mihenike 2019 jan. 17. - 23:16:27
(387/1547)
Láttam a youtube-n egy videót. ezt a Zeynepet lecserélik idöközben? beleszeret Ardába és ez lesz a veszte, mi? :D
mihenike 2019 jan. 17. - 23:06:28 Előzmény dioon
(386/1547)
Beyza és Hayrettin mikor szerettek egymásba ennyire?!? ez a forgatókönyvíró össze-vissza kapkod :D
Hülya meg Fülya egész nap nem csinálnak semmit, csak a villában elmélkednek :D ki sem teszik a lábukat :D
Száli bátyám miért is nem ment Mucsella után?! hiszen 25 éve szereti! inkább Szultánnal bandázik :D
Bahar eddig imádta Hasretet és tisztelte Mehmet Emírt, most meg rájuk sem néz! most is ehhez a Szürejjához ment, Efsun meg utána ment...
Ates vs Arzu vs Duruk... ettöl a száltól kikészülök idegileg :D eddig semmi sem rendítette meg Atest... remélem a gyerek sem fogja...
mihenike 2019 jan. 17. - 15:33:12
(385/1547)
Hasret és Mehmet nagyon szép házat vettek :D Fülya és Hülya mesterkedése, hogy Bahart a villába édesgessék nagyon beteges :D Egyébként muszáj nézni minden részt, mert olyan hirtelen jönnek-mennek az ùj szereplök, hogy követhetetlen.
Ates és a kis családi idill... ez tényleg megintcsak beteges :D
Efsun ezzel az összevert fejével nagyon félelmetes :D
Ez a kis naiv Zeynep gondolom beleszeret Ardába, aztán folytatódnak a bonyodalmak!

Hogy fogjuk kibírni ezt a sorozatot a legvégéig?! :D Àprilisban lesz egy éve, hogy el kezdte adni a Duna TV :D

Ez a lakodalom sem volt semmi! Ganime asszonynak nem szimpatikusak ezek az ùj fiùk :D

Ide írd a spoileres tartalmat

Ahogy itt olvastam megjelenik Ates szüleinek az igazi gyilkosa, Kenan és ezzel durva fordulatot vesz a sorozat.

Ide írd a spoileres tartalmat


mihenike 2019 jan. 17. - 15:20:27 Előzmény LipTep
(384/1547)
Szia :D elolvastam a Spoilert, ezek tényleg elmebetegek :D
mihenike 2019 jan. 17. - 15:17:40 Előzmény dioon
(383/1547)
szia!!!!! na neeeee :D
LipTep 2019 jan. 17. - 11:12:52
(382/1547)
Én közben a végére értem a sorozatnak. Meg is jöttem tőle. Amit a készítők a sorozat utolsó harmadával műveltek...Az nem más mint őrültség. A nagybetűs téboly. Nem tudom mi történhetett. Kifogtak egy pszichopata rendezőt vagy a forgatókönyvírók őrültek meg időközben. De gyalázat amit csináltak a sorozattal. Elmebetegek az holtbiztos.

Íme néhány ínyencség:

FIGYELEM! Csak erős idegzetűeknek!

SPOILER! SPOILER! SPOILER!

Hülya feleségül megy egy kegyetlen maffiafőnökhöz. Efsun és Arda is összeházasodnak. Hasret meghal mert egy bombával felrobbantja a török maffia. Ates Svájcba költözik Arzu-val és a kisfiukkal. Arzu és Ates kisfiát elrabolja a maffia és a kisfiú meghal mert közben megbetegszik. Utána pedig Arzu-t a maffiózók meggyilkolják , a nőt felakasztják és öngyilkosságnak állítják be az egészet.

A tinédzser Müge megőrül és diliházba kerül, majd miután kiengedik a diliházból betöri Zeynep férjének a fejét és Hülya segítségével elássák a a férfi holttestét. Aztán Müge elmenekül külföldre.
Bahar évekre börtönbe kerül mert a maffia börtönbe juttatja. Közben Bahar terhes lesz Atestől és megszüli a kislányát a börtönben. Persze a kisbabát Efsun és Szultan elrabolják és jó néhány évig Efsun és Arda fogja nevelni saját gyermekükként.
Ja és persze nem múlhat el rész gyilkosság vagy gyilkossági kísérlet nélkül. Mikor ki fogja a másikra a pisztolyt. Közben kigyullad és porig ég még néhány ház, köztük Ates háza is. Arda is megöl egy embert aztán Arda-t kettő alkalommal is megkéselik, aztán később lelövik. Izmail-t agyonlövi egy bérgyilkos távcsöves puskával. A gengszterek pisztolyokkal és gépfegyverekkel szétlövik a házat mert megakarják ölni Bahart, aki kijött 6-7 év után a börtönből, közben több rendőrt is lelőnek.



SPOILER! SPOILER! SPOILER!
Magenta99 2019 jan. 17. - 08:03:49
(381/1547)
Te trollozol itt mást, közben meg spoilerezel - ami tök gáz! Miért nem figyelmeztetsz, hogy amit írsz az spoiler, illetve ott van a "Spoiler" gomb, ilyenkor miért nem használod?
Magenta99 2019 jan. 17. - 08:00:18
(380/1547)
Hát, azért Ates is egy érzéketlen tahó, látszik, hogy egy kicsit sem ért a nőkhöz.
Értem én, hogy a kisfia, meg minden, de pontosan tudja milyen lelkiállapotban van Bahar, nem kéne ilyen "családi idill", anyuka-apuka-kisfia kézenfogva, játszadozva.
Ates nagyon rosszul kezeli ezt a helyzetet.
Más...
Hülya miért kavar Bahar ellen is? Amikor Efsunt megverték a börtönben, utána az a hosszú hajú lány a fülébe súgta, hogy Bahartól kapta a verést és ki is derült, hogy Hülya bérelte fel.
9/10
dioon 2019 jan. 16. - 17:01:22 9/10 Előzmény mihenike
(379/1547)
Jaj! Ettől a Beyza-Hayrettin párostól hányingerem van.:D Beyzának mekkora ínye van már :D
Bahartól is kavarog már a gyomrom,komolyan ...Főleg mikor ilyen f*szképet vág mikor az anyja vagy az apja közeledik felé...mintha nem tudom ki közeledne,megérinteni nem engedi magát.


Cegil a vége felé fog visszatérni.
Kenan lesz Hülya vőlegénye,de az Atahanok ellensége. :D
Sali-t élve eltemetteti. :D


mihenike 2019 jan. 16. - 16:51:44
(378/1547)
Juj Fülya hogy behálózza Bahart! az a szerencsétlen Hasret megint csak pislog és elsunnyog... szegény! nagyon sajnálom!!!!
mihenike 2019 jan. 16. - 16:45:06 Előzmény dioon
(377/1547)
Szia! a tegnapi részben halálra nevettem magamat, amikor Hayrettin megkérte Beyza kezét! „Hülya néni, megkérem Beyza kezét“ haha!!!!!
Bahart megverette Szultán. De mit össze nem rohangál és hisztizik Bahar?!? Fülya is el kezdett kavarni, felhívta Bahart... most meg véletlenül elütötte Mehmet :D
Ez a Ganime borzalmas egy öregasszony :D
Sali és Szultàn jó kis pàros! Szultàn hiperszuper gyorsassàggal szerzett pénzt!
Muzaffer „Örültekkel vagyok körül véve“ haha
mihenike 2019 jan. 16. - 16:37:27
(376/1547)
„Szedzsil“ nem tudom, hogy kell írni :D Asim fiatal baràtnöje
mihenike 2019 jan. 15. - 21:03:20
(375/1547)
Te hol nézed?! Nem tudom, hogy ki a Kenan, de már nagyon kíváncsi vagyok!
Akkor megnyugodtam, hogy Mehmet mindvégig szeretni fogja Hasretet :D
Cegil és Hülya ex-férje nem térnek vissza? :D
mihenike 2019 jan. 15. - 18:33:16
(374/1547)
ne már! 23 év után újra egymásra találnak, erre kinyírja a forgatókönyvíró?!?
mihenike 2019 jan. 15. - 15:53:39 Előzmény dioon
(373/1547)
Mi lesz Hasrettel?!? ö is meghal?!?
mihenike 2019 jan. 15. - 15:52:56 Előzmény dioon
(372/1547)
szia!
a tegnapi rész 35 perc volt, mert az elején megint megismételtek a péntekiböl 10 percet! ez baromi idegesítö!
kicsit szürreális volt, hogy Arda elvitte Bahart a nyaralóba! eddig egy szót sem beszéltek, mùltkor ki akarta rùgni a cégtöl, most meg hirtelen annyira meg akarja ismerni. Ates mit bùjùcskázik itt a nyaralónál? :D
Hasret végre elfogadja az apja örökségét, akkor remèlem nem csak házat fog venni, hanem ùj ruhákat is :D haha :D
Hasret elmondta, amit Atesröl tudott, így Ates és Bahar kibékülhetnek!
Efsun sem gondolhatja komolyan, hogy Bahar verette meg?!? ennyire nem ismeri?!?
Hülya „nem tudok aludni Beyza, mert becsukom a szemem és magát meg Hayrettint látom“ :D Az is beteges, hogy Bahart akarja besározni!
Bolond Muzzafer bele szeretett Ilyasba?!? :D
Szultán „Efsun, én nem érdemellek meg téged“. Talán Szultán az igazi anyja? :D
9/10
dioon 2019 jan. 15. - 08:39:43 9/10 Előzmény mihenike
(371/1547)
Persze,hát neki vannak még "elintézni" valói. :D
Különben,jól be"klikkesedett" ebbe a brigádba. :D
9/10
dioon 2019 jan. 15. - 08:37:27 9/10
(370/1547)
Én csalódtam Mehmetben!...
Ez évad vége felé lebutul,de olyan szinten.
Hasretet sem sokáig "élvezi".
Fülya a kedvencem :D tény,hogy sokszor úgy viselkedik mint valami demens de a realitás talaján talán csak ő áll.
Első perctől tudtam,hogy Muzafer lesz Illias jobb keze. :)
mihenike 2019 jan. 14. - 22:12:23 Előzmény dioon
(369/1547)
ha Salli bácsi benne van, akkor biztos lesz hulla is :D Egyszer Efsun azt mondta, hogy Salli a „sírásó“- és ezen olyan jót nevettem.
de tényleg, Mucella behozta a család életébe, ennyire megbízott benne, hogy kiásatta vele Yusufot... most meg Mucella sehol nincs, de az öreg még mindig itt van :D
9/10
dioon 2019 jan. 14. - 16:04:33 9/10 Előzmény mihenike
(368/1547)
Én Arda-ra gondoltam...de majd meglátod....hamarosan oda érünk! :D
Sali ismét nem maradhat ki a játékból :D