Téma: Showder Klub

zoolio 2012 ápr. 17. - 15:28:44
(2074/2394)
Ez a Roast szerintem valami zseniális volt, szétröhögtem az agyam, szerencsére a vulgarizmus is kevesebb volt a vártnál. Persze az lenne a legjobb, ha a poén szempontjából "indokolt" trágárkodáson kívül nem lenne benne ilyesmi. A mûsor nagyon össze lett rakva, azért tud ez a Kovács Kristóf valamit, szinte szégyelltem magam, hogy közben nem (nagyon) néztem a reklámokat.
1/10
Kattrin 2012 ápr. 17. - 13:51:05 1/10
(2073/2394)
Nekem tetszett a mûsor, pedig úgy ültem neki, hogy ez nagyon rossz lesz. :) Mégis tetszett. :) Ferónak olyan õzikeszemei vannak. Szerintem ebben a mûsorban nem volt semmi baj Tereskovával. Máshonnan nem ismerem, de ez alapján a szereplése alapján nincs benne semmi különös. A hangja aranyos, az arca szép, a stílusa pimasz, merész. Sok jó poénja volt a felkonferáló embernek is. Jáksót szeretem.
Nekem az tûnt fel, hogy egy bizonyos poéntípusból volt nagyon sok. Ez pedig az, amikor elkezdenek jellemezni egy embert, majd a végén hirtelen egy másik személy nevét mondják, nem azét, akirõl eddig hittük, hogy róla volt szó. Ez amúgy nagyon vicces, de feltûnt, hogy mennyi van belõle.
Jáksónál az tetszett, hogy õ elsütött egy két "rendes" viccet, amik kapcsolódtak a témához. Igaz, neki ez a specialitása. (És ennyi pont elég is volt ebbõl.)
A trágárkodás indokolatlan, humorforrásként való használata nekem sem a szívem csücske, dehát ez van, sajnos ehhez hozzá kell szokni, különben még engem néznek buligyilkosnak, stb.
10/10
greghouse 2012 ápr. 17. - 11:08:08 10/10
(2072/2394)
Nálam is a legjobbak listáján van. Ami Tereskovát illeti, nos, õ ilyen. A heti hetest nem õ rohasztotta le, hanem a mûsor saját magát, olyannyira, hogy vagy egy éve lezárták a topicot, mert már mindenki szidta. Ahogy KAP mondta tegnap Jáksónak: "neked ez egy kicsit furcsa lesz a Heti Hetes után, mert pl. itt poénok is lesznek"....
Zalatnai tényleg nagyon küszködött, nem vagyok benne biztos, hogy nem volt bizonyos tudatmódosító szerek hatása alatt.
Egyébként jó. Teljesen egyedülálló mûfaj, mert NEM talkshow mint a DTK (amit most nagyon nyom az m1), nem is egyszerû standup comedy, nem is improvizációs sitcom mint a (szintén jó) Mindenbõl egy van, és nem is "klásszikus kábáré", mint Sasjózsi és cellatársai sokszor ismételt erõlködése, kuplézása, nem is a szintén sokadjára ismételt Gálvölgyi Benny Hill utánzása, vagy Galla nem tudom mije. Egyszerûen egy új mûfaj. (Legalábbis nálunk.)
...Különben nem hiszem, hogy mindenki szövegét a standuposok írták volna. Egyrészt szerintem nem is hagyták volna legtöbben, másrészt ha úgy lett volna, Cini sem szerencsétlenkedett volna.
....Mi is a különbség az optimista és a pesszimista közt? (x-edik változat, a közgazdászok szeretik): "Az optimista azt hiszi, hogy az összes világok lehetséges legjobbjában él. A pesszimista meg attól tart, hogy tényleg így van."
10/10
offtopic
-csengõzoli-- 2012 ápr. 17. - 10:33:53 10/10
(2071/2394)
Persze,persze,tudom :)
offtopic
teardrops 2012 ápr. 17. - 09:58:31
(2070/2394)
Noigen, Hofi tudhatott valamit, hisz' a mai napig "alapmû", mindenki ismeri, a poénjait emlegetjük (még ha nem is tudjuk, hogy Tõle származik).:-)

Hírdetést - ez jó!:-) ...de biztos rossz újságban kerested.;-)
offtopic
teardrops 2012 ápr. 17. - 09:55:06
(2069/2394)
Ha már...
Nem a humort hozták be, hanem csak annak egy megnyilvánulási formáját.
offtopic
teardrops 2012 ápr. 17. - 09:53:01
(2068/2394)
Az elõzményt is olvastad, amire reagáltam? Nem engem kell meggyõzni.:-)
9/10
Semprini 2012 ápr. 17. - 09:29:41 9/10
(2067/2394)
Nemvolt ez rossz, röpködtek a poénok, a legtöbbje be is talált, úgyhogy végülis jól szórakoztam, de sajnos nem érte el egy normál Showder klub szintjét. Persze Kis Ádám és KAP most is hozta a formáját, de többeknek valahogy nem igazán állt jól ez a fajta szereplés. A nem stand up-os vendégek szövegét pedig alighanem szintén a humoristák írhatták, mert stílusban az is ugyanolyan volt, amit viszont nem igazán nézek ki belõlük. Tereskova volt minden szempontból a mélypont - vagy inkább kakukktojás, a többieknek volt legalább valami közül a médiaszerepléshez, neki maximum annyi, hogy korábban már a Heti Hetesben is bebizonyította már,hogy nem való képernyõere, most csak megerõsítette ezt. De a többiektõl megkapta a magáét legalább.
Azt mondom, soha rosszabbat, de azért egy Szomszéd néni-s, Felméris, Kõhalmis Showder Klub-adástól fényévekre volt ez a mostani.
5/10
grebel 2012 ápr. 17. - 07:29:20 5/10
(2066/2394)
Szánalmas, hogy egy kis pénzért bármit bevállalnak a mesterséges celebek. Erõltetett humor, rengeteg ismételt poénnal, és mindezt másolni kellett külföldrõl. Szomorú ha már a humort is külföldrõl kell behozni. A retekklub tudja mi kell a dolgozónak.
olahmiki1959 2012 ápr. 17. - 04:19:51
(2065/2394)
A "Roast" rögtön az elsõ adásával az utóbbi évek legjobb, legszórakoztatóbb humoros mûsora lett. Gyakorlatilag végigröhögtük az egészet, egyik szereplõ jobb volt, mint a másik. A poénok, a beszólások nagyon kemények voltak, ültek, mégsem voltak bántóak, csak nagyon pontosan betaláltak. Oda-vissza ment a zrikálás, a cikizés, Kovács András Péter és a többi szereplõ egymásnak adták a labdát, gyakorlatilag nem volt egy unalmas perc sem az egész mûsorban.
Ha mégis valami észrevételt tehetünk, az az, hogy Tereskova "mûvésznõ" már a sokadik alkalommal bizonyítja be, hogy teljesen alkalmatlan bármilyen mûsor vendégeként két normális mondat elmondására.
Eddig kínos pillanatokat okozott a Heti Hetesben, aztán leszerepelt Hajós András egyik mûsorában, botrányba fullasztotta a trágárkodásával a Fábry-show egyik régebbi adását, hirtelen ennyi jutott eszembe róla.
Egyedül az õ szövegelése alatt volt érezhetõ a vendégek és a közönség kissé kínos feszengése, a szerkesztõk - gondolom - vért izzadtak, amíg össze tudtak vágni néhány leadható mondatot tõle.
A másik gyengébben szereplõ vendég talán Zalatnay Cini lehetett, az õ néhány mondatos fellépésébõl gondolom, hogy egyszerûen nem volt elég szellemes ahhoz, hogy hosszabb szöveget leadjanak tõle.
Nagy Feró a végén jól visszavágott az õt cikizõknek, szép sorban beolvasott mindenkinek, kár, hogy mindezt súgógép segítségével tette.
Összességében a mûsor sokkal jobb lett annál, mint amit vártam, sõt, szerintem kenterbe veri az összes jelenleg futó humoros, vagy annak szánt mûsort (Heti Hetes, Fábry, DTK, Frizbi, vagy Sas Józsi mindenki könyökén kijövõ, századszor ismételt ripacskodásai). Talán az egyetlen kivétel a "Mindenbõl egy van" c. improvizációs komédia, de az jellegénél fogva teljesen más stílusú humort képvisel, így szerencsére soha nem lesznek egymás konkurensei. Nem mintha egyáltalán versenyezniük kellene egymással.
Ez a mûsor ilyen, az eredeti még ennél is keményebb, ott olyan szövegek is mennek, amelyekbe nálunk belepirulna a nyomdafesték, de mindennel együtt, ha ezt elfogadjuk, remekül szórakozhatunk, szétröhöghetjük az agyunkat, és nem kell törõdnünk az álszent, finomkodó véleményekkel.
Akinek nem tetszik az ilyen jellegû humor, az ne nézze, viszont ne akarjon beleszólni abba, hogy mások mit nézzenek, és mit nem.
Én nézni fogom, sõt, elõre kijelölöm majd a mûsorújságban, nehogy elszalasszam a következõ adást.
1/10
dantonb 2012 ápr. 17. - 01:02:30 1/10
(2064/2394)
Akkor milyen lehetett máskor atyavilág, ha most kiemelkedõ volt?
9/10
mugab 2012 ápr. 17. - 00:52:53 9/10
(2063/2394)
Ez a roast most kiemelkedõ volt. Kíváncsi vagyok lesz e puskapor a következõ adásokra...
1/10
dantonb 2012 ápr. 17. - 00:46:25 1/10
(2062/2394)
:D nem én vásároltam hanem az RTL,amelyik egy láthatólag gátlástalan a nézõt nyilvánvalóan leszaró pézért anyját eladó csatorna.
Olvasd el amit írsz, mielött elküldöd ,talán segít.
10/10
offtopic
Endy88 2012 ápr. 17. - 00:43:47 10/10
(2061/2394)
Egyetértek. ;-)
10/10
offtopic
-csengõzoli-- 2012 ápr. 17. - 00:42:38 10/10
(2060/2394)
Még csak nem is licence! :)
De úgy látszik azt a hozzászólásom,amiben ezt leírtam,nem olvastad! :)
1/10
dantonb 2012 ápr. 17. - 00:41:58 1/10
(2059/2394)
Ezt nem Te írtad?:
"Ez NEM ugyanaz a mûfaj, mint Hofi. (De még csak nem is Kellér Dezsõ, aki tényleg teljesen más mûfaj, nem is tudom hogy hoztad ide, talán a nemzeti gyásznap vagy mi alkalmából...)"
Namost nem elég hogy letagadod a finom zsidózást,még rám is akarod kenni ,mivelhogy kiejtettem kellér nevét:P Nóóómális?

Képezd magad egy kicsit és akkor nem írsz ennyi butaságot össze vissza és terelést méghozzá egy sznoboskodó köntösben.
A kiindulás az volt, hogy milyen volt ez amûsor,és ennek semmi köze a mûfajról írt hablatyhoz.Ami szar az szar ,akármi a mûfaja.nem lehet elfogadtatni a szart azzal hogy ez ám egy ilyen mûfaj tehát tessen tetszeni.Mellesleg nem tartom mûfajnak a fikázást ,pláne ha eröltetett és rossz.Nem köll olyan licencet megvenni pl ,ami szaron alapul,mert egy két sznobon kívül mindenki ásítozni fog rajta.
10/10
greghouse 2012 ápr. 17. - 00:35:31 10/10
(2058/2394)
Senki nem esik hasra az elõtt, hogy licensz. Én csak magyarázatnak írtam, hátha megérted, miért vásárolnak ahelyett, hogy gyártanának sajátot. Tényleg, te miért vásárolsz idegen autót, ahelyett, hogy sajátot gyártanál? Talán csak nem azért, mert a másé tetszik?
..azt is csak magyarázatként írtam, hogy láttam az amerikai eredetit, arra célozva, hogy engem nem lepett meg, milyen lesz, mert tudtam, mire számíthatok. Most már te is tudod, kész.
10/10
greghouse 2012 ápr. 17. - 00:32:45 10/10
(2057/2394)
dantonb, már többször olvashattad itt, hogy
1. maradjunk a mûfajon belül. Namost. Ez NEM azt jelenti, hogy "A mûfaj=A humor". Ugyanis a humornak igen sok változata van, és itt ez egy másik mûfaj, nem a Hofi-féle. Senki nem kérdõjelezi meg Hofi nagyságát, de ez másik pálya.
2. az volt a másik, amivel kezdtem, hogy a mûsorról kellene szólni, nem egyes személyekrõl, hogy most így a Cini úgy a Jáksó. Nekem egyik sem kedvencem (valójában kevés kedvencem volt ott az egész mûsorban, sõt egy sem, akit kedvelek valamennyire talán kettõ), de mind jól vették az akadályt, és együtt jött egy jó mûsor. Igen, trágárságok hangoztak el. Igen, anélkül is lehet mûsort csinálni. De ez meg egy ilyen mûsor. A felvezetõ fõcímben erre utaltak is.

Kezdesz átmenni olyan vitába, ahol egy Schwarzenegger filmet mindenáron egy Ingmar Bergmannal akarod összehasonlítani, mert "az a jó film". Almát a körtével....
10/10
-csengõzoli-- 2012 ápr. 17. - 00:31:45 10/10
(2056/2394)
Én is,meg kiváncsi leszek kik lesznek a fellépõk.
DOmbóváriról sejtettem,hogy jó lesz,de még a vártnál is jobban odatette magát :D
Egyébként Rekp is nagyon jó szerintem.
1/10
dantonb 2012 ápr. 17. - 00:30:16 1/10
(2055/2394)
Én nem úgy csinálok ,hanem tényleg nem láttam az amerikai eredetijét ,és van egy rossz hírem ezek után pláne nem is fogom.Éshát én nem esem hasra attól, hogy ám amerikai licenc,sõt.