Téma: Rudhramadevi

6/10
Matthias 2018 márc. 10. - 22:53:02 6/10
(1/1)
Ez egy olyan film, amit nehéz hová tenni, még úgy is, hogy elõtte megnéztem néhány másik indiai filmet. Semmiképp nem ajánlanám olyanoknak, akik nem ismerik az indiai filmeket.
Egy történelmi eseményt dolgoz fel, és az eleje felé még tetszett is, annak ellenére, hogy nem értettem miért vannak benne félig kész számítógépes animációk. Ha az is a koncepció része lett volna, akkor teljesen elnézhetõ, de a vége felé világossá vált, hogy az indiai CGI nagyon gyerekcipõben jár még. Látszik a filmbe fektetett rengeteg munka, lenyûgözõek a jelmezek, a díszletek, nagyszabású történet, viszonylag koherens. De a harci koreográfiák néha szörnyen eltúlzottak és irreálisak. A végen a csatajelenetek miatt már többször a fejemet fogtam, annyira idétlenek voltak. BlueRay ripet néztem meg belõle, ahhoz sikerült hozzájutnom. Nem hiszem, hogy direkt lettek ilyenek a számítógépes effektek, olyan, mintha elfogyott volna a költségvetés annál a résznél. Szuperprodukció a nagyságát tekintve kétségtelen, de nálam folyamatosan egyre inkább elromlott, és a vége felé már nagyon nehezen tudtam objektív maradni a bugyutaságok és a fizikát meghazudtoló jelenetek miatt, de egy hatost így is adtam rá.