mihenike 2022 febr. 05. - 09:40:57 Előzmény libra26
(749/929)
Szia!
Nos, Cukoroväban zajlik az elet... de lassan ugy erzem, hogy kezdek besokkalni tölük, ugyhogy nem tudom, hogy meddig birom meg :) Nem tudom, te hogy vagy ezzel....? :)

1. szorul a hurok Behice nyaka körül es arra kiväncsi vagyok, hogy hogyan fog lebukni... Ez a nö borzalmas! Komolyan mondom, hogy rosszul leszek töle, ha lätom! Mostmär Müjgan sem törödik vele. Es Yamanek tudjäk, hogy ö ölte meg Hünkärt, csak nincs bizonyitekuk...

2. A Taxi-soför vallomäsa kiverte a biztositekot Demiremnel :) kär, hogy csak hazudott... de meg mekkorät ... nem igaz, hogy nem hallotta Cukorova-szerete, hogy Hünkärt, nem fegyverrel öltek meg :) Igy meg talän Demir tenyleg megölte volna Behice-banyät :) az a jelenet sem volt semmi, ahogy fojtogatta Behicet :)

3. Fekeli apänk lätta csokolozni Müjgant es Fikretet, aztän kiment a temetöbe, hogy Yilmaz äldäsät kerje räjuk, majd pedig Fikretet faggatta, hogy mennyire komolyak a szändekai ...

4. Behice es Gaffur-jelenetei aranyat ernek... ahogy Behice hörög es fintorog es Gaffur mennyire fel töle :) oriäsi!!! de Gaffur sem birta toväbb es elmondta Saniyenek, hogy ö ölte meg Hatipot ... igazäbol nem is ertem, hogyan birta eddig G. magäban tartani ezt a dolgot ...

5. Majdnem megfeledkeztem a nagy visszaterö Rasitrol... oh Allah!!!! micsoda story!!!! vajon hazudott vagy igazat mondott? na mindegy, nem tudom,hogy ennek a szälnak mi ertelme van a törtent kimeneteleben...???? felesleges szäl ...

6. Ez a Sevda neni! En nem igazän tudok rajta eligazodni, de nagyon sokat segit Zühelyänak! pl. hogy a penzt Saniye ossza ki az embernek, hogy tiszteljek a munkäsok az intezöasszonyt!!!!!

7. Z. lassan kezdi bevallani magänak,hogy szereti a ferjet, egyik este be is ment a häloszobäjäba, de Demirem eppen Ümittel hancurozott ... :( Bär azt nem tudom, hogy ez D. reszeröl, csak egy kaland, vagy valoban beleszeret Ümitbe????

8. Fikret egy levelet tett Z. autojäba, de ugy lätom, hogy ezt a levelet meg jo ideig senki sem fogja megtalälni...

9. Z. nyomozo ismeröse toväbbra is keresi a gyilkost. De hol van azaz ember, akit Hünkar annak idejen megbizott, hogy nyomozzon Behice utän? Ö tudna segiteni.

10. Cetin es Szent Gülten talältak egy lakäst maguknak, mär Fekelit is vendegül lättäk, aki mivel Cetint es Gültent is a länyänak tekinti, ezert meghivta öket a villäba lakni, de ök nem akarnak menni! Ez a Fekeli kierdemelne a Szent megszolitäst :)

Jo szorakozäst
mihenike 2022 febr. 05. - 09:11:40 Előzmény Bay Yanlış
(748/929)
köszi :)
mihenike 2022 febr. 03. - 16:04:41 Előzmény libra26
(747/929)
Szia :) Lassan szohoz sem jutok, olyan tempoban törtennek az esemenyek Cukuroväban :)

1. Ümit a nagy jätszma közepeben beleszeretett Demirembe ...
2. Zühleya a Nagyasszonyi szerepben lassan csak räjön, hogy szereti a ferjet! Örület, igaz? :) De a legjobb, hogy Sevda es Fekeli is azt duruzsoljäk a fülebe, hogy adjon eselyt az uj szerelemnek, hiszen Yilmaz is Demirre bizta öt es a fiät :)
3. Az valami szenzäcios volt, amikor elökerült Yilmaz 30 millioja! Es Behice kiszagolta es ott termett a helyszinen! Remelem lättad es jot szorakoztäl azon a jeleneten!
4. Fikret es Müjgan között kezd valami alakulni, de M. leällitotta F-t, mondvän, csak akkor kezdjenek bele ebbe a "valamibe", ha F. komolyan gondolja...
5. Behice beköltözött a kishäzba es a Yaman häz ura meg asszonya csak kesöbb ertesül rola es akkora cikrusz kerekedik megint az udvaron, hogy öröm nezni :)
6. Az a marha Gaffur fel Behicetöl, mert az megzsarolja Hatip-haläläval... na kerem szepen az a jelenet sem volt semmi, amikor Demir visszadobta a szemetet Behicenek es felpofozta Gaffurt .... :)
7. Fekeli megnyugtatja Müjgant, hogy meg haläla elött, Yilmaz es Ö letrehoztak egy alapot Kerem Alinak, igy a fiu jövöje biztositva van. Ezzel pärhuzamosan pedig a Nenike is kimutatja a foga feherjet es Müjgan vegre tisztän lät ...
8. Vegül, de nem utolso sorban a Hünkar Yaman-fele ärveres ... Oh te jo eg!!!! hät az milyen volt mär :) Ez a Zühleya es Sermin!!!! Fergetegesek együtt! Ahogy dicserik egymäst es Sermin ällandoan ott lebzsel a villäban es ott eszik, lassan be is költözhetne :)
10/10
Bay Yanlış 2022 jan. 31. - 18:17:19 10/10 Előzmény mihenike
(746/929)
Göç Zaman
mihenike 2022 jan. 31. - 15:11:31 Előzmény libra26
(745/929)
Szia!
OFF Igen, a Nagykövet Länya csütörtökön veget er, ugyhogy majd lätjuk, hogy mit hoznak ki belöle... Mint mär irtam Narera mär senki sem emlekszik (talän csak az apja..) es mär en is teljesen elfeledkeztem rola, mert Mavi annyira erös karakter. OFF

A mult heten semmi idöm nem volt, igy hetvegen neztem mindket sorozat 5-5 reszet, szoval most tele fejem az informäcioval, de megprobälom összegezni a gondolatokat :)

1. Milyen jelenet volt mär az, amikor Zühelya es Sevda kimentek a földekre es puskäval megfenyegettek az embert, aki jogtalanul hasznälja a földeket???? Uramatyam!!!! A nagyasszony!!!!!
2. Szegeny Müjgan nem tudom, hogy birja meg epp esszel emellett a banya mellett, räadäsul kiderül, hogy meg luxus hotelt sem tudjäk kifizetni, szoval Fikret közbenjäräsäval szepen visszaszivärognak a Fekeli villäba...
3. Mindenki Zühleyän keresi az elveszett penzt... (mintha neki akkora szüksege lenne arra a penzre... hiszen Ö a Nagyasszony!!) Fekelinek es Müjgannak is megmondja, hogyha tudnä, hogy hol a penz, akkor azt mär regen Kerem Alinak adta volna...
4. Ümit föorvosasszony nem akärmilyen albereltet kap, hiszen Demir Yaman a Hatip-fele villät adja neki... Mekkora a forgalom ebben a villäban :) Hatip, Sevda most meg Ümit!
5. Fekeli megtudja, hogy Fikret fiam rongälta meg Adnan Yaman sirjät, de Fikret kidumälja magät... bär en nem hiszem, hogy Fekeli ennyivel megelekszik... en szerintem nyomozni fog Fikret ügyei utän...
6. Fikret egy sejtelmes levelet hagy Demirem asztalän, amit Z. taläl meg es egy romantikus ebed közben megdumcsizzäk az Demiremmel ... Fikretnek ez nem tetszik es felgyorsitja az esemenyeket, ami Ümitet illeti... A dokineninek minel elöbb el kell csäbitaniai a gonosz feltestvert :)
7. Meg Z. ugyan nem vallja be magänak, de mär nagyon ugy tünik, hogy el kezdett mäs szemmel nezni a kedves-pszicho-ferjere, erre pedig megjelenit Ümit....!!!!
8. Megtartottäk az esküvöket.... De hova tünt Rassit???? hiszen annyira szerelmes volt Fadikba!!!!!
Viszont Ceto es Gülten vegre-valahära összehäzasodtak. mäsnap mindenki delig aludt es a Nagyasszony keszitette a böreket :) Hogy milyen figyelmes ez a Zühleya!!!!!
OFF Itt megjegyeznem, hogy Cetonak meg Gültennek miert kellett az össznepi esküvö keretein belült összehäzasodniuk... hiszen Fekeli biztos megtämogatott volna egy normälis esküvöt... vagy nem?OFF
9. Behice ismet összeveszik Nazirevel, amiert Fekeli ismet kidobja a nenit... egy lepukkant lakäsba viteti, bär a hütöjet megtömik :) haha :) Na persze a Neni ismet szalad Müjganhoz, Müjgannak pedig mäs sem kell, mintsem, hogy kiteszi a kishäzbol Gültent meg Cetot! Szegeny Müjgan! en nem tudok rä haragudni... senkije sincs, csak a bolond neni. Micsoda levelet irt neki a szivtelen anyja!!! Nagyon sajnälom! Azert remelem, ha egyszer Behice kikerült a kepböl, akkor Fekeli papa megbocsät Müjgannak....
10. Ümet asszonysäg egy ürüggyel magähoz hivja este Demiremet es läss csodät, Demirem oriäsi szerelme eddig tartott!!!! 5 ev utän megcsalja Zühleyät, aki eppen otthon üldögel es arrol cseveg Sevdäval, hogy ö talän megiscsak szereti Demiremet???? oh Allah!

Lässuk mit hoz ez a het :) Lassan ez a sorozat is olyan mint a Sorosok utvesztöje... csak ez sokkal szinvonalasabban van megcsinälva.
mihenike 2022 jan. 31. - 14:46:00 Előzmény Bay Yanlış
(744/929)

A kiväncsisäg erösebb volt nälam, ugyhogy elolvastam, amit irtäl :) Nagyjäbol bejöttek, amikre gondoltam koräbban. Szoval Ümit valoban Sevda länya es Fikret meg Müjgan szerelemsek lesznek... De azon nem tudom tultenni magamat, hogy Demir, Fekeli. Gülten (aki ällapotos) es Müjgan+Kerem Ali is meghalnak... Ezek a törökök valoban ennyire pszichopatäk vagy a szineszek nem akartäk toväbb jätszani a szerepüket?????


Lassan ez a sorozat is olyan lesz, mint a Sorsok utvesztöje, hogy az alapproblemära mär senki sem volt emlekezni es olyan, mintha egy mäsik sorozat lenne ...
mihenike 2022 jan. 31. - 14:42:16 Előzmény Bay Yanlış
(743/929)
TE jo eg!!!!! Ezek a törökök betegek :) Mi a cime a sorozatnak? ha ilyen rövid, akkor lehet, hogy räkeresek :)
mihenike 2022 jan. 31. - 14:40:37 Előzmény Elhaym
(742/929)
Köszi :) ennek nagyon örülök :)
Elhaym 2022 jan. 29. - 17:49:24 Előzmény mihenike
(741/929)
Csak azért nem vette meg, mert még nem lehet megvenni. Majd csak utána, amint a törökök befejezik.
9/10
Récinew 2022 jan. 29. - 13:22:25 9/10
(740/929)
Törökben ez a sori még most is, és így is ( rengeteg kieső szereplő ellenére) sikeres. A magas nézettseget kb Yilmaz halála után elvesztette, rendesen csúszott egészen a 3. évad végéig. Majd a 4. évad egy pici megtorpanás után ismét egész magasra lőtt. Szerintem így még lehet 5. évad is lesz. :-)
libra26 2022 jan. 29. - 11:49:21 Előzmény mihenike
(739/929)
Szia!!
Na ez jó! :) de igaz... Ha jól láttam, jövő héten már vége is lesz a Nagykövetnek... Kíváncsi vagyok, hogy legalább a happy end meglesz-e vagy török módon lehangoló vége lesz...
:)
Cukurovabol van hátra egy pár részem, ezért nem nagyon írtam most, de jelentkezem :)

Tartom magam ahhoz, hogy ezt az évadot még biztosan megnézem, egyébként most tetszik is, ahogy zajlik a cselekmény... A következő évad már eléggé kérdéses...
10/10
offtopic
Bay Yanlış 2022 jan. 28. - 19:12:40 10/10 Előzmény mihenike
(738/929)

Képzeld el, láttam egy nagyon szerethető, gyönyörű török sorozatot, Göç Zaman (Migrációs idő).
Csak 15 részből állt. Tényleg nagyon szép volt. Vahide Perçin, aki (Hünkart játszotta A remények földje sorozatban) volt a főszereplő ebben a sorozatban.
Az utolsó részben gyönyörű esküvő volt. Megjelent egy fegyveres férfi gépfegyverrel, és a sorozat összes szereplőjét megölté.
Vérben fekvő vőlegény, menyasszony. Minden vendég, kiszolgálószemélyzet halott. Csak egy gyerek maradt életben, aki a hullák között lépkedett..
Nem hittem a szememnek, hogy ilyen befejezést csináltak.
A sorozatnak Törökországban nem volt megfelelő nézettsége, ezért a forgatókönyvírók így zárták le a sorozatot.


10/10
Bay Yanlış 2022 jan. 28. - 18:45:36 10/10 Előzmény mihenike
(737/929)

Züleyha nagyon szerelmes lesz Demirbe.
Demir és a mostohatestvére, Fikret nagyon jó viszonyban lesznek.
Kiderül, hogy Ümitnek (főorvos asszony, Demir szeretője) az anyja Sevda (Demir apjának a szeretője).
Mikor Demir meghal, megjelenik egy új szereplő Hakan (Ibrahim Celikkol). Ekkor Züleyha ebbe a karakterbe fog beleszeretni.
Müjgan és Fikret szerelmesek lesznek.
Mikor Müjgan meghal, Fikret szerelmes lesz Züleyhába.
Mikor Behice (Müjgan nagynénje) meghal, hogy ne legyen a sorozat negatív karakter nélkül, megjelenik Párizsból Sermin lánya, Betül. Utálni fogja Züleyhát.

Törökországban még mindig készítik az új részeket.


mihenike 2022 jan. 28. - 06:20:22 Előzmény Bay Yanlış
(736/929)

Oh Te jo Eg!!!! akkor mi ertelme is van ennek a sorozatnak mär???? na mindegy... nezem, amig nezem... aztän, ha több a sokknäl, mint a Hercai, akkor majd abbahagyom... Azzal a különbseggel, hogy a Hercaiban mindeki feltämadt, itt meg mindenki meghal.... es Zühelya marad egyedül a nagyasszony????? ez nagyon durva!!!!


10/10
Bay Yanlış 2022 jan. 27. - 18:16:26 10/10
(735/929)

Sajnos a forgatókönyvírók eldöntötték, hogy néptelenné teszik a remények földjét, Çukurovát.

Meghalt:
Veli (Züleyha féltestvére)
Behzat Hekimoglu (Müjgan apja)
Ercüment (Demir unokatestvére, ő erőszakolta meg Gültent)
Cengaver (Demir barátja)
Hatip Aga
Hünkar
Yilmaz
Behice (Müjgan nagynénje)
Müjgan és a kisfia
Sevda (Demir apjának a szeretője)
Ümit (főorvos asszony, Demir szeretője)
Demir
Ali Rahmet Fekeli
Gülten (állapotos)
Saniye


9/10
iriszke1 2022 jan. 25. - 01:03:14 9/10
(734/929)
Sziasztok! Ahogy én emlékszem, a következő kérdésedre a válasz:
„ Segitseg! Erre nem emlekeszem! Yilmaz mikor adta mindenet??? Egyszer mär Fikret is nyomozott es kideritette, hogy Hünkärnak adta el mindenet... de ez mikor volt es miert?? ez talän az egyik szökes elött volt, amikor Hünkar anyänk segitett nekik...??? jaj nem emlekszem :) ”

Bizony Hünkárnak adott el mindent, mivel szökni készültek Zühleyaval. Csak megjegyzem azok a papírok pedig amik Demir asztalában voltak, már Fikretnél vannak.(A tulajdon lapok.) A temetés amíg zajlott, ő felment és ellopta.
mihenike 2022 jan. 22. - 13:32:20 Előzmény libra26
(733/929)
OFF
Ezt mär többször akartam irni, hogy a sorozat cime finoman szolva sem felel meg az igazsägnak... Nekem mostanäban az jut rola eszembe, hogy "Ki itt belepsz hagyj fel minden remennyel..." (Dante Isteni Szinjätek)
OFF
mihenike 2022 jan. 22. - 13:22:58 Előzmény libra26
(732/929)
Kellemes hetveget :) Ha a csütörtöki resz nem lett volna eleg, akkor itt van a penteki resz, amiutän majdnem lefagyott a "Winchesterem" :) ezt is spoilerbe irom, mert nem tudom, hogy hol tartasz :)


1. A Yaman villäban üldögel Sevda, Sermin, Zühleya es Demir es arrol beszelnek, hogy a Nöegyletnek uj Elnökre lenne szüksege es Sermin termeszetesen Z-t fogja ajänlani... Sevda es Demirem is tämogatjäk az ötletet!!!! Na tessek!!! Milyen messzire jutott ez a Zühleya Yaman Nagyasszony!!!! Ö igazgatja a birtokot, a cegböl is reszesedese van es most Elnökasszony lesz!!!! Örület :)!!!!
2. A Värosi Klubban a Nöegylet, Serminem javaslatära megszavazta Z-t Elnökasszonynak! Behice is tämogatta a szavazäst es mindenki orra alä dörgöli, hogy megvärjäk Y. örökseget es a gyerekkel meg Müjgannal lelepnek Cukuroväbol, mert öket bizony semmi sem köti ide es Fekeli Ur elmehet a sunyiba, mivel nem fogadta örökbe Y-t, igy neki semmi köze Kerem Alihoz. (Itt zärojelben megjegyeznem, hogy Serminemet miota erdekli, hogy jön a tel es a szegeny gyerekeknek nincs mit enniük illetve nincs meleg cipöjük???)
3. Behice addig-addig feszitette a hurt, amig Nazire neni kiakadt es felmondott. A Fekeli villäban kitör a boträny, Behice es Müjgan lelepnek. Vegül Nazire marad, hogy Fekeli Papa ne maradjon teljesen egyedül.
4. Ümet hölgyem összefutott a värosban Demiremmel es romantikus pillantäsokat vetett rä, majd szolidan jelezte,hogy jo lenne, ha Demir ur körbe vezetne a värosban.
5. Behice es Müjgan az ügyvednel ismet pofära esnek, amikor is kiderül, hogy haläla elött Yilmaz mindenet eladta ... szoval ugrott a takaros isztambuli häz es a magänrendelö...
6. Segitseg! Erre nem emlekeszem! Yilmaz mikor adta mindenet??? Egyszer mär Fikret is nyomozott es kideritette, hogy Hünkärnak adta el mindenet... de ez mikor volt es miert?? ez talän az egyik szökes elött volt, amikor Hünkar anyänk segitett nekik...??? jaj nem emlekszem :)
7. Es igen!!! Fikret es Ümit szeretök!!!! Oh Allah!!! Mi lesz meg itt???? es Ümit feladata lesz elcsäbitani Demiremet???? na neeeeeee!!!!!!
Ez a 3. evad nagyon erdekes! Kiväncsi leszek, hogy mit hoznak ki a 4. evadbol, amikor mär Demirem sem lesz ...


mihenike 2022 jan. 21. - 18:22:46 Előzmény libra26
(731/929)
Szep jo estet kivänok :) Nos a csütörtöki resszel ismet kivertek nälam a biztositekot :) :) :)




1. Elöszöris Fikret sirkö szetvereset mär läthattuk egyszer ... nemde? :) ugyanazt a jelentet mutattäk mär hetfön is... Segitseg! ezt nem ertem!
2. Szoval vegre kiderült, hogy Fikret hazudott is meg nem is ... Vegülis Fekeli majdnem a bäcsikäja, csak eppen a kedves anyukäja összeszürte a levet Adnan Yamannal, tehät a verszerinti apja Adnan es azert jött Fikret Cukoroväba, hogy tönkre tegye Demir bätyäm eletet!
OFF Ez az Adnan Yaman mekkora mocsok ember volt...es Azize inkäbb hozzä adta Hünkärt es nem Fekelihez... Szegyen-gyaläzat! OFF
3. Müjgant komolyan mondom, hogy meg az äg is huzza..., hogy tudta magät igy lejäratni az uj Föorvos Asszony elött..??? De valoban igazad volt, az *Ümit egy ilyen Unisex nev :)
4. Amikor Fikret es Fekeli apänk elmentek a Klubba az estelyre,akkor Behicenek volt egy jo beszoläsa, hogy "ugyan hova mentek volna... Cukoroväba jött minden fontos üzletember az föld minden pontjärol" - Mert hät szegeny Müjgan nem is tudja, hogy mi törtenik a värosban, bezzeg Zühelya ismet egy piros ruhäban pompäzik a värosi klubban :)
5. Demir Yaman ismet tanubizonysägot tesz arrol, hogy mennyire szereti Zühleyät es Adnankät es Hünkär Yaman örökseget Zühelyänak adja! Z. persze ki is erdemlte, annyi szenvedes utän :) Es ahogy Hünkärrol beszel! Meg en is meghatodok! Mindannyiunk Anyja!!!!
6. Az estelyen Ümit es Fikret olyan pillantäsokat vetnek egymäsra, hogy egyertelmü, hogy ismerik egymäst Isztambulbol.... Persze, ha jobban belegondolunk, ki is akarna Isztambul helyett inkäbb Cukuroväban Föorvos lenni, ha nincs valmi hätso szändeka???? Hiszen Müjgan is csak ätmenetileg jött ide, de Yilmazom miatt maradt.
7. A mäsik furcsasäg, hogy amikor Ümit meglätta Sevdät, akkor körülbelül megällt benne az ütö... Na mostmär tudom, hogy Fikret nem Sevda fia, ugyhogy ujabb teoriäm van, miszerint Ümit lesz Sevda elveszett länya :) :)
8. Vegül, de nem utolso sorban pedig Zühelya felkeresett egy regi ismeröst (milyen ismerösei vannak ez annak a nagyasszonynak???) - egy magännyomozot, aki Hünkär ügyeben fog nyomozni! ui. en toväbbra is keresem azt a fickot,aki Hünkärnak nyomozott Behice utän :)





Kellemes Hetveget!!!!!!!
mihenike 2022 jan. 20. - 18:36:59 Előzmény libra26
(730/929)
Üdvözöllek Cukoroväban :)

Reagälok arra amit irtäl, mert a tegnapi reszt ma neztem meg es a mait majd csak holnap fogom :)

4.-es pont : Ahogy Zühelya magät Nagyasszonynak titulälja, az valami fantasztikus :) De valoban, ugyan hova ment volna Adnankäval? ugy, hogy räadäsul Lejlät ott hagyjta Demiremnel? ugyan kerem... Sevda nem elfogult Demirrel, lätja Zühelya szenvedeset is. De itt a forgatokönyvironak valoban ugy kellett volna csavarni a szälakat, hogy Z. szeressen bele Demirbe es legyenek boldogok, mert ha D. is tävozik, akkor en mär semmi ertelmet nem lätom ennek a sorozatnak ...

5.-ös pont: Sevdänak valoban volt egy gyereke, ahogy mostanäban beszel, erre lehet következtetni es en itt megint csak visszaternek az erdeti gondolatomra, miszerint Fikret lenne Sevda fia...? Amikor neztek Gülten ruhäjät, akkor Z. emlitett valami nagy isztambuli csalädot es Sevda akkor is összerezzent... ezek szerint ez is ujabb titok!

6.-os pont: Behice egyszerüen förtelmes :) ronda is es a karaktere is borzalmas! Mär megint csak marhasägokkal tömi, annak a naiv Müjgannak a kis fejet!

7-es pont: Miböl gondolja Müjgan, hogy Ümit egy ffi? :) :) :)
9-es pont: En azt neztem, hogy ezek ott ejszaka mit is föznek? Menemet? vagy mit? az tulajdonkeppen zöldseges omlett? :)

OFF1.
Most, hogy napra kesz vagyok mindket sorozatombol, igy elövettem az Elärulvät (sajnos a FB-os kommentekböl nagyjäbol tudom, hogy mi törtent az 1. evadban, de azert megis nezem, mert nagyon jol jätszanak a szineszek es idönkent magäval ragad a sorozat hangulata). Te azt vegig nezted? Ällitolag nem vette meg a TV2csoport a 2. evadot.
OFF2.
Hu, a Nagykövet länyänak kär, hogy ez a cime, mert ugye a Nagykövet länya mär sehol sincs, räadäsul olyannira nincs sehol, hogy egy ideje, mär en magam is megfeledkeztem Narerol, annyira ätvette a föszerepet Mavi! Ami a többi szereplö sorsät illeti, az hagy kivetni valot maga utän, mert mär nagyon erzödik rajta, hogy a forgatokönyvironak improvizälnia kellett, amikor Neslihan beteg lett... Olyan dolgok vannak benne, mint, hogy peldäul Elvan nem mäs, mint Karaman elveszett huga es Celjan+Karaman egy autobalesetben meghalnak es räbizzäk Elvanra a kis Gedizt ... oh Allah! Ez meg nekem is sokkkkk :)
"Ganime" anyänk is eltünt, mint szürke szamär a ködben ... haha.
OFF