2/10
Vargnatt 2012 aug. 25. - 00:21:17 2/10 Előzmény Ebrithil
(82/142)
Teljesen egyetértek veled, borzasztó gyenge film volt, fõleg ennyi hype-olás után. Rengeteg filmet láttam már, köztük jónéhány rendes mûvészfilmet is, amikhez türelem, odafigyelés, beleélés volt szükséges, de azok legalább többnyire meghálálták a figyelmet, ez viszont csak egy vontatott, dögunalmas, erõltetett szar, amiben (szinte) SEMMI érdemleges nem történik több, mint másfél órán keresztül, de még a vége is olyan semmilyen. Rég volt már, hogy félbehagytam egy filmet, mert annyira unalmas volt, de ezt kénytelen voltam elsõre félbehagyni, és csak most, unalmamban fejeztem be. Szerintem ezt a filmet max. azok a csajok értékelik sokra, akik odavannak a fõszereplõ csávóért, és ezért valami hú-de-mély jelentést akarnak belemagyarázni ebbe a semmibe. A naturalizmus önmagában még nem tesz semmit mûvészivé, nem pótolja a mondanivalót, a mélységet. Egyáltalán nem tartom magam lelkileg sekélyesnek, totál el tudok merülni filmekben, de itt egyszerûen nem volt mibe.
arcansas 2012 aug. 15. - 23:29:48
(81/142)
Sorry...Az elõzõ commentem SPOILER-nek számít.
arcansas 2012 aug. 15. - 23:25:14 Előzmény iszbafej
(80/142)
***SPOILER PÓTOLVA***

A valószínûleg újonnan férjhezment fiatal csinos és szolid nõci végig takarta a gyûrûit a bal kezén,mikor ült a metrón.Hol a másikkal takarta el szemezés közben, hol pedig kacéran eltette a lábai közé.Mikor feleszmélt a nõ, hogy dehát õ férjes asszony, akkor hagyta abba a szemezést Brandonnal és felállt közeledvén a megállóhoz, ahol le kellett szállnia. Megbánás volt a nõ szemében, a férfiéban nem volt. Miután mögötte állt, így láthatta már elõre a férfi, hogy a nõ házas a gyûrû alapján és mivel hajtotta a "vére" így utánament volna. A következõ "találkozáskor" pedig már átgondolta az életét a férfi, eljutott egy másik szintre, ahol már nem érdekelték holmi kis hódítások. Nekem ez jött le.
7/10
M.Zs.F 2012 aug. 03. - 13:50:39 7/10
(79/142)
Annyira nem domborodott ki a filmben a szexfüggõség azt hiszem. Legalábbis nekem nem ez rémlik ha visszagondolok a filmre így egy hónap távlatából, hanem hogy mekkora hatással lehet az ember késõbbi életére a gyerekkora, és a múlt miket eredményezhet.
Ettõl függetlenül Fassbender jól hozza az egészségtelen lelkû férfit, és hát hihetetlenül szexi is az biztos, ruhában, anélkül, mindenhogyan.
Carey Mulligan pedig hozza a színvonalat, Õ is az elkövetkezendõ évek nagy színésznõje lehet a tehetségével.

10/7
7/10
lotto 2012 júl. 30. - 12:13:55 7/10
(78/142)
Az igazat megvallva volt a filmben valami megfogó, naturalista vonás. Egyes emberek így élnek, mások úgy.
A fõszereplõt nem mondanám aberráltnak csak egyszerû szexmániás fazonnak, aki azért messze van a 'beteges'-tõl.
A mostani világban ez van-> valaki drogfüggõ, vki alkesz, valaki szex.!

Egyébként a végén se volt nagy csattanó, csak szimplán egy ember életét, hétköznapjait mutatta be a movie.
eszkimó viselet 2012 júl. 30. - 06:06:40
(77/142)
gyönyörû film, lenyûgözõ
7/10
sanderb 2012 júl. 27. - 21:09:11 7/10
(76/142)
Ez minden volt, csak különleges nem. A fõhõs jellemét aberrált szexualitással megjelölni meg egyenesen hiba. Ez egy tök hétköznapi ember tök hétköznapi életét ábrázoló film, semmi extra. 10/7
1/10
ZsembiBius 2012 júl. 19. - 14:39:36 1/10
(75/142)
Nem érdemes megnézni. 1,5 óra hosszú, unalmas, semmitmondó jelenetekkel. 1/10 és valóban ennyit ér.!
8/10
Sadenal 2012 júl. 12. - 17:54:40 8/10 Előzmény iszbafej
(74/142)
Véleményem szerint azért érdekes az a jelent, mert míg az elején odament volna Fassbender a végére rájött, hogy a lány nõs. Volt is egy jelent, ahol leszidta a húgát, hogy milyen ember mert lefekszik a fõnökével, akinek családja van....gondolom a végre benne volt egy vészfék és elgondolkodott, hogy lehet ezt most nem kéne.
8/10
Sadenal 2012 júl. 12. - 17:52:51 8/10
(73/142)
Valóban fantasztikus film volt a maga naturista jelenteivel együtt. Fassbender Ryan Gosling mellett a 2. legjobban feljövõ 30-as színész géniusz (ez utóbbi leginkább a Half Nelson miatt)...Mulligan meg imádni való. Óriásik a karakterek, a metrós jelent meg a tv elõtti beszélgetés az nálam is favorit lett. A New York, New York-ot nem kellett volna úgy elnyújtani, de inkább ez a kicsi hiba, minthogy az egész film katasztrófa legyen. A vége, mint keretes szerkezet különösen jó volt.



8/10
iszbafej 2012 júl. 10. - 09:31:05
(72/142)
a metrós jelenet mit akar jelképezni? az elsõnél a csaj-t olyan mintha ezek a társadalmi morálok meg ilyesmik visszahúznák megijed és elmegy, a végén meg úgymond várja hogy brandon álljon oda mögé viszont brandon nemment oda...
nemértem
iszbafej 2012 júl. 09. - 22:09:42
(71/142)
szerintem nagyonjó, egy emberrõl szól aki már kezdi megismerni az igazi énjét de mégsem akarja teljesen elfogadni...legalábbis nekem ez jött le...
10/10
arcansas 2012 jún. 27. - 01:11:52
(70/142)
4/10
SPOILER
Egy aberrált testvérpár története...Az állandóan magányos juppi, akinek unalmas hétköznapjaiba belerondít a személyiségzavaros huga.Persze mindennek van elõzménye...Lehet boncolgatni,de sablonos,túl vontatott, vannak felesleges jelenetek bõven.Annyi különbséggel a korábbi hasonló filmekhez, hogy túlhypeolt....Azért valamennyire lekötött,végignéztem,mert régóta vártam. Pedig az imdb-s leírás mennyire izgalmasnak tûnik... "In New York City, Brandon's carefully cultivated private life -- which allows him to indulge his sexual addiction -- is disrupted when his sister Sissy arrives unannounced for an indefinite stay. "
5/10
Nice 2012 jún. 06. - 17:37:26 5/10
(69/142)
Tovább növelem azok táborát, akiknek nem tetszett a film.
RoyTucker 2012 jún. 06. - 09:09:04
(68/142)
Aki szerint ez a film a világ legrosszabb filmje, annak nem túl magas az érzelmi intelligenciája, és empátiája (és nem látta a Deltát). Tényleg nem hétköznapi a téma, és nehezen emészthetõ a film, de nagyon elgondolkodtató!
1/10
Ebrithil 2012 máj. 16. - 23:52:51 1/10
(67/142)
Életem legeslegrosszabb filmélménye. Másfél órán keresztül semmi nem történt! A filmet azokkal a jelenetekkel töltötték tele amik a jó filmeknél a jelenetek közötti átvezetés szokott lenni. Kevesebb szöveg volt benne, mint egy 20 perces sorozat részben és az is semmitmondó és jelentéktelen volt. De helyette nézhettük a fõszereplõ fejét, és testét 200 féle különbözõ testhelyzetben. Az liftben állós jelenet pl hosszabb volt, mintha én mennék fel a 10.-re a való életben. De ami a legrosszabb filmmé tette, hogy NINCS TÖRTÉNETE!! Hihetetlen.
1/10
csillamfaszlama 2012 máj. 16. - 23:51:05 1/10
(66/142)
Hihetetlenül r o s s z volt. Nagyon. Nagyon. Életem legrosszabb filmje, de lehet csak azért érzek így, mert többet vártam tõle. Azért amikor 10percig nézhettük a tarkóját, az nagyon megérintõ jelenet volt. Vagy a félórás liftezése/metrózások.
7/10
beo71 2012 máj. 09. - 12:07:18 7/10
(65/142)
Erõs film, Fassbender kiemelkedõ alakításával, de én is egy-két jelenetet öncélúnak éreztem, a Mulligan:New York, New York dal pedig háttértörténet híján nem szép, hanem egyenesen idegesítõ.7/10.A film viszont inkább a jó, emlékezetes kategóriába sorolandó,csak néha zavaró, nem tökéletes, nem nézem újra mostanában.
9/10
andesz89 2012 ápr. 28. - 17:50:35 9/10
(64/142)
nem egy könnyen emészthetõ és befogadható film az már biztos.nem egyhamar fogom újranézni.a film után is depresszív hangulatban maradtam ami lehetne negatívum de inkább pozítivan élem meg,mert kevés film képes ennyire rátelepedni az ember hangulatára,gondolataira.le a kalappal Fassbender és Mulligan elõtt akik már jópár filmben bizonyították tehetségüket.nagyon természetes és hihetõ alakítást nyújtottak.
az hogy a testvérpár múltját nem fejtették ki, betudom annak hogy szerintem a rendezõ nem akart szimplán történetmesélõs filmet csinálni egyszerûen kiragadott egy részt egy sexmániás pasi életébõl.így olyan se eleje se vége nincs mégis komplex film lett.
NapfényaSzájban 2012 ápr. 28. - 14:48:46
(63/142)
Egy picivel több háttér információt azért elbírtam volna. Nem azt mondom, hogy szájbarágósan kell felvázolni egy történet, mert azt én se szeretem ha hülyének néznek, de engem zavar, hogy csak annyit tudok, hogy a múltjukban történt valami. Ettõl függetlenül Fassbender elõtt kalap emelés. Benne meg van az a plusz, ami a legnagyobbak közé emelheti és ezt elõbb utóbb az Akadémia is el kell, hogy ismerje.