9/10
dioon 2019 máj. 15. - 10:19:57 9/10
(647/1547)
Khmm... Rég jártam erre...Hallo alle zusammen! :D
ninjago 2019 máj. 15. - 07:56:10
(646/1547)
Sziasztok! Arra jó ez a sorozat, hogy sokunkat kiakaszt. Az elején nekem Ates rokonszenves volt - ha nem is az esetem - azt hittem ez a szerelmi szál marad a középpontban. Mióta megjelent a gyerek, attól kezdve egyre jobban utálom a hapsit, most is a "nászútján" a gyerek után zokog, Bahar a siratófal. Szegény Bahar ennél jobbat érdemelt volna. De ő sem tetszik már, mintha egy akarat nélküli báb lenne a szerelme és a "testvére" között, és csupa közhely amiket mond, ha egyáltalán megszólal. Ez a beteg agyú forgatókönyvíró nem tud már mit kitalálni, annyi fantáziája nincs, hogy életben tartsa a két főszereplőt, ezért kapkod összevissza, nyilván időre fizetik, ezért húzza a történetet.
7/10
libra26 2019 máj. 14. - 22:27:33 7/10
(645/1547)
Sziasztok!:)
Eddig egyszer sem kommenteltem, de néha elolvasom a véleményeket és ilyenkor gyakran egyetértek veletek.:D Hihetetlen káosz, fejetlenség, de valamiért nekem sem sikerül felhagyni vele, arról nem is beszélve, hogy már kevesebb van hátra, mint amennyi lement, szóval miért is adnám fel most. Kikapcsolódásra pedig tökéletesen alkalmas szerintem. Remélem nem bánjátok, én is csatlakozom néha, ha lesz mondandóm.:) Bocsánat, ha ez kicsit hosszú lesz elsőre.

Több török sorozatot láttam már vagy néztem bele, de ez valóban valami teljesen különálló műfaj.:D Egy biztos, szórakoztatásban kiemelkedik az összes közül, ilyen karaktereket, ilyen színészeket...:D Azért meg kell hagyni, van erőssége is a sorozatnak, de maga a történet... Ezek a szálak, mint ahogy Ti is említettétek, pl. a nyomornegyedet, most meg Zeynep története fél részeket visz el, miközben a "főszereplők" sehol. Nagyon érdekes. Hozzáteszem, számomra sem Bahar, sem Ates nem alkalmas arra, hogy leültessen a TV elé. Fogalmam sincs egyébként milyen színészek, más karaktert hogyan alakítanak, mert nem néztem utána, de én ennyire unalmas, színtelen, bárgyú (talán a legjobb szó rájuk) párost még nem láttam sorozatban. Olyan is előfordult, ha felvételről néztem, hogy egyszerűen áttekertem a részüket, mert nem bírtam azt a szenvedést. Baharból sokkal többet lehetett volna kihozni, a külseje legalább is meglenne hozzá. Efsunt sokáig nem bírtam, de már hozzászoktam és sokat nevetek rajta.:D El kell ismernem, pörgeti az egész sorozatot, erős karakter, maga a színésznő is erős, jól alakít. Nekem kicsit az hiteltelen, hogy Arda beleszeretett, de ennek a szálnak adok még időt, lehet jobban el tudom majd fogadni őket így együtt.:D Arda is ... Mit mondhatnék róla?? Az anyja férjhez ment, onnantól pedig Efsun mellé állt, aztán jött is a szerelem:D Remek íve van a sztorinak...

Egy ideje úgy érzem, két emberre épít a sorozat, mondhatni két tengelye van: Efsun és a nagy Hülya Atahan.:D Ha az ember jobban megnézi, ők ketten képesek vinni a történetet, és nem lehet elvenni a két színésznőtől az érdemet, tulajdonképpen abba, ahogyan hozzák a rájuk írt szerepet, bele se tudok kötni. Hülyára a sorozat elején még annyira nem figyeltem fel, na de mostanra.:D Egyik kedvencem lett, mert azok az arckifejezések, megnyilvánulások... Ma is egyetlen jelenetben tűnt fel, de ahogy szinte beesett az ajtón, amikor az a másik nő kinyitotta. :D :D És az a folyamatos felháborodás:D Tény, hogy nem normális és nincs olyan ember, akit még nem fenyegetett meg, de engem már nem zavar... Amíg ő van képen, addig legalább van valami élet is a részben:D De a közelmúltban a legjobb az volt tőle, ahogy "gratulált" Bahar és Ates utcai esküvőjéhez. Hát igen... valahogy meg tudtam érteni.
Az e heti két részt inkább nem véleményezem hosszan, ebbe majd bekapcsolódok, ha már látszik mi lesz Efsun nagy milánói utazásából:D
Már csak annyi: honnan szalasztanak ilyen szereplőket?? Muzaffer, Cemal anyja... Komédia!:D
mihenike 2019 máj. 14. - 19:30:00
(644/1547)
Kenan kínlódása a kórházban minden pénzt megért :)
Ez a Merien olyan undorító mint anno Nuran volt. „Kenan ùr szinte a testvérem :)“ ezektöl a nagyszájù szegényasszonyoktól kikészülök!

Efsunka csomagol és Arda lufikat dobál

ennyi baromságot egy részbe!!!!!

„a durva külsö mögött egy érzékeny lélek van“

Nyurgaaaaa, mi lesz most?! elment az asszony!!!

Ez a Merien jó nagy szemét, ez a gyerek rablás is igen szürreális jelenet volt

Efsun meg ùgy bùcsùzkodik mint aki soha nem jön vissza.

Zeynep?! mit csinál?! ez a làny percenként változtatja a véleményét...

Tényleg elutazik?!? azt hittem valaki megàllítja...

mihenike 2019 máj. 14. - 19:12:14
(643/1547)
Efsun indul Milánóba és most itt sajnáltatja magát... szegény kis nyurga!!!! Efszun nem emlékszik, hogy anno ugyanezt tette Baharral és Atessel?!
mihenike 2019 máj. 14. - 19:07:13
(642/1547)
Arda fekszik az ágyban teljes öltözékben, hát nem furcsa ez Efsunnak?! elég nevetséges Efsun reakciója ahhoz képest, hogy hónapokkal ezelött még tönkre tette Arda életét... na ezt a jelenetet is gyorsan lerendeztèk...

hiphop már Topráknál tartunk...
mihenike 2019 máj. 14. - 19:01:04
(641/1547)
Sziasztok!!!!!
Zeynep és a bosszù és a cetli és a 200 líra?!?
Zeynep mégis milyen leckéröl beszél, amikor még be is vallja, hogy nem feküdtek le Ardával?!? miiii vaaaan?!?
Szultán jobban szereti Efsunt mint Zeynepet?!? és Hanife elküldi Efsunnak a videót... nem látja hogy Arda el van ázva rendesen?!?
hoppá 2 percre megjelent Ates és Bahar is!

mihenike 2019 máj. 14. - 18:06:09 Előzmény Amiel
(640/1547)
... aszta... „Efsun Atahan vagyok, a Gelincikröl“ Efsun egyik pillanatról a másikra hogy felkapta a vízet :) Arda, ki vagy te, hogy nem engedsz el Milánóba?! Efsun, a férjed vagyok :) haha

... Salih bátyám kitálalt Chevriének a gyilkosságról! ezt a jóembert se mutatták hetek óta és most itt ordibál a leendö arájával! ... komolyan, itt mindenki elmebeteg :D vajon mikor fogja már ezt a videót Ismail látni?! gondolom soha :D

Ja és minden eseményt az Atahan szállodában szerveznek :)

Zeynep kezd szépen lassan bekkattanni, közben, Arda milyen szépen beszél Efsunról és a házasságról, pedig ez csak egy kényszerházasságnak indult...Zeynepet nagyon megalázta... Hanife pedig a próba baba mögül kémkedik, ez a nö is egy karikùra :) „forróság a szállodában“ hehe!!!
Felveszi a mobiljával Zeynepet és Ardát :) behalok!

Efsun otthon puffog „Arda ha valami butaságot csinálsz, akkor forró vízzel mosom ki a hajadból a zselét“ ááá

De abban mindenkinek igaza van, hogy Szultàn rossz hatàssal van/lesz Zeynepre

Apropó!!!! az állítólagos föszereplöket, ma nem is làttuk...!!!!!
mihenike 2019 máj. 14. - 17:39:12
(639/1547)
Sziasztok!

Efsun milyen jól nézett ki a partyn :)

Hanife is elindult a partyra... nagyon röhejes volt!
Ez az idétlen anyja bezárta!!!!! Chevrie mit össze nem kiabál :) „Hanife elmebeteg és ùgy szalad mint egy vadászkutya“ haha :)

Zeynep még mindig szép, de Szultán borzalmas... Hanife is modellkedni szeretne! neeeeee!!!!! Zeynepnek tulajdonképpen mi is a baja?! mégiscsak felkapott modell, de csak hisztériázik!

Cemal olyan mint egy hobbit :) Mügével az oldalán igazán murisak :D

Arda milyen szerelmes Efsunba... Efsun pedig mindig hülyeségeket hadovál!

Muzzafer diétázik és közben a serpenyöért aggódik :) Ez egy igazi bohózat!!!! :)

Megjelent valami arab sejk... Efsun mondanivalója... „mi ùjság?“ haha


:D :D :D
7/10
Amiel 2019 máj. 14. - 14:16:49 7/10 Előzmény mihenike
(638/1547)
Teljesen igazad van! :) Efsun, amiket mindig előad, meg leolt mindenkit :D, és be nem áll a szája. A gengszter Kenan megnyilvánulása meg sokszor bohózatba illik :D. És igen, Bahar is, elég jellemtelen, nem csak Ates. És róla szól(na) a sorozat!?? Közben mindenki más főszereplő, csak ő nem. :D A Szultán idegesít még engem nagyon, valami borzalmas karakter!
mihenike 2019 máj. 13. - 15:44:46 Előzmény Amiel
(637/1547)
Szia!!!! én mindig sokat írok, mert az ismeretségemben senki nem nézni ezt a tébolyult sorozatot és itt adom ki magamból a sok megrázkodtatást, amit a sorozat nézése alatt elszenvedtem :) :) :) haha :D
Ates... tényleg idegesítö... de Bahar is az... Efsun és Kenan marhaságai viszik a sorozatot!!!
Bahar és Ates pedig csak a sültgalambra várnak :D
már sokszor leírtam...: )de miért is nézem még mindig öket?! magam sem értem :)
De tényleg Kenan ölte meg Ates családját?! ez is milyen ùj info?!

7/10
Amiel 2019 máj. 12. - 15:44:38 7/10
(636/1547)
Nah, hát nem bírlak mindig végig olvasni titeket... Úgyhogy nem folyok bele a diskurzusokba.
Egyet viszont még mondanék. Ez az Ates akkora egy majom, hogy csak na! Számomra rém visszataszító a karaktere (más kérdés, hogy még külsőre se jön be)! Ügyvéd létére elég hülye, málé, szájtáti, a vontatott lajhár beszédétől a falra mászok, és máskor meg átfordul totál ellenkezőjébe, meggondolatlan, önbíráskodó, forrófejű barommá válik, újfent ügyvéd létére... Egyik oldala se szimpatikus cseppet sem! El nem tudom képzelni, Bahar mit lát benne. Jó, persze, ez csak egy sorozat, írják a karaktereket. De valahogy nem passzolnak össze. Esküszöm, Ates a legidegesítőbb az egész sorozatban, mert még a gonoszoknak is van rendes karaktere, szórakoztatóak, vagy épp izgalmat csinálnak stb., de ez a málé gyerek valami katasztrófa.
mihenike 2019 máj. 11. - 09:24:44 Előzmény ninjago
(635/1547)
Szia! nos a 261-ben is nagyokat röhögtem, Kenan a másik emberére ràkennè Hasret halálát, mert olyan bombàs feje van... haha
Ates hirtelen milyen okos lett, mindent összerakott!!!!tényleg olyan mint Columbo :) Efsun medencés-jelenetén is szakadtam!!!!
Ismailék soha, semmit nem tudnak kùtföböl kinyomozni, valakinek mindig oda kell telefonálnia a rendörségre, hogy kiderüljön valami :)
Zeynep története igen szomorù... mostmár értem, hogy miért kattan be a sorozat végére... viszont továbbra sem értem, hogy miért akkora bün, hogy modell lett?!? De már Ö maga sem tudja, hogy mit csináljon, neki esett Mügének és összeveszett Efsunnal, ùgyhogy biztos nem lesz ennek jó vége!!!
Hülya kórházas jelenete is felért egy tragikomédiára!!!! Mehmetet hívja, hogy menjen a kórházba, pedig Ö is gyülöli:)
Cemal&Arda, a két kiskakas :) Arda mindig pattog.
Bahart végre normálisan öltöztették fel, ez itt dolgozik szorgalmasan, amíg Efsun lógatja a lábát!
Vajon Hülya mikor fog rájönni, hogy milyen is a férje?!? különben a virágszálam nagyon jó színésznö!!!! „Kenan te jobb emberré teszel engem!“ ààà :)
Efsun szerint az életük olyan mint egy sorozat és Kenanban 5 évad van!
Micsoda látogatói vannak Kennannak... a keresztapa!!!!! és amikor Hülya meglátta öket-az a fej :)!
Logika és realitás nincs a sorozatban, de szórakoztató :)! ennyi baromságot soha nem láttam még :)!
ninjago 2019 máj. 11. - 08:58:32 Előzmény mihenike
(634/1547)
Szia! Én is épp ezen gondolkodtam, mi ennek a műfaja. Néha thriller, máskor bohózat. Mindenesetre ebben a részben sok minden röhejes volt, főleg a fürdőmedencei jeleneteken kacagtam jókat. Ates meg egészen megilletődött azon, amit tett, de azért még keménykedik. Nagyon amatőr munka ez az egész, ez a Zeynep borzasztóan mesterkélt. A virágszálnak talán leesik a tantusz, ha átgondolja, kik is lehetnek a férje "barátai". Mellesleg, miből gazdagodott meg Kenan és bandája? Pusztán gyilkolászásból meg tudnak élni?
mihenike 2019 máj. 11. - 08:40:04
(633/1547)
-Ganime elment!!!! juhu!!!! remélem vissza sem jön!!!!
- Zeynep gyorsan meggondolta magát... hirtelen már modell sem akar lenni és Szultán ellen fordul... ez a lány kezd megkattanni
-Mehmet naívsága igen idegesítö már
-Pszicho-papa jól elintézte Eyüpöt, Ates pedig bekattant!!!!
mihenike 2019 máj. 11. - 08:07:00
(632/1547)
Sziasztok! 260!!!!! Muzaffer+Ilyas és Chevrie+Sali együtt vacsoráznak?!?! miiiii????? :) szent a béke?! :) haha.
A két kiskakas kb 2 hete még összeverekedett!
Hanife a tv-ben!!!!! milyen büszke magára
:) :) :) Azt hittem, hogy az anyja megöli... erre Efsun itt ordít az ablakból!

na neeeeee!!!!! Efsun most hol lakik?! a nyomortelepen készít Ardának vacsorát! behalok! a káposztás hùs :D ök nem a villában laknak?! :) Efsun meg akarja mutatni az igazi arcát!!!!! de Arda így is nagyon szereti. és Efsun nem szereti?! oh de édes, vett neki egy imafüzért! (ez bolond ez a nö, azt mondja nem is illik hozzád...) Micsoda „romantikus“ monológot ad le neki :) „Arda büntetésböl te leszel a szupermodellem, ha félre kacsintasz“ :D

Cemal transzformációja.... lenyírta a haját, beállt Kenanhoz és tele van pénzzel! szegény Zeynep, mindenki ellene fordul!

Ates is csupa romantika...-a nászùtunkon itt ülünk az Atahan villa erkélyén :)

(én ezen a sorozaton annyit röhögök)

Pszicho-papa megtalálta Eyüpöt és megíratja vele a bùcsùlevelét!

Egyik pillanatban olyan a sorozat mint egy bohózat, a másikban meg olyan, mint egy thriller...
mihenike 2019 máj. 09. - 14:35:56 Előzmény ninjago
(631/1547)
ennek a sorozatnak nincs müfaja! meghatàrozhatatlan :D
De egyáltalán a Duna TV hogy látott benne fantáziát?!? :D
mihenike 2019 máj. 09. - 14:33:17 Előzmény ninjago
(630/1547)
Sziaaaa!

Eyüp ámokfutása elég gagyi lett, Cemal a hös, megmentette a lányokat, pszicho-papa pedig akcióba lendült! pont kapõra jött neki Eyüp bekattanása, így Ates elött sem bukott le teljesen... de ahogy Efsun mondaná „Ates megint nyomoz, mert azt hiszi, hogy Ö Columbo“ :)

Szegény Zeynepet sajnálom... mi rosszat is tett?! Modell lett és el akar válni a kis mitugrász férjétöl... ez a Ganime egy katasztrófa!

ez a L‘Efsun nagyon sikeres... :D Efsun: „életemben elöször megdolgoztam valamiért, Sultán mindent neked köszönhetek! te kiházasítottál és nézd meg, hova jutottunk el“ na neeeeee! ezt ö elhiszi? :D

ninjago 2019 máj. 09. - 07:30:33 Előzmény mihenike
(629/1547)
Igaz, de arról nem Efsun tehet, hogy Ates ilyen buggyant. Nászéjszaka sem volt, és nem mennek el nászútra sem? A sok hülye tölteléksztori kiszorította a lényeget a forgatókönyvíró mogyorónyi agyából. Ez egy szappanopera, amiből aztán tragédiát vagy mi az ördögöt akar kihozni.
mihenike 2019 máj. 08. - 21:41:11 Előzmény ninjago
(628/1547)
Az biztos hogy Baharhoz nem
kegyes a sors... de vessen magára, amiért mindent megbocsát Efsunnak!!!!!
A magyar cím pedig találó! Sorsok ùtvesztöje!!!! Ebben az ùtvesztöben még a forgatókönyvíró is eltéved :)