)
Szia mai napon arra az elhatározásra jutottam abba hagyom amit követnek benne az borzalom Demirből egy nagyon bolond agresszív embert csináltak úgy dobálta Züleyat ez nem baj a törököknek de ha megcsókolja az igen. Szóval teljesen krimi kezd lenni egyszerűen nem értem miről fog szólni a 3 évad, nekem elegem van belőle.
malvinkicska 2020 szept. 26. - 10:42:04 Előzmény mihenike
(561/929)
Szia a tegnap esti részben a gyerekek ügyetlen keresése volt a fő téma. Aztán Müjgan elment a gyerekkel valahova.Meg lett Züleya de Demir nem engedte be a birtokra. A két gyerek is meg van én nagyon kiváncsi lennék törökben valóban tünek el és rabolnak el gyerekeket , mert minden sorozat hemzseg tőle személy szerint én már nagyon unom. A Silat nézem abban is elrabolta a kisfiút egy elmés nő, meg sorolhatnám.A sorozatnak ez a sok szabdalás nem tesz jót , mert azt a kevés kis értelmét is veszti általa, nagyon meg gondolom melyiket kezdjem el.
mihenike 2020 szept. 25. - 08:53:20 Előzmény Elhaym
(560/929)
Lehet, hogy tenyleg csak igy tudjäk megoldani, de szämomra ez mär nagyon färaszto, ahogy tegnap is irtam, ezek a szabdaläsok nagyon rosszat tesznek a török sorozatoknak. Nem csak a Remenyek földje eseteben, hanem az összes többinel... Peldäul tavaly neztem a Carpismät es ott különösen erezhetö volt, hogy a több mint 2 oräs reszeket megvägtäk es egyszerüen elvezhetetlen voltak a 45-50 perces reszek, igy mindig összevärtam több reszt es ugy neztem meg utäna online...
Na de ez csak az en velemenyem :) es ettöl függetlenül, ha idöm engedi fogom nezni a sorozatot toväbbra is :)
mihenike 2020 szept. 25. - 08:49:05 Előzmény malvinkicska
(559/929)
Szia :) ide mindig benezek, hogy kepben legyek a Yaman csaläd kalandjaival, de ez mär tenyleg tulzäs, amit itt müvelnek. ha ismet lesz idöm, akkor folytatom, de igy, hogy okt.5-töl fel oräs reszeket fognak adni, igy nem is lesz olyan nehez utolerni a tv-t...
malvinkicska 2020 szept. 25. - 07:02:36 Előzmény mihenike
(558/929)
Szia a tegnap este is zajlott az élet először Müjgan beszélgetett Behicéval ahol B elmondta milyen rosszat tett M de az hajthatatlan, mondja neki van igaza, mert Yilmaz most is Züleyat szereti. Aztán Fekeli is beszélgetett Y-vel aki elmondta miért alázza meg ennyire a feleségét, hogy találkozgat, és végül elmondta mi volt a találka célja. Demir egy olyan prosti féle nővel volt fizetett neki. Aztán hazament a két gyerek elment és azt hiszik a rossz arcú vállalkozók vitték el őket de nem nagy a riadalom. Gülten a szenvedő alany elmaradt a lány kérés sajnos, ez mind idő húzás szerintem.
malvinkicska 2020 szept. 24. - 20:59:04 Előzmény Elhaym
(557/929)
A Rózsák Háborúja megy az Izaurán vasárnap esténként 2 résszel a 4 -ik évad addig írtak amíg csak leadják, az is nagyon érdekes nekem jobb , mint a Török feldolgozás, a T-be csak szemétség történik szép jelenet nincs is benne egyáltalán , már régen, de az Olaszba van minden és ész szerű volt eddig, a színészi munka meg valami Isteni.
Elhaym 2020 szept. 24. - 19:00:40 Előzmény mihenike
(556/929)
Lehet így tudják megoldani, hogy a 3. évad előtt ne menjen szünetre a sorozat.
Elhaym 2020 szept. 24. - 18:58:20 Előzmény malvinkicska
(555/929)
A Pietrot most én is szívesebben nézem, mint a törököket.
malvinkicska 2020 szept. 24. - 09:02:17 Előzmény mihenike
(554/929)
Szia lehet azért is tűnik nekem is ilyennek , mert szabdalva van a második évadból alig volt fordított rész így nincs viszonyítási alapom sajnos.Valóban fura ez a műsor politika amit nézne az ember így elszúrják.A török sorozatokkal ezt csinálják, pl az Olasz ami szép és jó hetente egy részt adnak az egyikből a másikból 2 részt, szóval nem értem régen nem így volt mikor még a Mexikói sorozatokat néztük az volt a láger, rendesen elkezdték befejezték de ez mostanában már rég nem így van. Az új sorozat a mit Hercai címmel fordítanak, biztos azt is jól elbaltázzák majd a lehetetlen szinkron hangok, meg a vagdalás miatt. Bele fogok nézni és majd látom .
mihenike 2020 szept. 24. - 08:02:40 Előzmény malvinkicska
(553/929)
szia :) köszi mindig az összefoglalokat :) nem tudom mikor tudom potolni a reszeket... de azt sem tudom, hogy mi ertelme lesz okt.5-töl fel oräs reszeket adni a tv-ben???? hiszen igy is meg vannak vägva a reszek a török eredeti bölümökhöz kepest... es igy 1-1 jelent, ami összetartozna, ätesik a mäsik napra, erre pedig meg jobban megvägjäk... en nem ertem ezt a müsor-politikät... Lättam, hogy az uj sorozatbol is csak ilyen rövid reszeket fognak adni... szämomra ez erthetetlen...
malvinkicska 2020 szept. 23. - 18:55:36 Előzmény mihenike
(552/929)
Szia a mai részben Müj és Behice beszélgettek és B mondta nem kellett volna ilyet csinálni, mert Demir hirtelen haragú ember, és lelővi nem csak Zült hanem Yilmazt is Fekeli és Hünkar kocsiba ültek keresték őket a z erdőben csak lövést hallottak, de nem találták meg Z-t annyira hiteltelen már az egész fájdalmas.A lánykérés is elmaradt ez idő húzás az egész. D meglőtte Z-t véres kézzel beült a kocsiba és ráborult a kormányra és sírt nézte a véres kezét.Egyszóval nekem nem sokat ér.
mihenike 2020 szept. 23. - 08:08:45 Előzmény Elhaym
(551/929)
na ne.... 20 perc???? de azert köszi az infot :)
mihenike 2020 szept. 23. - 08:07:56 Előzmény malvinkicska
(550/929)
Szia! a heten sajnos megint nincs idöm öket nezni, de mär nagyon kiväncsi vagyok :) mert gondolom, akkor most nem olyan unalmas. Nos igen, Müjgan... en sem tudom, hogy mit gondolt, amikor elküldte a videot Demirnek.... hiszen mindig fegyvert ränt... most sincs mäskepp.... szegeny Nö, teljesen elborult az elmeje!!!!