Téma: Salt ügynök

2/10
bidzsi2 2010 aug. 18. - 11:50:25 2/10
(25/265)
Csak még annyit, nem tudom eldönteni, a rendezés, vagy a dramaturg/forgatókönyv volt-e a bûnös (vagy együtt a kettõ), de mivel az elõbbit inkább szokták emlegetni a beharangozóknál, az biztosabb pont, hogy milyen filmeket kell a jövõben elkerülnöm.
2/10
bidzsi2 2010 aug. 18. - 11:40:44 2/10
(24/265)
Én sajnos lekéstem a Shreket és erre sikerült beülnöm.
Bár ne tettem volna. A film közepe táján már folyamatosan az órámat nézegettem, mikor lesz már vége. Amikor kijöttem, azt kérdeztem: "Uram, mivel érdemeltem ezt ki?"
Ilyen sz*rt már rég láttam. Nem ajánlom senkinek.
10/10
JOHNNY-BOY 2010 aug. 18. - 03:04:39 10/10
(23/265)
Én nagyon nem értem miért kell ennyire leszólni ezt a filmet. Nekem nagyon tetszett. Én ma hajnali 2-kor néztem meg de érdekes módon nem aludtam el rajta, sõt, én végig érdekesnek tartottam. Persze volt 1-2 kissé eltúlzott rész de ettõl még számomra teljesen élvezhetõ volt (nem értem ez egyeseket miért zavart annyira mert szerintem az utóbbi néhány évben jóformán az összes akciófilmre jellemzõ volt, hogy voltak benne túlzások). Tetszett a sztori és tetszettek a színészek is (szerintem Angelina Jolie ebben a filmben is megmutatta, hogy 2000-ben nem véletlenül kapott Oscar-t, és persze a többi színész is remekül teljesített).
Már nem azért de szerintem akik nagyon leminõsítették ezt a filmet azok csukott szemmel nézték végig! Szerintem abszolút megéri megnézni! Ajánlom mindenkinek!
1Legend 2010 aug. 17. - 17:14:04
(22/265)
halli mindenki! Sztem nem érdemes megnézni!!!
Én nem rég láttam moziban, hát úgy álltunk neki h milyen jó film lesz azt közbe az elsõ 30 perc alatt elaludtam rajta. Egy nagyon elcsépelt sztori feldobva 1 híresnek mondott " sztárral" és ennyi. 4/10.
György01 2010 aug. 17. - 13:15:55
(21/265)
Sziasztok. Tudna esetleg valaki magyar feliratot tartalmazó helyet javasolni.
9/10
Htmn 2010 aug. 15. - 15:26:24 9/10
(20/265)
Sziasztok. Szerintem sem olyan rossz film ez. A történet jó, kisebb nagyobb csavarokkal, a színészi alakításokkal sincs semmi baj (Angelina Jolie és Liev Schreiber is nagyszerûen hozza a tõlük megszokott módon a formájukat). Az akciójelenetek télleg egy kicsit eltúlzottak, de még így sem vészes a film. Nálam 9/10-es.
Bigpapa 2010 aug. 15. - 10:20:15
(19/265)
Olvasgattam itt a kritikákat, a film elõtt.Hála az égnek,róka akkor még nem spoilerezett itt,szóval az újdonság erejével hatott a mozi.
Ez a film nem más,mint egy nõi változata a Jason Bourne történetnek,megfûszerezve egy kis orosszal.Abban is lezuhan,lõnek rá,de neki semmi baja.Sajna ez nem ennek a filmnek a hibája,hanem az utóbbi 10 év Hollywood-i rendezõk, a valóságtól 100%-ig való lerugaszkodása.A filmen a fizika törvényei nem igazak,ez így volt régebben is,csak akkor még vigyáztak arra, hogy túl nagy hülyeséget nem akarjanak letolni a torkunkon.Ma ez már nem érdekli õket,így ugrik le a tetõrõl bárki,vagy lép aknára és semmi baja.

A film elég pörgõs,azt hiszem a visszaemlékezéseken kívül uncsi rész nem is volt.Én nem a Hamletet vártam,így remekül szórakoztam,mert akció filmnek nagyon jó.Voltak benne fordulatok,volt,amit kitaláltam,volt,ami tetszett,de persze,mint minden filmben itt is volt hiba.Liev Schreiber-t nagyon szeretem,jól játszik,itt sajna nem nagyon hagyták kibontakozni,pedig az X-men kezdetekben, Victor Creed szerepében nagyon jól hozta a rosszat :)
Jolienak jól áll ez a szerep, abban a kucsmában pedig nagyon szép volt.

SPOILER:
Nagyon jó a szökési jelenet,a templomos is profi.A kamionról kamionra kicsit sok volt,de pl. a rendõrautóban a sokkoló kifejezetten egyedi és jót röhögtem a "távirányításon".
A liftaknás ugribugri megint sok volt,ahogy a sok orosz is..az lett volna,ha nem figyelek oda rendesen.Mert pont ez volt a jó, hogy ennyi ruszki volt, hiszen elsõ csapásnak szánták õket!Annak meg 100%-ig jól volt kitalálva,csak ugye a szív közbeszólt.
SPOILER vége!

Ha nem a valóságon agyalsz,akkor akció filmnek 10 pontos,mert végig pörgõs,látványos és fordulatos.Színészi játék pont annyi van benne,amennyit egy akció film elbír.Nagy monológokat ez a film nem bírt volna el,mert szétesik a történet.

A sok fizikai képtelenség miatt 8/10
Bigpapa 2010 aug. 15. - 10:02:17
(18/265)
Nem azért,de folyamatosan Spoilerez,szóval jó lenne,ha kiírnád,hogy SPOILER és csak utána váltanád meg a világot!Én láttam a filmet,így nekem nem újdonság,de aki nem látta,annak rendesen elcseszed az izgalmakat!
1/10
Zsákos ember 2010 aug. 15. - 06:14:42 1/10
(17/265)
Ez a film ugy sz@r ahogy van !
Nagy csalódás volt.
sivatagiroka 2010 aug. 15. - 00:52:12 Előzmény Mr. D
(16/265)
Fantáziátlan? Sótlan?
***SPOILER***
Pedig nem semmi, ahogy megszökött az irodából ( még McGayver is irigyelné) és üldözés sem volt akármi.. Meg ahogy eljutott az orosz elnökhöz stb..azért szerintem nem volt annyira fantáziátlan.
sivatagiroka 2010 aug. 15. - 00:44:53 Előzmény tanhu
(15/265)
Miért te szerinted milyen egy jó akciófilm?
Írjál rá pár példát!
sivatagiroka 2010 aug. 15. - 00:39:04
(14/265)
Érdekes amikor voltam a filmem én nem tapasztaltam, azt amit te Matyi7.
sivatagiroka 2010 aug. 15. - 00:36:49 Előzmény matyi7
(13/265)
***SPOILER***
Nem Amerikát szerette, hanem bosszú hajtotta, ugyanis kinyírták a férjét. A végén meg azt mondta, hogy mindenét elvesztette, ezért mind meg fognak halni.Jolie szerint lehetne folytatni...
Szerintem egy pörgõs, nem egy agyaló akciófilm, ez egy igazi popcorn mozi.Én ilyenre számítottam.
6/10
offtopic
matyi7 2010 aug. 13. - 20:39:50 6/10
(12/265)
Én úgy álltam hozzá a filmhez, hogy Angelina Jolie-val nem lehet olyan sz@r. De ez a film egyszerûen rossz. Amikor én néztem moziban, a film vége felé már szinte mindenki dumált és azt találgatta, hogy mikor lesz már vége, mert egyszerûen unalmas. A történet lapos, a színészi játék is gyenge, szóval NE NÉZZÉTEK!

***SPOILER***

B*sszus, a végén már azt hittem, hogy az USA elnöke is orosz. Egyszerûen undorító, hogy mindenki akirõl (elvileg) nem hiszed, hogy orosz (de igazából tudod, mert sablonos és kiszámítható a történet) igazából az.
Amikor Saltról kiderült, hogy orosz, már szinte örültem, hogy végre egy fordulat, erre "még egy fordulat", hogy "Hoppá! Orosz, de Amerikát szereti." Oh, Istenem! NEMÁÁÁR!

***SPOILER VÉGE***
duckshoot 2010 aug. 13. - 19:29:59
(11/265)
Milyen szépen váltott Angelina szinkronja Kitty-re. Felesleges volt rinyálni.
Ezt a filmet sem hagyom ki minek is tenném. Itt is egyre több a negatív vélemény.
Pont ezért fog ez is tetszeni.
Mr. D 2010 aug. 13. - 15:58:09
(10/265)
Az a baj, hogy a karakter, akire a sztori épít meglehetõsen jellegtelenre sikerült, és ezen még Angelina Jolie sem tud sokat segíteni. A Salt ügynök féle karakterek mellékszerepekben elmennek, de egy 100 perces akció-thriller nem túl élvezetes, ha a címszereplõ, akiért izgulnunk kéne, akinek a hátán kéne hordania az egész filmet ennyire fantáziátlan és sótlan (hiába Salt a neve:D). Az meg, hogy a végefelé már a szomszéd kutyájáról is hajlamosak vagyunk azt feltételezni, hogy orosz kém szintén rontja az összképet.
5/10
diszpintyo 2010 aug. 13. - 14:02:50 5/10
(9/265)
Én nagyon szerem Jolie-t,és a legsz..abb filmét is megnézem,de ez?Én nagyon csalodtam.Épp fordultam a másik oldalamra,hogy na akkor most jon az izgalmas rész,erre vége lett a filmnek.....
A sztori sem jott be.Sajnos nem tetszett...
fleismandoki 2010 aug. 11. - 11:34:47
(8/265)
Ez egy egyszerü látványhajhász popcorn mozi,csak nézni kell akkor szórakosztat,de ha látod is akkor tényleg együgyü.
tanhu 2010 aug. 11. - 11:14:07 Előzmény gondil
(7/265)
Jó példája annak hogyan lehet egy még akár élvezetes is lehetne történetbõl holivúdi szutykot gyártani.Bosszantó volt látni,hogy már gy.p-s dedósoknak is hihetetlen módszerekkel pattan meg a ruszki ügynök, az amerikaiaktól,kés a cipõben röhej,persze senki nem vette észre megannyi kütyü közt,és utána jön a többi valótlan marhaság.Ezt a filmet még Jolie sem menti meg.Komolyan nem lehet venni sajnos.Akkor már inkább a szupercsapat amit alapból az ember nem akar komolyan venni,és jól is szórakozik egyes valóban komolyan vehetõ jelenetein.Nagy csalódás volt a szart ügynök...Az amerikaiak képtelenek egy valóban élvezhetõ, és egyben komoly is akciómozit létrehozni.Sokan fikázzák a tûzvonalbant, pedig ha a negyed összeget ráköltenék egyetlen évadára amit a salt kapott, akkor, bármelyik akciófilm tokkal vonóval mehetne a sóhivatalba...
offtopic
gondil 2010 aug. 05. - 23:05:03 Előzmény s.letti
(6/265)
a trailert nem lattam elotte, igy nem voltak elvarasaim
egy egyszeru akciofilm, semmi tobb, nekem pontosan megfelelt