9/10
Halak66 2018 dec. 11. - 21:17:37 9/10
(247/1547)
Szerintem is Nuran volt a legjobb, aki nagyon jó jellemábrázoló. Igazán nagy színésznő. Természetesen a barátnője Sakine is tetszik nekem, habár ő egy kicsit túlkarikirizott, de jól áll Neki. Efsun a szörnyeteg, aki időnként azért emberarcú is tud lenni, szintén nagyon jól játszik a rettenetes arcjátékával és iszonyú rikácsolásával együtt. A többiek eléggé egysíkuak, semmit mondóak.
A kritikáknál azért figyelembe kellene venni, hogy ez nem dokumentum film, hanem mese amiben minden másképp is történhet valamilyen célzattal, mint a való életben.
9/10
dioon 2018 dec. 11. - 11:47:11 9/10 Előzmény mihenike
(246/1547)
Hehe :) ez normális. Ezért válik az ember "függővé", belopja magát a mindennapokba és kiváncsi vagy rá. Várod a történéseket,idegeskedsz, mert persze ez a valóságban vagy épp a véleményed szerint ez nem stimmel. Szerintem aki nem "kritizál" egy sorozatot vagy akár egy filmet,az bele sem élte magát,nem érintette meg,nem érezte át,nem keltette igazán fel az érdeklődését.
Minden embernek JOGA van véleményt alkotni,legyen az pozitív vagy negatív.
Az ilyen jellegű platformok pont ezt a célt szolgálják. :)

Ilyas-t teljesen bolondnak tekintik(részben van igazság)...szal az ő szava egyenlő a 0-val. Mellesleg,megszokott dolog volt tőle és anno Nuran-tól is,hogy sajátként tekintették és nevelték az Atahan család szeme előtt is Efsunt .
Szultán egyik pillanatról a másikra lépett a történet "lecsójába" és Nuran karakterét próbálja pótolni eléggé eltúlzott módon...Nekem ez abszolút nem tetszik,hogy egy totál idegen családban csak úgy belepottyanva tesz-vesz,harcol,aggódik, bosszút áll. Mondjuk a negatív karakter jól illik hozzá,de nem itt és ebben a sorozatban. Nekem a jajjgatós,szipogós,görnyedt Nuran volt erre a szerepre a nyerő.:) Ő egy jellem volt :D ahogy ránézett a telefonra mikor hívták,vagy mikor derékfájósan csoszogott,közbe szipogott,jajjgatott :D imádtam!
Hülya karaktere is jó,de a pszichés betegsége torzítja.
mihenike 2018 dec. 11. - 11:04:32 Előzmény dioon
(245/1547)
Efsun reakciója az iker-terhességre, felbecsülhetetlen!!!!Olyan jól kiosztotta a „nagymama korù“ Fülyát, hogy még a bamba Hasret is jót mosolygott rajta!

Nos ez a vese-átültetés illetve a vagyon átíratása nagyon gyorsan ment, a többi lassù esemény után!
De persze Hulya az egyetlen, aki átlát Efsunon, mondjuk elég aljas módszert választott!

Bahar meg inkább elment volna Svájcba Atessel, ahelyett, hogy itt síratja Efsunt.
Borzalmas ez a Szultán, nem tudja Nuránt pótolni. A Gelincsik dombról szabadult Szultán fenyegeti a nagy Hülya Atahant!

A kórházban Ilyas jó párszor elszólta magát, de senkinek sem tünik fel!

Mehmet Emír is átköltözik a Gelincsik dombra?! vagy hova megy most?!
És Efsunnak sem lesz, akkor pénze?!
Ezt vajon, hogy fogják megoldani a forgatókönyvírók?! biztos valami óriási csavarral...

Ez a Berk gyerek egyre szimpatikusabb, lehet, hogy a forgatókönyvíró is elfelejtette, hogy Ö lopta el Hulya ékszereit?!?

De vessek magamra, amiért nézem, mert azért mégis csak mindennap megnézem!
mihenike 2018 dec. 11. - 10:15:45 Előzmény dioon
(244/1547)
na ez a rohanás a reptérre sem semmi!!!!!
mihenike 2018 dec. 10. - 21:03:25 Előzmény dioon
(243/1547)
Mindenben egyezik a véleményünk!!!
A sorozatban a legidegesítöbb, hogy lassù!
9/10
dioon 2018 dec. 10. - 11:55:05 9/10 Előzmény mihenike
(242/1547)
Igen! Mert így tudja a vagyont "megtartani". A donoros sztorihoz,hát nem tudom... az igazi apja sem,sőt a rokonok sem voltak alkalmasak. A valóságban sem hinném,hogy minden esetben egyezik családon belül. DE ezt tényleg nem tudom. A "feltünést" inkább fel se említsük.
Mondtam már,h ez az apa meg anya karakter nagyon szánalmas a történetben. De azért vicces Fülya ikrei fogantatása is 20 év után,válás közepette,férfi nélkül. Az még viccesebb lesz mire megelli. Az idegesít,h k*rva lassan épül egymásra a sztori,vontatva van. Már rég kiderülhetett volna a két csaj csereberéje....Nekem nagyon hiányzik Nuran,olyan üres lett komolyan nélküle...

mihenike 2018 dec. 10. - 11:32:17 Előzmény dioon
(241/1547)
Efsunka felvette Nuran menyasszonyi ruháját! ez tényleg kiverte a biztosítékot!
És Efsun végre életében egyszer értelmes dolgokat beszél!!!! „Elloptam Bahar életét“
mihenike 2018 dec. 10. - 11:05:51 Előzmény dioon
(240/1547)
Jaj de édes volt Ismail, ahogy megszervezte a pikniket. Aztán pedig, ahogy Bahar fésülgette Efsunt!

Efsun feje, amikor megtudta, hogy Fülya ikrekkel terhes!

Hasret meg ott ül, mint egy néma hal! borzalmas a karaktere!
mihenike 2018 dec. 10. - 11:01:05
(239/1547)
Szakine a legjobb.... ez a vese-sztori...
mihenike 2018 dec. 08. - 22:22:40
(238/1547)
Nem gyanùs senkinek, hogy egyik hozzátartozó, a két szülöje nem alkalmas donornak?!?
Most olvasom a hétföi tartalmat... egy alkalmazott lesz a donor és Hulya elrabolja majd megzsarolja Mehmetet... ?!?!?
ez már tényleg nagyon vicces kategória...
mihenike 2018 dec. 06. - 11:09:19
(237/1547)
Ez a piknik csúcsszuper volt, és a végén, ahogy Efsun nézegette Ismail profilját!!!!
mihenike 2018 dec. 05. - 10:55:47
(236/1547)
Efsun éttermi „elöadása“ megint óriási volt!
Berk vajon tényleg bele szeretett Mügébe?! de most mit csinàlt a dolgozó szobában?!
Hulya, Arda és Fülya s nyaralóban. szép kis csapat! Hulya a konyhában! isteni!
Jaj Szali bácsit hirtelen mindenki megszerette! Szakine és Gülezel olyanok mint két karikatùra!
Hasretnek elvileg van pénze (öröksége) de Ö mégis itt nyomorog a Gelinciken?!
Ates és a fiùk kocsmáznak, ez nagyon tetszett!
mihenike 2018 dec. 04. - 16:00:06 Előzmény Gödöllõ
(235/1547)
Ezt a kérdést én is sürün felteszem magamnak... ennek ellenére nap mint nap megnézem... mert mégis van benne valami...
mihenike 2018 dec. 04. - 15:58:22 Előzmény dioon
(234/1547)
A köfte a fasírt lenne???? szegény Szakine köftéjéböl én sem ennék szívesen!!!!
De baromi jól játszák Güleszerrel az ostobát!
Az öreg Salit kezdem lassan megkedvelni! a hösszerelmes!!!!! (igaz kiásott majd ùjra elásott egy holttestet, de attól még szimpatikus öreg ùr... haha).
mihenike 2018 dec. 04. - 15:54:44 Előzmény Gödöllõ
(233/1547)
Ez tényleg érthetetlen! Ha Bahar „eltünne“ a képböl, akkor ök élvezhetnék az Atahan család vagyonát..de még Hülyát is elüldözték a villából! nem semmi a két boszorkány!
mihenike 2018 dec. 04. - 15:51:32 Előzmény dioon
(232/1547)
Tényleg!!!! Szent Bahar elött a zárt ajtók is megnyíltak!!!!! Szerencsétlen visszajött Isztambulba, pedig Ates mondta neki, hogy menjenek el.
Gödöllõ 2018 dec. 04. - 12:31:18
(231/1547)
Miért ragaszkodik Efsun és a nénikéje annyira Baharhoz.?Nem az lenne a cél,hogy ne legyen szem előtt?,mert talán akkor nem derül ki az igazság? Annyi érthetetlen és logikátlan dolog van ebben a sorozatban,hogy nem is tudom miért nézem?!
9/10
dioon 2018 dec. 04. - 11:46:09 9/10 Előzmény mihenike
(230/1547)
Persze,csak ez így működik...h berontasz egy műtétre vagy egy vizsgálatra...mikor a közelébe nem engednek...sőt,még az orvost is felülbírálod és megparancsolod h próbálja mégegyszer. Ezek a töltések annyira szánalmasak egy filmbe/sorozatban. Értem,h próbálják a drámai hangulatot fokozni,de ezek olyan életlenszerűek. Én személy szerint kiábrándulok az ilyenektől.
Azt is megfigyeltem h az ajtó csak Baharnak nyílt ki :) az összes többi mikor ott állt vagy a közelébe ment nem működött. :)
Mondtam,h Hasretből egy szánalmas karaktert csináltak...a sok bangasága meg az a szerencsétlen hozzáállása már nevetséges :D
A cselédek sírása-rívása is annyira gyerekes.
mihenike 2018 dec. 04. - 11:13:20 Előzmény dioon
(229/1547)
Ez a Hasret annyira balfék! mindig ott hagyja Efsunt, hogy majd más vigyázzon rá, sosem tud kiállni magáért!!!!!
Most pedig beállított a nyaralóba, hogy megkeresse a nyakláncát ....!!!!!
mihenike 2018 dec. 04. - 11:07:58 Előzmény dioon
(228/1547)
Tényleg csak egy nap telt el Efsun ùjra élesztése és a között, hogy haza engedték?
mert akkor tényleg korai volt még?! nem?!