Téma: Seherezádé

Mara58 2011 szept. 02. - 19:31:20
(1068/1288)
Lehet, hogy most sokan megköveznek érte, de nekem a Kerem-Bennu páros most már jobban a szívemhez nõtt - minden nyûgükkel együtt - , mint Onur és fõleg Sehrezat, aki szerintem is túllihegi a dolgokat. A legtündéribb azonban a kisfiú!!! Kiváncsi lennék, hogy a sorozat végeztével mi lett vele.
Asamy Seira 2011 szept. 02. - 19:22:23 Előzmény Járgány
(1067/1288)
Sehrezát is elvesztette a gyermekét ráadásúl élete legszebb napján, õ mégse vádolta meg Bennut semmivel!!
melanett 2011 szept. 02. - 19:15:47
(1066/1288)
Ez az Emel elég ramaty egy nõ, találhattak volna Onurnak valami szebbet, akkor is ha nem komoly kapcsolat.
Katalin Anna 2011 szept. 02. - 18:11:49 Előzmény Lillith Morgan
(1065/1288)
Teljes mértékben egyetértünk, de azért szerintem itt Onurt nem csak a Kan iránti szeretete vezérli! Bármit is mond, még mindig szereti Seherezádot.
melanett 2011 szept. 02. - 17:08:22 Előzmény mészimarcsi
(1064/1288)
158 részes, úgyhogy a TV2-n nemsokára vége.
Lillith Morgan 2011 szept. 02. - 13:33:40
(1063/1288)
Igen, én is így vagyok ezzel mostanában. Fõleg, hogy tegnap kivégeztem a sorozatot, és ...

SPOILER

Mégis mit remélt, amikor az utolsó, vagy az azelõtti részben (már nem emlékszem) beállít a binyapihoz, hogy hát Kerem mindent elmondott. És akkor? Mégis mit hitt? Hogy azok után, amit az elmúlt idõszakban mûvelt, Onur majd boldogan vigyorogva közli, hogy ok, akkor minden oké és kezdjük újra? Még amikor megy ki és az Onur is utána szól, tisztára látszik rajta, hogy azt reméli, h mond valamit az Onur, h pl maradjon és kezdjék újra. Látszik, hogy nem azt várta, amit az Onur végül is mond: hogy legyen boldog az új házasságában és reméli, hogy az nem az övékére fog hasonlítani. Tényleg nem tudom, hogy mit képzelhetett. 1000%, hogy ha nincs Kaan, Onur simán hagyta volna Sehrazatot férjhez menni. Aranyos volt, ahogy rohant a kisfiú Onurhoz, hogy õ nem akarja ezt az esküvõt.
Seh reakciója most tényleg nagyon el lett túlozva. Amikor Onur beállít az új munkahelyére Kaannal, szó szerint kitépi a kezébõl a gyereket és aztán is úgy rángatja, hogy... eh... Idegesítõ. Mondjuk tudom, hogy ennek ellenére szinkronosan is végig fogom még nézni.

Láttam, hogy az egyik részben még az ezeregy éjszaka meséit is elégeti.
Járgány 2011 szept. 02. - 08:59:25
(1062/1288)
Elõre is elnézést, ha valaki lelki világába gázolok, de hacsak meglátom Sehrazat szomorú mártír arcát, már nyílik a bicska a zsebemben. Ez a nõ csak akkor érzni jól magát, ha valakit bûntethet a durcájával, csak ha valaki a bocsánatáért esedezik. Cserébe még a fiától is elveszi egy boldog, kiegyensúlyott élet lehetõségét, csak hogy hisztizhessen. Számomra a csúcspont az volt, mikor megütötte Bennut és játszotta utána a sértett szûzet, mert szegénykét csúnya Bennu hogy megbántotta, mi is ehhez képest egy elvesztett baba felett érzett bánat...
alexa12 2011 szept. 02. - 08:57:08
(1061/1288)
igen enis egyet ertek veled mert eza segerezáde egy nulla mert onurt ot hagyta es a kis lányát is nem ilik be anyának sem de meg az hogy onurt fakepnel hagyta szegenyt , es most meg kerem is szenved es eza benu is már megint hozá fog az italhoz be vaom en má benut nem birom bene mert meg vádolta onurt is es segerezádet is de a mára erdekes leszek .
mészimarcsi 2011 szept. 02. - 08:18:20 Előzmény melanett
(1060/1288)
Melanett! Köszi, próbáltam nézni, a legelsõ részt nagy nehezen végig néztem,de annyira vontatott és lassú, hogy az életben nem fogom bírni megnézni!
Nem tudjátok hogy hány részes ez a filmsorozat? Nagyon jó !!!!
melanett 2011 szept. 01. - 18:40:30
(1059/1288)
Nekem nagyon bejön a pasi, bár lehet, hogy ez nálam valami perverzió mert Rufus Sewelt is imádom, õ is ilyen gülü szemû, csak barna. :)))
melanett 2011 szept. 01. - 18:31:33
(1058/1288)
Sehrazat szerintem is borzalmasan viselkedik, de az a hajvágós jelenet igen jó volt.
fkefir 2011 szept. 01. - 18:20:22
(1057/1288)
Lehetett volna az is a címe,hogy Onur a halszemû Török!!..:D
netticicaadacs 2011 szept. 01. - 17:58:03 Előzmény Seven7Crown
(1056/1288)
Azért az nem ártana ha meg lehetne érteni.
netticicaadacs 2011 szept. 01. - 17:55:46 Előzmény Roxer
(1055/1288)
Szia. Nem mindenki szeret frászt kapni.
netticicaadacs 2011 szept. 01. - 16:25:29 Előzmény The Nanny
(1054/1288)
Szia. Én eddig 180 részrõl tudok. Életemben nem láttam még olyan sorozatot, ahol a nõk ilyen idióták lettek volna.
Nem tartom Seherezadot rossz anyának,de tény,hogy szerencsétlen gyerek megérdemelne némi magyarázatot. Nem mellesleg fogalmi zavarban is szenved. Egy sz.jh. nem pénzért adja magát ellenben a k.rv. igen. És ha k.rv. is ki vetné a szemére. Anya vagyok én is és valjuk be az ördöggel is lefeküdnék,ha ezzel megmenthetném a fiamat;a nagy külömbség,hogy én a férjemért is megtenném ugyanezt.
Benu más tészta.Elhiszem,hogy szenvedett,de amit csinált,az a legjobb házasságot is szétverte volna. Minden esetre remélem van még bennük tartalék,mert kár lenne értük.
Tilda36 2011 szept. 01. - 15:38:21
(1053/1288)
Én szeretem ezt a sorozatot, de nagyon sok igazság van abban amit Sehrazat viselkedésérõl írtál.

Más: Én amiatt vagyok felháborodva hogy a TV2 abban az átkozott konkurenciaharcban utolérte a Retek Klub-ot folytat, ennek köszönhetõen ezentúl az összes kedvenc mûsoromat szélesképernyõn nézhetem és gúvaszthatom a szememet. :((( Persze hogy is gondolnának azokra a nézõkre (szerintem sokan vannak ilyenek) akiknek hatalmas képernyõs LCD TV helyett "csak" hagyományos 55 centis TV-jük van?
Lillith Morgan 2011 szept. 01. - 15:07:51
(1052/1288)
Eléggé idegesít már ez a sorozat. Örülök, hogy nemsokára vége. Amit Sehrazat mûvel... a fiával kicsit sem törõdik és egyszer sem hisz Onurnak, akit elvileg szeret. Hányszor is hagyta már el, mikor mindig megígéri, hogy soha többé? Nem tudom miért könnyebb másoknak elhinni az igazat... Annyira unalmas már. Szegény Kaant is ide-oda rángatja folyamatosan és rohadtul nem törõdik vele, hogy õt ez esetleg megviseli. Éjszaka közepén felkapja a gyereket oszt uzsgyi, bele a vakvilágba? Eh...

Más... SPOLIERes kérdés (nehogy megbántsak valakit)

Jól láttam, hogy Eda valami gyógyszert ad annak a gyereknek, akire vigyáznia kéne ahelyett, hogy tényleg normálisan vigyázna rá?
Katalin Anna 2011 szept. 01. - 11:31:19
(1051/1288)
Egyetértünk! Egyébként Seherzád mint feleség egy nagy nulla! Anyának sem az a tökéletesség aminek szeretne látszani! Igen tudom, nagy áldozatot hozott a fiáért, de ez mégsem lehetett olyan szörnyû, ha hozzá ment Onurhoz. Mert mondjon bárki bármit, erre Onur nem kényszerítette! Nem álszent Seherezád egy kicsit? Mert szerintem igen.
alexa12 2011 szept. 01. - 08:48:49
(1050/1288)
szyasztok na tegnap eza fil má kezd erdekes nek tuni de nagyon is es ugy örulök hogy kerem fel ebret mert má onurt nagyon sajnáltam hogy hurcoják a zsaruk de benut is sajnáltam má tegnap amikor meg tuta hogy eda val vólt jóba es nem segerezádal de en benut nem igazán bánom mert csak it es kerem nem akart neki roszat de remelem má meg javul es rend be jön minden onur köztis mert öt nagyon sajnálom es ha vehet fog erni azt nagyon fogom sajnálni mert eza fil nagyon meg hataot elejetöl fogva.........
Poohikan 2011 szept. 01. - 08:07:38
(1049/1288)
Totál egyetértés (bár lehet már mondtam korábban is). Eleinte tök tetszett, hogy más, nem az a kinlódós-állandóan ordibálós-jajjgatós/sopánkodós latinamerikai sorozat, és olyan szépen lezárhatták volna valahol 80-90 környékén. Akkor is lett volna benne elég dráma, kavarás, kicsi szenvedés és szenvelgés, de így... :(((