mihenike 2022 márc. 01. - 19:24:30 Előzmény libra26
(769/929)
Szia! Ma ismet megneztem nehäny reszt es most informäcio-tuladagoläsom van... de talän a lenyegre emlekszem :)

OFF De elöször is ma az ugrott be, hogy Ümit nem-e jätszott a Sorsok utvesztöjeben??? igazäbol a google-ben nem talältam meg a nevet a szereplök között, de mintha Ö is jätszott volna benne rövid ideig es Atesbe volt szerelmes ... talän ö volt Pszicho-Kemal unokahuga ... na mindegy ... OFF

1. Ahogy Z. es Demir egymäsra talältak... oh Allah! mint ket esetlen tinedzser :) Amikor (Sevda biztatäsära) D. bement Z. häloszobäjäba, majd pedig ätvonultak D. szobäjäba... az a särga häloing!!!! nos igen.... ez Zühleya szämära häloing, mäsnak pedig kisestelyi/koktelruha :)
2. Ümit nem nagyon vette a lapot, hogy Demirem mär nem akar töle semmit. Terülj-terülj asztalkäm, majd pedig Sevda megzavarja öket ... nahät nahät ... szegeny Ümit :(
3. F.F. elszabadult, mint a megvadult lo... robbanoszert helyezett el Demirem kamionjain, de D.-t nem lehet ätverni... ugyhogy Fikret tomobolt ismet.
4. Fekeli apänk felkereste Fikret nenjet es magähoz vitte, hätha a nö majd kordäban tudja tartni FF-t... Meglepö modon Müjganna märis megtalältäk a közös hangot. Viszont jo lenne, hogy elmondanä FF-nek, hogy Adnan Y. nem eröszakoskodott az anyjäval, akkor talän lenyugodna egy kicsit ...
5. Saniye kidobta Gaffurt, aki a kunyhoknäl kenytelen meghuzni magät.

Mära ennyi, lehet, hogy holnapra jobban kitisztul a kep a fejemben :)
mihenike 2022 febr. 28. - 17:55:08 Előzmény libra26
(768/929)
Szia! Megneztem 4 reszt ma, ugyhogy mär csak 1 hettel vagyok lemaradva. Viszont most tele a fejem informäciokkal ... szoval megprobälom összeszedeni a gondolataimat :)

1. Z. es Sevda igen gyorsan visszaternek a birtokra, miutän feny derül Adnan Yaman mocskos multära, ezzel pärhuzamosan Demirem romantikäzik Ümittel es megigeri neki, hogy elvälik a felesegetöl. Mivel Z. lett Cukurova nagyasszonya, igy Ö marad Sevdäval es a gyerekkel a birtokon. D. +Ü pedig külön költöznek... Ekkor meg nem sejtette Demirem, hogy a kedves felesege beleszerett, szoval könnyen igert ilyesmit Ü-nek.

2. Szombaton delutän Z-nek be kell mennie a ceghez papirokat aläirni es közben Fikret fiam is megjelenik es elviszi a falrol Adnan Y. "hitvalläsät" - na persze ezt azonnal nem tudjuk es Z. sem tudja, igy követi F-t majd az erdöben szämon kerik egymäst, de nagyon mäst nem is mutatnak, mär csak azt läthatjuk, hogy a villäban aggodnak Z. miatt, mert az eltünt ... illetve, hogy valaki ellopta Z. autojät... Nagyon sejtelmes, a nezök azt hihetik, hogy Z-vel F. csinält valamit, hogy bosszut älljon Demiren ... Sevda es Saniye mielött hivnäk a katonsägot elöször Fekelit keresik fel... Fekeli pedig Fikretet ...

3. Demirt nem tudjäk utol erni Adanaban es Sermin is telefonälgat Füsünnal, igy összerakjäk a kepet, hogy Demir nem hivatalos utra ment, hanem valoszinüleg egy növel utazott el ...

4. Müjgan fel akarja keresni a hetvegen Ümitet, de nem talälja otthon es egy cserves szomszed elärulja, hogy a föorvos asszony Demir Yamannal tävozott ... El akarta neki panaszolni, hogy mit tudott meg Fikret orvos barätjätol, megpedig, hogy van egy nö Nemetorszägban es miatta nem akar együtt lenni vele Fikret ... oh Allah ennyi hazugsägot... remelem, hogy a forgatokönyviro tudja meg sajät követni :)

5. Demirem visszaer a värosba es gondolom az ejszakät meg Ü-el akarja tölteni, ezert hivja a villät, de akkor közlik vele, hogy Z. eltünt, szoval märis rohan haza ... Ümit pedig hoppon marad ...

6. Nagyon vicces volt, hogy a föparancsnok megkerdezte D-t, hogy Z. nem akart-e elszökni... (haha, a Parancsnok is kepben van, nem fog itt feleselegesen nyomozni, ha Yaman asszony ismet szökni akarna....) Z. -t toväbbra sem taläljäk es utolso probälkozäskent keresö kutyäkat akarnak hozni Adanäbol, hogy megtaläljäk a nöt, erre Serminemnek eszebe jut, hogy Cukuroväban is van egy ember, aki kutyäkat kepez ki es majd ök megtaläljäk Z-t! /Na de kerem, ahogy ezt kesöbb Sermin elöadta a värosi klubban- majdnem meghaltam a röhögestöl :) :) :) Ez a nö egy igazi diva :) haha :) Ö mentette meg Z-t!!!! hihetelten!!!! /
Szoval a kutyäk segitsegevel megtaläljäk Z-t :) Hurrä :)

7. Fikret toväbb borzolja a kedelyeket,teleplakätolja az apja/Adnan Y. levelevel a värost es a villa keriteset is ...

8. A Korhäzban kiderül, hogy Z. nem emlekszik semmire, majd hosszas beszelgetes utän bevallja D-nek, hogy bizony magänak sem akarta bevallani, de beleszeretett :) Ezt Ümit vegig nezni... - gondolom lassan Ü. lesz az aktuälis pszichopata ... - Szoval ebben a korhäzas jelenetben több volt a kemia Z. es D. között mint Z. es Y. között bärmikor is koräbban ... Tudom, en sem vagyok telesen normälis, hogy szurkolok Z+D- nek, azok utän, ami törtent kettejük között, de ez a jelenet szep volt :)
OFF Bär amikor azt mondta D. hogy ö soha semmit nem kenyszeritene rä Z-ra, akkor eszembe jutott a borzalmas näszejszakäjuk es näszutjuk, ahol ugye Z-nek mindent meg kellett tennie, hogy D. elhiggye, hogy a gyerek, akit vär töle van ... (na tudom, hogy 100 resszel kesöbb kiderült, hogy D. valojäban mindent tudott...) OFF


Es mär elöre ki vagyok akadva, hogy D. meg fog halni :(



9. Müjgan es Fikret is összefutnak majd ismet összevesznek.

10. Gülten räjön, hogy Gaffur eladta a földjet, de nem mondja el Cetonak.

11. Amikor kiengedik Z.-t a korhäzbol, akkor csucstalälkozo, mindeki ott van es mindenki ertetlenkedik majd Ümit elöäll egy hazugsäggal, hogy valoban Demir vitte ki a repülöterre, mert ugye mär Müjgan is szämkerte Ümitet koräbban, räadäsul biztositotta arrol, hogy Z.+D. häzassäga csak papiron letezik...

12. Otthon Z. el kezd emlekezni es összerakja a kepet, hogy FF Adnan Yaman fia... De Sevdäval megbeszelik, hogy ezt nem mondhatjäk el D-nek, különben D. megöli F-t.

OFF Engem toväbbra is irritäl, hogy Sevdät beültettek Hünkär helyere a villäba. Igazäbol nem csinäl semmi rosszat, de engem bosszant :) OFF
offtopic
aquark 2022 febr. 28. - 17:25:56 Előzmény mihenike
(767/929)
Köszi!
offtopic
mihenike 2022 febr. 28. - 17:20:57 Előzmény aquark
(766/929)
Szia! Zühelya isztambuli ismeröse kinyomozta, hogy Behice ölte meg a ket ferjet, igy összeraktäk a kepet, hogy Behice "sorozatgyilkos", tehät Hünkärt ist ö ölte meg ... (igazäbol arra sosem derült feny, hogy ezt mär koräbban Hünkär anyänk kinyomoztatta, mert az a nyomozo, akit anno Hünkär bizott meg sosem került elö... ezt csak mi, nezök tudjuk...). A värosi klubban szembesiti Zühelya Behicet, majd Behice megszökik, ellopja Müjgan autojät es menekülni kezd... Ekkor kezdödik a hajtovadäszat Behice ellen...
Zühleya+Fekeli+Demir+Sermin+Fikret+Müjgan!!!! - mindannyian Behice nyomäba erednek. majd lerobban az auto es Behice gyalog/futva kenyszerül menekülni, aztän egy sziklähoz er, ahonnan nincs toväbb. Ott majdnem lelövi Fekelit, amikor Fekeli arra keri, hogy legyen öngyilkos... de ez csak csapda volt, mert nem volt tölteny a fegyverben, ezzel Fekeli behuzta a csöbe.
Meg mielött meghalt volna, Behicenek volt egy nagyon jo beszoläsa, megpedig, hogy Zühleya miert akarja ennyire megtalälni Hünkar gyilkosät es miert szolitja/hivja "Anyänak", amikor tönkre tette az egesz eletet... Hät igen, ebben nagyon igaza volt Behice banyänak...
Miutän nem maradt mäs välasztäsa, utäna levetette magät a melybe. Inkäbb a halält välasztotta, mint a börtönt.
offtopic
aquark 2022 febr. 26. - 14:20:34
(765/929)
Behice szakadékba ugrott? Eltűnt a sorozatból, mikor édesanyám pár részt kihagyott. Miért tette?
mihenike 2022 febr. 25. - 07:59:02 Előzmény libra26
(764/929)
Helloka :) :) :) Tegnap belefert meg egy resz a delutänba...

1. Zühelya felcsapott nyomozonak, Saniye segitsegevel kideritettek, hogy hol lakik annak az intezönek az özvegye, aki annak idejen szolgält a Yaman birtokon... azaz Gaffur apja elött... behaltam ... haha :) micsoda logika kerem szepen... ennek köszönhetöen Z. es Sevda felkerekedtek es elindultak Isztambulba nyomozosat jätszani.... Sevda teljesen összeomlik, miutän räjön, hogy Adnan milyen gonosz ember is volt .... (Mondjuk en abba a Kebaposba be nem mennek, nemhogy ennek is ott valamit ... )

2. Ezzel pärhuzamosan pedig Demirem elviszi egy hetvegere Ümitet romantikäzni, ahol megigeri neki, hogy el fog välni Zühelyätol... Oh allah!!!! "hiszi a piszi aki elhiszi..." - haha :) Szegeny kis Ümit nagyon szerelmes lett es nem is akarnä mär elvälasztani Z+D-t, de Demir ugy erzi, hogy csak elpazarolja az eletet Z. mellett... hm...

Itt megjegyeznem, hogy milyen "csodäs" volt az az elinduläs szombat reggel ... Demir az egyik iränyba, a nök a mäsik iränyba es Szt.Gültennek feltünt, hogy ugyan milyen hivatalos ügyet intezhet D. ur szombaton...??? senkinek sem szurt szemet, csak neki :) :) :)

3. Fikret megjelenik otthon es elhivja Müjgant setälni (ott van a gyönyörüen megteritett asztal, finomabbnäl-finomabb etelekkel es senki sem vacsoräzik otthon... micsoda pazarläs kerem szepen...) Gondoltam most lesz egy nagy kibeküles,de Fikret csak azert hivta el M-t, hogy elmondja neki, hogy nem lehetnek együtt ... Jaaaaaj ez a szäl nagyon bosszanto :) :) :)

4. Persze ne feledkezzünk meg arrol sem, hogy Gaffur tanult Üzümmel es elöadta, hogy mekkora Matek-zseni :) Hogy is volt ... 6x9=39 :) vagy valami ilyesmit mondott :) :) :) - komolyan, aki kitalälta ezt a karaktert, az nagyon pihent agyu lehetett :)

Jövö heten talän lesz több idöm nezni es utolerni magamat... addig is jo szorakozäst es Kellemes Hetveget :)
mihenike 2022 febr. 24. - 06:17:55 Előzmény libra26
(763/929)
Jo reggelt... ismetelten 1 reszt volt idöm megnezni... szoval...

1. engem valahogy nem erint meg Fikret szenvedese... nem tudom miert... vagy a szinesz nem jätszik jol vagy egyszerüen ez a szäl olyan "lerägott csont" ... - földes ur teherbe ejt egy szegeny asszonyt es nem vällalja a törvenytelen gyermeket ... - de ahogy Fekeli is mondta, erröl Demir nem tehet ... miert kell Demiren bosszut ällni...??? na mindegy ...

2. Ümit nagyon bartäkozos hangulatäban van... egyik nap Zühleyäval cseveg a telefonon, mint az "öribarik" (haha) mäsnap pedig Müjgant hivja vacsoräzni es läss csodät,hogy mennyire egymäsra talältak :) Viszont azt meg kell jegyeznem, hogy en is kollegista voltam es valoban nem volt finomabb annäl, amit vasärnap este ettünk a koleszban :) ezen nagyon jot mosolyogtam :)

3. Viszont azt nem ertem, hogy mi lett Ümit anyjäval, tehät, hogy miert hagyta el a länyät .... ?????

4. Demirem közlemenyt ad ki az Adanai Blikk Magazinban, ezzel felmergesitve Fekelit, aki rombol, mint egy duvad.... es a kedvencem, hogy "007-es Ceto" mindent kihallgat :) - vajon mit fog kezdeni ezzel az informäcioval? :)

5. Saniye es a többiek kibekitettek Fadikot es Rasitot... na ezen is nagyon jot nevettem ... Jo volt egy kis idöhuzäsra ....

Itt tartok :) :) :)
mihenike 2022 febr. 23. - 07:45:29 Előzmény libra26
(762/929)
Folytköv :)
Ugyan csak 1 reszt lättam tegnap, de irok, mert tudod, különben elfelejtem... pedig mi aztän edzettek vagyunk, ha sorozatrol van szo :)
1. Fikret fiam mindent bevallott Fekeli apänknak, ahogy irtad eleg unalmasra sikeredett az a jelenet ... räadäsul mäsnap Demirem felkereste Fekelit a levelek es a rongäläs miatt, de Fekeli nem mondott neki semmit ... - ez nem tetszik nekem
2. Sevda jol megkavarta azzal a szälakat, hogy titokban Zühelya autojäval követte Ümitet es ott megtalälta Fikret levelet ...
3. Persze amikor a legjobban benne voltak a "zsarolo-level"-temäban, akkor toppant be Sermin, akkor nem kapcsolt eleg hamar, hogy Adnan Yaman nagy szerelme Sevda volt es hablatyolt össze-vissza es közben Zühelya meg vägta a pofäkat, hogy hallgasson mär :) haha :)
4. Müjgan nagyon sajnälatra melto, nem tudom, hogy mi lesz a karakterevel... en a helyeben mär reges regen megkattantam volna ...
5. Volt megint egy vicces konyhai jelenet, Saniye nagyon haragszik Gaffurra, nem tud neki megbocsätani... viszont Rasit teper ezerrel, hogy Fadik megbocsässan. Na meg amit Szent Gültent es Cetot illeti... azok ällandoan ott vannak a villäban ... Ezeknek nincs sajät eletük :)?
mihenike 2022 febr. 23. - 06:40:13 Előzmény libra26
(761/929)
Szia! elöszöris a holdpont.hu-n lehet lätni, hogy hanyadik resznel järunk... 278... Oh Allah!!! Itt is meg lesz a 400 magyar epizod, ha igy haladunk ... :) Youtube-n megint lättam nehäny hajmeresztö jelenetet ... es mär csak Zühelyät, Fikretet, Sermint es Gaffurt lättam a regi szereplök közül... Örület :(
Folyt.Köv... :)
libra26 2022 febr. 22. - 16:56:51 Előzmény mihenike
(760/929)
Szia! :)
Jajjj... Belekezdeni is "nehéz" :D két hét alatt mennyi minden volt... Először reagálok 1-2 dologgal Neked

1. Behice halála: teljesen egyetértek, erre én se számítottam, hogy pont ő fogja magát és csak hátradől... :) ez nem volt túl "Behice-s" megoldás :) viszont az jó volt, ahogy Ali Rahmetre (hogy mondta mindig apukának:D) fogta a fegyvert és bizony le is lőtte volna, ha a fegyver töltve van... De Cukurova legbölcsebb agája mindenre fel volt készülve!!

2. Lehet ezt a Z.féle "megölték az anyámat" szálat tényleg túltolták :D báár nekem az még nagyon tetszett, hogy Z. képes volt a megbocsájtásra, viszont ez már sok... A Yaman asszony szerep azonban nagyon jó helyre került, nem is tudom mikor láttam utoljára sorozatot, ahol ennyire szép és kellemes kisugárzású volt a főszereplő...

3. Müjgan szerepe nekem nagyon ellaposodott és közben végtelenül sajnálom, mert igazából egyedül van, mint az ujjam :( Fikret lehet szereti őt, de ő meg egy sérült lélek, ki tudja tudná e stabilan szeretni szerencsétlen lányt... Ah szóval borzasztóan sajnálom, hogy ez lett Müjgan karakteréből

Sevda vs. Ümit: hát baromi jó... Szóval Demir Yaman az egykori Adnan Yaman, Züleyha most Hünkar Yaman és Ümit pedig az egykori Sevda (Caglayan?) :D nagyon szép


én úgy gondolom, Sevda egyelőre abszolút nem sejti, hogy Ümit kicsoda... Arra tippelnék, hogy azonnal magára hagyta, így nem gondol most erre és az anyai megérzés sem jön



4. Gyönyörű volt a szerető ajándéka is Demiremnek, ez a titkárnő kivalóan képzett :)

5. Z-t nagyon sajnáltam azon a bizonyos vacsorán :( jó tudom, Demirnek sejtése sincs, hogy a felesége szereti őt, de akkor is, ezt rossz volt nézni... Sevda végtelenül szemfüles egyébként :) ravasz a nő, de jól hozza ezt a kicsit kettős karaktert :)

6. Nekem kicsit csalódás és egyben meglepetés volt Fikret vallomása Fekelinek... Egyrészről azt gondoltam, sokkal nagyobbat lódított ez a srác, de közben akkorát nem hazudott - már azon túl, hogy az igazi apja valószínűleg Adnan Yaman.. Nem is tudom, itt valami nagyobb csattanóra vártam de Fekeli ugyanúgy mellette áll, miután meghallgatta a történetet.... Na majd Demiremmel már nehezebb lesz ez a szál :)

7. Ahogy gondoltam, Demirnek elég egy "csettintés" és máris ismét imádott felesége kell neki csak... Huu ezt a szálat jobban kielemzem, nem akarok most itt mindent egyben lelőni, mert én jelenleg naprakész vagyok :) meg közben is voltak dolgok... De végre végre, a tegnapi egy nagyon szép rész volt

Hamarosan jövök a második körrel, jó szórakozást!! :)
Pera60 2022 febr. 22. - 14:59:00 Előzmény mihenike
(759/929)
Az érzelmek tengere azt hiszem. Jónak tűnik. Még semmiről nem maradtál le. A szokott recept: jól menő család,de most nem az anyós aki keresztbe tesz,hanem a barátnő. Csupa irigységből a beosztottjával elcsábíttatja a barátnője férjét. Aztán elkerülnek a tényleg gyönyörű villából és kezdődik a hányattatás. Tegnap kezdődött és van egy nagy előnye: nem szakítják meg húsz percenként.
mihenike 2022 febr. 22. - 07:04:03 Előzmény libra26
(758/929)
Szia! Nos en tegnap megneztem a Behice haläla utäni 2 reszt ... te ezt kb2 hete läthattad, de azert leirom a gondolataimat, mert különben elfelejtem :) igen... valoban... itt mär senkit nem erdekel az alapproblema... Meghalt Yilmaz es Hünkär es ezzel teljesen uj iränyt vett a sorozat ...

1. Meg mielött meghalt volna, Behicenek volt egy nagyon jo beszoläsa, megpedig, hogy Zühleya miert akarja ennyire megtalälni Hünkar gyilkosät es miert szolitja/hivja "Anyänak", amikor tönkre tette az egesz eletet... Hät igen, ebben nagyon igaza volt Behice banyänak es itt kezdönek a "problemäk" a forgatokönnyvvel... - innentöl kezdve abszurd :)

2. Behice annyira gonosz volt, hogy meg az Adanai föld sem fogadja be, egeszen Isztambulig kell vinni a holttestet, hogy eltemessek. Szegeny Müjgant elkiseri Fikret, aki szerelmes, mint a nagyägyu...de Müjgan annyira össze van törve, hogy most ezzel nem is foglakozik.... A Temetesre csak 1 Hüliya nevü nö megy el, mert mindenki ertesült mär rola, hogy Behice mit tett ...

3. Sevda vs. Ümit a Korhäzban ... micsoda szemeket mereszgettek egymäsra ... Z. pedig meghivja magukhoz Ümitet vacsoräzni... HIszen Ö az uj Nagyasszony es muszäj neki vendegüllätnia az uj Föorvosasszonyt.


Ümit tudja, hogy Sevda az anyja, csak Sevda nem tudja, hogy Ümit a länya....?



4. Ez a Zühelya magasztaläsa mär kezd kisse szürreälissä välni... Megtalälta "Anyäm" gyilkosät es Adna elött "szentte" avatjuk... Ahogy Demirem mondta, hogy "felesegem es szerelmem" es közben a szeretöje, meg ott leskelödik egy oszlop mögött a värosi klubban ...

5. Ümit ajändeka pont rosszkor erkezik az irodäba, de a nagyon lojälis titkärnö megmenti a helyzetet :)

6. Szoval a vacsora ... Z. lubickol a Nagyasszony szerepben es csillogo szemekkel värja haza "Demiremet", csak eppen a ferjenek meg nem szolt, hogy idöközben beleszeretett es jo lenne, hogy D. nem järna el otthonrol olyan sokat. A vacsora közben csak Sevda erezte a feszültseget, Z-nek nem tünt fel semmi...
De ez a Zühelya egyre jobban nez ki :) Yaman Asszony!!! Anyäm melto utodja :) - nem birom... mindig fogom a fejem :) :) :)

7. Fikret az ejszaka kellös közepen elment a Yaman gyärhoz rongälni es Fekeli apänk követi ... nos azt meg nem lättam, hogy mit fog mondani neki...

8. Ezzel pärhuzamosan Ümit elindul haza, Demir minden äron haza akarja vinni es Z. nem is ellenkezik, de Ü. nem akarja es Sevdänak sem tetszik, majd megszolal Demir telefonja, hogy menjen a gyärba es egyszerre elindulnak külön kocsival... Sevda mama azt hiszi, hogy a telefonhiväs csak älca... Szoval Sevda elmegy Ümithez, hogy megmossa f ejet, hiszen a Demirrel valo kapcsolata tragediähoz fog vezetni ... Na jol van, Ö mär csak tudja, Ö tapasztalatbol beszel :)

Most itt tartok :) Ugyhogy lesz meg mit böven bepotolni :) De az elözetesek alapjän olyan gyorsan törtennek az esemenyek, hogy eldobom az agyam - Sorosok utvesztöje Nr.2. szinvonalas köntösben .... :)
mihenike 2022 febr. 22. - 06:41:33 Előzmény Pera60
(757/929)
Szia :) üdvözöllek :) a Fazilet asszonyba bele sem kezdtem, mert mär a bemutatoja sem tetszett... ugyhogy nem akartam ugy järni vele, mint a Hercaival... igy megelöztem a bajt :) Azt nem is tudtam,hogy kezdödik valami a Dunan! Mi kezdödik ma? :)
A Nagykövet länyät tisztesseggel vegig neztem es kellemesen csalodtan miutän Nare kilepett :)
Viszont az Elärulväval lemaradt ... meg lenne 5 resz belöle, de azt meg mostmär nem talälom :(
libra26 2022 febr. 21. - 19:24:58 Előzmény mihenike
(756/929)
Szia! :)
Nekem a mai részt kell csak megnézni és teljesen utolérem magam... Huhh... Ha energiám engedi, írok lassan egy hosszabb összegzést :D
(A heti előzetest is láttam... Na hát itt komolyan borul minden megint... :) annyira igazad volt, hogy ez már tiszta Sorsok útvesztője, csak jóóóval minőségibb kivitelézésben :) :) )
Pera60 2022 febr. 21. - 16:14:43 Előzmény mihenike
(755/929)
Szia Mihenike! Gondoltam itt megtalállak. Hát nem bírom nézni a Fazilet asszony lányait. Megpróbáltam isten bizony,de nem megy. Viszont a Dunán ma kezdődik egy új,abba belevetem megam.
mihenike 2022 febr. 20. - 16:49:41 Előzmény libra26
(754/929)
Sziaaaaa :) Lemaradtam mint a borravaló… kb10 résszel…🙈ott tartok, hogy Behice banya levetette magát a mélybe… Komolyan mondom, mint a vadnyugaton… mindenki fegyverrel rohangál és hadonászik :) Azért nem gondoltam volna, hogy így hal meg… azt hittem ennél jobban szereti sajátmagát… De az a hajtóvadászat kéremszépen!!!! Zühleya+Fekeli+Demir+Sermin+Fikret+Müjgan!!!! örület :) :) :)
Egyébként Zühelya klubbos kirohanàsàt nem is értettem… miért engedték el Behicét? röhej 🤣
Na szóval valóban minden rész közben jegyzetelni kellenne, mert már olyanok, mint a Sorsok ùtvesztöje…-követhetetlen!!!!
:) további jó mulatàst!!!!
offtopic
libra26 2022 febr. 15. - 17:08:58 Előzmény mihenike
(753/929)
Nem néztem már a Nagykövet lányát sajnos :( pedig Tuba miatt kíváncsi lettem volna, bár sejtettem hogy az lesz, amit említettél, hogy erős "jelenség" lesz és Nare majd feledésbe merül ha lehet ezt mondani..
Szóval miután elvesztettem a fonalat, idő hiányában már abszolút nem bírtam visszakapcsolódni... Örülök, hogy happy end lett :) tudván hogyan szokás zárni a török sorozatokat :)
libra26 2022 febr. 15. - 17:05:32 Előzmény mihenike
(752/929)
Szia!!
Egyszerűen már a részek közben le kéne írnom, amit gondolok, mert nem bírom követni :D de nagyvonalakban azért össze fogom szedni a gondolatokat ;)
mihenike 2022 febr. 07. - 06:37:30 Előzmény libra26
(751/929)
Szia :) örülök, hogy irtäl :) mint a regi szep idökben :) nagyon jokat szorakoztam az iräsodon :)

OFF1. Veget ert a Nagykövet länya es läss csodät, Happy End lett a vege... Örület, mit szolsz? :) Vegülis te teljesen rähagytad, vagy nezed/nezted? OFF

OFF2. Most, hogy felszabadult egy kis idöm folytattam az Elärulvät (mär csak 5 reszem van hätra) es azt kell mondjam, hogy fantasztikus!!! Ahogy jätszanak az ember idegeivel... Cansu Dere pedig Oscart erdemelne :) :) :) Alapvetöen mindenki jol jätszik es ez akär az eletben is megtörtenhet, amiröl a sorozat szol... Persze, ha a FB-n nem lättam volna 1-2 kommentet, akkor meg nagyobbat ütött volna 1-2 jelenet, de igy nagyo jo... Bär a megvägäsok ennek a sorozatnak sem tesznek jot, de mivel ömlesztve nezem, igy a megvägott reszek hätränyät annyira nem erzem.
Viszont Cansu Dere mellett kiemelnem a "Sercuk" nevü szereplöt... azon a karakteren akkoräkat szoktam szorakozni... Oriäsi figura :) - es ahogy Volkant "Volki-Tolki"-nak nevezi... - azon mindig akkoräkat nevetek, mert Efsunka jut rola az eszembe :) OFF
libra26 2022 febr. 05. - 12:26:32 Előzmény mihenike
(750/929)
Sziaa :) na hát vagy 3 résszel vagyok elmaradva, de régóta nem reagáltam normálisan, szóval 1-2 dologhoz én is hozzászólok :)

1. Bizony, a 30 millió megtalálását láttam és rég nem szórakoztam ennyit egy jeleneten sem :) Gaffur gyorsan kitömte azért a zakóját és a csizmáját pénzzel meg azok a pofavágások :) aztán előadja a klubban a nagyasszonynak, hogy hogyan került elő a 29 997 200 líra de ugyebár az a 2000 valahány líra kinek hiányozna amit bezsebelt közben :) óriási
2. Ja és amiket a megvadult Behicére mondott :))) "ez a nő el akart futni vele mint egy elszabadult kistraktor" "vigyázzanak, ez egy mérges kobra úgy köpködi a mérget" :)

3. A feleségébe veszettül szerelmes Demir Yaman csak félrelép :) hiába a nagy szerelem ugyebár ha ilyen sokáig egyoldalú... Részben érthető, hogy Demir figyelmét most könnyű volt felkelteni, hiába szereti annyira a feleségét, már szinte teljesen belenyugodott, hogy ez sohasem lesz viszonzott szerelem..

4. Várható volt, hogy Ümit szerelmes lesz szinte azonnal... Fikret nem így dolgozta ki a tervet pedig :D (szerintem itt csak Ümit lesz igazán szerelmes, Demirnek inkább imponál, hogy egy nő ennyire oda van érte, na meg így megkapja, amit otthon nem.. És ha ez Ümitnek feltűnik, akkor lesz még balhé..)

5. Engem annyira meghatnak ezek a jelenetek, mikor Züleyhának mindenki rábeszél a lelkére, hogy adjon esélyt :) meg mikor a nagymama bekiabálta, hogy "látom, te szerelmes vagy ebbe a férfiba!" :D csak most meg Z-t sajnálom így :( valakit mindig sajnálok ebben a kapcsolatban hahaha :)

6. Demir vajon komolyan nem érzi, hogy érdekelni kezdte a feleségét? Persze nem, most ugyebár az újdonság varázsa...

7. Jó volt, mikor Gültenék költöztek ki, Gaffur meg a kocsi platóján kérkedett, hogy az apja micsoda ember volt meg bírja ő a munkát, eközben Saniye, Fadik és Gülten majd megszakadtak a nehéz tárgyak hurcibálása közben :)

8. Na igen, a másik kedvencem meg az a Behice&Sevda&Züleyha féle parádé volt a villa előtt :) (egy kis off: Züleyha nagyon szép)
Ez a Sevda is jó azért: lepofozza dühében B-t, majd mondja Z-nak, hogy "ne süllyedj a szintjére" jajj nagyon jól szórakoztam :)

9. Fikret akkor most tényleg szerelmes lett Müjganba?! Hamar felborulnak itt a tervek :D hogy fognak így a bosszúra koncentrálni Ümittel

10. Tetszett mikor Demir Z-nak taglalta az irodában, hogy tudja ő milyen volt az apja, sok szeretője volt de hát lényegében itt ilyen egy igazi aga, jó nevű jóképű ember volt bárkit megkaphatott :) hát mondom ez most saját magáról is beszél itt szegény feleségének :) Z.arcán is látszott, hogy mi van??!

11. Na jó, az a jótékonysági est valóban nem semmi volt! :D

12. Láttam a reklámot, a Nénike le fog bukni tényleg... :) hát kíváncsian várom

Élmény volt olvasni a kis összefoglalóidat, a legfrissebbre nem tudok még érdemben reagálni, de alig várom, hogy én is lássam! :D
Jó hétvégét!!