Téma: Robin Hood

gladiátor1 2007 jún. 06. - 19:36:08
(9/129)
A történeti hûséget nem mindig követik a filmekben, de Kostner 30 évesen is élethûbb volt mint sok más utódja, maga a film a sokadik nézés után is élvezhetõ, ez azért bizonyít valamit. Legalábbis szerintem. De ha tudsz olyan Robin Hoodot aki jobb volt nála, szivesen megnézném õt is ebben a szerepben.
Kiskirálylány 2007 jún. 05. - 09:14:52
(8/129)
Most vettem észre, hogy a BBC-s oldal spoilerekkel tarkított, úgyhogy aki esélyt akar még adni a sorozatnak, óvatosan nézegesse. (Angliában már lement az elsõ évad, a másodikat most forgatják - vajon meddig lehet nyújtani egy ilyen sztorit?)
Kiskirálylány 2007 jún. 05. - 09:09:41
(7/129)
Itt a RH hivatalos oldalának linkje, ha bárkit érdekel (van interjú a szereplõkkel, rengeteg kép meg vmi játék is):

<a target="_blank" href="http://www.bbc.co.uk/drama/robinhood/index.shtml" title="http://www.bbc.co.uk/drama/robinhood/index.shtml">www.bbc.co.uk</a>
Kiskirálylány 2007 jún. 05. - 09:07:41
(6/129)
Hát igen, a fõszereplõ nem tûnik katonaviselt férfiúnak, aki megjárta a Szentföldet... bocsánat a kifejezésért, de olyan "takonyarcú". Kevin Costner sztem is egész jó RH volt, nem a legideálisabb, de el tudta fogadtatni magát.

Az elsõ részbõl nekem hiányzott a drámaiság - úgy tudom, azzal védekeznek a hiányosságokért, hogy a sorozat elsõsorban gyerekeknek készült.

Nem értek hozzá, de állítólag az íj nem korhû (ez mondjuk kevésbé izgat), és a fordítónak is volt pár baklövése, hogy csak egyet mondjak: az akaztásra ítélt jobbágyokra úgy utal, hogy "ezek az urak". Ilyenekkel viszont minden szórakozásomat elrontják.
gladiátor1 2007 jún. 04. - 21:58:17
(5/129)
Kevin Kostner védelmében, szerintem az egyik legjobb Robin Hood feldolgozás volt amit vele csináltak és egyáltalán nem volt túl öreg a karakterhez. Ha most csinálnák meg vele, akkor az volna.

A BBC-s Robin Hood sorozattal kapcsolatban adjunk nekik még egy-két részt és utána itélkezzünk. Nekem csak a szõke lány esti sminkje nem tetszett, akit Robin az elején a karjaiba rejt és meglátja õket az apa, az igen nagy túlzás volt, tekintve a tetõ nélküli házukat.
Arden 2007 jún. 04. - 18:52:10
(4/129)
Sztem a "speciális effektek" is iszonyat gagyik. Én akkor kapcsoltam el, mikor Robin a karddal egyszerre 2 embert dobott agyon...
Arden 2007 jún. 04. - 18:50:58
(3/129)
Mert Kevin Costner kigyúrt és szép volt?:))) Éljen a seriff!B)
Arden 2007 jún. 04. - 10:58:54
(2/129)
Itt forgatták Magyarországon... Szerinted? :D
homogat 2007 jún. 04. - 00:18:37
(1/129)
Robin Hood! Miért kell a sok adptáció után egy ilyen silányra sikeredett valamivel az adásidõt fogyasztani? Nagyon gyengusz az elsõ epizód, a többi jobb lesz?