norton15 2007 aug. 08. - 15:50:56
(11/91)
Igazad van! Bár én ennyire nem merültem bele, de igazad van...:D Volt egy jó reklám a Sin Cityrõl: Sin City sikátoraiban mindent megtalálhatsz.
wysiwyg 2007 aug. 07. - 22:21:47
(10/91)
:D Lehet, hogy rossz fórumon vagyunk..Kezdem úgy érezni. De végül is a Sin City Rodriguezhez tartozik.
wysiwyg 2007 aug. 07. - 22:20:09
(9/91)
Én úgy láttam, hogy a Marvot alakító Mickey Rourke továbbra is a caston van...
Lehet hogy nem egy Superman, Batman vagy tudom is én hogy mi, de ez legalább egy viszonylag lehetséges (a jelenlegivel párhuzamos, vagy jövõbeli) társadalmat, társadalmi helyzetet mutat be. A megnyomott aktuális világot, a maga bûneivel, romlottságával, mindennel ami mélyen elrejtve, de mégis a horizonton elõttünk van. Ez a film nem 1 hõsrõl szól aki megment egy bajbajutott macskát, kislányt vagy a világot...
Saját magunkat kell megvédenünk, illetve mindazokat akik megérdemlik és tehetünk értük valamit a környezetünkben. Lehet, hogy belehalunk abba hogy megmentünk egy életet, de a lényeg, hogy tudjuk hogy megérte amit tettünk. Ki kell vívni az igazságunkat, akármilyen áron az elnyomásból, vesztegetések sorozatából, de az nem biztos, hogy elérjük célunkat. Ilyen az élet. Nagyszerû film. A jelenlegi helyzetünket tekintve megfelelõ tartalommal, "felhívással". Néha a filmet érteni kell. Nem elég végignézni a képkockáit...

Remélem még lesz több része is....csak gyõzzem megélni. Ilyen tempóval...
norton15 2007 aug. 07. - 18:58:47
(8/91)
Hartigant én is hiányolni fogom, de Marv benne lesz? Mert akkor lesz csak tuti...:) Lehet, hogy lesz egy harmadik rész is, hiszen a képregénybõl nagyon sok arc és történés van...:)
wysiwyg 2007 aug. 07. - 14:31:25
(7/91)
Pontosan! Én is áttekintettem a jövõbeli szereplõk rövid listáját valamikor a múltban, és hát nem igazán voltam 1-2 új arccal megelégedve, de ez már mellékes. Lényeg, hogy legyen már kész!!! És alapbol szerepelni fog benne Marv is, akit ugyebár kivégeztek az elsõ részben. De Hartigan hiányozni fog...
norton15 2007 aug. 07. - 14:11:39
(6/91)
Ez az! A szegény rajongó meg csak vár, vár, és vár, amíg bele nem döglik...:) Dolgozhatnának gyorsabban is. Úgy hallottam, hogy az elsõ rész elõzményei lesznek a fõ szálak.
wysiwyg 2007 aug. 07. - 14:08:26
(5/91)
Ja. Elõször mikor olvastam 2007-re josolták a 2. rész megjelenését, de most inkább el Grindhouse-oskodtak...Majd azt mondták 2008 vége...hát remélem 2009-ben csak meglesssz!
norton15 2007 aug. 07. - 14:02:48
(4/91)
Szerintem 2009-re, elõbbre nem hiszem... Az elsõ rész is az utolsó utáni pillanatban készült el, ezt lehet látni a PR-ján is, az alapján nem néztem volna meg.
wysiwyg 2007 aug. 07. - 13:09:37
(3/91)
Természetesen tudom. De hogy mikor lesz kész...az a nagy kérdés. Eddig csak húzták, de én várok...:)
norton15 2007 aug. 06. - 19:32:43 Előzmény wysiwyg
(2/91)
Azt biztosan tudod, lesz egy jövõbeni munkája biztosan, méghozzá a Sin City 2, aminek most írják a forgatókönyvét állítólag. Remek rendezõ, nekem sok volt a bölcsödés szintet megütõ filmjei. az El mariachi nagyon profi, a Desperado annyira nem jó, lehet, hogy azért mert remake.
wysiwyg 2007 aug. 04. - 21:59:43
(1/91)
Robert Rodriguez egy nagyon tehetséges rendezõ. Jól tudja megjeleníteni a negatív, abszúrd, modern... társadalmi hangulatot, túlzott életképeket filmjeiben. Nekem nagyon tetszik a munkája, különösen megfogott az általa és rendezõ barátja Tarantino által rendezett Sin City. Ahol a rendezés mellett forgatókönyvírást, operatõrködést és minden mást is elvállalt ami tökéletesítette a munkáját ..nem elõször. A Grindhouse filmek is elõnyére válnak. És felejthetetlen továbbá a Négy szoba, Desperado...s.t.b. filmjei is. Persze õt se kerülte el a tévedések esetleges rossz munkák vagy ötletek útvesztõje sem mint a Cápasrác és Lávalány...c. film vagy akár a túlerõltetett Kémkölykök 3D-je...
Érdeklõdve lesem jövõbeli munkáit!