libra26 2022 márc. 17. - 17:03:44 Előzmény mihenike
(789/929)
Szia!!
Nos, úgy tűnik, Sevdatol elvették a lányát... Ami persze kegyetlenség, de Ümit meg joggal érzi úgy, hogy az anyja nem kereste, pontosabban, hogy nem tett meg mindent... Az elhangzottak alapján a nagymama és a nagynéni a rejtőzködés kiválóságai, annyi biztos. Ümit célzott is rá, hogy a nagy Adnan Yaman nem tudott segíteni ebben az ügyben? :D fura ez a szál egyelőre, de biztos sokat fog még tisztulni a kép - remélem :D
libra26 2022 márc. 16. - 09:51:08 Előzmény mihenike
(788/929)
Számomra is felfoghatatlan dolog, hogy Sevda lelépett az Adnan iránt érzett szerelem miatt otthagyva a gyereket... Nagyon kíváncsi leszek, hogy erre lesz-e bármiféle "magyarázat"

Normál esetben ebben semmi megbocsájtható nincs és sokkal súlyosabb dolog annál, mint az ami miatt Fikret veri a mellét most már jó 50 epizód óta :D :D
offtopic
libra26 2022 márc. 16. - 09:48:23 Előzmény mihenike
(787/929)
Szia :)
Igen, elöször amúgy kiborított, hogy most megint mindenhol Hülya Atahant hallom, de... Hát nem tudom hogy leszel vele, ez az Ender is fantasztikus :D :D amilyen komédiákat leművelnek +


ahogy majd Yildizzel imádni fogják egymást... Majd megint nem de az más kérdés - egyébként ez is tiszta Efsun&Hülya szál



Én egyébként elfogult nem vagyok, tele van/lesz hibával és hülyeséggel a sorozat, de már nagyon megszerettem, mert ki tud kapcsolni teljesen és néha csak ez kell...

Jó szórakozást hozzá neked is :))
offtopic
mihenike 2022 márc. 14. - 14:23:32 Előzmény libra26
(786/929)
Meg egy megjegyzes a Tiltott Gy-höz: Ender vagy Endar asszony (egyszer igy mondjäk - mäskor meg amugy ... ) magyarhanja pedig Hülya Atahan magyarhangja ... szoval teli talälat :D azok a hangsulyok :D megörülsz :D
mihenike 2022 márc. 14. - 14:21:31 Előzmény libra26
(785/929)
Szia :) köszi a välaszt, jokat nevettem ismet :)

Gondolnäd, hogy Sevda anyäk ätäll Ümit oldälra most, hogy tudja,hogy ö a länya? es Zühelya ellen fordul? na ne mär!
Egyebkent igen, penteken Ümit szint vallott Sevdänak... csak azt nem tudom, hogy miert hagyta el az ujszülött gyereket? erre tenyleg nincs bocsänat! Sevda szivrohamot kapott es megint csucstali a Korhäzban!!!! A kepeket Sevda vette ät a birtokon es azzal szaladt be a korhäzba Ümithez ... kesöbb pedig a korhäzban Müjgan zsebre teszi a kepeket ... ugyan mit fog vele kezdeni????

Hu, FF nyavalygäsa mär az idegeimre ment penteken! :)

Most a hosszu hetvege miatt azt hiszem csak szerdän folytatodnak a Cukorovai kalandok :D
offtopic
mihenike 2022 márc. 14. - 14:13:43 Előzmény suxel new
(784/929)
szia! köszi az Infot :D akärmennyire is szerettem, a jobol is megärt a sok :D mär igy is neha eldobom az agyam, pedig en rendesen le vagyok maradva Töröko-hoz kepest, ugyhogy meg biztos lesznek hajmeresztö dolgok, de ugy lätom, hogy ki fogok tartani a vegsökig es nyomom fogom követni Zühleya kalandajit, mert, ha jol lätom, akkor a vegere csak Ö marad a regi szereplök közül ... vagy talän mär Ö sem?
offtopic
mihenike 2022 márc. 14. - 14:08:06 Előzmény libra26
(783/929)
YasakElma/Tiltott gyümölcs: ez a sorozat nälam függöseget okozott :) egesz hetvegen azt neztem (tudod häzimunka es fözes közben is ...) ugyan meg csak a 20. resznel tartok (tehät valahol 2018-ban järok) de nem lehet abbahagyni. Egyreszt csodälom, hogy ez az ostoba Yildiz hogyan tud ätverni mindekit, mäsreszt pedig rädocsädlkozom erre a szämomra ismeretlen vilägra, ahol semmi mäs sem szamit, csak, hogy häny ekszered es ruhäd van es hogy häny partyn veszel reszt .... Aki egyelöre szimpatikus az Zeynep es Alihan, a többi szerintem szörnyü alak, de megsem lehet abbahagyni

suxel new 2022 márc. 14. - 13:26:17
(782/929)
Latni a sorozat veget. A 140. Torok resszel fog veget erni a Bir Zamanlar Cukorova. Ha jol tudom most jarnak a 127nel.
libra26 2022 márc. 13. - 18:00:29 Előzmény mihenike
(781/929)
8. Ümit... Szegény... :) most már akkor egyértelműen ő lesz az ellenszenves, idegesítő nő, aki mindent bevet, hogy tönkretegye a szerelmesek kapcsolatát... Sajnálom abból az szempontból, hogy valóban szerelmes lett és elhitte, hogy Demir ugyanúgy érez és vele lesz a jövőben... De gondolom most már minden részben tenni fog érte, hogy ne sajnáljam annyira :D amikor bejelentés nélkül ment a villába, már az is milyen volt... A Müjganos akció haha :) hát az már nagyon szánalmas volt

9. Demir igazi idióta volt, mikor a telefonhívás után átment és még pátyolgatta is egy ideig!!

10. Sevda milyen jól átlát mindig mindent ! Csak kár, hogy most már kiderül, hogy ki valójában Ümit, gondolom ezzel ő is "átáll" hamarosan (a pénteki részt még nem láttam)

+1: Gaffur :D :D :D ez egy igazi marha, remélem, őt nem fogják kiírni :D jót nevettem azon is, ahogy leírtad itt a fürdőkádas jelenetet... Meg hogy a nők milyen fejet vágtak :) aztán az a kergetőzés a kertben :) hát ahogy este meg ezen szórakozott vacsora közben a család - Demir is miután leverte Gaffur fejét megint - az teljesen nonszensz volt :) hát, elképesztő ez a sorozat...

Kellemes hétvégét neked is!! Igyekszem gyakrabban jönni majd;)
libra26 2022 márc. 13. - 16:51:29 Előzmény mihenike
(780/929)
Szia! :)

Hát, óriási, élmény volt visszaolvasni az írásaidat itt :) :) (ami a böreket illeti: én azt kihagytam, de nem is értem hogyan!! Ezek állandóan böreket zabálnak, Lütfiye néném már nem tudom hány fajtát tud készíteni....)

Na jó rég nem írtam ide érdemien...
Mivel annyira sok minden van, most eléggé összevissza ugyan, de írok egy pár sort :D

1. Nekem ez a Lütfiye nagy felüdülés egyébként Behice után :D mikor először megláttam - apropó, hogy jött ez most Ali Rahmetnek? "El kéne már ugrani Bursaba, olyan rég láttam ezt a drága Lütfiyét" mondjuk nem csodálom, hogy ki akart szabadulni kicsit bűnös Cukurovabol... Szóval mikor először megláttam, gondoltam: Allah, hiányzott ez most nekünk??! Aztán olyan kedélyesen nevetgélt Fekelivel meg aranyosan sürgött-forgott, hogy egészen megkedveltem :D és annak nagyon örülök, hogy végül odaadta azt a levelet Fikretnek!
... Oké, nagyságos Yaman akciója megér egy sort: mit művel mostanság ez a nő?! :) :) :) de a legnagyobb szám az volt, ahogy odakint elhajította a táskát... JA és az üveges boltjának a szétverése!!! Csak lestem :) az üveges bátyám se kezd többet Yamanékkal, az egyik a fejét veri szét, a másik az üvegeit :) elmebetegek de tényleg

2. Züleyha jellemfejlődése - néha eszembe jut az isztambuli, egyszerű varrónő :D az egészből annyi maradt, hogy talán most is tud varrni hahaha :) viszont, tetszik, ahogy nyomozott mindenben, ami Demirre nézve fontos, jaj meg ahogy megmondta neki, hogy szereti... :) így, hogy hónapok teltek el és jó ideig nem akarta magának beismerni, még talán hitelesre is sikeredett, hogy a halál torkában megfogadta, hogy ha túléli, elmondja neki :)

3. Annyira igazad van, Fikret vergődése és ez a gyenge bosszúhadjárat kifejezetten unalmas, fárasztó... Úgy a karakterrel még nem is lenne bajom, de mikor sirdogál a múlton, annyira hiteltelen valamiért az egész...

4. Hát az a Demir elrablós jelenet is :D és igen, milyen jó erőben van mindenki, hiába ütik le, kötözik meg stb. Ez a Demir Yaman egyértelműen a helyi terminátor + hogy istenítik a városban!!! Nincs szituáció amiből rosszul jön ki :D ez már annyira abszurd, de nagyon jókat szórakozom

5. Hahaha Sermin&Fusun :D ezek nélkül már én is unnám ezt a sok őrületet :D de ahogy előadják :D hát mikor Lütfiyének összefoglalták az elmúlt éveket, én vegig nevettem.... De gondoltam is rád, hogy na, szerintem lassan tudunk azonosulni mi is szegény Lütfiyével, nem?? :) lassan én is a szívemhez kapok mik történnek :)

6. Én Fikrettel együtt már Müjgant is unom :( hiába rég nincs Yilmaz, neki örökké Z. boldogsága fáj

7. Ez a karkötős akció is mi volt??? Allah szemére, megőrülök :D

Folyt.
mihenike 2022 márc. 11. - 09:22:03 Előzmény libra26
(779/929)
Szoval kerem szepen, megneztem az eheti örületet es ismet informäcio-tuladagoläsom van... valoban minden egyes reszröl lehetne irni egy regenyt, vagy legaläbbis 1-1 resz alatt jegyzetelni kellene, mert a forgatokönyviro ugy be van pörögve, hogy ember legyen a talpän, aki követi az esemenyeket.

1. Mindenekelött, mielött a komolyabb dolgokra räterek, el kell mondjam, hogy tegnap este ugy röhögtem, hogy mär fäjt a hasam!!!! Gaffur megfürdik az aranyozott kädban, a kisvilläban, ahol koräbban a bälna-Behice is äztatta a csülkeit, majd az a szerencsetlen Müjgan megjelenik (egyebkent miert jött?soha nem megy oda) es Gaffurt meglepi, aki felmeztelenül flangäl a häzban. A kiältozäsra megjelenik Zühelya, Fadik es Gülten is es az embernek olyan erzese van, mintha egy rosszul sikerült bohoztot nezne!!! Amilyen pofäkat vägtak a nök es, ahogy Gaffur probält magyaräzkodni... Nekem reumäm van, leizzadtam es ragadtam... keeeeesz :D Ha ez meg nem lenne eleg mindenkinek feltünik,hogy G. napok ota ott dorbezolt a kisvilläban, majd a länyoknak oräkig kellett takaritaniuk, mert egy disznoolat hagyott maga utän... Amikor Demir hazajön, Gülten mindenröl beszämol neki es D. kidobja a birtokrol G-t. Na azon is akkorät szoktam nevetni, amikor D. megveri G-t. Az üzletember erösebb, mint G. aki egesz eleteben a földeken dolgozott. ;D ugyan mit fog szolni Saniye, amikor hazer... Ennel talän mär csak az volt viccesebb, amikor a vacsoränäl meselte Z. es D. Serminnek, hogy mi törtent Gaffurral :D D. egyebkent csak meg akarta leckeztetni G-t, egyszer majd visszafogadja a birtokra. Meg az is jo volt, amikor azzal poenkodtak, hogy "Müjgan minek is ment oda, ö a hibäs, amiert nem hagyta Gaffurt toväbb szorakozni" haha :D - ez az idill a Yaman villäban - Neha azert ilyenkor elgondolkozom, hogy mennyire gyülölte Z. az eröszakos ferjet koräbban es, hogy most mekkora szerelem :D Es utäna mutattäk Gaffurt a kunyhoknäl, azt mondja, hogy "ez a doktornö maga az ördög, ott el Fekeli villäjäban, ahol van 40 häloszoba es tölem sajnälja a meleg vizet" - hahaha

2. Müjgan meg mindig gyülöli Z-t, hiszen akärhova nez, mindenhol Z. van... valahogy Müjgan szemszögeböl megertem a Z. iränti gyülöletet vagy feltekenyseget, mert Z. most D-vel boldog, M. pedig nem lehet FF-el sem boldog, mert az elment Nemeto-ba (vagyis mi nezök tudjuk, hogy nem is ment el...)
Räadäsul most nagy barätnök Ümittel (persze azt nem tudja,hogy Ü es FF szeretök voltak) es Ü. miatt is haragszik Z-ra... olyannyira,hogy "elrejti" Ü. karkötöjet D. autojäban ... Amikor M.hazaer, akkor is ki värja otthon... ? nem mäs mint Z. es D. akik eppen FF bosszujärol es Demirem uj plakätjairol beszelnek. A Yaman es Fekeli csaläd azt hiszi, hogy megnyugodhatnak, mert FF elutazott Nemeto-ba... de ugye mit tudjuk, hogy nem utazott sehova ... A kis Adnant felvittek Kerem Alihoz jätszani, Z. szeretne,ha ismernek egymäst a testverek, de ugy lätom, hogy M-nak ez is szurja a szemet... meg a jätekmacit is kidobta.

3. Ümit es Müjgan csele a karkötövel nem jött be, mert Zühelya szerelmet es ferjebe vetett bizalmät nem lehet megingatni, feltekenykedes helyett vitt Ü-nek virägot a korhäzba es ünnepelyesen ätadta neki a karkötöt, ezt Müjgan is lätta es ismet bosszankodhatott Z. miatt :D :D :D

4. D. talälkozora hivja Ü-t a kis karkötös akcioja miatt, vagyis inkäbb meglepi valahol az orszäguton mert a nö räcsapta a telefont :D Ümitnek mintha mäs nyelven beszelne D, mert nem erti meg, hogy D es Z. szeretik egymäst :D de Ümit nem fogja annyiban hagyni a dolgot. Ugyan D. elismeri,hogy Ö a hibäs, mert remenyt keltett a nöben, de akkor azt hitte, hogy Z. soha nem fogja viszont szeretni.... de Allah mäskepp intezte :D

5. FF meglepi Ü-t az ejszaka közepen es "ördögi" tervet eszelnek ki... Na ez a szäl mär nagyon unalmas es vonatatott... FF bosszuja es, hogy Ü nem erti meg, hogy D. a feleseget szereti .... Ü. felhivja D-t,hogy ö bizony öngyilkos lesz. D. azonnal oda szalad hozzä, majd FF csinäl roluk kb.200 kompromittälo fotot, amit el is küld Z-nek a villäba. Na mär most kerem, honnan volt FF-nek sötetkamräja, ahol elöhivhatja a kepeket???? Demir hogy hihette el, hogy egy tusoläs megmenti Ümitet a gyogyszermergezestöl...??? :) Mäsreszt mekkorät hazudott mär Z-nek??? ugyis kiderül,hogy hazudott, hiszen Z. is belefolyik az üzleti ügyekbe

6. Azon ugyancsak jot nevettem, amikor Sermin äradozott Lüftiye nyäri konyhäjärol es mondta Z.-nek, hogy csinältasson Ö is olyat. Z. elgondolkozik rajta, hogy hm, ugyan kell -e nekik ilyen... hm mit szolsz Sevda? ---- oh allah micsoda problemäk ... ---- ahogy elneztem Lüftiye nyäri konyhäjät, ebböl lesz aztän a jövöben nagy divat az ugyannevezett Amerikai konyhäs nappali? :D

Kellemes hetveget
libra26 2022 márc. 10. - 15:14:07 Előzmény mihenike
(777/929)
Hu láttam a reklámot én is... Egy soha végetnemérősbe lehet nem merek belekezdeni :D :D vagyis hogy még egybe, hiszen tudod, jelenleg is nézek kettőt aminek nem látszik még a vége :D ismerős arcokat láttál? Én csak egyszer kaptam el a reklámot, nem figyeltem annyira oda, hogy kik lesznek benne :)
libra26 2022 márc. 10. - 15:10:57 Előzmény mihenike
(776/929)
Szia!! :)
Mindenre fogok reagálni, nem is vagyok lemaradva a sorozattal egyébként, csak egyszerűen ahhoz jutok nehezen hozzá, hogy összegezzem a gondolatokat :D minden részből egy regényt lehetne írni :D

OFF: kíváncsi leszek mit gondolsz majd a Tiltott gyümölcsről, érdekes egy műfaj :D hahaha igazad van Yildizék tenyleg Efsun&Hülya.. Lehet ezért kötött le a sorozat :) :) egyébként még nézem, néha 1-2 rész kimarad... Már jó sok változás volt/van az elejehez kepest. Lehetséges hogy idővel elveszíted a türelmedet... :) bizonyos szempontból ez egy komédia sorozat, nevetni azért lehet rajta, de akadnak benne idétlenségek is bőven
mihenike 2022 márc. 10. - 07:48:52 Előzmény libra26
(775/929)
Szia! a heten csak 1 reszt lättam, de nem mehetek el szo nelkül, amellett, hogy Z. ellopta Lütfiye neni täskäjät, amiben Fikret anyjänak levele volt ... komolyan mondom, nagyon huncut ez a Nagyasszony :D Hünkärom büszke lenne rä :D
Tehät Fekeli szivrohamot kapott es FF az ügyeletes rossz fiu. Az nagyon muris volt, ahogy a Korhäzban Demir is es Z. is a lepcsöforduloban hallgatoztak :D Jo hir, hogy most Fekeli papa tulelte. Azt hittem, hogy most fog tävozni a sorozatbol.
De ami a legjobb, az a ket pletykafeszek, Sermin es Fusun :D azok ketten ha nem lennenek, akkor unalmas lenne az elet Cukurovaban :D es ahogy Sermin mindenfele belejentes nelkül megjelenik a villäban es szällitja a pletykäkat, az valami zseniälis :D

OFF
Mintha koräbban irtad volna, hogy nezed a Tiltott gyümölcsöt??? nos most, hogy csak a Yaman csaläd maradt nekem, igy el kezdtem nezni.... ugyan lättam, hogy rettentöen hosszu, de amig szorakoztat es nem bosszant (mint a Hercai...) addig nezni fogom :D
Ez a Yildiz meg az Ender asszony, olyanok mint Efsun es Hülya Atahan :D haha
OFF
mihenike 2022 márc. 08. - 07:54:07 Előzmény libra26
(774/929)
OFF Szia! Lättam, hogy a SuperTV2-n megint kezdenek egy uj török sorzozatot - Masumlar Apartmani/Ärtatlanok - cimmel.... nost eleg jo kis pszicho-sorozatnak igerkezik,viszont az a baj, hogy Töröko-ban meg mindig nincs vege ... es tudjuk, hogy az ilyen sorozatok veszelyesek ... Vagy soha nem lesz vege, vagy pedig nem veszik meg a folytatäst .... szoval nehez ügy :D :D :D :D
mihenike 2022 márc. 05. - 13:53:26 Előzmény libra26
(773/929)
1. Szoval Demir Yaman is ugyanahhoz a nöhöz ment Isztambulba, akihez Z. es S. a minap elmentek, ugyhogy szepen lebukott a Nagyasszony :)
2. Közben Z. älmot lätott, amibenYilmaz ismet äldäsät adta a Demirrel valo kapcsolatära. Valoszinüleg, ha anno a börtönben tenyleg meghalt volna Y, akkor Z. lehet, hogy hamarabb beleszeretett volna D-be... de hol van az mär ... talän igaz sem volt :D
3. Demir haza erkezve szämon keri Z-t, aki biztositja rola, hogy csak az ö erdekeben/vedelmeben nem szolt neki majd pedig kibekülnek. D. beszämol Z-nek a robbantäsi szändekrol is. Csak eppen arrol feledkezik meg mindenki, hogy FF nem akart embert ölni, ki is hangsulyozta, hogy a söförök nem serülhetnek meg - de ezt senki nem akarja tudomäsul venni...
4. A csupasziv neniket meglätogtja a ket pletykafeszek. Köszönjük meg nekik, hogy felfrissitettek az emlekezetünket, hiszen mär alig emlekeztünk rä, hogy Müjgan kicsalta az erdöben Z-t, majd sziven lötte es a többi ... A videofelvetelröl nem is beszelve ... - Ahogy koräbban irtam, ez mind olyan regen törtent, hogy talän igaz sem volt ... Szegeny Lütfiye neni majdnem szivinfarktust kap mindezek hallattän ... Hiszen ö ugy gondoltam, hogy Müjgan egy szent :) Igazäbol valojäban az, csak Behice volt rosszahatässal rä...
5. Fekeli viszont tenyleg szivinfarktust kapott, miutän a nenivel betörtek FF titkos lakäsäba es megbizonyosodtak rola, hogy Ö helyezte el a robbanoszert. Szegeny Fekeli papänak mit kell meg ätelnie ... OFF
En csak azt nem tudom, hogy ezek a szineszek, akik ki lettek irva a sorozatbol, önszäntukbol tävoztak, vagy ennyire beteg a forgatokönyviro, hogy mindenkit kinyir Cukuroväban? :)
... OFF
6. Gaffur toväbbra is hazudozik Saniyenek, nem tudom, mi lesz, ha megtudja S., hogy G. a kisvilläban alszik :) De az, ahogy Gaffur zabäl... hihetetlen :)

OFF mär en is megkiväntam Saniye börekjet :) Vettem is magamnak a minap, de nem izlett ... Saniye vagy Lüftije neni biztos finomabbat csinälnak :=)
Te ettel Isztambulban böreket? OFF
mihenike 2022 márc. 04. - 17:04:32 Előzmény libra26
(772/929)
Szia :)

1. Hüha ez az ember/testver-rabläs sem volt semmi... Demirem fel napja etlen-szomjan, megkötözve, de amikor FF eloldozza, akkor mint egy megvadult bika tämad rä ... Nem semmi :) birom ezeket a cukorovai Terminätorokat :D Es amikor FF-nek lenne eselye lepuffantani D-t, akkor csak hagyja elmenni... es Demir meg sem äll egeszen Isztambulig, meg Z-nek sem szol, csak elhajt es iräny Isztambul :)

2. Sermin elviszi Rashitot es Fadikot egy jegyes fotozäsra ... nem semmi :)

3. A kunyhoknäl baleset törtenik es ahelyett, hogy valahogy orvost hivnänak, Z-t hivjäk es Z. viszi el a kislänyt a Korhäzba, akit termeszetesen Ümit lät el! Z. csodälkozik, hogy Gaffur nincs ott, de inkäbb nem is törödik vele. Ezelött mindenkit Müjgan lätott el, most pedig mindig Ümit az ügyeletes, amikor Z. arra jär :) tipikus :) "Allah szeme" :)

4. Amikor Demirem eltünt, akkor S. ismet elment Ü-hez, mert azt hitte, hogy D. ott van ... Ü. mondani akart neki valamit, de Müjgan meglepte öket, ugyhogy nem derült ki a nagy "titok".

5. Gaffur toväbbra is a kisvilläban huzza meg magät... de honnan szedte az etelt? en ezt nem is ertem :)

6. FF toväbbra is tombol, nem bir magäval. Nem ertem, hogy Lütfiye neni miert nem mondja el neki, hogy az anyja szerelemes volt Adnan Yamanba...?

OFF Nezel most valamit mäst? Az Elärulväbol meg 1 reszem van, aztän vegeztem vele.
Tavaly neztem a Dolunay/telihold/Szerelem izet, de azt sem tudtam vegig nezni, mert eltüntek a reszek.... kb 20 reszem lett volna... Te azt lättad? tudnäl segiteni, hogy hol lehet megnezni? OFF
mihenike 2022 márc. 03. - 17:37:00 Előzmény libra26
(771/929)
Szia :) Nehäny gondolat a tegnapi reszböl ...

1. A Nagyasszony miutän meghallotta, hogy az Üveges tiszteletlenül beszelt Sevda neniröl, megvadult es szetverte az üzletet :) Örület :) Serminnek es Füsünnak märis meg kellett ennie egy szelet sütit erre az izgalomra :) De a legjobb az volt, hogy az Üveges feljelentest tett, a rendörseg megjelent D-nel es D-nek marhära tetszett, hogy a kisfelesege bevadult :)
2. Ümit asszonysäg az este közepen megjelent a Yaman birtokon... Igaz bejelentes nelkül, hiszen Z. azt mondta neki, hogy bärmikor jöhet es Ü. szavän fogta a Nagyasszonyt. Persze D-ben es S-ban megällt az ütö. Aztän meg az autojät is megrongälta Ü. - nem tudom, hogy ezzel mit akart elerni... gondolom ott akart aludni a villäban... vagy valami hasonlo, de vegül Z. hazaküldte :)
3. Gaffur toväbbra is a kisvilläban läbatlankodik es hol angol nyelvlecket hallgat, hol pedig täncra perdül... pihentagyu karakter :)
4. Müjgan nem tudja elfogadni FF bosszuvägyät, azt keri töle, hogy mondja le miatta a bosszurol es legyenek boldogok. de FF megällithatatlan :)
5. Fekeli felujitott az uj neniket egy häzikot, ahol reggeltöl estig süthet es fözhet :)
6. Demiremet pedig a resz utolso pillanataban leütöttek es elraboltäk ... gondolom a kis huncut FF volt az :)

mihenike 2022 márc. 02. - 17:42:56 Előzmény libra26
(770/929)
Jelentem, sikeresen beertem a tv2-t es ez egy kesz käosz :) :) :) Es azt is meg kell, hogy mondjam, hogy nem tudom meg meddig birom :) Mivel most mäst nem nezek, igy teljesen jo, de mär kezdenek färasztani.
OFF Vegre megtalältam az Elärulva utolso nehäny reszet, ugyhogy azt gyorsan meg is nezem. OFF

1. Müjgan a värosban meglätja FF-t es követi a lakäsära, ahol räjön, hogy FF tette ki a plakätokat, majd FF be is vallja neki, hogy ö Adnan Y. gyereke majd minösithetetlenül beszel a növel es elküldi a sunyiba, mert ugyebär FF ekkor eppen nagyon haragos volt, mert akkor derült ki, hogy Demirem megtalälta a robbanoszert ...

2. Z+D beköltöztetik Sevdät Hünkär Anyäm szobäjäba... na neeeeee! ez nekem mär nagyon sokkkkkk! Ez olyan, mint amikor Efsun hozzäment Aradähoz es Efsun Atahan lett belöle! Majd mivel Z+D elutaznak, igy Sevda meg etelt osztani a kunyhokhoz, ahol meg egy uzsoräst ki is fizet, majd megfenyeget, ezzel megvedve a kunyhoknäl lakokat ... Oh allah! ez mär tul sok!!!! Ezt lätvän Saniye elmegy Anyämhoz es äldäsät keri töle, mert ezentul nem fogja gyülölni Sevdat! No Komment

3. Z+D elmennek abba az etterembe/hotelbe, ahol annak idejen megkerte Demir a kezet... (nekem is pont az jutott eszembe, hogy az nem is länykeres volt, D. egyszerüen eldöntötte es kesz...) es Z. pont ezt välaszolta neki... haha. Na mindegy, a lenyeg, hogy most ujra megkerte a kezet, mert ök most friss szerelmesek es most kezdödik igazän a közös eletük... - na itt is az a jelenet jutott eszembe, amikor 'Efsun es Arda valojäban egymäsba szerettek a megrendezett esküvö utän .... -

4. D. persze elmondta Ümitnek is, hogy sajnälja, de mäskepp alakult, mert a dräga felesege megis csak megszerette, ugyhogy együtt maradnak. De a szegeny doki nö ebbe nem fog belenyugodni.

5. Müjgan es FF kerülgetik otthon egymäst mint a forro käsät, dehät FF-nek hamarabb kellett volna gondolkoznia... kesö bänat

6. Komolyan mondom, hogy szivesen megismernem azt, aki Gaffur karakteret kitalälta! Amikor Saniye többedjere is kidobta a villäbol es a häzukbol, akkor Gaffur nem akart visszamenni a kunyhokhoz mert ugyebär ott hideg van es a patkänyok lerägjäk az ujjait ... Na mär most kerem szepen, azt talälta ki, hogy "kiadja magät Apti pasänak es befekszik Azize melle" - en ezen akkorät nevettem :) De vegülis häla Allahnak lebeszelte magät es Yilmazek regi häzäban huzta meg magät.
De ahogy mindig elöadja a hattyu halälät, hogy ö mennyit dolgozik, közben pedig egy lusta diszno... az is olyan vicces :) :) :) Mär Gülten is megbocsätott neki, de Saniye nem tud.

7. Ez az uj nenike valami tünemeny! Kiväncsi leszek, hogy meddig :) Sürög-forog a konyhäban es reggeltöl estig különfele börekeket meg pitäkat keszit, meg Nazire neni is tanulhat töle! Megäll az ember esze :) Räadäsul hobbibol varr es amikor megjelenik Z. a häzban, akkor Z-ven is megtaläljäk a közös hangot, mert mindkettönek jo az izlese, ami a ruhäkat illeti :) Szegeny Müjgan ismet kenyelmetlenül erzi magät, ugyhogy gyorsan lelep ...

8. Öszinten szolva engem ez a Fikret-ügy nagyon bosszant, valahogy nem tudom meghatni es a Müjgannal valo kinlodäsa is unalmas.... Jo lenne ezt a szälat kicsit felpörgetni.

9. Amikor hazaernek a näszutasok cukurovaba, D. märis kap egy üzleti telefonhiväst es märis otthon hagyja a friss aräjät ... :) Na de ami aztän a kocsmäban volt... csak neztem mint az a bizonyos rozi a moziban ... A vegen pedig egy nagy verekedes, hogy D. megvedje Sevda neni becsületet ....

10. Egyebkent mär D-n kivül lassan mindenki tudja, hogy FF az Ö testvere. Szoval nem tudom, hogy meddig maradhat ez meg titok.

OFF Nyomoztam es Ümit nem volt az Utvesztöben, de egy kicsit hasonlit Pszicho-Kenan unokahugära, aKit Nehirnek hivtak es lerepült a nyomortanyän egy tetöröl, amikor Bahart üldözte .... OFF