Téma: Séfek séfe

8/10
meggy100 okt. 20. 12:34:14 8/10 Előzmény Desire_
(33/33)
szia, mert a tévém nagy képernyős és azon jobb lenne megnézni :) és vidéken sok embernek, idősebbnek nincs is esetleg nete
Desire_ okt. 19. 14:18:32
(32/33)
minek ismételnék, amikor akkor nézed meg amikor akarod az oldalukon...nem értem

https://tv2.hu/musoraink/sefek_sefe/adasok
8/10
meggy100 okt. 17. 11:54:52 8/10 Előzmény ccaty
(31/33)
sak az a baj, hogy a Palik műsorát, a Fuss családot alig nézik mégia azt teszik este 19 órára...mert ugye a Palik műsorát nem tehetik este 9-re.....pedig rossza visszajelzése, kevés a nézője mégis azt ismétlik meg hétvégente és nem a Séfek Séfét !!
1/10
ccaty okt. 16. 22:19:43 1/10
(30/33)
Van egy lényeges eldöntendő kérdés.
A műsorkészítők, itt most az TV2-ről van szó, olyan műsort küldtek adásba, amely saját gyártásan készült, de jelenleg egyetlen egyszer kerül adásba... ismétlés nincsen, pedig ez a csatorna az ismétlésekre épül. Ezen kívül minden műsor csak ismétlés.

Tehát a kérdés az lenne, hogy kinek készítették a műsort? Így másfél hét után nálam az jön le, hogy saját maguknak és dobozban pihentetésre.

Nekem nem olyan fontos, hogy törjem magamat, hogy este kilenc után megnézhessem ezt az egyszer adásba kerülő műsort. Így, ha kedvem szottyan, másik adókat nézhetek, nem fogok nyomozgatni, törni magamat, hogy honnan tölthetném le, ezt a nem oly kihagyhatatlan műsort. Nem lesz hiányérzetem, ha nem látom... és vagyunk még párezren így ezzel...

ramicica okt. 16. 21:00:38
(29/33)
A korábbi részek visszanézhetőek.
Érdemes online nézni- aki teheti.
Max másnap nézi az ember.
Sorozatbaráton is megtalálhatóak. pl.
Ázsiát sokszor nem láttuk élőben, de fél órávala műsor vége után, már nézni lehetett.
Ha 1 nappal vagy lemaradva- nem veszítesz semmit.
Pocsék műsor sajnos.
Még- ha az emebr szeretné is szeretni- de nem megy.
A séfek utoljára-és most is úgy viselkednek, mit az--á..tok.
Lehet h tényleg tehetségteleneke azok a szakácsok..
De- biztos, h nem ennyire.

Szerintem az is nevetésges- ugy bánni kezdőkkel, vagy nem annyira képzett szakácsokkal, mintha legmagasabban képzett séfek lennének.
Főkleg- az agresszió szint magas.

Szívesen nézném.- ha emberi módon tudnának viselkedni.
Amit emg így csinálnak- az nem érdekel..

DE minden korábban hozzászólóval egyetértek. fuss- nézhetetetlen :D
még ennélis rosszabb..

Esetleg az RTL-en - a nyerő páros..
de bun...ság faktor-ott meg a műsorkészítőkben és a műsorvezetőben van meg.

talán olvasni kéne- Ázsia nélkül..,. :D
1/10
Rebbeka okt. 15. 20:58:58 1/10 Előzmény ccaty
(28/33)
Oka van. Tudod van egy vagyon, amiből ki kell vásárolni az örököst. tudod ha csak a felét érí, mikor meghatározzák az értékét... :D
1/10
ccaty okt. 15. 17:59:13 1/10
(27/33)
Walkert naponta 5 alkalommal nyomják a Vajna TV-ken, érthetetlen, hogy nem fér bele ennek a főzős műsornak az ismétlése. Csörgősipkát a műsorszerkesztőknek, hamarosan a reklámokért sem fizetnek majd a hirdetők. ha kibökik az amatőr melót, hogy a semmire dobják ki a pénzüket.

Amikor észbe kapnak a szerkesztők, vagy a pénzügyön, akkor már a kutya sem lesz kíváncsi erre a műsorra...
1/10
Rebbeka okt. 11. 19:31:02 1/10 Előzmény olahmiki1959
(26/33)
Na akkor teljesen nézhetetlen lesz. Tegnap néztem, mert a bekerülésnél vannak "új receptek". De sajnálattal tapasztaltam, hogy az intelligens, kulturált Krausz séfet lerántotta a saját primitív szintjére az a közönséges Tóth Gabi nevű nő. De ez csak átmeneti lehet az újdonság miatt, "remélem". Nem fognak együtt maradni életük végéig, hiába a gyerek, Krausz kiváló apuka lesz, a családi valamint genetikai háttere miatt, és ez a születendő gyermek szerencséje. Remélem visszatér a saját szintjére, de addig nem fogom nézni, mert nem tetszik nekem, ez a lekezelő primitív stílus.
Amiel okt. 09. 12:54:01 Előzmény meggy100
(25/33)
Jaj, de egyet értek!!! Szerintem kb. ezt senki nem nézi, mármint a futkározós hülyeséget. Abszolut NULLA az a műsor! Egyáltalán minek ilyesmibe pénzt ölni? Aztán győzzük kivárni a hónapokat, vagy fél évet, mire vége lesz!? Helyette inkább értelmes, szórakoztató műsort adnának fő műsoridőben!! Egy ilyen semmit meg éjszakára, azt nézze, akinek annyira tetszik!
A séfek séfe meg kerüljön eléje, az inkább nézhető. Bár személy szerint nem vagyok oda az ilyen gasztrorealytikért, mert magam nem érezhetem se az ételek ízét, se az illatát, a látvánnyal meg mások szerencsétlenkedésével meg mire se megyek. De inkább még nézhetőbbnek mondom, mint a másikat! Ám nem hiszem el, hogy e kettő helyett tényleg nem lehetve valami értelmes műsort oda tenni, valami nézhetőt!
8/10
meggy100 okt. 08. 14:50:32 8/10
(24/33)
Ja és legalább megismételnék hétvégén...de persze nem is métlik, az ereszer ismételt családi titkok meg hasonlo hülyeséget ezerszer ismétlik...eezt bezzeg nem....aki lemaradt róla az ne nézze gondolják.....szemétség
8/10
meggy100 okt. 08. 14:48:54 8/10
(23/33)
Szivesen nézném a Séfek séfét, ha este 19 órától adnák a Fuss calás, fuss helyett !!! Miért nem cserélik meg ?? A fuss családra nem vagyok kiváncsi unalmas futkorászás akadályokkal jó pár hónapig....azért erőltetik, mert Paliknak Marsi férjének ugye műsort csináljanak jó sok pénzt keressen legálisan....
olahmiki1959 okt. 07. 05:37:10
(22/33)
Az ismertetőben Ördög Nóráról írnak, holott úgy tudom, az új széria műsorvezetője Liptai Claudia lesz.
Akkor ezt most hogy?
1/10
ccaty máj. 05. 17:13:58 1/10
(21/33)
… egyébként nem tudni, hogy a felvételek alatt mennyi visszajelzést kapnak a játékosok, de elég elítélhető módon legtöbbjük túlértékeli a maga szerepét.

Egytől-egyig harmatgyenge volt minden szereplő. Még a profiknak is lehet újat mutatni, de itt az amatőrnél is képzetlenebbek sztárséfnek képzelték magukat. Roland pedig hozta a népességére jellemző tiszteletlenséget, szemtelenséget.

Ezen a stílusán, hogy inkább törik, mint hajlik, ha hamarosan nem változtat, nagy pofonok fogják még érni az életében.
1/10
ccaty máj. 05. 17:00:09 1/10 Előzmény lac08
(20/33)
Rosszindulatú, nagyképű, tudálékos nőszemély.

A mai adásban saját magát égette le, mert ugyan fogalma sem volt arról, hogy a bulgur nem kapcsolódik az indiai kajákhoz, de játszotta a sértődöttet, hogy nem segítettek neki elővadászni a készletből. De elég égés volt ez így is neki, mivel a bulgur és a kuszkusz is a közel-keleti konyha kelléke, viszont eljátszhatta a sértődöttet.
Soha az életben nem lesz igaz barátja, szánalmas teremtés.

10/10
lac08 2018 febr. 27. - 19:43:28 10/10
(19/33)
Az a pop melitta(direkt a kis betû) nagyon undorító egy fehérnép l,csak azért jutott már az elején tovább mert azt hitték a séfek,hogy nem szakács készítette az ételt , hanem amatõr holott 10! éve szakács!Szégyellheti magát!
8/10
egon_von_compact 2017 szept. 28. - 20:21:45 8/10
(18/33)
na tessék, és mégis kiesett a serác. kellett neked elkiabálnod :D
olahmiki1959 2017 szept. 28. - 11:30:45
(17/33)
Ez a Váradi Roland nevû gyerek rokona vagy ismerõse valakinek?
Merthogy mindig elmondják, hogy milyen rossz, amit csinál, nem fogad szót a séfnek, sõt, már többször összeveszett vele, állandóan konfliktust gerjeszt, sorozatosan ott áll a legrosszabb kaját készítõ emberek között, ennek ellenére mindig, és következetesen, a legutolsó pillanatban megmentik a kieséstõl.
Persze lehet, hogy mindez csak véletlen, de manapság én már nem nagyon hiszek a véletlenekben...:)
8/10
egon_von_compact 2017 szept. 25. - 14:47:04 8/10
(16/33)
na, húztam rajta felfelé 2 tizedet :D
engem csak az idegesít, hogy a köcsög \"Veled is megtörténhet\", \"Családi titkok\" meg mi a tökömet orrvérzésig ismétlik, ezt meg nem. TV2 hüJe!
1/10
Rebbeka 2017 szept. 22. - 19:04:40 1/10
(15/33)
Draga Sef ur! A \"Shakshuka\" az egy lecso es nem tojasos paradicsom. magyarul paprika is van benne! Eleg szegyen, hogy ezt nem tudja!
Tomas2119 2017 szept. 22. - 18:33:38
(14/33)
10en vannak még versenyben. 4es döntõ lesz vagy meddig lesz mert jövõ péntekig van kiirva
Swing Karácsony Gájer Bálinttal
Swing Karácsony Gájer Bálinttal

Gájer Bálint először ad koncertet a MÜPÁ-ban december 7-én.

Jegyvásárlás