7/10
Theine 2010 márc. 04. - 14:53:16 7/10
(301/5801)
Én lexusnak válaszoltam a gerincével kapcsolatban. Te másfajta gerinctelenségrõl beszélsz, amiben tökéletesen igazad van! Úgy látszik Hector szemellenzõt hord, persze ha nem így tenne hamar vége lenne a sorozatnak.
10/10
offtopic
kittycike 2010 márc. 04. - 14:38:12 10/10
(300/5801)
Hát én nem tudom,hogy ti hogy vagytok vele,de én nem tudom megítélni Rubit!
Valójában én is azt tenném,mint õ.
Ha valaki nehéz anyagi helyzetben van bármit megtenne,hogy kikerüljön belõle.
Pl. én...nem ismerem a ti anyagi helyzeteteket,de magamból kiindulva elmondhatom mennyire rossz dolog egy kis és szegényes lakásban élni,ahol szinte semmid nincs meg.
Meglátsz valamit a plázában,egy szép ruhát,ami egyesek szerint nem is drága,de a fél fizetésed menne rá.na meg nem vehetsz egy új generációs mobilt,mert arra sincs pénzed,egy laptop,hogy kényelmesen tudj vele dolgozni. egy szépen berendezett, jó környéken levõ ház,pénz arra hogy elutazz,ha nincs semmid még a csillagokat is képes lennél lehozni az égrõl.
arról nem is beszélve,hogy télen a hidegbe gyalog kell járkálj,mert nincs autód,vagy buszozni kell,ami tele van náthás emberekkel.
Szóval aki ilyen helyzetben él,szerintem nincs miért ítélkeznie. És ez csak egy film! De van alapja,mert amit felsoroltam,én is úgy vagyok,és ez bosszantó.
A tisztességes munka pedig nem vezet sehová,csak robotolsz éjjel-nappal,és a végén a kórházi számlád is akkora,hogy 2 havi fizetésed sem lenne elég.
Én nem tudom megítélni ezt a szereplõt,mert ha lenne rá lehetõségem én is így tennék.
Lehet most lenéztek,vagy azt mondjátok,na ez még egy ribi,de miért lennék ribanc?
Vagy Rubi miért az?! Szerintem nem az,mert az elsõ férfi kivel kapcsolata van (intim) az a férje.
És én is 20on éves vagyok,és nekem sem volt intim kapcsolatom,tehát nem vagyok ribi!
De a szegénység a legrosszabb betegség!
Ezért én ítélkezni nem tudok.
* de ha én lennék Rubi helyébe,sok mindent másképp csinálnék.
Pl. megpróbálnám szeretni,és nem olyan óriás villát vetetni,meg ékszereket,hanem csak ami fontos.
Szerintem ez nem romlott ambíció,hanem egy tiszta vágy.
Elég gonosz dolog,hogy kinek pénze van,annak egészsége van,és körülötte mindenkinek,aki meg szegény az...
Csak azért mert nincs rá pénzed kell lássad,hogy a családod hogyan hal meg,mert nem tudsz megvenni egy átkozott gyógyszert havonta,mivel nincs rá pénzed.
Szóval ezen érdemes elgondolkozni szerintem...
Mert biztosan nem vagyok egyedül ebben a helyzetben,még sokan vannak így.
10/10
kicsilány92 2010 márc. 04. - 14:15:56 10/10
(299/5801)
Húúúú ma lesz az esküvõ, ez izgalmas rész lesz :)))
mayomka 2010 márc. 04. - 14:05:12
(298/5801)
Én írtam Hectorról, hogy gumigerincû (!) de ennek semmi köze a balesetéhez. Összegezném: ha adott egy ordas ribanc Rubí személyében, aki ezerrel nyomul, nem néz se jobbra se balra csak üldöz egy pasit, csábít, kurválkodik a pénzért a jobblétért, félredobva az õszinte szerelmet.. ezt egy vmire való GERINCES pasi észre kell hogy vegye, persze ha akarja (!!!!!!) és ha EMBER és a tisztességre vagyik egy tiszta lelkületû ara oldalán:-) akkor szerintem nem hajlik meg a gerince!
Erre utaltam!!!!
kalanyoskitti@freemail.hu 2010 márc. 04. - 12:22:42
(297/5801)
Sziasztok!!!Néztem videókat és megmondom öszintén,h nagy marhaság az,h Alejandró a végén nem a Rubival lesz!!!Érdekesen is végzõdhetett volna,mert minden jó,ha vége jó!!!!
7/10
Theine 2010 márc. 03. - 19:16:03 7/10 Előzmény lexus8
(296/5801)
Nagyon köszönöm, már meg is néztem.:-)
Sajnos anyja halála is Rubinak köszönhetõ!:-(
Igazad van Hectorral kapcsolatban, a gerincdolog tényleg belejátszik a halálában.

Más: ma elnéztem Maribelt szerintem sokkal szebb Rubinál és mégcsak nem is romlott. Szerintetek életszerû ha valaki ennyire fut egy férfi után, akkor az illetõ felrug egy igéretes esküvõt, persze a rokonság sem érdekli és megszökik egy ilyen piócával?
Egyébként Mexicoban elképzelhetetlen a szex csak házasságon belül? Talán ezért nõsülnek ilyen hamar a pasik? Azért ez elég maradi szemlélet, ugyanakkor a legújabb divat szerint öltözködnek és sminkelnek...
Jack&Rose 2010 márc. 03. - 17:30:11
(295/5801)
roseeee voltam :D
Jack&Rose 2010 márc. 03. - 17:29:28
(294/5801)
köszi a válaszokat :)) igeen Alejandro is nagyon jó pasi, szerintem is jobb mint a Hector, fõleg ha a belsõ értékeit nézem. Szóval mi lesz Maribellel a sorozat elkövetkezendõ részeiben?
7/10
lexus8 2010 márc. 02. - 23:35:16 7/10
(293/5801)
Olyan 52-53. rész a kettõ közül vmelyikben!
nem tom ki írta hogy gumigerincû Hector, de találat, mert Hectornak vmilyen baja lesz a gerincével, s az fogja a halálát is okozni, hogy a gerince olyan mértékben megsérül
kalanyoskitti@freemail.hu 2010 márc. 02. - 22:33:00
(292/5801)
Sztem ez egy film!!!!Nem nagy katasztrófa,amúgy meg én azt mondom Rubi sokkal szebb mint a Maribel,mert a 2 nõ közt testi külömbség is van,és a szépségrõl nem beszélve!!!Kíhívó,csábító,szenvedélyes...stb ami kell egy férfinak!!!Alejandróval jóbban összeillik,nem mint a másikkal az úgy néz ki mint egy buzi!!!Bocsánat ha vkit ezekkel a mondatokkal megsértettem,de ez vélemény,mint olvastam nektek is van!!!!
mayomka 2010 márc. 02. - 20:11:00
(291/5801)
Rubi egy RIBANC! Meglátásom szerint ORDAS RIBANC!!! Ez a tisztje,vszeg nem áll tõle messze ez a mûfaj:-) hogy ezt játsza, mégpedig elég jól, a férfinem pedig FÜGGÕÕÕÕÕÕ! Egyszerûen döbbenet, hogy egy pasit hopgyan lehet forgatni így egy maroknyi hús körül....( ???) ennyire m,anipulálni??? Sztem egy nõt nem lehetne ennyire függõvé tenni!!Bocsi magamból indulok ki. Bírom az EMBERI ÉRTÉKEKEKT!!!!!
Neli 2010 márc. 02. - 20:05:38
(290/5801)
ezzel teljesen egyetértek én is! :D :P nekem is nagyon bejön :P és az a hang... :P vki írta, hogy milyen megnyugtató az igazi és a szinkron is, ez teljesen így van... :P mind2t bírom :P (amúgy tisztára macira emlékeztet mind az igazi hangja a pasinak, mind a megjelenése, de ettõl lesz aranyos... :P ettõl is :D:P)

de ez mekkora, "gumigerincû" :D, haha :D
ez tetszik :D
na igen, Hector mint erkölcsbajnok nem dicsekedhet jó bizonyítvánnyal... :S
Rubiról már nem is beszélek...
azért a lopás nagyon durva volt... :S
7/10
Theine 2010 márc. 02. - 20:00:30 7/10
(289/5801)
Ha megnézed a sorit nekem nem ez a véleményem.

Hector a végéig meg volt vezetve, végig lelkiismeretfurdalása volt Maribellel kapcsolatban. Az volt a bûne, hogy ez a szajha elcsábotta õt az állandó megjelenéseivel, szerelme bizonygatásaival, de sokunkat elborlaszlottak volna ezek az állandó nyomulások. Rubi hazudik itt, hazudik ott, de addig lehetett kontrollálni a cselekedeteit, mig az édesanyja élt.

Az elejét én se néztem meg a spanyol részeken, ezért valaki elmondaná melyik részben halt meg Rubi édesanyja?
mayomka 2010 márc. 02. - 19:55:21
(288/5801)
??????
7/10
Theine 2010 márc. 02. - 19:49:46 7/10
(287/5801)
Persze, hogy érdemes nézni, már akit ez az unalmas cselekmény érdekel.

Valaki írta, hogy az utolsó részekben Rubi Ajendrandoval kerül a végsõ összetûzésbe, de itt piros ruhában szerepel, ennyit Rubi balesetérõl...
mayomka 2010 márc. 02. - 19:46:00
(286/5801)
sztem Alejandro On jó pasi! nekem bejön!:-)) sokkal jobb, mint Hector! Kemény, férfiasabb és igazán tiszteli a nõi nemet! Hûséges, mindvégig és nem gumigerincû! Káûr, hogy személyesen nem ismerem..:-)
mayomka 2010 márc. 02. - 19:42:49
(285/5801)
ne törõdj senkivel.., én elmondom:-) Hector a sorozat vége elõtt kb 8-10 résszel fog karambolozni, elötte Rubíval összeveszni és aztán a korházban már nem tudják megmenteni:-( Utána is érdemes nézni, mert eléggé pörgõs!
7/10
Theine 2010 márc. 02. - 19:37:49 7/10
(284/5801)
Azért Alejandro is jó pasi!:-))
7/10
Theine 2010 márc. 02. - 19:36:22 7/10
(283/5801)
Ha ennyire képben vagy, akkor mért érdekel, hogy Hector mikor hal meg?

Ha visszaolvastál volna kiderül, hogy a vége elõtt fog balesetet szenvedni, amibe bele is hal, azért áruld el még mi érdekel???
10/10
roseeee 2010 márc. 02. - 18:41:22 10/10
(282/5801)
Cristina férje Cayetano lesz, akitõl születik egy gyerek, Fernanda, de Cayetano is meghal ezrért Cristina újra férjhez megy. Marco lesz az új férje. Akik meghalnak: Hector, Refugio, Yago, Sonia, Cayetano, Lucío, Ernesto Bermúdez.
Tudja valaki hogy a Hector kb. mikor és hol hal meg? Maribel ki is lép a sorozatból amikor Rubí és Hector lelépnek az esküvõ elõtt? Amúgy szerintem ha ez a jó pasi nincs benne a sorozatban akkor már nem is érdemes nézni... :D