Téma: Rocky

Csumpadli 2008 aug. 29. - 19:23:11
(25/145)
Rocky utóringése
Király Sanyi 2008 aug. 29. - 18:51:49 Előzmény eugénia22
(24/145)
Hallani olyanokat hogy tervbe van a 7. rész
Csumpadli 2008 aug. 29. - 17:18:40 Előzmény Csumpadli
(23/145)
Mindemellett mind a hat részt nagyon szeretem!
Csumpadli 2008 aug. 13. - 23:50:36 Előzmény movie.watcher.
(22/145)
Apollo kemény, Clubber brutális, Ivan gyilkos, Rocky meg a legjobb!
10/10
movie.watcher. 2008 júl. 13. - 13:30:33 10/10
(21/145)
ez egy alapfilm, és hihetetlenül jó 10/10
eugénia22 2008 máj. 21. - 23:57:11
(20/145)
Jó film,illetve minisorozat a Rocky.
A zenéje, nagyon jó,találó.
Nem bírom annyira Stallone-t,de nem volt rossz ebben a filmben.
Hurrikán 2008 febr. 12. - 10:23:42
(19/145)
"Sylvester Stallone az amerikai álom megtestesítõje!"
Bizony Stallone elérte azt amit csak nagyon kevesen:eljátszhatta azt a szerepet ami az õ életérõl szól(ökölvívós stílusban) és ezen tettével nemhogy egycsapásra viláhírû lett,de mítoszt teremtett.Egy kis ember,aki felküzdi magát a csúcsra,aki bebizonyítja,hogy elérhetõek az álmaink csak küzdeni kell érte,mert aki nagyon akarja annak minden sikerülhet.
Stallonénak sikerül!
A szörnyû gyerekkora ellenére,mikor szülei elváltak,testi fogyatékosságai miatt az iskolában társai folyton bántották mind lelkileg,mind fizikailag,hogy nem volt egyetlen barátja aki kitartott volna mellette,vagy miután már felnõtt pizzafutárkodnia és állatkerti ketreceket kellett kipucolnia,mivel szájának egy része lebénult,így szerepeket nem kapott és nem kezdhette el azt amirõl gyerekkora óta álmodozott: színészkedni.Elkeseredettségében írt magának egy forgatókönyvet,hogy ha egyszer bekopogtatt hozzá a szerencse talán eljátszhatja egyszer.
Mára már tudjuk,Stallonéra rátalált a szerencse,de nefeledjük:a szerencsével élni is kell!
Ezt vitte véghez Sly és ezt az utat mutatja meg nekünk Rocky Balboán keresztûl,a filmben látható felkészülése Apolló ellen híven tükrözi Stallone akaratát,az elszántsága érzõdik minden egyes ütésébõl,egykezesfekvõtámaszából,eszeveszett sprintelésébõl.
Nemmellesleg Stallone bizonyítja színészitehetségét is amit sokan kétségbe vonnak a tömérdek akciófilm láttán és a kevés vígjátékban nyújtott idétlen játékai miatt.Pedig Sly nem csak egy "izomagyú",érzéketlen tuskó,még ha ez a kép is villan be róla elsõre az embereknek teljesen alaptalanúl.
Akárki akármit mond Sylvester Stallone számomra az egyik legjobb a színész még most is,pedig mostanában nem igazán találja a helyét,de elvégre az õ nimbuszát már úgy sem lehet megingatni,hiszen már volt a csúcson és talán ma már beéri azzal,hogy õ az álmok megtestesítõje...
10/10
Zajac 2008 jan. 15. - 17:51:57 10/10 Előzmény wulfgar
(18/145)
Hûha ilyen hatással volt rátok :DD
Nekem sajnos csak az elsõ hármat sikerült megnéznem,majd valamikor megpróbálom egyszerre...valamikor...:-)
wulfgar 2008 jan. 15. - 13:11:31 Előzmény Zajac
(17/145)
Nos igen.. mi már megcsináltuk haverjaimmal még mielõtt kijött volna a 6. rész.. Az eredmény látható, de mindenképpen megérte! :D
10/10
stormare 2007 dec. 07. - 08:08:18 10/10
(16/145)
A Rocky a kedvenc filmem,bármikor megtudom nézni és meg is nézem,már vagy 10-szer láttam.Nemtudom,hogy az elõttem szólók miért "húzzák le" a többi folytatást,mert szerintem mindegyik jó (talán az 5. és a /. sikerûlt gyengébbre).Sylvester Stallone élete szerepében tündökõl,Talia Shire legnagyobb és leghíresebb alakítása,John G. Alvidsen egyetlen kiemelkedõ munkája és a két mellékszereplõ Burt Young és Burgess Meredith felejthetetlen kis jelenetei a filmben... kihagyhatatlan!
10/10
Zajac 2007 nov. 10. - 21:48:18 10/10
(15/145)
Alapmû számomra,most készülök ünnepek környékén megnézni mind a 6részt...pffúú...hosszú lesz.
A zenéje vmi isten :)
Szalinarb 2007 febr. 14. - 15:45:48
(14/145)
Nem tudom aki leírta ennek a filmnek a tartalmát, látta a filmet??? Nem is errõl szól! Mi az, hogy Rocky akarja kihívni Apollot, meg Mickey elérkezettnek látja az idõt?? Semmi köze ennek a filmhez, szóval kedves szerkesztõ úr, nézze meg a filmet, aztán írja le a tartalmát!!
Szabcsi14 2007 febr. 13. - 10:45:05
(13/145)
Tényleg edzõs jelenet a legjobb!De nekem a 2.rész sokkal jobban tetszett mint az elsõ!Meg a 3.és a negyediik
kevinspéci 2007 febr. 13. - 08:48:02
(12/145)
Szerintem a magasan legjobb jelenet benne, mikor a rakparton fut - egyre gyorsabban és gyorsabban és gyorsabban, s közben szól a jó kis múziká.

Az nagyon pazar.

A mellékszereplõk is jók.

Egyedül a szinkron van elcseszve. De az R*****UL!
Zotyipotyi 2007 febr. 12. - 18:47:39
(11/145)
Imádom ezt a filmet! Tegnap is megnéztem. Nagyon nagy hangulata van! És ezt nem a boxolós részekre értem, mert akkor inkább megnézek vmi jó meccset. De a szereplõk, a környezet, és a nagy betûs HANGULAT az nagyon ott van! pl az utcai énekesek; ahogy Rocky edz - hajnal 4kor fölkel, elõveszi a fél lityós poharát, egy, kettõ ... végül öt nyers tojást beletör, lehajtja egyhúzásra egy kicsit a maci fölsõjére is csorog:), aztán indul futni és kifullad a lépcsõzésben (késõbb persze már jobb edzettségi állapotban 3asával veszi a lépcsõket, és amikor fölér föltett kezekkel "ünnepelteti" magát);csépeli a hûtõházban a disznókat; de a filmnek megvan a humora is a "nem kifejezetten értelmiségi pályára termett" Rocky-val és a félénk Adriennel
kevinspéci 2007 febr. 10. - 13:09:14
(10/145)
ÉDRIEEEEEEEN!!!!!!!

Áj láv jú, Ráááki! :))

Amúgy Ráki panamai volt, vagy mi? Csak, mert (asszem) az ottani fizetõeszköz is Balboa. :)
figo1908 2007 febr. 10. - 12:14:04
(9/145)
"Itt a Rocky 30másodpercben, nyulakkal:) Elég pihentagyú, bocs mindenkitõl:)

<a target="_blank" href="http://www.starz.com" title="www.starz.com">www.starz.com</a>"

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Csak jó filmbõl lehet jó paródiát csinálni.
kevinspéci 2007 febr. 10. - 10:34:26
(8/145)
Téleg ez az egyik legjobb filmje.
De a többi részt kár volt elkészíteni. Most meg jön a 6., amiben az öreg, lestrapált Szláj tolókocsiban ülve hajkurássza a soros ellent körbe-körbe a szorítóban. :)

Amúgy legnagyobb filmjének a Rambo I-et tartom. Annak téleg egész különleges hangulata volt.
Übi 2007 febr. 10. - 09:33:33
(7/145)
Nekem ez a film kimaradt, most láttam elõször, nagyon tetszett. Viszont aki elõzetest írt róla az valami abszolút mást írt le. Nem tudom miért nem valaki olyan készít kedvcsinálót akinek köze is van a filmhez? Egy mondat sem stimmelt.
figo1908 2007 febr. 10. - 08:10:50 Előzmény kevinspéci
(6/145)
Imádom ezt a filmet. Akinek a szemében Sly csak egy egyszerû akciósztár, annak mindenképpen ajánlom figyelmébe ezt a filmet, de még mondhatnék többet is tõle ami hasonlóan jó, szinvonalas.
Ekkor még voltak jó filmek, nem úgy, mint manapság, amikor az ilyen Harry Potter és társai moslékkal szúrják ki a szemünket.
Attól, hogy valami hemzseg a csiri-vili számteches effektektõl az már jó? A frászt. A hangulat a lényeg. Pl. itt a Rocky-ban milyen jó hangulatot csinált a lepusztult városnegyed, a gyárak füstje stb, ahol a csóró Rocky Balboa sétált egyedül a kietlen utcákon.
Na szóval ez egy nagyon király film volt.