Téma: Senna

10/10
offtopic
_Enzooka_ 2011 aug. 16. - 11:56:56 10/10
(5/25)
Annyira fura. Nem gondoltam, hogy van ilyen. Élünk, meghalunk, ami fáj elmúlik, továbblépünk. Nem fogom fel azt, hogyan létezik, h még ennyi év távlatából is felkavar, ha róla beszelünk, és bevallom nagyon nehezen bírom könnyek nélkül most is. Úgy tûnik ,sosem fogok túllépni rajta.
10/10
ShaeLynn 2011 aug. 16. - 09:19:57 10/10
(4/25)
Végig szinte transzban néztem. Természetesen 10-es. Tökéletesen átadja Sennát az embert és a versenyzõt azoknak is akik részesei voltak a karrierjének (rajongóként, tv-nézõként) és azoknak is akik esetleg késõbb már a halála után hallottak róla elõször.
Az imolai hétvége rekonstruálása teljesen felidézte azokat az érzéseket amik akkor munkáltak bennem. Néztem azt a futamot, emlékszem hogy bezárkóztam a szobámba és imádkoztam érte, ne haljon meg. Hittem benne, talán a kórházban megmentik. Bár túl sok volt a vér, túl sokáig nem mozdult, láttuk a tv-én keresztül is, hogy szívmasszázst alkalmaznak nála, de mégis bíztam. Azt gondoltam, õ nem halhat meg! Pontosan emlékszem a Telesportban este Héder Barna elsõ mondatára, "Senna meghalt." A sorrend fontos, nem úgy mondta, hogy elhunyt x.y.. Érezhetõen felfoghatatlan volt a hír.
Mint késõbb kiderült csupán 15 cm -en múlt az élete.
Hiteles, nagyszerû dok-film!
10/10
offtopic
_Enzooka_ 2011 aug. 02. - 15:47:31 10/10
(3/25)
ehhez nem tudok hozzászólni, csak úgy bemásolom :SS:

– Nyolc évvel késõbb pedig következett a tragikus imolai hétvége, amely során Ayrton Senna az önök autójában vesztette életét.
– Igen. Az olyan volt, mint amikor valaki összetör egy csak múzeumokban található, az egész világon ismert, felbecsülhetetlen értékû porcelánt – akkor és ott én összetörtem egyet… Olyan versenyzõ, mint Ayrton, ötvenévente egy születik. Ez a mi felelõsségünk.


forrás: http://formula1.nso.hu/f1/osszetort-egy-porcelant-2088754
10/10
offtopic
_Enzooka_ 2011 júl. 21. - 15:25:54 10/10
(2/25)
Nagyszerû film. Nehéz volt végignézni. :S
Mathyas 2011 júl. 21. - 15:07:14
(1/25)
Látom, hogy megrendelhetõ DVD-és Blu-Ray formátumban, de az teljes mértékben elszomorít, hogy nem készült hozzá Magyar szinkronhang. :(