10/10
Steelman 2014 jún. 19. - 18:52:42 10/10 Előzmény Marvin02
(22/62)
Én egyet értek veled, tegnap néztük meg a párommal, illetve egy másik párral együtt és nagyon jól szórakoztunk (illetve az egész közönség). Ez egy vígjáték és hozta azt, amit elvárok egy vígjátéktól, vagyis azt, hogy szórakoztasson.
Redocut 2014 jún. 09. - 18:01:35
(21/62)
"Annak meg csak gratulálni tudok, aki a 10 éves gyerekét is elviszi egy korhatáros filmre!"

Csak a korrektség kedvéért:

"a 10 éves gyerekét" ≠ "a tízes évei közepén lévõ"

Már nem azért, de 120 feletti IQ-val ezt a relációt azért illett volna a helyén kezelni.
Marvin02 2014 jún. 08. - 22:25:02
(20/62)
Az alapötlet kiváló, a filmben váltakozva vannak jobb és rosszabb poénok, van pár, ami szerintem túlzás volt, de a jó felé billen a mérleg. Én remekül szórakoztam, és ahogy hallottam , a többi nézõ is. Megnézném még egyszer a filmet, ha az idõm engedné. Remélem lesz 2. rész.

A fújjolókat nem értem. Seth Rogen mindig is ilyen filmeket készített! Az egy dolog, hogy Magyarországon nem lett olyan ismert, mint Jim Carrey, de 10 éve már folyamatosan jönnek tõle a hasonló mozik. Az itt fikázókat valószínûleg elkerülte a munkássága, mert többnyire csak dvd-n jelentek meg eddig. Örülök, hogy végre moziban is leadtak egyet.
Azt sem értem , aki felháborodott azon, hogy emberek basznak ki egymással. Ez egy VÍGJÁTÉK ember! És erre az ötletre lett egész felépítve! A sztorija sem volt eltitkolva, csak el kellett volna olvasni mirõl szól a film, vagy megnézni az elõzetesét. Annak meg csak gratulálni tudok, aki a 10 éves gyerekét is elviszi egy korhatáros filmre!

Aki jókat szórakozott Rogen eddigi filmjein, annak ez is tetszeni fog. Én mondjuk nagyobb durvulást, és több kicseszést vártam mindkét féltõl, a tanulságlevonós részt szerintem felesleges volt ide belekeverni. Ja és 25 elmúltam, 120 felett van az IQ-m, csak azért mondom, mert látom valaki ez alapján próbálja behatárolni a film közönségét. Nyitottnak kell lenni a humorra, vagy elfogadni, hogy valaki ezen, más meg azon tud nevetni. Attól, hogy szerintetek nem vicces a film, még nem jelenti azt, hogy szar, csak nektek nem jön be ez a fajta humor.

Az
4/10
pakJi 2014 jún. 03. - 07:55:39 4/10 Előzmény f_ancsa
(19/62)
Igen, ez a példája annak, hogy egy jól összerakott elõzetessel miket el lehet érni. Konkréten ott elsütik az összes poént. Erõltetett jelenetek, béna poénok, nyámnyila emberek. Nagyon ócska. 2/10
7/10
f_ancsa 2014 jún. 02. - 12:30:04 7/10
(18/62)
Nekünk tetszett és igenis jól szórakoztunk rajta:) Aki meg ki akart jönni a moziból, mert olyan rossz volt, az jobban tenné, ha elõször megnézné a filmek elõzetesét! Szerintem senkit nem kényszerítettek arra, hogy megnézze..
2/10
igor2 2014 máj. 27. - 21:44:45 2/10
(17/62)
iszonyú rossz
BigBlueI 2014 máj. 27. - 21:15:39
(16/62)
kiheverni? :)
BigBlueI 2014 máj. 27. - 21:14:42
(15/62)
Gyanakodhattam volna a no-name szereplõkrõl, de vígjátékra vágytam... :( Ez a film annyira, de annyira szar volt, hogy ha nem középen ülök, kb. 10 perc múlva kijövök a moziból. A végén exit-pool felmérést kellett volna tartani, hogy ki az, akinek ez a film - az ilyesmi! - tetszik. Az már a vég, amikor a vígjátékkészítõk azt hiszik, hogy csak obszcén dumával és altesti ügyekkel lehet röhögésre bírni bárkit... Két elpocsékolt óra az életembõl... :( Hogy mikor fogom kiverni....?!
1/10
sheepworld 2014 máj. 23. - 11:50:45 1/10
(14/62)
bûn rossz.
szabbogi 2014 máj. 22. - 20:32:35
(13/62)
Nyilván csalódni fog, aki egy jól megmunkált Oscar-nyanús filmre számít, de könyörgöm, ki van írva hogy amerikai vígjáték... A maga kategóriájában jó film, én sokat nevettem. Nem mondom hogy érdemes miatta elmenni moziba, vagy hogy 1-nél többször jó megnézni, de ugyanez mondható el minden vígjátékról. A maga kategóriájában szerintem akár 8-ast is érdemel.:)
5/10
Bandres 2014 máj. 18. - 13:03:24 5/10
(12/62)
Az igaz, hogy nem tul bonyolult a film története, de egyszer meg lehet nézni! Az viszont már nem igaz, hogy nem lehet rajta nevetni, mert vannak igenis vicces részek :) Valószínûleg nem ez lesz az év vígjáték, mert ennél vannak azért jobbak is.
10/6,7
Redocut 2014 máj. 18. - 12:11:26
(11/62)
Marketingnek jó ez a szöveg, azonban a tényen, hogy ez egy nagyon rossz film, azon mindez nem változtat. Amikor a moziból kifele jövet a tízes évei közepén lévõ (valószínûleg még nem begyöpösödött, és nem holmi Rambo filmeken, hanem a legújabb amerikai filmeken, sorozatokon és rajzfilmeken szocializálódott) fiam megkérdezte, apa mi volt ez a sz*r, akkor úgy gondolom, nem az én készülékemben van a hiba, 40-es éveim ide, vagy oda. Ja, egyébként én is ezeken szocializálódom újra (Breaking Bad-tól, a TBBT-n át, a TWD -ig, meg még azon is túl...) úgyhogy a gyöpirtás megy ezerrel. Na ennyit a gyöpökrõl. Az ízlés és az igényszint nem korfüggõ.
A szereplõkrõl az a véleményem, hogy az összes szereplõ úgy viselkedett ebben a filmben mint egy debil idióta elmebeteg (ahogy tetszik), 80 alatti IQ-val: a fõszereplõk és a mellékszereplõk (a rendõr, a dékán, az ingatlanközvetítõ, a barátok, stb.) egytõl-egyig úgy viselkedtek, és úgy beszéltek, mint akiknek nincs ki mind a négy kereke, és mintha most castingolták volna õket a Lipótmezõrõl. Ez nem vicces volt, hanem idegesítõ és irritáló. A Dumb és Dumberben istencsászár, de itt nem volt az. Ez most olyan Gálvölgyi-show filing volt.
Na igen, Seth Rogen: láttam már egypár filmjét, mindig is egy erõs B kategóriás színésznek tartottam, ezt most is hozta. De azért megnézni egy filmet, mert õ játszik benne? A feleségét játszó színésznõnek a szerepét nem hittem el (lehet, hogy a horrorfilmekbe ez elég, de ide nem volt az), a kis genyót jásztó, önmagát színésznek valló filmkellék meg ki is volt?
A spanglizáson nem háborodott fel senki, csak egy idõ után ez a fajta gyermeteg humor már uncsi. Aki elõször lát ilyet, annak biztos szórakoztató, de 3.-ra, meg azon felül már egyáltalán nem az. Adam Sandler ezt a kérdést már annyiszor körbejárta az elmúlt években, hogy az ember már csömört kapott tõle, és már másra, többre, jobbra, valami újabbra vágyik, ami ebben a filmben pedig határozottan nem volt meg.
A cselekmény, meg a történet agyzsibbasztó baromságairól már ne is beszéljünk...
9/10
manncsa 2014 máj. 18. - 08:50:15 9/10
(10/62)
k.rva jó vígjáték! jó szereposztás!
ne adjatok az alattam negatív véleménnyel bíró 40 éves begyöpösödött, hangalámondásos rambo filmeken szocializálódottak véleményére. érdemes megnézni annak aki bírja Seth Rogent, esetleg nem háborodik fel azon ha spangliznak egy filmben.
fmaci38 2014 máj. 17. - 19:37:30
(9/62)
igazad van. akinek ez tetszik azonnal be is kellene zárni mert vagy kokós vagy bûnözõ. szerencsétlen zac efron, mint tini már nem kell senkinek, a felnõttek világában pedig kevés a bályos pofi, tehetség is kellene az meg nincs, és így egyre kevesebb a lóvé is. ezért amortizálja lefelé magát b, c, d, kategóriába, bár a talán sosem volt.
Redocut 2014 máj. 17. - 17:41:50
(8/62)
Sokkolóan sz*r, hulladék egy film, faék egyszerûségû történettel, tele irritáló, mûmájer (gyk: hányinger) és agyatlan szereplõkkel, rendkívül alacsony színvonalú és erõltetett, helyenként teljesen értelmetlen párbeszédekkel, buta és alpári(puki, k*k*, büfi, g*c*, stb,stb,stb.) humorral. Ki a fene vevõ még erre? Kb. a 10. perctõl már alig vártam, hogy vége legyen. Felesleges pénzkidobás volt. Azt hittem, egy jó vígjátékot fogok látni, ehelyett tisztára felidegesített ez az okádék baromság. Részemrõl 0/10.
2/10
ap1987 2014 máj. 16. - 06:07:08 2/10
(7/62)
Erõltetett, unalmas, harmatgyenge. Mindenben egyetértek a "Kinek kell ez?" c. kritikával.
6/10
pandamacko 2014 máj. 15. - 20:53:04 6/10
(6/62)
Hát, ennek se füle se farka. Nagy csalódás volt, sokkal jobbra számítottam. Voltak benne jó poénok, de ennyi. A vége mintha elvágták volna, vártam, hogy biztosan lesz még valami... De nem felkapcsolták a villanyokat a moziban és irány haza...
10/10
lacsaba 2014 máj. 13. - 12:55:02 10/10 Előzmény benjam-in
(5/62)
kiirhattad volna hogy már elpasszoltad... de azért köszi
benjam-in 2014 máj. 10. - 07:51:41
(4/62)
Ha valaki szeretné megnézni ezt a filmet jövõ hét kedd (május 13-án) este 7-kor másodmagával premier elõtt Budapesten, az írjon nekem. Megegyezünk és adom a jegyeket. Premier-elõtti játékon nyertem.
benjamin@baratod.hu
videodrome0808 2014 máj. 08. - 16:42:50
(3/62)
Nem rossz de sajnos semmi extra.