Téma: Sas kabaré

offtopic
feketevipera 2009 jan. 01. - 13:00:14
(65/245)
Nahát, arrafelé még állásinterjúkat is szokás tartani? Felháborító! Nekem csak visszajönnek a sablon válaszlevelek, anélkül, hogy meghallgattak volna. Igen, ha valaki perrel fenyegetõzne, tuti kapna a fejére. Egy életen keresztül koldulhatna állás után, mert sehová nem vennék fel.
offtopic
feketevipera 2009 jan. 01. - 12:50:07
(64/245)
Hát nem tudom, mi lenne a megoldás, de ez részben nem csak rajtunk múlik. Tudod, a rossz döntésnek sosincs gazdája. A jelenlegi politikai elit (legalábbis úgy látom) nem építeni akar, hanem rombolni. Persze mi is tehetnénk azért, hogy ne így legyen, csak éppen nem ez a tendencia erõsödik meg.
zee944 2009 jan. 01. - 12:46:16
(63/245)
És mi van akkor, ha rákérdeznek és azt mondja, hogy nem foglalkozik politikával? Hál'istennek tõlem még sosem kérdezték interjún, biztos k. ideges lettem volna.
bayswater 2009 jan. 01. - 12:44:18
(62/245)
Kár hogy nem ment valahol maratoni Beugró egy-két Laár pour L'art-ral a szünetekben.... na, azt végignéztem volna.
A jó filmeket is éjfél után kezdte vetíteni az összes csatorna. Vajon miért???
Sas kabaré.... már maga a tény nevetséges, bele sem kell nézni.
offtopic
feketevipera 2009 jan. 01. - 12:29:56
(61/245)
Agitálni nem szoktam, csak elmondom a véleményemet. Aztán ezt már mindenki annak veszi, aminek akarja. De tényleg pofátlanság, ha állásinterjún ilyesmikre rákérdeznek. Ilyenekért fel is lehetne jelenteni az adott céget, csak kérdés, hogy érdemes-e.
CsengoZoli 2009 jan. 01. - 12:27:53
(60/245)
Sajnos az a baj,hogy az ún. "értelmiség" többsége sem pártatlan és néha olyanokat mondanak,hogy a hajam égnek áll!
A nagy kérdés miért nem tududnk pártoktól függetlenül megítélni valamit?
Ez azért az emberek korlátozotságát jelzi.
Ha van egy döntés ami szerintünk hölyeség,akkor nem mindegy melyik oldal hozta?
Rossz döntés és kész!
De sajnos,hogy itt sosem fog változni semmi, azt jól mutatja,hogy pl. már a Móricz regényekben is ugyanezekkel a napi problémákkal találkozhatunk,mint ma.
A vonat sem arra ment soha ebben az országban amerre hasznos lett volna,hanem arra amerre ép egy gazdag földesúr lakott...
feketevipera 2009 jan. 01. - 12:21:04
(59/245)
Józsi barát egyszer majd azt fogja mondani, hogy õ a legbecsületesebb ember a világon. Na az olyan vicces lesz, hogy tuti röhögni fogok rajta.
offtopic
feketevipera 2009 jan. 01. - 12:20:01
(58/245)
Ha közvetlenül az állásinterjún nem is kérdeznek rá a pártállásodra, úgyis utánad nyomoznak (iwiw stb.). Ismerõsi, rokoni kör kivételével nem nagyon szoktam hangoztatni, hogy hová tartozom, de ha kérdezik, nyíltan megmondom, hazudni nem fogok. Egyébként szomorú, hogy ide jutott ez az ország. Szerintem a humán "értelmiség" még nagyobb bajban van ebbõl a szempontból, mert az õ mûködési területüket lehet nagyon átpolitizálni. Egy mérnök megtervez egy épületet, egy informatikus elkészít egy weblapot, és ennyi. Egy szociológus vagy egy politológus mégiscsak kényesebb kérdéseket tud feszegetni.
1/10
offtopic
meszag 2009 jan. 01. - 12:11:24 1/10
(57/245)
Köztisztviselõ, vagy közalkalmazott lett volna, mert ott nagyon dívik ezek az ostobaság?
pozsizsuzsi 2009 jan. 01. - 12:04:59
(56/245)
Ja? Azt hittem, arról beszéltek, hogyha Józsi eddig nem tudott vicceseket mondani, akkor már nyilván soha nem is fog...
offtopic
feketevipera 2009 jan. 01. - 11:58:15
(55/245)
Végül is éppen ez a cél. Minél jobban marják egymást az emberek, annál könnyebben el lehet adni az országot. Lassan áthidalhatatlan lesz a szakadék a két csoport között. (Vajon miért jutott eszembe Zsdanov és a "két tábor elmélet"? Hmmmm....) Mind a kettõ hajtogatja a maga igazát, az ország pedig nem halad elõre. Komolyan mondom, normálisan nem lehet leülni, és megtárgyalni, hogy ki hogyan látja a helyzetet, mert szemellenzõsen megy mindenki elõre.
CsengoZoli 2009 jan. 01. - 11:52:45
(54/245)
Egyetértünk!
Sajnos ígyvan, a két fõvezér meg röhög magában rajtunk :)
offtopic
feketevipera 2009 jan. 01. - 11:48:56
(53/245)
Nálunk soha, de soha nem lesz olyan, hogy más embert ne a politikai hovatartozása alapján ítéljenek meg. Persze elõfordulnak olyan esetek, amikor ez nem játszik döntõ szerepet, de nálunk annyira átpolitizált az egész élet, hogy már pl. a munkahelyre való jelentkezéskor is fontos, hogy azzal a párttal szimpatizálj, mint az adott intézmény vezetõsége. (Vagy legalábbis úgy kellene tenned, mert akkor kapsz Pedigree jutalomfalatkát.) Fõleg igaz ez a humán területeken. Szerencsére jómagam is el tudok beszélgetni balosokkal, ha nem túl elvakultan próbálják rám erõltetni a gondolataikat. Lehet értelmesen is véleményt cserélni, csak ehhez kölcsönös tisztelet szükségeltetik. Ami kiveszõben van ebben az országban.
CsengoZoli 2009 jan. 01. - 11:38:56
(52/245)
Azvagy! :)
CsengoZoli 2009 jan. 01. - 11:31:38
(51/245)
Szerencsés vagy,ha a közvetlen környezeted nem ilyen korlátolt, de pl a fórumos környezeted már igen... :)
Ettõl nem lehet függetleníteni magad!
AvatáR Gil Maerth 2009 jan. 01. - 11:31:15
(50/245)
Az a drukkeres jelenet nagyon jó volt :DDDDDDDDDDDDDDDDD
De a magyar megyei focisták nagyjelenete is :DDDDDDDDDDDDDDDDD
-Nem értem miért cserélt le az edzõ? 3 gólt rúgtam!
-Lehet az ellenfél kapujába kellett volna.

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

közjegyzõ:- Mi tartja össze 50 év után a kapcsolatukat..
-a lakás

:))))))))))))))
offtopic
feketevipera 2009 jan. 01. - 11:27:46
(49/245)
"Elvtársak, elvtársnõk! Államunk és pártunk vezetõ ereje a Forradalmi Munkás-Paraszt Kormány. Éljen szilárd és megbonthatatlan munkás-paraszt szövetségünk, éljen erõs népi demokráciánk!" És persze "A krumplileves legyen krumplileves".
offtopic
feketevipera 2009 jan. 01. - 11:25:02
(48/245)
Sajna a mai élet nagyon átpolitizált, és elõbb-utóbb úgyis kiderül mindenkirõl, hogy hová húz. Nem szeretnénk tudni, hogy Fábry fideszes, Sas meg emeszpés, senkinek semmi köze ahhoz, hogy ki melyik pártot támogatja, mégis vannak olyan erõk, akik a nyakunkba zúdítják ezt. Nem tudom, hogy a fent nevezett személyek önszántukból propagálnak-e, vagy kapnak tiszteletdíjat a pártoktól. Egyébként engem se nagyon érdekel, hogy ki milyen párti, tiszteletben tartom mindenkinek a véleményét. Természetesen Sas vagy Fábry úgy is készíthetne mûsort, hogy nem tudjuk, kihez húznak. Csak hát a politika nagyon is szerves részét képezi a mûsoraiknak. Arról nem mi, kisemberek tehetünk, hogy ránk szabadították ezt a "nem beszélek veled, mert te nem annak a pártnak vagy a híve, mint én" c. förmedvényt, arról viszont tehetünk, hogy jobbá tegyük ezt a helyzetet, amit a politikusaink idéztek elõ. Csak azt szeretném kihozni ebbõl az egészbõl, hogy szerintem álszent dolog a "kiegyensúlyozottságra" és a "politikai korrektségre" hivatkozni, fõleg a mai világban.
CsengoZoli 2009 jan. 01. - 11:20:24
(47/245)
Ezigaz, csak fejlettebb demokráciákban nem csak arról szól az élet,hogy ki milyen párttal szimpatizál!
Nálunk meg bármit mondasz bekategorizálnak,hogy narancsos vagy vagy komcsi!
offtopic
norton15 2009 jan. 01. - 11:15:17
(46/245)
Hát volt bizony. Amikor 30-án néztem, csaknem kifeküdtem azon, hogy egy motoros srác van elõtérben, a kiesése miatt ül a földön, erre a háttérben elfut egy pályamunkás, és egy óriásit taknyol, de valami nagyon idióta mozdulattal.:) Egy örök klasszikus Bob Sapp, brutál fejeket tud vágni.:D