Téma: Sliders

Heyy 2008 jan. 31. - 15:44:11 Előzmény jeffero
(55/435)
Legalább van jó hír is. Bár az igazán jó hír mégis az, hogy még van remény a már megjelent Sliders DVD-k magyarországi megjelenésére is...
Heyy 2008 jan. 31. - 15:42:35
(54/435)
Én 1kor hallottam a rádióban... azt hiszem erre szokták mondani, hogy tragikus hirtelenséggel elhunyt...
:,((((

http://www.sorozatjunkie.hu/2008/01/31/elhunyt-selmeczi-roland/
10/10
jeffero 2008 jan. 31. - 12:14:19 10/10
(53/435)
Most mondták be az RTL Klub híradóban:

Meghalt Selmeczi Roland.
Többek között Quinn, azaz Jerry O'Connell magyar hangja is õ volt.
10/10
jeffero 2008 jan. 29. - 09:16:39 10/10
(52/435)
Szuper jó hír, március 25-én végre megjelenik a 4. évad dvd-n!!!

Bõvebben a következõ oldalon:
http://www.amazon.com/Sliders-Fourth-Season-Jerry-OConnell/dp/B0011FLGZQ/ref=pd_bbs_sr_2?ie=UTF8&s=dvd&qid=1201593658&sr=8-2

Pedig tavaly úgy volt, hogy mégsem jelenik meg.

Az amazon.com-on lévõ hozzászólások szerint kimaradt jeleneteket is beleágyaznak egyes epizódokba, talán a majdan megjelenõ 5. évadba is, és így az ún. cliffhanger-stílusú levágás eltûnhet az 5. évad utolsó részérõl, talán megtudhatunk többet Remmy csúszási próbálkozásáról.

Lehet, hogy a hollywoodi írók sztrájkjának is köszönhetõ ez a Sliders dvd megjelenés, hisz a stúdiók rájöhettek, hogy nem csak új sorozatok gyártásában, hanem régi sikeresek teljes sorozatának dvd-n való megjelenésében is hatalmas üzlet van.
10/10
jeffero 2008 jan. 28. - 21:44:19 10/10
(51/435)
Wade (Sabrina Lloyd) kapcsán érdekes lehet a "Sports Night" sitcom sorozat. Ez Aaron Sorkin elsõ sorozata, aki jobban "Az elnök emberei" (The West Wing) vagy "A színfalak mögött" (Studio 60 on the Sunset Strip) sorozatokból lehet ismerõs mint forgatókönyvíró.
Wade a Sliders után ebben a sorozatban folytatta színészi pályafutását, és egész aranyos, még olyan Sliderses, fiatalos kinézetû.

Akit esetleg érdekel a Sports Night, levadászhatja külföldi oldalról (pl. TPB). Sajnos felirat csak angolul van hozzá.
Magyar csatorna nem adta ezidáig. Esetleg ha többeteknek tetszik, írjatok valamely jobban sorozatokat sugárzó csatornának, hátha leszinkronizálnák.
Heyy 2007 dec. 28. - 14:55:18
(50/435)
Ja, a "tesós" 4. évadot, ahhoz képest, hogy milyen siralmasan indult, nagyon jól felhozták Colinnal.
sznúp 2007 dec. 28. - 13:25:40
(49/435)
Hát ja .Az évadokat + nem non lehetett követni , mert a Tv2 1huzamban adta le a részeket .
Ja az 5. a legbénább , ott már mindegyik másik világból származott , szal akkor 4felé kellett volna menniük , de sikeresen eltolták a végét ..
+ volt olyan rész is amikor hazajutottak , csak az a ... kerítés nem nyekergett :D
Az mondjuk még jó volt .
Nekem az a felállás tetszett a legjobban amikor velük volt még Queen + a tesója .
Heyy 2007 dec. 27. - 20:36:04
(48/435)
Hát igen, ez tipikusan olyan sztori volt, ahol ha egyszer elveszted a fonalat (leginkább a szezonzáróknál/nyitóknál lehetett), akkor gáz van. :D
Elõször haza akartak jutni, aztán azért üldözték a katona pasit, mert megölte a profot meg Maggie férjét, és nála volt az idõzítõ az otthoni koordinátákkal. Aztán sikerül lenyúlniuk az idõzítõjét (3. évad finálé), Wade+Remmy hazamegy, Quinn+Maggie meg a régi idõzitõvel követné õket, de saaajnos éppen akkor megsérül a követõszerkezet. :D Aztán köv. évad elején csak hazaérnek, de az egész világot elfoglalták a kromagok, meg Quinn megtudja, hogy másik világból származik, és onnantól az igazi világát keresi, mert ott van a kromagölõ fegyver az igazi szüleinél. Az 5. évadban már abszolút nem tom mér csúsznak, talán ugyanezér, de az már tök béna... :D
sznúp 2007 dec. 27. - 20:23:37
(47/435)
Én azt nem vágtam sokszor , hogy miért utaznak még mindig .
Már annyira bonyolították , keverték a dolgokat , h nem lehetett követni .
Eredetileg ugye csak haza akartak jutni ,
aztán késöbb üldözték azt a katona hapsit , már nem is tom miért , aztán (ekkor kihagytam pár részt ) , már nem üldözték ( lehet elkapták ) , na ekkor 5lött fel bennem h miért is mennek még , m volt olyan rész amikor konkrétan haza értek , de onnan is tovább mentek , de vajon miért ??? + oylan is volt asszem , h tudták írányítani h hová menjenek , de akkor se mentek haza ...
Heyy 2007 dec. 27. - 19:16:00
(46/435)
Hát igen, onnan is lelépett, nemtom mi baja volt. Már az elsõ évad végén sem volt benne. Volt egy rész, amiben valami számítógépes ügyük volt, abban volt kemény 1 jelenete és 1 mondata, utána jött még 2-3 rész nélkül és abba se volt. De amyg volt, addig teccet. :D
Platypus L.K. 2007 dec. 27. - 17:28:06 Előzmény Heyy
(45/435)
de a Numb3rs-t hiaba... Sabrina Lloyd ugy tudom mar a 2. evadban sincs benne
Heyy 2007 dec. 24. - 12:58:25
(44/435)
Arról nem is beszélve, hogy a Crossing Jordant és a Nub3rst is a Sliderses szereplõk miatt kezdtem el annak idején. :P
Heyy 2007 dec. 24. - 12:56:53 Előzmény Platypus L.K.
(43/435)
Én is így voltam vele, kivéve a kiábrándulást, én kb. ötödszöri megtekintés után meguntam úgy 1-2 éve. Gyermekkorom legjobb sorozata!
A sok szereplõcserét én is szánalmasnak tartom, a magyarázatukkal együtt, de csak megszoktam többé-kevésbé az új karaktereket is... (kivéve persze Dianát, nagy lúzer volt)
hardslow 2007 szept. 12. - 22:21:51 Előzmény Stella
(42/435)
Én is így vok vele, régen néztem, de mivel megvan , ha megjön a kedvem hozzá több részt is megnézek újra!
Stella 2007 aug. 24. - 23:14:07 Előzmény Platypus L.K.
(41/435)
Én is néztem régen, még anno a tv2-n, de most is nézem, szerintem jó sorozat, hiába láttam, de újra megnézem.nah persze vannak unalmas részek. Ezen a csatornán csak ezt a sorozatot nézem , mert már a Star-Trek-tõl gyomorfekélyem lesz:)
Platypus L.K. 2007 aug. 13. - 12:05:40
(40/435)
7-8 eves koromban lathattam eloszor. Viccesen hangzik, de talan a legelso sci-fi sorozat volt, amit lattam egesz eletemben. Amikor nehany eve a TV2 musorra tuzte, eletem egyik legszebb napja volt, mert mar alig emlekeztem valamire a sorozatbol. Aztan... komolyabb fejjel, igenyesebb izlessel ugy kiabrandultam belole, mint annak a rendje...
Az alaptortenettel semmi gondom nem volt, mert akkoriban uttoronek szamitott, de szinte minden reszen bealudtam... a mar emlitett szinvonalesest en is eszrevettem, de az egesz sorozat szinvonalaval osszehasonlitva... nem is olyan veszes.
10 eve meg biztosan lehetett egy ilyen sorozatnak sikere (mondom, kicsikent meg szerettem is), de ma mar egyaltalan nem allja meg a helyet... A sztori pedig tenyleg az uccso 1-2 evadban laposodik le. Szanalmas, ahogy mindenfele tudomanyos marhasagokkal probaljak magyarazni a szereplok eltuneset (de hat kenyszerhelyzet, ertheto...)
StJust 2007 máj. 10. - 00:44:11 Előzmény Klark Kent
(39/435)
Teljesen egyetértek.Kár volt ennyi bõrt lehúzni a sorozatról,vagy abba kellet volna hagyni a csúcson,vagy valami értelmesebb véget kellet volna találni. Egyébként,sorozatok tekintetében nálam benne van a top 5-ben,a scifibõl pedig a legjobb.
Heyy 2007 ápr. 25. - 20:02:16
(38/435)
Dehát ahogy az várható is volt, a Scifin megint újrakezdték, már a tizenakárhanyadik rész megy, úgyhogy aki nem látta... stb. :)
Heyy 2007 ápr. 25. - 20:00:51 Előzmény PassionFruit
(37/435)
Akarták még folytatni, csak eléggé lapos volt már, meg Remmy is ki akart szállni, aszonta öreg már ehhez...
PassionFruit 2007 ápr. 13. - 13:55:06 Előzmény Klark Kent
(36/435)
Very, very ty. Szomorú lettem, a szombat délelötti kedvencem volt, :( Pedig mikor elösször "jó pár éve" vetítették, nem néztem belõlle sok részt. hát ez van, de jobb véget is csinálhattak volna, PL mindenki hazatér. Köszi :)