Téma: Sas taps

offtopic
ondok 2009 jan. 07. - 23:08:54
(25/125)
A politika az persze nem idegen téma akkor ,amikor lopásról megy a diskurzus.De más okból is itt hagyja a bûzét,mert én pl egy olyan átkozottul gonosz gyanakvó ember vagyok,hogy le merném fogadni,hogy sokan azért fikázzák ,ripacsozzák Sast ,mert köztudott ,hogy a baloldalhoz húz.Pláne ha ezek a mûítészek azt is megemlítik mellesleg,hogy imádják Fábryt nézni ,akinél ócskább gagyi mûsort nemigen lehet találni manapság.
C.s.I. 2009 jan. 07. - 23:03:15
(24/125)
De most hogy jönnek ide a politikusok? Lopnak, lopni is fognak, de nem hinném, hogy attól kisebb lenne a bûne a mûvészúrnak, hogy õk is lopnak. Sõt, attól sem, ha visszafizette. Nem mintha lett volna választása.
Az pedig, hogy miért is akartak neki Kossuth-díjat adni, megint egy érdekes kérdés lenne.
ondok 2009 jan. 07. - 22:59:04
(23/125)
Hát talán a tények ismerete nélkül,ne irkáljunk összevissza.Nem ismerjük a bírósági végzést,nem tudjuk ,hogy mennyire volt õ a felelõs v. a könyvelõje.úgy tudom ,amit hiányoltak ,azt befizette.Egyébként meg a többiekhez képest(politikusokra gondolok ,akik a mai napig nem tudnak elszámolni ,hogy mibõl van a vagyonuk ,miután más foglalkozásuk az életben nem volt)súlyos büntetés volt már az is ,hogy emiatt maradt le a Kossuth díjról.
C.s.I. 2009 jan. 07. - 22:51:59
(22/125)
Azért mert sok pénzt lopott, nem keveset. Ha keveset lopsz, akkor minimum 5 év, ha sokat akkor általában semmi. Ó, hát nem egyértelmû?
leopard26 2009 jan. 07. - 22:48:41
(21/125)
megmondaná valaki hogy ezeket miért nem ültetik le mikor adócsalásért elkapják õket?
ondok 2009 jan. 07. - 22:40:38 Előzmény csibehad
(20/125)
Kik azok a mi?
idõjós1010 2009 jan. 07. - 22:38:16 Előzmény Lyanos
(19/125)
"Lehet, hogy tõle vannak eredendõen."
Saját soraid közt van rá a válaszom.
Lyanos 2009 jan. 07. - 20:53:28 Előzmény idõjós1010
(18/125)
>>>>Ja ige, az interneten keringõ viccekhez még annyit, hogy Sas már rég a világon volt mikor még az internetet mint szót sem ismerték az emberek. Honnan olyan biztos hogy azok a bizonyos, az interneten keringõ viccek, nem épp tõle eredendõen vannak odafent. ?<<<<
Lehet, hogy tõle vannak eredendõen. Lehet, hogy sokat változott a világ az internet által. Lehet, hogy nincsenek régi viccek, csak öreg emberek vannak.
Mindenesetre tény, hogy vannak internetrõl visszaköszönõ viccek és poénok.
1/10
trashman 2009 jan. 06. - 16:18:56 1/10
(17/125)
amugy ha en lennek sas jozsef, nekem a "ripacs" jelzo fajna a legjobban.
1/10
offtopic
trashman 2009 jan. 06. - 16:13:46 1/10
(16/125)
(bocs mindenkitol az ekezetlensegemert, mar igy szoktam meg, sot ekezetes klaviaturan sem mindig jut eszembe hogy hasznaljam... sot azt veszem eszre hogy lassan mar beszelni is ugy beszelek mint pako, ekezetek nelkul :D minimalista vagyok. gondolkodom a szokozok elhagyasan is..... :P )

teljesen higgadtan megneztem, az elso hozzaszolasomban a legdurvabb szavaim a p.csa es a gy..kossag voltak - de ezek kozul egyik sem a muvesz urra vonatkozott...
csibehad 2009 jan. 06. - 08:21:22
(15/125)
Örülök, hogy bizonyítottad, tudsz hozzászólni higgadtan is. Na és durva szavak nélkül is:) ---Csak zárójelben jegyzem meg, borzasztóan zavaró, hogy egy magyar oldalon ékezet nélkül írsz folyamatosan!---

Nem véletlen, hogy nem láttam a kérdéses Sas-mûsort. Én is erõltetettnek, sõt, le merem írni: ripacsnak tartom Sas Józsefet. Fiatal korában klassz volt, ahogy énekelte a futó slágerekre a jópofa szövegeit. Mára kiürült ez a tehetsége, és bocsánat a mûvészektõl, de akiket maga köré gyûjt, sem a legkiemelkedõbb színészeink.

Hát, a Besenyõ család sem tartozik a kedvenceim közé. Õk is erõltetettnek tûnnek számomra. Az nagyon hatásos lehet, hogy néha felvillantanak egy jópofa szóviccet. De csupán erre alapozni, s folyton ezzel elõállni nekem nem jelent állandó izgalmat. Egy idõ után beleuntam...

Viszont rendszeresen nézzük a "sódert", kedveljük ezt a mûfajt. Rákeresünk a neten is, van, amit szívesen újranézünk.

És aki verhetetlen, utánozhatatlan. HOFI. Mindig és minden mennyiségben!!! Nagyon sajnáljuk, hogy már nincs köztünk ez a "kiöregedett vadászkutya".
idõjós1010 2009 jan. 05. - 22:57:13
(14/125)
"Kohalmi Zoltan"
Hát ha már Showder klub, akkor nálam Hadházi László a favorit, de Kõhalmival sincs semmi bajom, igazad van tényleg jó humorista.
kaloz14 2009 jan. 05. - 22:14:55 Előzmény trashman
(13/125)
thrashman-nel 100%-osan egyetértek! Botrányosan gagyi Sas-taps az egész helyzetet és a rendszert minõsíti (Sas Józsi ellen is indult eljárás csalás miatt). Kretén vigyorgású, totál béna vicc-félékkel szenvedés volt nézni azt az 5 percet is. Pedig annyi tehetséges fiatal humorista van, miért nem lehet nekik is megadni a fellépés lehetõsõgét, mint azt a showder teszi?
1/10
trashman 2009 jan. 05. - 21:36:33 1/10 Előzmény idõjós1010
(12/125)
megosztas:
ha peldaul azt a nevet mondom hogy Kohalmi Zoltan, gondolom senkinek sem a cicivillantos lanyok vagy a "maskaraba oltozott szoviccelok" (akiknek a tehetsege elott szinten fejet hajtok!) jutnak az eszebe hanem egy egyedi humorral megaldott rendkivul tehetseges es szorakoztato arc, akinek meg tapsot vezenylo hatasszunetekre sincs szuksege....
nos, nekem o az a humorista akinek a termeszetes egyszeruseggel eloadott sztorijait orakig tudnam hallgatni, sot a taviranyitoert is azert ugrok hogy hangosabbra vegyem a tv-t...
idõjós1010 2009 jan. 05. - 18:47:04
(11/125)
Ja ige, az interneten keringõ viccekhez még annyit, hogy Sas már rég a világon volt mikor még az internetet mint szót sem ismerték az emberek. Honnan olyan biztos hogy azok a bizonyos, az interneten keringõ viccek, nem épp tõle eredendõen vannak odafent. ?
idõjós1010 2009 jan. 05. - 18:43:18
(10/125)
Lehet hogy nem téged kéne "letámadnom" ezzel, de most épp te vagy kéznél, és osztod a véleményt, melyet korábban már valaki felvetett.:
"Az, hogy egy nõ kivillantja a kebleit, lehet szemet gyönyörködtetõ látvány, de viccesnek én sem mondanám."
Ez egy egyszeri alkalom volt, és nem maga a nõ volt a vicc tárgya, ill nem az hogy meztelen, egész konkrétan egy olyan körítéssel állt fel-e hölgyemény a színpadra, hogy ezt megelõzendõ Sas egy, két rövid mondatban elmondta, hogy, mivel több mûsornak hason hölgyeményekkel csinálnak reklámot, produkálnak nézettséget, és egy nagyon kelendõ jelenség ez manapság (vagy talán mindig is az volt, s lesz) õ sem szeretné kihagyni a mûsorából ezt a betétet.
Én magát a gondolatot díjaztam mint humort, és nem a hölgy volt a lényeg.
idõjós1010 2009 jan. 05. - 18:33:58
(9/125)
A Besenyõ família jórészt csak játszik a szavakkal, ahhoz amit õk csinálnak nem feltétlen kell humoristának lenni. Szóvicceket én is tudok, maskarákba öltözni szintén.
(Ez viszont az én véleményem)
Lyanos 2009 jan. 05. - 18:24:26
(8/125)
Sajnálatos módon a humorának egy része nem eredeti, hanem az interneten keringõ viccekbõl áll össze.
Az, hogy egy nõ kivillantja a kebleit, lehet szemet gyönyörködtetõ látvány, de viccesnek én sem mondanám.
offtopic
eroberter 2009 jan. 05. - 18:19:44
(7/125)
Meg persze még a Besenyõ famíliát is (Vastyúk-epizódok)
Kár, hogy az elõzõ hsz-t nem szerkeszthetem, ezt még belepréseltem volna...
offtopic
eroberter 2009 jan. 05. - 18:18:21
(6/125)
Én pl. a Hofit (R.I.P.)meg a Maksát már bocsi, hogy így belepofázok...
A Sas nekem se a zsánerem, bár néha tud vicceset is (bár kérdés, kinek mi a vicces)