Téma: Sas taps

offtopic
idõjós1010 2009 jan. 05. - 16:55:20
(5/125)
Elég lett volna annyi is, hogy nem kedveled õt.
A durván 9 soros tömény undorodnak kb félúton igazán megálljt parancsolhattál volna, ha már ugye a korrekt kritika elmaradt.
No meg az ellenpélda. Most már igazán kíváncsi lennék te mely humoristát tartod jó humoristának.
Remélem ezt még megosztod velünk.
1/10
trashman 2009 jan. 05. - 16:17:56 1/10
(4/125)
bocs attol aki szereti, de........
nekem ez a sas annyira de annnnnnyira ellenszenves egy ficko, az eroltetett vigyoraval meg a bena gagyi humoraval, mar a reklamnal is mindig ugrok a tavkapcsolohoz es veszem le a hangot vagy csatornat valtok ha csak meghallom a nevet vagy a hangjat, ki lehetne vele uldozni a vilagbol, az lenne szamomra a legnagyobb kinzas ha ott kellene ulnom az elso sorban, szerintem meg a kennedy gyilkossagot is magamra vallalnam , egyszeruen szanalmas az egesz ahogy mindig beletesz a musoraba valami fiatal kis picsat aki elovillantja a melleit a kozonseg meg teljes erobol tapsol neki, ezt a tenyerbemaszo vigyorat is tuti hogy otthon a tukor elott gyakorolja!
aaaaaaaa , megint jol felhuztam rajta magam....
(es ezt a sok ellenszenvet az alatt a rovid ido alatt sikerult magamba gyujteni amig elertem a tavkapcsoloig es levettem a hangot, akkor kepzelhetitek mi lenne velem ott az elso sorban)
szotske 2009 jan. 03. - 20:15:46 Előzmény sonka
(3/125)
Kérjük ki! Csere!
Én könnyezem.. 70 éves.. brühhüüü.. és akkor mi van? lesz még 71 éves is...
Egyébként miért nincs nyugdíjkorhatár? karika +65
:))))
csibehad 2009 jan. 03. - 07:13:14
(2/125)
Én nem láttam, csak a bemutatóját. Mi volt a gondod vele?
1/10
sonka 2009 jan. 03. - 01:27:40 1/10
(1/125)
Szörnyû, hogy a közszolgálatiban szombaton este ilyen mûsorok mennek. Kikérem magunknak! Fuj.