10/10
Çukurova 2020 nov. 02. - 18:00:21 10/10
(629/929)
Tudja valaki, hogy a TV2 mikor adja le a harmadik évadot?
mihenike 2020 okt. 31. - 14:06:27 Előzmény malvinkicska
(628/929)
Szia! ebben a reszben igazän megmutatkozott, hogy Behice Sem normälis. Miutän beolvasott neki Müjgan (bär szerintem nem mindenben volt igaza, mert koräbban Behice többször mondta neki, hogy väljanak el Yilmazzal es menjenek Amerikaba… ) azt mondta, hogy "elöször veled kellett volna vegeznem Müjgan" - de ha megis igy lett volna, akkor most hol elne? hiszen Müjgännak köszönhetö, hogy van tetö a feje felett… na mindegy, aki bolond, az nem tud tisztän gondolkozni :D
Közben Zühleya bogarat ületett Hünkär fülebe Behicevel kapcsolatban. Szerintem el kezd utäna nyomozni, mert ö nem gondolja, hogy Z. kepzelödött…
Azt hittem, hogy Demir kicsit megenyhült, de toväbbra is kinoznä Z-t, azzal, hogy elvitte a gyerekeit…
Hünkär viszont nagyon vedi Z-t.
Ezen a reszen nagyon lätszodott, hogy meg lett vägva, szinte a mondat felenel hagytäk abba, ahogy Zühleya rohant Demir utän…

Kellemes hetveget :)
mihenike 2020 okt. 30. - 20:45:08 Előzmény malvinkicska
(627/929)
Köszi, kiväncsi vagyok, holnap reggel megnezem.

Igen mindenhol a szerelem a legföbb tema, ezert is kicsit unalmasak mär nekem. Az Ezel vagy a Carpisma azert is tetszettek annyira mert nem csak a szerelemröl szoltak… Persze abban is volt szerelmi-szäl, de valahogy mäskepp…

Ezeknek a Török nöknek mäs dolguk sincs, mint a hön szeretett ferfi utän sirni… vagy eppen forditva…?

Persze en is ismerek olyat, aki annyira bele tud bolondolni a szerelembe, hogy se hall se lät, de en nem vagyok ilyen … Ezek nagyon szomoru emberi törtenetek.
malvinkicska 2020 okt. 30. - 18:37:52 Előzmény mihenike
(626/929)
A 88/1 részt megnéztem ebben azért történt valami, Behicének jól beolvasott Müjgan ő tette bolonddá, mert állandóan lovalta tömte a fejét ezért vesztette el a férjét és arra kérte távozon de az a szemét úgy sem fog.A kaki keverő kell bele pedig nélküle is sorozat lenne. Aztán Demir az anyja kérésére vissza vonta a vádat, és Züleyat kiengedték a börtönből csak akkor lepődött meg mikor haza ment, és a gyerekek sehol nincsenek, ezzel vége. Demir nem volt szeretve soha ahogy egy férfi elvárná én ezt látom és azért lett ilyen, én a minden napi életben tudok olyat viszonzatlan szerelem miatt megbomlott az elméje, és az a valós élet, nem sorozat, meg nagyon sok mindent láttam , már és hallottam tapasztaltam, a szerelem nagy dolog, és nem mindenki egyformán dolgozza fel ha olyan éri. Azt sokallom most már legtöbb török sorozatban mindig ott a szerelmi 3 vagy netán a 4 szög, mindig azt szeretik akit nem kéne nem tudom ennek is mennyi a valós alapja..
mihenike 2020 okt. 30. - 18:35:34 Előzmény malvinkicska
(625/929)
irtam a Hercaihoz :) üdv.
malvinkicska 2020 okt. 30. - 17:55:32 Előzmény mihenike
(624/929)
Szia köszönöm aranyos vagy.
mihenike 2020 okt. 30. - 17:43:50 Előzmény malvinkicska
(623/929)
Szia! nos, a tegnapi resz is annyira rövid volt, hogy alig törtent benne valami…mindent leirtäl :) Mostmär kezd lätszodni, hogy Behice is labilis idegileg… szerintem voltak neki ügyei Isztambulban, csak a befolyäsos batyja eltussolta azokat. Szegeny Müjgänt toväbbra is sajnälom, mert egy akartgyenge, buta karaktert csinältak belöle. Yilmaz egyszerüen levegönek nezi. Egyebkent hogy-hogy visszament dolgozni? ezeknel nincs GYES? :) mondjuk azota amiota Zühleya sincs korhäzban, azota Müjgan Sem dolgozik :) haha :)
Igaz, hogy csak egy gyerek, de ez az üZÜM borzasztoan idegesit.
Szeretem Fekeli es Hünkär közös jeleneteit, mondanom Sem kell, hogy jobban kedvelem öket, mint Yilmazt es Zühleyät :)
Demir egy ällat, rä is räferne egy kis teräpiäs kezeles :)
Fantasztikus jelent volt, ahogy Hünkär maga köre gyüjtötte Adana egesz nepet :)

Mivel ennyire rövid egy resz, ezert tudtam nezni a Hercait is, a mäsik forumon irom toväbb neked az összefoglalot :)
mihenike 2020 okt. 30. - 17:34:52 Előzmény Çukurova
(622/929)
neeeee :( lättam valamit a YouTube-n, de nem mutattäk, hogy ki a tettes :( de ez rettenetes :( ekkora baklövest a forgatokönyvirok reszeröl…. :( pedig Ö itt a legjobb szinesznö…. mär most räz a hideg, ha rägondolok. Valoban fantasztikus jelent volt, ahogy Hünkär maga köre gyüjtötte Adana egesz nepet :)
10/10
Çukurova 2020 okt. 30. - 17:11:37 10/10
(621/929)

Fekeli megkéri Hünkar kezét. Hünkar a nyomozótól megtudja Behice piszkos dolgait. Ezért, IBehice tőrrel szíven szúrja Hünkart. Ezt a nagyszerű karaktert kiírták a sorozatból. Nagyon szomorú jelenet lesz!


10/10
Çukurova 2020 okt. 30. - 17:03:01 10/10
(620/929)
Szerintem nagyon szép, fantasztikus jelenet volt, mikor Adanaban az emberek csatlakoztak Hünkarhoz.
(A karomon futkosott a bizsergés, miközben néztem. )
Hünkar egy nagyon erős, szuper karakter, hatalmas, gyönyörű kisugárzással.
malvinkicska 2020 okt. 30. - 08:01:31 Előzmény mihenike
(619/929)
Szia megnéztem 87/2 részét ez a Behice olyan kényes az sem mindegy miből eszik csak tudjon valakit bántani az a kígyó, most Fekelinél a cselédet oktatta mivel terítsen meg. Müjgan szeretne elmenni de Yilmaz megmondta sehova itt maradnak, Aztán Demir ez az eladás dolog de az anyja nem akarja , és mielőtt alá írta volna a szerződést megjelent a sok nép és az anyját támogatták mert ez Cukurova érdeke, azzl lett vége nem írta alá Demir.
mihenike 2020 okt. 29. - 21:10:40 Előzmény malvinkicska
(618/929)
Oda irtam neked, hogy ne itt irjak egy mäsik sorozatrol… :) kellemes estet :)
malvinkicska 2020 okt. 29. - 19:57:04 Előzmény mihenike
(617/929)
Szia Köszönöm ott amikor ott jártam nem sokan írnak, majd látjuk.
mihenike 2020 okt. 29. - 17:05:01 Előzmény malvinkicska
(616/929)
Szia! megneztem a tegnapi reszt… igazäbol annyira rövid volt, hogy nem is törtent benne semmi, azon kivül, hogy Behice jätszotta a sertödöttet es, hogy Fekeli felcsapott autos üldözönek…
De Müjgan elgondolkozhatna azon, hogy vajon Zühleya honnan tudhatta, hogy Behicenek van egy karmoläs az arcän….???? ezt csak akkor tudhatta, ha bent volt näla a korhäzban…. szoval Müjgan tenyleg teljesen bolond, hogy meg az orräig Sem lät… :(
Mivel ez ennyire rövid volt igy bele kezdtem a Hercaiba… ätmegyek a Hercai forumhoz es ott irok neked rola kommentet :) üdv :)
malvinkicska 2020 okt. 28. - 21:45:12
(615/929)
Üdv megnéztem 87/1 részét mondanom se kell az a szemét Behice győzködte Müjgant, hogy nem ő a gyilkos, de őszinte leszek akkora gyűlölet van iránta huztam. Demir el akar adni valami olaj részvényt kétes személynek és Fekeli figyelmezteti ne tegye , mert azok Cukurovat akarják tönkre tenni de ugye D egy öntörvényű valaki, és azt mondta neki ne szóljon bele, és vége, annyira ellehetetlenítették ezta sorozatot nem élvezhető szinte nulla már.
malvinkicska 2020 okt. 28. - 19:05:35 Előzmény mihenike
(614/929)
Szia nagyon szépen köszönöm ezt a mindenre kiterjedő jó össze foglalót. Valóban vannak benne semmt nem érő karakterek, de ők így látják jónak, engem a török sorozatokban most már egyre jobban az zavar, hogy a sok szemét karaktert Istenitik, mint itt is Hatip és Gaffur is. A Hercai nagyon jól kezdődött, de kint is esett a nézettsége amit nem csodálok, megfigyeltem ha forgató könyv író rákattan egy személyre nem tud belőle kitérni itt is Azize személy az ha majd nézed látni fogod.A tegnap este néztem a 44-es rész de egy borzalom volt, és sokan így látjuk átment krimibe, ezt leírni nem lehet látni kell.A Korai Madár amit említesz én egy fél részt néztem belőle marhaságra nem vagyok vevő, van akik lelkesítik de az nem én vagyok, meg még sokan. A főszereplő Férfi Can Yaman de itt borzalom ahogy kinéz a azzal a csupa száj színésznővel, amibe az játszik semmit nem nézek meg.
mihenike 2020 okt. 28. - 18:06:43 Előzmény malvinkicska
(613/929)
Szia :) ezekkel a röviditett resszekkel sikerült 3 delelött alatt beernem a tv2t :)

Mostmär ertem, hogy mi volt az a bejätszäs az egyik resz elejen… az valoszinüleg erdetileg 1 Bölüm volt, csak nälunk körülbelül 6 reszre szedtek szet, amikor Behice megtämadja Zühleyät a korhäzban…

Sermin azt hitte, hogy majd tönkre teszi Gülidet, de az okos kis ex-ferje tuljärt a szöke fejen :)

Szämomra ez a Hatip Aga annyira felesleges es kellemetlen szereplö… Elvileg ö az Ipar Kamara Elnöke de senki Sem veszi öt komolyan es mindenki azt csinäl a gyüleseken, amit akar, de ö sajät magät a "Nagy Hatip Aga"-kent ällitja be :) Es persze, hogy a felesege meg Saniye kijätszottäk... az is egyszerüen nevetseges... olyan vicces es szänalmas figura mint a mi drägalätos Gaffurunk… az is Saniye nelkül mär az utcära került volna…

Engem ez az Üzüm-szäl nagyon bosszant, csak idöhuzäs, hogy Demirrel van egy titkuk illetve, hogy iskoläba akar menni…

De vajon kinel vannak a gyerekek? igen jomodu nö akihez vitte, nem egy dadus… ez lett volna Adnan Yaman nagy szerelme? ki tudja, Demir mär tiszta elmebeteg!

Behice: amikor Müjgan elmondta neki, hogy egy cseppet Sem sajnälja, hogy Zühleyät megmergezte Demir (persze nem mergezte meg, csak a rezedeny volt mär regi es fertözött… haha), akkor a banya fejeböl kipattant az ötlet, hogy vegez Zühleyäval, igy veget erhet Müjgan szenvedese es talän az ö jövöje is biztositva lesz, hiszen Ö most földönfuto, amiota a bätyja meghalt es semmit nem hagyott rä, csak adossägot… Amikor bevonult a Korhäzba az valami fergeteges volt… es senki nem ismerte meg? ohahaohaha… Többet jär a Korhäzba, mint haza lassan, szoval mär mindenki ismerheti…. Na szoval, amikor mär bent volt Z-näl, akkor mondta, "hogy miattad megszedtem az igeretemet"-ez mit jelent? talän mär koräbban megölt vkit csak a kedves bätyja eltussolta az ügyet? Müjgan ideggyengesege talän örökletes es a kedves nagyneni is kicsit idegbajos??? Lehet, hogy a ferjet tette el läb alol?

Yilmaz es Fekeli nem is tudom, hogy elhittek-e, hogy Behice kepes lenne ilyenre?

Müjgan mi a francnak ment be a börötnbe? Teljesen bele van bolondulva Yilmazba, aminek semmi ertelme, tenyleg el kellene vällniuk, föleg, igy, hogy visszafordultak es nem mentek el Isztambulba. Egyebkent en nagyon sajnälom, hogy ebböl a kedves nöböl egy ideggyenge karaktert csinältak… es miert kell igy megaläznia magät, ha tisztäban van vele, hogy a ferje nem szereti…. :(
Es igazäbol soha nem is szerette… ez a kapcsolat csak akkor müködhetett volna, hogy Yilmaz elött titok marad, hogy Demir kenyszeritette Zühleyät a häzassägra…. De vajon mi lesz,ha Yilmaz megtudja, hogy Adnan az ö gyereke?

Szoval szerintem Müjgan gyanakszik Behice, miutän beszelt Zühelyäval. En csak azon csodälkozom, hogy Amin az elmult 2 evben ätment ez a nö (märmint Z) meg nem ment el az esze… Amit Demir es Hünkär tettek vele, hogy többször elvettek a gyerekeit, egyszer öngyilkos is akart lenni, majd Hünkar bevitte egy elmegyogyintezetbe es a többi…

Mär többször irtam, hogy jo lenne, hogy Zühleya es Yilmaz elfelejtenek egymäst es mindketten a häzastärsukkal talälnäk meg valahogy a boldogsägot, dehät ezt meg nagyon sokäig fogjäk huzni es fogalmam sincs, hogy ki fog eletben maradni ….

Olvastam, hogy jövö heten hetfön lesz a 2. evad utolso resze es keddtöl a Hercai fog menni 60 perces reszekkel… Nos azert remelem megveszik a 3. evadot is… bär egy ilyen szünet borzaszto…. eddig csak a Kara Sevda eseteben eltem meg, hogy 1 evig szüneteltte a Duna tv… kinszenvedes volt kivärni a folytatäst… :( Igaz, hogy nagyjäbol olvastam, hogy mi värhato a 3. evadban es hajmeresztö esemenyek lesznek benne, de ha mär ennyit megneztem belöle, akkor nem szeretnem felbehagyni, kiväncsi Leszek a folytatäsra…. Amikor nem lesz Cukurova, akkor el kezdem nezni a Hercait…
Apropo, te nezed az "Almodozo"-t? (Korai madär) En megneztem belöle 7 reszt, de egyszerüen idegesitett… annyi jot hallottam rola, es egy nagy csalodäs volt… az a föszereplö ferfi olyan mint egy Tarzan benne, a läny pedig olyan mint egy ovodäs kisläny… en nem is ertem, hogy mi akar az lenni… Vigjätek? Lehet, hogy mär velem van a baj, mert en mär csak a Törökök elmebeteg oldalära vagyok kiväncsi… :)
malvinkicska 2020 okt. 28. - 07:53:58 Előzmény mihenike
(612/929)
Szia 86/2 es része sem sokat mondó, még mindig nem hiszik Züleyanak , hogy az a mocskos Behice mit csinált vele. Be megy meglátogatni a börtönbe Müjgan Züleyat és beszélgetnek, jól beolvas Müjnek Z de most sokban igaza volt ennek a nőnek teljesen elment az esze amiért ennyire van Yilmazért, egyszerűen nem akarja a valóságot látni, hogy nem szereti Yil. A beszéd végén elmondta megmarta az a szemét B-t és akkor kezdett eszmélni Müj , igazat mond Z.
malvinkicska 2020 okt. 27. - 18:38:59 Előzmény mihenike
(611/929)
Szia azt olvasom egyezik a véleményünk igen Yilmazék vissza fordulnak , mert Fekelire rálőnek. A Hercai 44 részét készülök ma este nézni csoport fordítja, de abban is sok borzalom van már.Azt fogalmaztam meg milyen lelki erővel írják ezt a sok borzalmat, vagy valóban ilyen cudar lett a világ csak rossz, és borzalmak vannak képernyőn, felfogadtam , nem fogom nézni őket, nem tehetek róla nagyon fel kavarnak ezek a sok mocskok, ha sorozat még akkor is.
mihenike 2020 okt. 27. - 17:55:22 Előzmény malvinkicska
(610/929)
Szia! en ma a 2. evad 83/1. reszig jutottam el…

Nem sok minden törtenik 1-1 24 perces reszben… Nekem most jo, hogy ennyire lemaradtam es könnyebb bepotolnom…. Ez a resz ugy kezdödött, hogy Zühleyät mutattäk a korhäzban feküdni es közben mutatjäk Demir elmebeteg fejet meg egy "nöt", aki tüsarkuban betipeg a korhäzba, majd ätöltözik növer ruhäba… na ez egyertelmü, hogy az nem mäs mint Behice banya :) aztän hirtelen vältäs es märis azt mutatjäk, hogy Yilmaz es a kedves kis csalädja uton vannak Isztambulba…. nem ertettem, hogy ez milyen jelent Volt... veltelen vägäs vagy a forgatokönyviro igy akarta borozni az emberek idegeit????

Demir közben lebuktatta Hünkär asszonyt, hogy az beviszi Z-hoz a gyereket a börtönbe es elvitte valami nöhöz a gyerkeket…. - ki ez a nö? ez Adnan Yaman Volt szeretöje, akivel Hünkärt csalta????

Ugy lätom, hogy Fekeli papa es Hünkär mama ismet közel kerülnek egymäshoz … (SPOILER bär a YouTube alapjän nem sokäig elvezhetik… SPOILER )

Demirnek teljesen elment az esze… bär lehet, hogy az enyem is, mert en meg mindig azt värom, hogy Zühleya es Demir egymäs mellett, Yilmaz pedig Müjgan mellett ällapodjon meg, ha mäsert nem is, de legaläbb a gyermekeik kedveert…. az eletben sincs mindig Happyend... äldozatokat kell hoznia az embernek. Monjduk Zühleya mär belätta es nem engedte be Yilmazt a börtönbe lätogatni es Yilmaz is elindult Isztambul fele, de ha jol emlekszem irtad, hogy vissza fognak fordulni…

A Hercait nezed?