Papp Sándorné 2014 márc. 07. - 17:13:08
(62/242)
Létezik egy olasz filmes oldal, letölteni sikerült, de nem tudom megnyitni, ill, elindítani. Még próbálkozom, de az az igazság, hogy ezekben nem vagyok valami ügyes.
offtopic
nikodem.viktorne 2014 márc. 07. - 16:34:43
(61/242)
A márc.5.-i adást nem lehetett felvenni éjfél után. Hogyan lehhetne utólag megnézni? Olga
Papp Sándorné 2014 márc. 06. - 22:55:49
(60/242)
És a szemétség teteje, hogy éjfél elõtt 10 perccel kezdõdött, így a beállított felvételen még a fele sincs meg, utána pedig Murdoch helyett Poirot adtak. Aki azt akarta nézni, az is megszívta!!
tima 2014 márc. 05. - 20:08:12
(59/242)
Azért az is szívás, hogy hétrõl hétre késõbbre kerül, éjfél és 0.35-s kezdéssel azt akarják elérni, hogy senki ne nézze? Legalább ismételnék meg.
napraforgó 2014 jan. 16. - 05:32:48
(58/242)
Szerintem elég nagy szívás, hogy pont egyidõben adják a Szulejmánnal, amit már jó egy éve nézünk.
Majd csak fölkerül a netre ez a sorozat is, és majd ott megnézem.
catrina 2014 jan. 15. - 23:06:07 Előzmény Papp Sándorné
(57/242)
nagyon sajnálom én már annyit kerestem és még csak nem is ismétlik. ha valaki tudja hol lehet letölteni vagy megnézni engem is érdekel.
köszi
Papp Sándorné 2014 jan. 11. - 14:48:48
(56/242)
Lemaradtam a 13. részrõl!! Tudja valaki, hol nézhetem meg??
napraforgó 2014 jan. 08. - 18:46:54
(55/242)
Kösz, hogy szóltál, nem vettem észre, hogy ez már a folytatás.
Kár, hogy ütközik a Szulejmánnal (legalábbis részben).
10/10
Borsos81 2014 jan. 08. - 18:25:58 10/10 Előzmény napraforgó
(54/242)
Szerda esténként már új részek lesznek, bár ez még mindig az elsõ évad.
napraforgó 2014 jan. 08. - 06:36:35
(53/242)
Valaki tud róla, hogy netán jön a második évad? És ha igen, mikor? Remélem azt nem éjszakai adásban tervezik.
sorozatkedvelõ 2014 jan. 06. - 12:42:10
(52/242)
köszönöm!
10/10
Borsos81 2014 jan. 06. - 12:01:04 10/10 Előzmény sorozatkedvelõ
(51/242)
Szerdán lesz a 13. rész, 22:30-tól!
sorozatkedvelõ 2014 jan. 04. - 15:50:45
(50/242)
Valaki tudja,hogy mikor folytatják a sorozatot?
Bilancia 2013 nov. 29. - 19:49:07 Előzmény Pink Pearl
(49/242)
Pink Pearl!
Találtam itt a port-on egy "Tisztelet kérdése" topicot, átmegyek oda válaszolni, mert szétoffoljuk ezt a Le tre rosa di Eva topicot és még kitiltanak:))
Láttam, hogy oda írtál már korábban.
Pink Pearl 2013 nov. 29. - 02:45:11
(48/242)
Ciao Bilancia :)

Ha még nem láttad a 2. szériát a "Le tre rose di Eva" sorozatból, akkor már értem a "tévedésedet" amit a 3 lányról írtál egy korábbi írásodban....
Te még nem tudhatod, hogy tévedsz :) De nem akarom ellõni a poént...de nem úgy van, ahogy írtad :)(arról, hogy ki mikor született)

Garkonak a Rudy Valentino filmje "állitólag" még az idén be lesz mutatva (az olaszoknál)...
Habár...most már én se hiszek el semmit amíg nem látom :D
Elvileg az "Il peccato e la vergogna" sori második szériáját is 2013 õszére ígérték,de szeptemberben nem volt ott a Canale5 õszi mûsortervében....de a Rudy Valentino még most is ott van...
Nem tudom, hogy az amcsik is bemutatják-e...én csak azt olvastam és hallottam tv mûsorokban, hogy a film végét ott forgatták le...
A TUTTOSPOSI-ból csak részleteket láttam...pontosan nem tudom ott mit mondott...

A "L'onore e il rispetto" 4. szériát még tuti,hogy NEM forgatják!
Jövõre (2014-ben) kezdik forgatni és 2015-ben mutatják be (az olaszok).
Arról én nem hallottam, hogy "18 év ugrás" lenne a 4. szériában....ezt hol hallottad?
Esetleg nem kevered össze az "Il peccato..." 2. szériájával?
Mert OTT valóban nagy idõ ugrás lesz! Azt nem tudom hány év...
De...az Ortensia-t alakító Laura Torrisi (aki a "L'onore..."-ban Carmela-t játsza)nyilatkozott, hogy itt kettõs szerepet fog játszani.
Egyrészt önmagát (mármint az Ortensia nevû cselédlányt) idõsebb kiadásban és a lányának a felnõttkori énjét is õ játsza.
Az a kislány kb 5 (?) éves lehetett az 1. szériában....
ha a 2. szériában már felnõtt lesz, akkor minimum 15 év valóban el kellett, hogy teljen...de pontosan nem tudom...

Szóval esetleg nem ezzel kevered össze azt a "18 év eltelést"?

Viszont...az is érdekes, hogy a "L'onore...." sorozatban az elsõ széria 10 év eseményeit mesélte el (1959 és 1969 között)
Viszont a 2. és a 3. széria összes része MARADT 1969-ben! :D
Nem tudom, hogy ez baki-e?! Vagy direkt így gondolták a film készítõi?! Végülis ez is lehet :)

Carmela gyereke...(a "L'onore..." soriban) na az is egy érdekes dolog...
Mert...mi nézõk tudjuk, hogy nem DiMaggio-tól lett a baba...de...
Az se biztos, hogy Tonio-tól! Hiszen a gyerek éppenséggel lehet Carmela bátyjától (Rodolfo Venanzio-tól is akit Vincent Spano alakított)aki megerõszakolta újból...
De ez csak az én gondolatom...lehet, hogy tévedek...de ez lenne az igazi meglepetés szerintem...
Mert erre senki nem gondol....

Igen, azt is tudom, hogy Asia Argento rendez egy filmet amiben Garko játszik.
Azt nem tudtam, hogy "apa" szerepet...csak részleteket láttam a forgatásból...:D
ISZONYAT RONDA a Garko azzal az elõrefésült szõke hajjal :DDD Szööörnyûûûûû :DDDD

Nagyon jó pasi a Garko, de nekem fekete hajjal tetszik :)
A szõke abszolút nem áll jól neki (szerintem) :)

A Sangue Caldo sorit is láttam,az is jó volt. Habár ott a Garko egy kicsi szerepet játszott csak :)
Ott Manuela Arcuri volt a "fõ" szereplõ...

A Senso'45 címû filmjét ismered? :) kb 13 évvel ezelõtt forgatták ...
Ott aztán megmutatott "mindent" :D ....Ott is szõke volt...mivel náci tisztet játszott....
Fekete hajjal sokkal férfiasabb :)

Visszatérva az "Il peccato..." sorira...amikor 3 éve bemutatták,a Garko nyilatkozott egy sajtótájékoztatón, hogy itt egy nagyon negatív szerepet játszik, de reméli, hogy az emberek nem fognak félni tõle :D
Hiszen ez csak egy szerep és õ csak egy színész :D

De maga a film attól függetlenül jó volt és a zenéje is szép :) Nem? :)
Bilancia 2013 nov. 28. - 18:34:44 Előzmény Pink Pearl
(47/242)
Ciao Pink Pearl!

A Le tre rose di Eva 2. évadát még nem nézem, mert az elsõ évad utolsó két részének eseményeit fel kell frissítenem (bõ egy éve láttam)

Ami Gabriel Garko Rudolf Valentino filmjét illeti, szerintem az idén már nem láthatjuk. Tartok tõle, hogy megvárják az amerikai bemutatót, mert nagy a csönd. Áprilisban a Mediaset honlapján már jelezték, hogy "prossimamente", aztán még elmentek Los Angelesbe forgatni. Azóta meg semmi. Nápolyban a TUTTOSPOSI rendezvényen a riporterek kérdezték róla GG-t, de csak mosolygott, és jelzett a kezével, hogy nem mond(hat?) semmit.
Az Il peccato e la vergogna 2 -t talán januárban mutatják be. Láttam az elsõ évadot, és bizony számomra ebben Garko "troppo cattivo" szerepet kapott.
A L'onore e il rispetto 4-t úgy tudom november 6-án kezdték forgatni. (Szerintem Garko még nem forgat.)
Azt olvastam, hogy 18 év ugrás lesz benne, de azért azzal kezdõdik, hogy megszületik Carmela gyereke és di Maggio rájön, hogy nem az övé.
Azt tudod, hogy közben Asia Argento (akivel a Sangue caldo elsõ részében játszott együtt) rendezett egy mozifilmet Incompresa címmel, és Garkot kérte fel apaszerepre?

Örülök, hogy Te is olasz fan vagy:)
Pink Pearl 2013 nov. 21. - 07:48:35 Előzmény Bilancia
(46/242)
Ciao Bilancia!

Én speciel nagy olasz fan vagyok :)
A filmeké és az olasz nyelvé egyaránt :)

Ezt a bizonyos "Le tre rose di Eva" sorozatot én is olaszul nézem.
Nem is tudtam, hogy a magyarok is adták...
De ha "félig" adták le az elsõ szériát (ha jól értem amit korábban írtatok)...akkor jó is, hogy nem néztem :D

Egy dologban viszont tévedsz! A "L'onore e il rispetto" sorozattal kapcsban!
Láttam, hogy még júliusban azt írtad, hogy "szeptemberben kezdik forgatni a 4. évadot"....
Ez NEM így van!
2014-ben fogják csak forgatni és 2015-ben fogják bemutatni, mármint az Olaszok :)
Mindig 3 évenként jön ki az új széria :)
2006, 2009, 2012....
Nekem is egyik kedvenc sorozatom :) A 3.évad nagyon hülyén végzõdött :D
De már az ucsó rész vetítése után EGY nappal nyilatkozott Gabriel Garko, hogy "lesz negyedik széria" :)

A Rodolfo Valentino címû filmjével valóban késnek...de az még idén le lesz adva (ha minden igaz).
De a másik amivel késnek az "Il peccato e la vergogna" sorozat második szériája!
Ismered ezt? Láttad az elsõ szériát? :) Én igen. 3 éve adták le :)
Maga a film jó....de Garko ott "szörnyû" szerepet játszik ....:D
Egy kegyetlen, szadista nácit.....:((( pff....
Elvileg még õsszel be kellett volna mutatniuk a 2. szériát, de csak 2014-ben fogják leadni sajna.
De remélem még az év elején legalább :D
Bilancia 2013 okt. 13. - 20:57:34
(45/242)
Sajnos én nem tudok olyan oldalról, ahol magyar felirattal nézhetõ lenne. Nálam pont az eredeti nyelv volt a lényeg.
Viszont ajánlom figyelmedbe itt a fórumon a 28. bejegyzést, hátha az ott említett linken feliratozták.
catrina 2013 okt. 13. - 18:52:17 Előzmény Bilancia
(44/242)
Azt szeretném kérdezni, hogy neten meg van esetleg feliratosan ? és hogy hol lehet megnézni nem tudod véletlenül! vagy valaki ?? Elõre is köszönöm!
Bilancia 2013 okt. 03. - 21:22:28 Előzmény catrina
(43/242)
A probléma az, hogy itthon az elsõ évadot sem adták végig. Az eredetileg kb. 100 perces részeket nálunk két részletben adták le. Az olaszok 12 részesre csinálták meg (tehát 12x100 perc), itthon meg - ahogy valaki írta - csak az elsõ 6 részt vetítették, vagyis félbehagyták a sorozatot.
Tény, hogy az olaszoknál most megy a 2. évad, de ha itthon az elsõt sem adták végig, akkor minek venné meg a csatorna a második évadot.