mulao 2009 nov. 03. - 14:38:15
(126/286)
A 2009-es Mtv Movie Awards-on, õ lett az év férfi felfedezettje.Mindenki azt mondja nem számítanak a díjak, legyen úgy, csak tudnám, hogy akkor miért vannak még a PORT-on is mindig felírva a díjjak.
Az Alkonyatban szerintem nagyon jól játszott.Én is féltékeny vagyok szépnek tartott színésznõkre, érthetõ, hogy sokan fújjognak rá.:) Az origo pedig beválasztotta 2008, 10 legjobb a moziban feltünt pasija közé (akik színészek).
mulao 2009 okt. 31. - 18:21:43
(125/286)
Nekem tehetségesnek is tûnik, nem csak helyesnek.:) Még a végén õ lesz az új tinilánybálvány.
10/10
Vorosroka 2009 okt. 27. - 23:48:07 10/10
(124/286)
Örülök, hogy nem csak én látom így. Mikor legutoljára voltam itt, akkor sokan Rob ellen voltak és én voltam az elsõ aki "mellé" állt. Azért örülök, h nem csak én nem vagyok "visítozó tinilány", akinek tetszik Rob színészi alakítása. Ha valaki pedig nem hiszi el, akkor annak: Little Ashes és The Hauntes Airman... mindkettõt megéri megnézni (igaz, én The Haunted Airman-re még nem találtam magyar feliratot)
10/10
emyle 2009 okt. 27. - 20:49:31 10/10 Előzmény Mecííí
(123/286)
Én is ezt a vélemény osztom. Nem hiszem, hogy külsö alapján kellene ítélni, ha már személyesen nem ismerjük. Csak azért mert egyes embereknek nem jön be külsõleg vagy többre tartja magát mint pl: Skaff vagy akárki más, aki ezen a véleményen van és ezt ne vegyétek sértésnek, de azt lehet csak lenézni aki ennek ellenére megteszi. Senkit nem lehet úgy leszólni, hogy nem ismered. Ha pedig nem tetszik a játéka, amit a filmeiben produkál, nem kell nézni. Szíve joga. Senki sem tökéletes. A könyv pedig nem egy parasztnak szól, aki nem tud normálisan magyarul beszélni, hanem azokhoz akiket érdekel és elszeretnének menekülni egy kicsit a hétköznapi világ gondjaiból. Nem értek eggyet azzal, hogy csak a tiniknek szól, mert én már huszon éves vagyok és nekem is felkeltette az érdeklõdésemet. Persze vannak akik ezt a "rajongást" túlzásba viszik, de hát istenem, ki milyen. Szerintem Rob igazán jól megállja a helyét akármilyen típusú filmben. Lásd: Little Ashes. Csak az vethet rá követ aki jobb nála. De nem hiszem h itt a topikon azok között akik szapulják, akadna akár egy is.
Twini 2009 okt. 24. - 13:56:56 Előzmény Mecííí
(122/286)
Nagyon jól látod a dolgokat.
Mindenkinek szive joga elmondani a véleményét, de hogy pl a szemöldöke vagy az alkata miatt húzzon le vmit, az szánalmas. Egy nõ szemével más, de ha egy pasi kritizál egy másikat az gáz, pláne ha õ sem egy adonisz...
Mecííí 2009 okt. 23. - 21:35:16
(121/286)
nos mindenkinek hello! ha valakit is megsértek akk elõre is sajnálom! én bevallom h 15 éves vagyok és nagyon is szeretem Robert Pattinsont és nem azért ahogyan kinéz! nagyon sok mindent elért és sztem aki cikizi meg véleményt mond a testérül az elõször nézzen magára! nem tökéletes Rob teste sem Tayloré ezerszer jobb de legalább megmutatta magát! nem tudom vannak akik csak azért szeretik mert h mien helyes Edwardként stb. ezért rajonganak érte sõt azaz elvadut rajongás szerintem már csak a nagyközönségnek szól! de aki lefujjogja pedig nem is ismeri nem tud róla semmit csak nem tetszik neki a szája meg az orra és ezért leszólja.. nos az ilyet nem bírom! és most nem azért védem Robot mert h mien helyes stb hanem mert amit írnak róla az hihetetlen h mien felszínes! aki abba fektet energiát h lehordja meg h klubokat meg megjegyzéseket ír h h néz ki és hasonlók az nézzen magába! de akk ne csak azt kell leírni h mien a kinézete meg h mienek az izmai stb le kell írni részletesen h mi a bajotok vele.
nah ennyit akartam ha valakit megbántottam akk sajnálom! sziasztok
10/10
Vorosroka 2009 okt. 21. - 22:50:18 10/10
(120/286)
Ez így van... szerintem Robert-et inkább azért utálják, mert mások szeretik. Ma is mondta egyik ismerõsöm, hogy õ csak azért nem olvasta el a Twilight-ot mert annyian rajonganak érte
10/10
Vorosroka 2009 okt. 21. - 22:49:18 10/10
(119/286)
Igyekeztem összeszedni a gondolataimat
1/10
Mina20 2009 okt. 21. - 18:53:50 1/10
(118/286)
Ízlések és pofonok.A klisék kliséje,de attól még igaz.
Nem becsméreltem a színészi képességeit,szerintem jól játszik.Továbbá szerény és szimpatikus srác...amit NEM ÉRTEK,az a tömeghisztéria,amit a média generált körülötte-szívtipró csõdör image stb.Inkább furcsa az arca,mint jóképû.
10/10
Vorosroka 2009 okt. 20. - 23:49:14 10/10
(117/286)
Ha véletlen kétséged volna még akkor nézd végig ezt: http://www.empireonline.com/100sexiest2009/men/default.asp?star=50

De ha lusták vagytok, akkor elmondom: Robert a második legszexisebb férfi színész, egyedül Johnny Depp verte le (ki ne ismerné el ezt) szóval arra nézve, hogy helyes vagy szexi-e itt a válasz... Daniel Radcliffe, Harrison Ford, Marlon Brando, Evan McGregor, Tom Cruise, Keanu Reeves... és sorolhatnám kiket elõzött meg...
10/10
offtopic
Vorosroka 2009 okt. 20. - 22:39:13 10/10
(116/286)
Az elsõ az lenne, hogy 234 ember szavazott Robert-re, és az átlaga 9.1-es, ami csak annyit jelent jó matematikával, hogy az emberek háromnegyede (minimum) 9-esre vagy 10-esre szavazott. Nos, ha valaki jobban belegondol, felvetõdik benne a kérdés, hogy körülbelül 200 ember közül mind-e "szerelmes, visítozó tinilány"? Erre megint annyit mondhatok, nem. Én sem érzem magam annak.

A második: ha nem tetszik ahogy kinéz, ne nézd. Hogy mindenhol õt látod? Ez megint nem igaz... vagy direkt keresed meg õt mindenhol. Akkor az meg megint a te bajod. Egyébként meg nem igaz az sem, hogy nem néz ki jól. Attól hogy neked/nektek nem tetszik, nem azt jelenti, hogy nem néz ki jól.

Harmadik: Az hogy szánalmas lenne és hogy csak a "nyomorék karaktere" miatt szeretik az emberek szerintem megint nem igaz. A HP könyvben Cedric Diggory-t utáltam, de ahogy Robert elõadta, megkedveltem. És ha valaki véletlen venné a fáradtságot arra, hogy megnézze a Little Ashes címû filmet, rájöhetne, hogy Robert nem is annyira "szánalmas" színész, mint gondolja.

Végül: Õ nem tehet arról, hogy rajonganak érte. Nem tehet arról, hogy vannak olyan lányok, akik "Edward"-ként tekintenek rá és nem mint egy jó színészre. Emellett pedig azt is meg kell jegyeznem, hogy az MTV MOVIE AWARDS-on se véletlen vitt el az Alkonyat minimum 7 díjat és ebbõl külön Robnak is járt az alakításáért, és azért azt ne mond, hogy az MTV MOVIE AWARDS-ra is csak a "szerelmes, visítozó tinilányok" szavaztak, mert mondanám, hogy ott volt mondjuk a High School Musical 3 is és mégis az Alkonyat volt a befutó.

A fórumok azért vannak, hogy elmondjuk a véleményünket... nos, ez volna az enyém.
1/10
Mina20 2009 okt. 20. - 14:45:20 1/10
(115/286)
Úgy néz ki,mint egy kacsacsõrû emlõs...vagy csak egy kacsa emlõ/s nélkül.Egyáltalán nem vonzó.
2/10
Gabriella54 2009 okt. 20. - 13:04:46 2/10 Előzmény Twini
(114/286)
Nem is nézik! De az újságok címoldaláról vissza-visszaköszön, meg a moziból sem fogok kijönni, ha épp a Twilight Saga új filmjének elõzetesét vetítik! Mondjuk nekem abból annyi épp elég is!
Láttam egy angol nyelvû újságban - mit mondjak, ilyen ronda pasit még életemben nem láttam! Hozzá képest még Woody Allen is valóságos Adonisz! Ráadásul az összes képen olyan arcot vágott, mintha épp be lenne lõve... Úgyhogy legyetek vele boldogok!
Skaff 2009 okt. 20. - 02:20:12 Előzmény Twini
(113/286)
A FEHÉR ANOREKSZIÁS VÉKONY CSONTOS TESTALKATÁRÓL MEG NEM IS BESZÉLVE!
Skaff 2009 okt. 20. - 02:18:28 Előzmény Twini
(112/286)
Undorító ahogy ez az ember kinéz azzal a rinocérosz álkapcsával meg azzal a csúnya fejével vastag szemöldökkel meg lelapitott orrával semmi szájával mint valami rossz orángután egyszerüen rúúút el nem tudom képznelni hogy merik helyesnek nevezni a lányok .. még ha Jackobot mondanák annak.. Jobb lettt volna ha ez a színész maradt volna a Harry Potternél neki való szerep volt..
Twini 2009 okt. 17. - 20:33:58
(111/286)
:-)
10/10
FlaviaAssamite 2009 okt. 17. - 09:50:51 10/10 Előzmény Twini
(110/286)
Egyetértek...
Twini 2009 okt. 10. - 14:51:23
(109/286)
Szerintem nagyon jó szinész és nem egy ronda pasi... Akinek meg nem tetszik, ne nézze!
Soha nem értem meg a gyûlölködõket, ha vkit nem bírnak, akkor miért fektetnek bele annyi energiát? Forumokat, klubokat hoznak létre...
10/10
pocokfc 2009 okt. 03. - 18:37:34 10/10 Előzmény nanikol
(108/286)
Szerintem nagyon jól játssza a szerepét akárki akármit mondd és igenis illik is a szerepbe.Nem tudom mért zavar egyeseket ha valaki rajong érte.Én IGENIS szeretem és szeretni is fogom (L)
offtopic
nanikol 2009 szept. 28. - 12:34:44
(107/286)
Szerintem is jó pasi (L) nagyon is, Edward személyében a legszexibb de alapvetõen is jól néz ki