twillight 2010 okt. 22. - 00:02:00
(891/2171)
Én attól félek, beveszik az Alkotmányba hogy a pedofília legális, a homokosokat meg kell ölni, hogy a nemi erõszak házassági rítusnak minõsül, házasodni rossz de ha már megteszed legalább két nõt vegyél el stb.

Nesze neked keresztény értékek, egyenesen Isten Szavával (aka: lásd Biblia).

ERRÕL csinálhatnának riportot!
Csengõ-zoli 2010 okt. 21. - 23:09:25
(890/2171)
Barátaimmal anno fogadtunk,hogy mikor lesz kész a 4-es metró és én anno félig viccesen arra tettem,hogy soha!
Félek nyerni fogok... :)
7/10
NANU..! NANU..! 2010 okt. 21. - 01:20:34 7/10
(889/2171)
Szerintem a Hortibánc kormány lepaktált a Franc Sarházival nagyon egymás után történnek ezek a nyugdíj pénzek és a Francia-i nyugdíj korhatár emelés történések, de gondolom, hogy a Sarházinak is és Horbáncéknak is jól jönne a MAL tulajdon megszerzése, és lepasszolása mondjuk az ALCOA-nak. ?:(
De ha jól tudom a Gyuricsótánynak is van rész tulajdona a MAL-ban, gondolom ez egyfajta bosszú is valamelyik irányból valamelyik iránynak... ?:(
’Hortibánc kontra Gyuricsótány’ ?:(
kákóc 2010 okt. 20. - 18:22:35 Előzmény seciri
(888/2171)
Te vagy az élõ példa arra ,hogy mindent bevesznek egyesek bizonyíték nélkül.Mond már el ,hogy mit is lopott konkrétan Gyurcsány?
Ami a koromat illeti elég öreg vagyok már ahhoz, hogy ne szopjak be minden demagóg dumát.Már éltem a Kádár rendszerben, és tanultam a történelmet is, amibõl ráismerek a néphülyítõ diktatúrák módszereire,ami mostanság újra divat lett.
Az adatlapomon megtalálható az életkorom, ott közöltem ,amit és ahogy publikusnak gondoltam.
seciri 2010 okt. 20. - 10:38:15
(887/2171)
Jaj még egy kérdés, remélem nem indiszkrét. Hány éves vagy?
seciri 2010 okt. 20. - 10:36:34
(886/2171)
Te beteg vagy ! Szétlopta az országot a bandájával pont úgy mint a Zorbán. Sõt kéz a kézben loptak. Jobb helyeken már föld alatt lenne mindkettõ.
kákóc 2010 okt. 20. - 10:27:21
(885/2171)
Attól, hogy az egyik valódi szarkupac, és ezt naponta bizonyítja.Míg a másikra rákenték egy példátlan lejárató kampánnyal.Nem vetted észre,hogy az iszaptragédia másnapján a köztv már pedzegette ,hogy azért is tul.képp Gyurcsány a felelõs:)?
seciri 2010 okt. 20. - 10:24:49
(884/2171)
Egy szarkupacnál mitõl különb egy másik szarkupac?
kákóc 2010 okt. 20. - 10:21:43
(883/2171)
Engem nem érdekel, hogy ki mi volt, csak az hogy most hogyan politizál.Ilyen szempontból százszor inkább Gyurcsány mint Orbán(Melleleg Nagy Imre is vérkomcsi volt ,aztán hozzá hasonlóan karakán mártír nemigen volt a történelemben,még Kossuth sem pl )
seciri 2010 okt. 20. - 10:18:04
(882/2171)
Azért ,mert komcsi. Pont úgy , mint a te nagy demokratád!
A sok hülye meg ezekre szavaz húsz éve oda-vissza:))))
kákóc 2010 okt. 20. - 10:07:07 Előzmény NANU..! NANU..!
(881/2171)
Ez a letartóztatás bejelentés,és utána a tapsvihar kísértetiesen emlékeztet arra ,amikor Rákosi bejelentette Kovács Béla letartóztatását, ill a Nagy Ferenc elleni vádakat.
Ebbõl mindenki láthatja, hogy hiába komcsizik az, aki a komcsik módszereit használja.Gyurcsány bár állandóan komcsizták, egy igazi demokrata módjára viselkedett, már készül is ellene a koncepciós bosszúper. Balsaira bízták az elõkészítést,mint anno Biszkura a Nagy Imre pert.
7/10
NANU..! NANU..! 2010 okt. 20. - 02:30:48 7/10
(880/2171)
Apropóóó ! :(
Tegnap hallottátok, hogy az ISRAEL-i zsidók, hogy csalnak a LOTTó-val. ?:(

KÉT vagy HÁROM héten közvetlen egymás után, ugyan azokat a LOTTÓ számokat húzták ki, csak a sorrend volt más... ?:(
Ezek tudhatnak valamit, vagy valaki megtréfálta a TÉRIDÕT. ?:(
Na, mondja csak valaki azt, hogy nem lehet manipulálni a LOTTÓ-t. :(
Hallottam már olyanról, hogy HIDEG Golyók, meg hogy MELEG golyók, meg olyat is, hogy elõre kihúzott számokat felvesznek és azokat a számokat húzzák ki, amiket ki akarnak húzni és azokat játszzák le a TV-ben…
Az Én elméletem az, hogy amíg gyûjteni akarják a telitalálatos pénzösszeget, addig azokat a számokat húzzák ki a számítógép program segítségével, amin biztos, hogy nincs telitalálat. ;(
Így a nyeremény alap halmozódhat, aztán mikor elég pénzt tudtak felhalmozni, akkor pedig azt a számot húzza ki a számítógép program, amit betápláltak neki, így már csak a program abból a nyeretlen számból húzza ki a telitalálatot, amit más nem tett meg így már a lottószelvény utólagos kitöltése és hitelesítése már nem kunszt, hisz olyanok végzik el ezeket a mûveleteket, kik közel állnak a tûzhöz… ;)
De akár elõre kitöltött lottószelvényt is feladhatja az ember, mivel az 5-ös Lottón is tán több mint 270 millió kombináció lehetséges, így azzal már nem kell macerálni, hogy hogyan tegyék az utólag megtett Lottó szelvényt a rendszerbe, elég ha az elõre betáplált számot húzza ki a számítógép… :(
Sziluett2 2010 okt. 17. - 18:53:44
(879/2171)
én ezt az egész pavilon dolgot nem értem
magyar adófizetõk pénze megy erre
miközben itthon rosszak az utak, magas a munkanélküliség stb.
finanszírozza ezt qz aki hasznot húz abból ha ide jön évente nem is tudom hány kínai kb. 100???
7/10
NANU..! NANU..! 2010 okt. 12. - 00:06:28 7/10
(878/2171)
Na, ma Orbán is dicshimnusz szónoklást végzett, mekkora öröm ódát nyomott le a parlamentben ma, hogy kicsinálhat egy milliárdos balekot. :(
De akik igazán bûnösök, azok meg megússzák, hol ott azok kik privatizálták annak idején ezt az alu. gyárat azoknak tudniuk kellett a gát gyenge pontjairól, de titokban tartották és mikor épült, akkor kispórolták belõle a megfelelõ alapot a gátból, meg a betont... ;(
Most meg itt ez az egyszerûnek látszó új milliárdos és odavetik a haramiának koncnak, nem mondom remek védekezési taktika, hogy a múltban elkövetett dolgokért és hibákért, más vigye el a balhét… :(
1/10
kiskafka 2010 okt. 11. - 18:54:56 1/10
(877/2171)
Ki nem állhatom a híradót,pánikkeltõ vacak mindent a duplájára fújnak mint amilyen valójában.Állandóan fel ba..ák az agyamat.
7/10
NANU..! NANU..! 2010 okt. 09. - 00:19:55 7/10 Előzmény Csengõ-zoli
(876/2171)
Még jó hogy vannak rajongóim, kik olvassák is õket, mert már kezdtem félni itt magamban mostanság... :)
Sziluett2 2010 okt. 08. - 18:46:32
(875/2171)
Új kormány, új hozzáállás Na ez az. Névsor, adatok jó ötlet. Jó tudni ugyanis hogy nem egyes szervezeteknél maradnak az adományok.
Csengõ-zoli 2010 okt. 08. - 09:09:36 Előzmény NANU..! NANU..!
(873/2171)
Te Nanu!
Annyi hetet-havat hordasz össze minden hozzászólásodban,hogy az valami félelmetes :)
7/10
NANU..! NANU..! 2010 okt. 08. - 03:00:18 7/10
(872/2171)
Ja,.. !.. és akkor még a korai 40 éves korhatári nyugdíjról már hagy ne beszéljek... :(
Aki meg a BUSZ-t vezeti napi 8-12h-ban, meg a Kamiont kik az élelmet is hordják, hogy a pofánkba étel ital legyen, az meg napi 13h, meg tudok olyanról is, hogy 16h talpon levés után és 9-10h napi vezetés után, jó ha 6-7h-át alszik igazából… :(
Mert az nem úgy van ám, hogy csak meg áll este 20h-kor, oszt reggelig alszik 9-10h-t, mert próbáljon meg bárki is, álló légkondi nélkülis kamionban aludni nyáron, abban a 6-8m3-es átforrósodott fülkében felhúzott ablak mellett aludni. Ha meg nyitva hagyja az ablakot résre, az nem sokat segít a pihenésben, nem beszélve a folyamatos forgalom zugásáról, egy autópályai parkolóban... :(
Jobb esetben csak kirabolják reggelre a rosszabb esetben pedig KO gázzal el is altatják és lehet, hogy többé már nem kell felkelnie... ?:(
Szóval a 8-10h-ás, heti 6 napi folyamatos stresszben vezetni nem egy leány állom, fõleg, ha már 10-20 éve ezt végzi valaki, hát az már nem egy egészséges ember az is biztos. :(
Az ismerõsi körömben is van BUSZ-os és Kamionos is pl. és sok mindenrõl beszámolnak, olyanról is ami nem nyilvános, de a magasabb jövedelemért muszáj csinálniuk.
Még ha sokat vannak távol az otthonuktól és a családjuktól is, de egyik sem egy nyugodt és egészséges emberre valló tünetekkel vannak megáldva, mert a derekukra és a hátukra mind panaszkodik és az ideg állapotuk sem egy normális, nyugodt, kiegyensúlyozott emberekre vall... :(
Ami meg tavaly lement a FOKUSZBAN, az nem fedi a valóságott, mert ott a kamionos cég csók királyával kûldték el Scandináviába azt a bohócot... :(
Pl. hallottam, hogy milyen tisztálkodási lehetõségük van egyes országokban, amit meg afokuszban láttak a nézõk az egy luxus szálódai fûrdõ lehetett... :(
Még németben is vannak kutak, ahol még zuhany sincs vagy ha van 10" 3-5 Euró mindenütt, olaszról meg már nem is beszélve, mert annyira kevés a rendes és a nap 24h-ban üzemelõ zuhanyzási lehetõség a román és slovák, cseh kutakat már nem is emlitem, miket hallottam róluk, kicsik piszkosak és sok helyen hideg a víz, így biztositott a hideg évszakban egy jó tüdõ gyuszi, így inkább egy hétig nem zuhanyzik, míg egy jobb és komfortosabb országba nem ér/érnek, ahol elvégezhetik ezt a dolgot, vagy marad a lavor Technika... :(
A napi sok hülye vezetõ, kik szinte 10”-ként gondoskodnak a napi stressz adag bevitelezésérõl, már nem is beszélve a folyamatos sendöri kontrolról, kik Magyarban zsebre is elõszeretnek dolgozni, nem is beszélve a külföldi, de már itthon is, olyan magas büntetéseket rónak ki, akár 5”-es túlvezetésért is, hogy akár rámehet az egész az havi fizujúk… :(
Sokszor panaszkodnak, hogy rá megy az egész egészségük és a fiatalságuk a családról meg nem is beszélve, az egyik srác akit ismerek már fél éve nem tud eljutni a fogorvoshoz, mert szinte mindig péntek estére vagy szombat reggelre ér haza, vasárnap meg indulnia kell… :(
A fõnökének meg nem meri azt mondani, hogy nem megy, mert fél hogy kirúgja, pedig szerintem még nincs 30 éves, de kinéz 50-nek a fogazatáról meg nem is mondok semmit… :(
Úgy, hogy jó, ha egy hónapot vannak itthon egész évben összességében a családjukkal a gyerekeik meg egyszer csak bemutatják a párjukat és az unokájukat nekik... ;)))
Na kamionos sem szeretnék lenni, pedig nem 120 ezret keresnek, igaz minimálbérrel vannak bejelentve, így a nyugdíjukból, nem fognak megélni Õk sem, ha csak nem Spajzolnak fel némi millát... ;)