Téma: Riddick

Shiviatar 2013 okt. 06. - 21:04:12
(57/117)
Agyhalott, buta, selejtes, tartalom hiányos, forgatókönyvet sose látott, szánalmas, kritikán aluli, demo filmnek is gyenge, röhejes (a szó negatív értelmében), fájdalmas, és kb. ennyi elfecsérelt szavat érdemel a film.
macska78 2013 szept. 29. - 20:18:03 Előzmény macska78
(56/117)
Javitom magam,most látom,hogy Vin az egyik producer.Akkor lehet ez most csak nem jött össze.Vagy csak nekem nem tetszett.
macska78 2013 szept. 29. - 18:36:18
(55/117)
Csalódás volt ez a film.Fõleg az elsõ kettõhöz viszonyitva.Ott a történet,látvány,szereplõk is jobban tetszettek .Nagyon úgy jött le nekem,hogy spórolni akartak a film készitõi ezen a részen.Ha még lesz folytatás akkor Vint foglyák kihagyni spórolásból?Nagy kár érte,azt hittem végre látni fogok egy jó kis sci fit,a múltkori nagy csalódás után ami a Prometheus volt.Bár ott legalább a látvány rendben volt.
7/10
MaxwellRobinson 2013 szept. 25. - 03:39:10 7/10
(54/117)
"--- ...a nevem...
--- Dobozos fiú...
--- ???..."

na itt fetrengtem a röhögéstõl :DDD

...---Jóóóó... Használni fogjuk...'

na meg itt is :DDD
SpencerBarnes 2013 szept. 24. - 23:22:10
(53/117)
Dieselen kívül már most este nem emlékszem a többi szereplõre annyira jellegtelenek voltak.
Erõsen egyszer nézõs és ezen még a 4DX se tudott javítani, pedig a legtöbb filmen sokat dob.
A "kemény csaj" inkább mókás, a többi meg leves. Karl Urban szerepel benne 5 percet...
Csak ha nincs más, és inkább otthon HD-be
4/10 jóindulattal
5/10
palmaizs 2013 szept. 23. - 23:24:40 5/10
(52/117)
A filmet csak Vin Diesel miatt néztem meg, és egyedül ez húzza fel az amúgy sem erõs produkciót 5/10-re. Kérdés, hogy ilyen filmeket miért nem egyenesen kereskedelmi csatornák számára készítenek, moziban nem sok értelme ilyeneket felkínálni a nagyérdemûnek.
lacee83 2013 szept. 23. - 22:36:18
(51/117)
Egszer nézhetõ film erõsen B kategóriás, moziban néztem az talán dobott valamit az élményen amibõl nem volt sok.....

SPOILER ON
A film túl sok mindent akar adni, így ad mindenbõl egy kicsit végül szinte semmit sem nyújt (az elõzõ részekhez képest, mert ott volt egy kerekebb történet..)
A film eleje egy nem túl izgalmas egyszemélyes túlélõ story (némi Rambó érzéssel). Azt követõen átcsap az ember legjobb barátja történetbe... sajnos Vinnek nem áll túl jól ez az állatbarát szerep és egy nagyra nõtt ûr-sakált mi sem engedünk közel a szívûnkhöz. Szóval a kimulását sem hullattjuk majd sok könnyel.
Majd megjelennek a várva várt szereplõk, mert ez egyszemélyes történet kezd unalmassá vállni. Csak hirtelen nagyon sok szereplõ tûnik fel, jelentéktelen inkább semmi céllal.
Innen a történet hajtóvadászat lesz, itt vannak jó jelenetek: a mellékszereplõk hullanak, bár nem sajnáljuk õket hiszen a nevükön kívûl sokat nem tudunk róluk. Ellenben pár jó poén és egy kis izgalom elõkerül (széf jelenet)
Amikor kiderül hogy ki milyen magasztos célall keresi a fõhõst az az egész film jelentõségét alássa.
Aztán jön a megbékélés a közös menekülõs történet az eddigi halálos ellenségekkel (1.részben ezt már láttuk ennél több is jöhetett volna.)
A végén látványos akciójelenetekkel szépít... de ez már kevés. Az eléggé összecsapott film egyszerû befejezéssel zárul. végre :-(
SPOILER OFF

Többet vártam tõle, õszintén szólva a 2.rész is jobb volt ennél. De persze izlések és pofonok.
6/10
ammok001 2013 szept. 14. - 22:23:10 6/10
(50/117)
Egyszer nézhetõ...Sajnos.
7/10
benkewood 2013 szept. 14. - 11:08:52 7/10 Előzmény mohitook
(49/117)
Végülis megnéztem, a rossz kritikák és a szinkron ellenére. Majdhogynem kellemesen csalódtam... :-)
A szinkrontól féltem a legjobban, nincs az a szinkronhang aki visszaadná Vin Diesel basszus-morgós hangját. Mégis, Kálid Artúr kitett magáért, és a legmélyebb-morgósabb hangját adta. Szerencsére Riddick alig beszél... :-)

Ami a sztorit illeti, igen, van összekötét az elõzõ résszel, sõt még az elsõvel is. Sokmindent átvettek az elsõ részbõl, talán túl sokat is... De azért voltak új elemek és poénok is, amiért hálás voltam. Összességében élvezhetõ a film, de az elsõ rész nagy durranásának a közelébe sem ér (a második részt pedig inkább hagyjuk).

***SPOILER***
Egyetlen zseniális ötlet volt benne, mégpedig a víziszörny mérgének megcsapolása, és védõoltás készítése. Amikor késõbb a lény megharapja, õ már immunis rá... :-))
***SPOILER VÉGE***
7/10
jonny0762 2013 szept. 13. - 00:12:17 7/10
(48/117)
egynek jó de a 2.-hoz képest nagyon gyenge ,gagyi .unalmas középszerû akciófilm.10/7.
mohitook 2013 szept. 12. - 21:17:22
(47/117)
Még nem láttam a filmet de az elõzetes lehangolt... a második rész vége annyi, hogy leül a tróntra.... most akkor mi a frászt keres megint egy szörnyekkel teli bolygón?!... van valami értelmes összeköttetés a kettõ között?
10/10
bercesnagy 2013 szept. 12. - 12:21:36 10/10
(46/117)
Nekem nagyon tetszett a film, nem is értem az elõttem fanyalgókat, dehát ízlések és pofonok. Szerintem ismét egy jó Riddick film készült és remélem, hogy nem az utolsó. Akiknek a korábbi részek tetszettek, azoknak ez is befog jönni, szóval bátran merem ajánlani. 10/10
1/10
Béci K7 2013 szept. 11. - 19:43:40 1/10
(45/117)
Nagyot csalódtam elõzõekhez képest 0 sajnos!
7/10
benkewood 2013 szept. 11. - 17:52:36 7/10
(44/117)
Köszi az infókat! Már lefoglaltam rá a jegyem ma estére (moziszerda), de mégse megyek el rá, inkább újra megnézem a Családi üzelmeket (na, azon behugyoztam a röhögéstõl, ott aztán jó dolog a szinkron!!). Ezt meg majd letöltöm eredeti hanggal HD-ben, annyit lehet megér. :-)
1/10
bowman 2013 szept. 10. - 22:56:42 1/10
(43/117)
Sok filmet láttam már,de bárhogy kutatok az emlékeim között ilyen nagy rakás trágyát rég láttam. Az képi világa az effektek a nyolcvanas években jobbak. A humornak nevezett valami szánalmas. A történet az akció a "kemény" karakterek na az egy kész vicc. Hangosan röhögtek a moziban sokszor annyira hihetetlen volt. A filmben elkövetett bakikról logikátlanságról ne is beszéljünk mert tovább tartana mint ez a selejt. Kár h nullást nem lehet adni
6/10
Tebby21 2013 szept. 09. - 16:01:37 6/10
(42/117)
Tényleg nem volt valami nagyfilm :/

Azt hittem a vége jobb lesz és visszaül a trónra, de elég laposra sikerült. A következõ 2 se lesz jobb szerintem :/

6/10.
hajcica 2013 szept. 08. - 20:17:29
(41/117)
Ez egy nagy sz*r. Nagy csalódás volt az egész!!!!
7/10
Bigpapa 2013 szept. 08. - 15:06:11 7/10
(40/117)
Most látom, a sok ugráló reklám miatt 7 csillagot adtam, a 6 helyett és persze javítani ,törölni nem lehet! :(
csati777 2013 szept. 08. - 14:57:15
(39/117)
Iszonyatos a fordítás és a szinkron. "Foszfor villanógránátokat helyeztünk el a barlang bejáratánál". Gyújtógránátokat, csökött fordító!
Amúgy a film 6/10.
7/10
Bigpapa 2013 szept. 07. - 23:09:38 7/10
(38/117)
Tegnap láttuk, Aréna Imax terem. Baszki, akkora a vászon,minden olyan közel volt...., alig voltak a teremben, de sok hülye beült a 4. sorba :D hátul meg full üres volt. WTF???

Hát...ez az elsõ rész vizes változata. Most nem azért,de egy forgatókönyv nem ártott volna. Jók a poénok, sajna CGI olyan,mint ha egy XBox játékot nyomatna az ember, fõleg a rajz kutya béna :D (aranyosan van megrajzolva,mondjuk nem egy Disney figura, de a mozgása aranyos). A lények, hát nem fostam össze magam.
Még egyszer, jókat röhögtünk, ha az nem lett volna ez egy fos film. 38 milla nagy része elment Diesel fizujára. Aztán kibéreltek egy 10x10 es greenbox szobát és ott lefutkározták a filmet. :D :D, két számítógépes rajzoló,meg megrajzolta.
SPOILER
Az elején a 4 leszbi csaj az ágyban? Farokállító jelenségek,nem? :D :D
Azt figyeltétek, hogy amikor elvitte az aksikat, pár perc alatt odaért,ahol elásta, de amikor motorral mentek, vagy 50 kilométerre voltak az aksik? :D
A medvecsapdát hogy nyitotta szét egyedül?
Nem dugta meg a csajt a végén, ezt megnéztem volna :D
A fejszétvágás atom volt :D azt a dobozt még használni fogjuk :D .....tényleg 5 mp volt :D

Mondom ezek nélkül egy fos film. Az elsõ közelébe nem jön, de ezt még a 2. rész is megveri.

SPOILER VÉGE

Gyanítható, hogy lesz 4.rész, de hogy azt nem moziban nézem meg, az 100% :D

6/10 de csak a poénok miatt, amúgy jó esetben is 5 pont lenne.