Téma: Robin Hood

Degauss 2007 aug. 26. - 16:55:31
(29/129)
Sziasztok,

Hát megmondom õszintén, nem tudom mennyi bõrt lehet még lehúzni errõl a Robin Hood sztoriról, mert ez már kitudja hányadik feldolgozás. Ettõl függetlenül én szeretem, és még mindig inkább legyenek gatyi Robin Hood feldolgozások vasárnap du a tévében, mint ratyi latin-amerikai sorozatok. Mert a csúnya lányok, és az amnézáis szerelmesek sokkal jobban untatnak.:)
A sorozatban van egy jó pár elem, ami "korhûtlen" -na ha eddig nem volt ilyen szó, most kreáltam.:)-, nekem a kedvencem az volt, amikor jött az a kicsit bekattant ember Szentföldrõl, és a rész azzal kezdõdött, hogy katonai bakancsban, és terepszínû gatyában valaki lépdel az erdõben. Nah hát az vicces volt.:) De azért annyira nem rossz a sorozat, és ami szerintem kifejezetten elõny, hogy végre egy film (sorozat), ahol a gonoszt nem csúnya emberként van ábrázolva. Sem Guy of G., sem a seriff nem az a tipikus undorító, gonosz ember. :)
0619-es ügynök 2007 aug. 21. - 11:35:40
(28/129)
Sziasztokk!
Nekem nagyon tetszik a sorozat bár késõn kapcsoltam... nagyon szeretem bár minden Robin Hoodot szeretek... és örülök hogy ezt Mo-n forgatták

Csáóka
0619-es ügynök
ramona888 2007 júl. 05. - 10:53:08
(27/129)
Igen Fóton is forgattak, mert én is voltam ott. Bár ha jól hallottam most leégett a díszlet.
Ericcrawford 2007 jún. 29. - 08:56:15
(26/129)
Fóton ÉS Dobogókõn is forgattak/nak.
csak én 2007 jún. 28. - 12:21:22
(25/129)
Tuti, h Fóton (is) forgattak, mivel ott voltam:D
Fóton volt egy "falu", meg ott volt valami kastélyszerûség is.
Ericcrawford1 2007 jún. 26. - 18:59:43 Előzmény Vica
(24/129)
Az erdei jeleneteket Dobogókõn forgatták.
Vica 2007 jún. 25. - 21:19:42
(23/129)
Nekem tetszik a sorozat, bár vannak benne alapvetõ gondjaim.
1) Much=> eléggé kiforratlan személyiségû, és folyton csak a hasára gondol. Nem egy háborúból érkezett emberre hasonlít.
2) Marion=> túlságosan hûs Robinnal szemben, méghozzá úgy, hogy nem is igazán ismeri. Tiszta sort, hogy szerelmes RH- ba, de akkor legyen vele kedvesebb
3) Guy of Gisborn=> hát õ a legjobb! Szuper! Gonosz, "fiatal", nagyravágyó, és tetszik neki Marion, bár csak basáskodni akar fölötte. De HIÁBA!

4) ROBIN=> Klasszisokkal jobb, mint Kevin C. Fiatal, törekvõ, bár zavaróan rámenõs Marion- nal. Kissé õ is sokrétû személyoség, és túlzásba viszi a hõsködést, de remélhetõleg vmit változni fog. Ha nem, át ez van...
Félreértés ne essék, semmi bajom Kevin- nel, csak õ kicsit idõs RH- hoz, viszont jobban el tudja játszani a háborúból hazatért harcost.

A filmrõl egészében:
Tetszik, az pedig hlyeség, hogy Fóton forgatták. Ott ugyanis nincsenek olyan helyek, mint amilyenek a filmben láthatók.

Aki meg nem szereti, az ne próbálkozzon vele, hanem hagyja az egészet a fenébe. Ne nézze, fölösleges!
Vica 2007 jún. 25. - 21:07:03
(22/129)
Na, hát eléggé sokfajta véleményt olvastam, álljon hát itt az enyém is köztük... fú, ez gáz elsõ mondat volt, na mindegy.

Nekem a sorozat nagyon bejön, bár néha kicsit unalmas. Jonas Amstrong sokkal szimpibb, mint Kevin Costner. Félre értés ne essék õ is szuper RH, csak kicsit idõs ehhez a karakterhez, viszont jobban visszaadja a háborúból tért harcost. Mindegy, egyszóval nekem mind a kettõ bejön.

Jonas fiatalabb, bár zavaróan rámenõs Marionnal szemben.
Much kiforratlan karakter, mindig csak a hasára gondol, ez nagyon nem illik egy háborúból jött emberhez.
Marion túlságosan hûs Robinnal szemben, méghozzá úgy, hogy nem is ismeri RH- t. A seriff pedig meggondolatlan...

Na jó, tényleg szeretem a sorit, csak vannak benne buta dolgok. Az pedig hülyeség, hogy Fóton forgatták, ott nincsenek olyan erdõk, mint a filmben. Vhol a hegyekben forgathatták, Mátra, stb.

Az egyetlen igazán szuper karakter Guy of Gisborn. Õ a király! Gonosz, fiatal, nagyravágyó, és hiába tetszik neki Marion. :-)

Na jó, Robin is jó. Fiatal, bár eléggé szerencsétlen nõ ügyekben. :-)

Szeretem a sorozatot a lökött dolgai ellenére is.
csak én 2007 jún. 24. - 21:01:10
(21/129)
Én sajna még nem láttam egyik részt se, de most meg fogom nézni:D Már csak azért is, mert egyik ismerõsöm szerepel benne, és én is voltam a forgatáson. Már ott elég furcsa dolgok voltak... jópár képbe nem illõ dolgot láttam, kíváncsi vagyok kijavították-e õket. :D
zoolan 2007 jún. 24. - 18:30:09
(20/129)
Én még ilyen gyenge feldolgozást nem láttam.Pedig bíztam benne,
hogy nem lesz rossz sorozat.A mai rész is annyira bárgyú volt,hogy az már kritikán aluli.
gladiátor1 2007 jún. 21. - 22:09:20
(19/129)
A youtubos clippek miatt nézem, ott egész jó kis jelenetek voltak de a stylistjük harmat gyenge és kiábrándító munkát végzett, amit a rendezõ csak megfejelt. Ennek ellenére persze én is nézem és reménykedem, hátha jobb lesz.
Ericcrawford1 2007 jún. 21. - 20:07:11
(18/129)
Szia, a 8., 12-13. részek pl. határozottak jól sikerültek. Ha lesz türelmed addig nézni :-)
Ericcrawford1 2007 jún. 20. - 21:12:22 Előzmény ramona888
(17/129)
:-))) Pontosítsunk: Jonas Armstrongnak eltört a lába, mivel belelépett egy gödörbe a filmgyárban, május elején.
ramona888 2007 jún. 20. - 18:39:39
(16/129)
Falu mi?
Az egész Fóton játszódik, még a vár is hungarocel. Volt hogy a forgatás szünetelt mert a fõszereplõnek volt valami a lábújjával. Én is nézem a sorozatot, bár nekem kicsit összecsapottnak tûnik :S
gladiátor1 2007 jún. 18. - 23:03:22
(15/129)
Igen, a vasárnapi 3. rész elõtt az elsõ kétheti részt néztem meg. Hibái ellenére nézem a sorozatot és érdekel, mi lesz még.

Egyetlen kritikám csupán a rendezõnek szól, szerencsésebb lett volna talán, ha egyik-másik szereplõt nem hagyja hogy túlsminkeljék. Nem hiszem, hogy az én avatatlan szemem az egyetlen, ami észreveszi, hogy a filmbeli egyszerû emberek és nemesek tökéleltes szemsminkben állnak a falu közepén...
Ericcrawford1 2007 jún. 17. - 20:31:30 Előzmény Kiskirálylány
(14/129)
Szia, szerintem addig lehet és fogják nyújtani a történetet, ameddig a BBC anyagi érdeke kívánja. Mostmár egyre több helyen fut vagy futott a sorozat a tv-kben, az amerikai piac óriási, ha csak egy példát veszünk.

Számomra már az is furcsa volt, hogy a második sorozatba belevágtak, de ez is azt bizonyítja, hogy valakinek jó pénzt hoz és még hozni is fog, sõt.......................................
Erika73 2007 jún. 17. - 20:21:49
(13/129)
Sziasztok!

Ha valakit érdekel a Guy of Gisburne-t játszó Richard Armitage, akkor várjuk itt: <a target="_blank" href="http://z8.invisionfree.com/Richard_Armitage" title="http://z8.invisionfree.com/Richard_Armitage">z8.invisionfree.com</a>
gladiátor1 2007 jún. 17. - 06:51:37
(12/129)
Megnéztem tegnap egyben a kétheti részt és úgy sokkal élvezetesebb volt mint szétszabdalva. Nekem az Észak és Dél c. sorozat miatt Richard Armitage a kedvencem bár itt Guy of G-t játssza ami nem túl pozitív szerep. Láttam anno Kostner mellett kétféle Robin Hoodot de a Patrick Bergin-es egyáltalán nem jött be.
adry99 2007 jún. 08. - 15:26:25
(11/129)
sztem r*hadt jó film!! kicsit érdekes sorozatba de nekem tetszik:D
gladiátor1 2007 jún. 07. - 19:49:06
(10/129)
Én is látom, de ez egy Robin Hood fórum és te szóltad le Kostnert, amire reagáltam.

Nincs különösebb gondom az új Robin Hood sorozattal, örülök, hogy egyáltalán vetítik és ha nem is Robin figurája de már van kedvencem a sorozatban...