SpencerBarnes 2013 júl. 23. - 17:37:29
(21/61)
Erre meg azt mondom, hogy akkor minden nyomozós film Piszkos Harry koppintás,
vagy mehetünk a némafilmek felé is, ha már "koppintás".
Van némi MIB utó érzés a filmben nem vitás, de azért nem 1:1 ben copy
SpencerBarnes 2013 júl. 23. - 17:35:51 Előzmény raczkia
(20/61)
Nem vagyunk egyformák, meg se fordult a fejemben hogy ráerõltessek valakire valamit
vagy hogy vitázzak! Hûvös nyarat!
Csekély értelmû medvebocs 2013 júl. 23. - 10:20:58
(19/61)
Sötét zsaruk koppintás.
borkasztik 2013 júl. 23. - 07:56:08 Előzmény raczkia
(18/61)
Igen egyet értek. De azért ugye akit nagyon érdekel egy film az úgyis megnézi, függetlenül adtól milyen kritikákat olvas az ember róla. Legalábbis nálam ez van :D Mert nagyon sokszor elõfordult hogy más lehúzta nekem meg nagyon tetszett vagy fordítva. Vagy ugye itt nagyon népszerû a film megnézése elõtti szavazás és kommentelés. Szidja a filmet holott meg viriít a feje fölött a 10 csillag. Így ezért már alapból változik a pontrendszer is.Pl ott van a Z-világháboru. Az ottani hozzászólásoknál is sokan lehúzták nekem az mégis nagyon tetszett. Az eddigi legjobb film amit eddig ebben az évben megnéztem.(Számomra) Még a Farkasra leszek kíváncsi :D

ÉN megnézem a trailert ha látok benen Fantáziát megnézem. Pl a Tûzgyûrûre se ültem be, annál kapásból láttam nem éri meg. Mert engem nem fogna meg.
offtopic
raczkia 2013 júl. 22. - 20:04:50
(17/61)
Látom emberemre akadtam :) Van igazság abban amit leírtál és tiszteletben tartom a véleményedet. Nem arról van szó, hogy sajnálom a pénzt a jegyre, mert havonta általában legalább egyszer-kétszer azért eljutok moziba. Igazából ami valóban érdekel azon nem vacilálok, elmegyek és megnézem. Ennyi.Azért gondolom Te is olvasod a hozzászólásokat nem egy filmnél, hogy hányan vannak úgy , hogy utólag kiakadnak, hogy mennyit költöttek arra, hogy elmennek moziba, ráadásul a film meg nem tetszett nekik. Most erre mit mondjuk? Az emberek többsége fizetésbõl él, de ebbe inkább ne menjünk bele. Nekem is sokszor volt olyan, hogy láttam egy filmet ami nekem tetszett másnak viszont nem. Nem vagyunk egyformák szerencsére! :)Ja, és kamerás filmet nem nézek, mindig megvárom a dvd-ét. Szóval ezt is megfogom nézni, nem zárkózom el tõle, de szerintem csak dvd-én. Van pár film ami jobban érdekel ennél, azokat szeretném inkább moziban látni.
SpencerBarnes 2013 júl. 21. - 22:12:59 Előzmény raczkia
(16/61)
Jaj már, annyira hülye duma ez hogy nem dobom ki a pénzt mozijegyre hogy már a könyökömön jön ki már elnézést.
Én pl. régen össze szedtem 800 db eredeti vhs kazettát, aztán mentek a levesbe mikor bejött a DVD, aztán
elkezdtem azt gyûjteni, majd a 600 db-os eredeti DVD gyûjteményem ment a levesbe
Akkor határoztam el, hogy lóf...t, én többet nem játszom ugyanezt el a Bluray-el. Azóta bevallom szedem le
1080-ban a filmeket, ennyi. Viszont érdekes, egyszer se fordult meg a fejemben az, hogy a mai világban amikor
közel 1000 Ft egy doboz cigi,3000 a mekiben egy kaja, akkor egy mozijegy úgymond "pénzkidobás" lenne.
Ha esetleg azt írod, hogy vársz vele, mert nincs idõd bizonytalanra menni, azt még elhiszem, de azt kétlem
hogy egy 2000 Ft-os jegy földhöz vágna bárkit is, még akkor se, ha hetente 2-3 filmet MOZIBAN néz meg, és nem otthon.
Megjegyzem, nem felvágás, 4 méteres vászonra vetítek otthon full hd-t, de mégis eljárok moziba.
Miért? Mert még így is más...nem egy 27 colos monitort bámulva, camos verzióval... broafff
raczkia 2013 júl. 21. - 16:26:49 Előzmény SpencerBarnes
(15/61)
Általában én sem adok mások véleményére, de sajnos ahogy elolvasom a hozzászólásokat elég hervasztóak(majdnem az összes). Amikor megnéztem elõször a trailert akkor is láttam, hogy MIB-es beütésû.Nem gyõzött meg az se. (Le is írtam korábban.) Szóval megvárom inkább, hogy kijöjjön dvd-én. Nem dobom ki pénzt a mozijegyre. Ha megérdemlem -véleményed szerint- azt, hogy emiatt ne lássam... Hát valahogy túl fogom élni :)
5/10
Bigpapa 2013 júl. 20. - 00:04:10 5/10
(14/61)
Most értem haza a filmrõl...mi 2D-ben néztük meg, mert moziban nem vagyok hajlandó 3D-re befizetni. Egy okádék mindegyik. Egyiket sem 3D kamerával forgatják, utólag konvertálják át 3D-re, csak mélysége van, semmi "nem jön ki a vászonról". Itthon egy 163cm-es 3D-s tv-n nézem a valóban 3D-s filmeket, itt élmény. Amcsiban kifejezetten imádtam 3D-s moziba járni, mert ott is kiúszott a hal a nézõtérre ,meg ha pisztolyt rántottak, a faszi keze a szemed elõtt volt, de itthon semmi. Kamu! Na mindegy, szóval sima 2D :) volt.

Hát, ezt is láttam. Komolyan semmi különös. Szerintem önszántamból többször nem fogom megnézni. Nem azért mert rossz, hanem ,mert olyan semmilyen. Nem hagy mély nyomot. Most még emlékszem pár poénra, de holnapra kialszom és kedden jó, ha 1-2-t fel tudok majd idézni.
Érdekes, de kicsit olyan, mint a MIB 3. Azt is moziban láttam, amikor bemutatták, de azóta se vagyok rá kíváncsi. Pedig az 1-2 kifejezetten tetszik és sokszor láttam. Most a Cool-on mentek azt hiszem, aztán az AXN-en, mindkettõn megnéztem õket (bele-belenéztem).

Itt van egy jó sztori, amit nem sikerült igazán megírni forgatókönyvvé. Van egy zseniális színész (Jeff), akin nagyon rajtamaradt ez a déli suttyó cowboy stílus, mint Jack Sparrow Johnny Depp-en (most indiánként is Karib-tenger kalóza volt), ami kifejezetten jó volt a True Grit (Félszemû) filmben, itt ripacskodásnak tûnik. Egyszer sem hittem el, hogy õ volt a békebíró valaha a vadnyugaton.
Reynolds nekem nem egy nagy színész. Itt bárki lehetett volna helyette.

Vannak poénok, de nem röhögöd szét magad. Van akció, de nem olyan látványos, hogy oválisra tátsd a szádat. Nincs feszültség, nem izgultam, mi lesz a vége, nem hatódtam meg, ahol meg lehetett volna jobban fogni a nézõket.

5 pont

nem rossz, 1x mg lehet nézni, de jobb ingyen, szóval ha nem felesleges az az 1500Ft, akkor inkább dvd-n nézd majd meg :)
SpencerBarnes 2013 júl. 19. - 23:30:16
(13/61)
"Még jó, hogy elolvastam a hozzászólásaitokat, mert feleslegesen dobtam volna ki a mozijegyre a pénzt."
Erre meg mindig azt mondom, MEGÉRDEMLI aki más véleményére adva nem néz meg valamit.
Ha így tettem volna, legalább lenne úgy 2-300 JÓ FILM az életemben amit másra hallgatva hagyok ki. HÜLYESÉG...
SpencerBarnes 2013 júl. 19. - 23:28:28
(12/61)
Simán hozza amit egy ilyen filmtõl várhat az ember
Ajánlott
7/10
Harry_Angel 2013 júl. 19. - 08:21:23 7/10
(11/61)
Szerintem egyáltalán nem rossz és fõleg nem unalmas. Koppint a MIB-bõl rendesen (és más filmekbõl is), de annak folytatásainál így is jobb. Aki kedveli a fõszereplõket annak alkalmi szórakozásnak bõven megteszi. Csak a 3D a lehúzás belõle szokás szerint.
raczkia 2013 júl. 19. - 07:33:52
(10/61)
Akkor csak igazam lett, hogy a MIB koppintása. :( Húúú ennyire borzalmas???Megszerettem volna nézni moziban, de kihagyom. Még jó, hogy elolvastam a hozzászólásaitokat, mert feleslegesen dobtam volna ki a mozijegyre a pénzt.
Mr. D 2013 júl. 18. - 22:05:57
(9/61)
Borzalmas, komolyan hihetetlen, hogy ezt ebben a formában be merték mutatni. MIB és Ghost kotyvalék, szörnyû rendezés, szörnyû forgatókönyv, szörnyû minden, de fõleg a CGI. Úgy 10 évvel ezelõtti színvonal, kb. olyan élethû, mint a rajzolt macska Az utolsó akcióhõsben. A 16-os karika meg nem értem minek. 10 éven aluliaknak még talán szórakoztató lehet a film, de afelett semmiképp. Kétségtelenül az év egyik legrosszabb filmje.
wolfheart 2013 júl. 18. - 21:51:23
(8/61)
Ekkora baromságot,Jézusom!!!Nagyon unalmas egy film,nem ajánlom senkinek!
filmimádóó 2013 júl. 18. - 21:31:19
(7/61)
Jónak tûnik a reklám alapján
Findzs 2013 júl. 18. - 21:15:26
(6/61)
ez elég gyengén szerepel, az imdb -n is 6 alatt van pedig új film, pár hónap múlva akkor mennyi lesz, 3 ?
lszabolcs1220 2013 júl. 14. - 11:50:58
(5/61)
azt tudja valaki, hogy miért a 16-os karika? a trailer alapján 12 lenne.
raczkia 2013 máj. 03. - 11:38:59
(4/61)
Amikor megnéztem a trailert, akkor nekem rögtön az jutott eszembe, hogy a MIB-re hasonlít egy csöppet. Ettõl függetlenül megnézem ,mert jónak tünik :)
Sonic8 2013 ápr. 16. - 13:44:51 Előzmény somersby
(2/61)
Poszter:

Jövõhéten trailer 1!