7/10
libra26 2019 júl. 07. - 10:38:48 7/10 Előzmény mihenike
(787/1547)
Szia!! Szultán és Salih egymásba szeressenek :D :D :D óriási, nem mondom, hogy sose jutott még eszembe, nagy lenne!:D
Most, hogy írtad, elképesztő tényleg hány karakter tűnt már el!:O De Hasret valóban olyan, akiért kár még mindig... Annyira kedves, pozitív kisugárzású, szép nő volt, Mehmet mellé lett kitalálva... Szerintem hatalmas hiba volt kiírni, de nem tudhatjuk, lehet ő nem akart maradni. Ez a Cemre mint karakter fel sem érhet hozzá... Engem is megdöbbentett, hogy ilyen lett, szintén azt gondoltam, hogy Kenan nélkül tiszta szándékai vannak, egy ideig elhittem, hogy megszerette Mehmetet, de most ez így igencsak nevetséges:D:D Ennek a szegény Mehmetnek mindig azt kell tapasztalnia, hogy az "elmebeteg testvére" jobban átlátja a dolgokat, mint ő :D Végtelenül naiv, ahogy írtad, túl jó már... És ha már az Atahan villába költözés: pont egyik nap jutott eszembe, talán mikor Cemal anyját is beköltöztették, még hogy villába költözni nem egyszerű??!:D:D Az Atahan villában már mindenki lakott vagy fog, hála a jó Mehmet Emírnek :D Én is gondoltam rá, hol van Cemre gyereke és nagynénje!!! Utóbbinak baja esett volna a tűzben??! De hát Nedim úgy mesélte, mindenki túlélte....
Secil + az új nyomortelepi lakók... Hát nem is tudom, nem különösebben foglalkoztatnak... Azt se tudom melyik a jobb, ezek közül most mindegyik ármánykodik, áskálódik, a Muzaffer féle banda meg minden részt végig ordibált/verekedett :D
Meg amúgy Zeynep és Ates apjának mi értelmük volt??? Azon kívül, hogy megállapítottam ennyire ronda embereket még nem is láttam sorozatban... Csak néztem, hogy ezt miért kellett?:D egyszer szurkoltam eddig Szultánnak, mégpedig akkor mikor meg akarta támadni azt a csúnya öreget :D
Hayretin hogy ne emlékeznék:D:D iszonyat béna figura volt, azon a kis szerelmi szálon jól szórakoztam :D és Beyza át lett verve... Nagyon nagyon abszurd volt, hogy épp az a pasas "bánt el" vele :D Beyzát kedvelem amúgy, olyan kis aranyos, néha buta :D szerethető... De legjobban azt kedvelem, ahogy Hülya kiabál hogy "Beyzaaaa" :D így időközben azért igazi családtag lett, bár mindig is ott élt, tudom...
Várom én is mi jön még:) :D
mihenike 2019 júl. 06. - 23:14:01 Előzmény libra26
(786/1547)
Sziaaaa!
jó ez a gondolatmenet, amit a kisNuranról levezettél :D tényleg mindenkinek a rokona, kivéve Efsunt :D
Ami Zeynepet illeti..., ahogy lecserélték... ennyi erövel Nurán karaktere is maradhatott volna, csak másik színésznö játszaná.... hiszen Nuran sokkal fontosabb karakter volt, mint Zeynep... bár most, hogy így megváltozott és elöadta Cemálnak, hogy Ö még mindig Ardát szereti, így biztos fog még kavarni... (talán láttam is a youtubeon, hogy Ö is fog még lakni az Atahan villában, csak akkor még nem tudtam, hogy Ö lesz az ùj-Zeynep)! mindenesetre nagyon zavaró ez a csere, mert egyrészt a másik nö sokkal bájosabb volt (ahogy írtad) másrészt a régi Zeynep soha nem nevezte volna Ganimet „nevelönönek“!!!!.... de ahogy Cemal mondta: „eladtuk a lelkünket a pénzért“
Kenan unonahùga semmi érzelmet nem válltott ki belölem ... annyira semmilyen!!! egy szép, csinos nö, de elég butuska! 5 perc alatt szerelmes lett :) gondolom egyszer ö is be fog kattanni, ahogy Arzu és Bahar ellen fog áskálódni :D
Mehmet Emír... nagyon érdekes karakter... már olyan jóindulatù és kedves, hogy az már fáj! mindenkinek elhisz mindent!
Nekem nagyon hiányzik mellöle Hasret!!!!
Ez a szerencsétlen, mezitlàbas kis Cemre is jól behálózta! bár róla az elején én sem mondtam volna meg, hogy ekkora szemétláda! azt hittem, hogy csak a zsarolás miatt csinálja, mert félti a fiát... apropó! hol van Toprák és Merijem?!?!?
Engem az ùj testvér-pár idegesít meg Secil is... de nagyon :)
ugyan ki emlékszik már a jó öreg Szakinére? Yusuf úrra? Mucellára? hova tünt Chevrie, Muzzafer és Hanife?!?
Ilyas meghalt és szegényröl egy szó sem esik ... :(
Még azt várom, hogy Szultán és Salih egymàsba szeressenek :) az még nagy „show“ lenne :)
A Hülyát játszó színésznö egyszerüen zseniális :D mostanában pedig egy kezesbárány :)
Beyzán és az anyján mindig jókat mosolygok :) emlékszel Hayrettinre?!? lelépett Beyza pénzével a szégyentelen :)
Fülya megmérgezte Hülyát és eltünt, mint szürkeszamár a ködben! senki nem kereste?!? mondjuk nekem nem hiányzik, ki nem állhattam szegény nöt!!!!!
Még 100 részünk van! már epekedve várom!!!! :)
7/10
libra26 2019 júl. 06. - 20:53:38 7/10 Előzmény mihenike
(785/1547)
Igazad van, nagyon egyetértek a meglátásaiddal! :D Nekem még az a "vicces", hogy most ugye az Atahanok imádják a kislányt gondolván, hogy örökbe fogadott gyermek, aztán majd kiderül, hogy szinte mindenkinek vér szerinti rokona valójában :D :D kivéve: Efsun!!! :D:D
Ganimet én is nagyon sajnáltam most! Zeynepet nagyon kifordították önmagából, benne aztán egy csepp sem maradt a régi énjéből, bár ebben az is benne van, hogy más a színésznő, semmit sem tud visszadni abból a bájból, ami az előzőben megvolt...
Cemal - az egész karakter annyira lényegtelen, céltalan stb. Ha nem lenne se venné észre senki a hiányát, persze Mügén kívül:D
Mehmeten kivagyok! Ha éppen nem a húgát küldi kezelésre, akkor is talál valakit, akinek "rossz az állapota" :D de nem baj, Cemre is kezes báránnyá változhatna az elektrosokkos kezelés után, ahogyan Hülya mondta magára :D :D (ennek a nőnek már csak 1-2 arckifejezéséért megéri nézni a részeket :D)

Jajj és mit gondolsz Kenan unokahúgáról? Természetesen 5 perc alatt beleszeretett DENIZbe :D :D
mihenike 2019 júl. 06. - 10:08:35 Előzmény libra26
(784/1547)
*nem Kemál :) haha, Kenan :D bocsi :D
mihenike 2019 júl. 06. - 08:54:38 Előzmény libra26
(783/1547)
Szia! a tegnapi részben kicsit tùlzàs volt Nurán dumája... egy 6 éves kislány így beszél? :D
Zuhal vs Vulkan vs Ganime beszélgetése megint abszurd volt :D
Ez a Mehmet...-Cemre szerintem keresd fel Hülya pszichológusát :D haha :D
Ez a Müge&Cemal házassága egy vicc!!!! Mindenki tudja, hogy egy vicc a házasságuk és 6 év után kezdenek el okoskodni... Például Cemàlt miért nem kapja el a rendörség, ha tudják, hogy Kemàlnak dolgozik?!???!
Zeynep, mint filmsztár.... jaaaaj!!!!
Alapvetöen idegesit Ganime, de most nagyon megsajnàltam! Zeynep nagyon gonosz! mindent elfelejtett?!?!? pont olyan lett, mint Sultan!
Nagyon kíváncsi leszek, hogy mit fognak csinálni Efsunék a kislány hisztije után!
7/10
libra26 2019 júl. 05. - 11:34:14 7/10 Előzmény mihenike
(782/1547)
Szia!
Tényleg jók az új zenék, a legújabb "akció" zene a kedvencem :D
Arda amúgy azért hülye már megint, mert így hamar bűnrészes lesz, de elnézem neki, ha most mindent elmondana, nem lenne több rész :D :D Azt várom nagyon, hogyan fog kiderülni, ki fogja még Bahar előtt megtudni (gondolom kb.mindenki:D) és ki mondja majd el az igazat.
Nuran szövegei nagyon jók, tiszta Efsun!:D a legjobb családba került... Az "anyjától" meg a "nagyitól" is jó dolgokat tanul. Tegnap is Hülyával hogy hallgatózott:D:D aztán gratulált Mehmet Emír papának :D Hülya: "ez az Mehmet és most pofozd is fel":D Mondjuk ez a Cemre meg is érdemelné, mi lett ebből a nőből?? Döbbenet, Mehmet azonnal kivághatná, de úgyse fogja... Jaa és tényleg! Bahar nem fogadta őt... Na majd megenyhül biztos
Müge házassága maga a katasztrófa! A mama meg csak tetőzni fogja a bajt hahaha:D meglátjuk
mihenike 2019 júl. 05. - 09:27:55 Előzmény libra26
(781/1547)
szia! Arda ismét azt tette, amit Efsun akar! A két German gyerek sírjától kirázott a hideg!!!!! Biztos, hogy még jó darabig nem mondják el nekik, hogy a kis Nuran Bahar lánya....
Ates hegyi beszéde Cemalhoz nagyon jó volt!!!!
Megérkezett Mehmet!!!!! (...és a szakálla, ahogy Nuran mondaná)!!!!
Hoppà!!!! Cemre kimutatta Mehmetnek is a foga fehérjét!!!! nem is értem, hogy miért kellett feleségül vennie ezt a szerencsétlenséget?!?!?!
Eddig azt mondták, h Mehmet nem látogatta Bahart... most meg kiderült, h Bahar nem akarta látni Cemre miatt!!!
Szultan megint elövette a „sorozatgyilkos“ arcát :D oh Baharnak megfordult a fejében, hogyha Sultan székkel dobálózik, akkor itt valami nem stimmel :D :D :D
(tetszenek ezek az ùjak zenék)
Nurán dumája ... „belépek az oktatàs világába“ :) „ne kelljen ilyen korban átélnem azt a traumát, hogy elváltok“ :)
Hayrie-mama beköltözött a villába...-ettöl biztos megjavul a házasságod kis Müge!!!!
Hülyàék megfenyegették Cemrét, pont ùgy mint, annak idején Nuran és Efsun megfenyegették Hülyát :) :) :)
„megetetem veled az összes hùst és foghagymát és büzleni fog félévig“ :) haha
7/10
libra26 2019 júl. 04. - 19:57:18 7/10 Előzmény mihenike
(780/1547)
Bruce Willis :D találó!!
Mehmet is back! :D Lehet csak engem zavar, de Mehmet továbbra is olyan, mint aki bealszik két mondat között...
És Hayriye mama a villában:) régebben is jót szórakoztam ezen a nőn, de majd most:D..... Szerintem lesz még itt abszurd jelenet, de ha nem lesz igazam, az se nagy baj:D:D
Arda... Ahogy gondoltam, továbbra is gyáva, elég jellemtelen, van egy olyan érzésem, hogy egy ideig még minden úgy lesz, ahogy Efsun akarja.
mihenike 2019 júl. 04. - 11:36:42 Előzmény libra26
(779/1547)
SZIA!!!! Ezekben a részekben tényleg nincs annyi abszurd jelent, mint eddig voltak, ùgyhogy olyan nagy elemzést nem is tudok írni! viszont ilyen sorozatot még nem làttam, ahol a szereplök ilyen jellem változáson mentek volna keresztül!!!!
Efsun és az Atahanok kapcsolata...- mindenki megbocsátott és elfelejtette, hogy miket tett Efsun és már ö is egyenrangù Atahan a többiekkel! söt Ö védi meg Hülyát például Cemrétöl!
De Sultán maga az ördög! most, hogy Arda kihallgatta a beszélgetésüket még volt képe Arda fejéhez vágni, hogy ök mentették meg a börtönböl...!!!! pedig akiknek a börtönben lenne a helyük az Sultan, Salih és Efsun...
Ates azt hiszi magáról, hogy Ö Bruce Willis!!!!
Ez az Ömer nyomozó is akkora balek, mint Ismail... soha semmit nem tudnak kiderïteni!!!!
A kis Nuran dumája pont olyan, mint Efsuné!
Vajon mi lesz Secil célja? nagyon sunyi!
Mehmet mit csinál?!? hogyan fog Bahar szemébe nézni?!
Bahart nagyon sajnálom! ilyen tragikus sorsot ...?!?!? ez a forgatókönyvíró kegyetlen!!!!
Ez a két zsaroló testvér nagyon idegesítö!!!!
Cemal vs Müge is szintén idegesítöek... és sajnálatra méltóak!!!!!
Várom a folytatást :D
7/10
libra26 2019 júl. 03. - 00:36:48 7/10 Előzmény mihenike
(778/1547)
Szia!:)
Sultan és Salih - én ezeken annyit nevetek:D Ahogy felcsapják a napszemüveget és fenyegetőznek... Valóban ijesztő! :D Nem mostanság volt, de nagyon megragadt bennem, annyit nevettem akkor, Efsun egy megszólalása mikor anno Sultan mesterkedett valamiben a villában: "néném, úgy járkálsz itt, mint valami sorozatgyilkos!" és tényleg volt benne igazság, lehetne akár az is a nő:D :D a taxis üzleten mondjuk én is kiégtem múltkor, de sokszor úgy érzem, itt már semmin se kell meglepődni, a sorozat korábbi szakaszai és jelenetei után:D
Kenan a másik :D az se normális, de egy dolgot becsülök benne... Mindig érdekli, mi van Hülyával - a mai részben pl.felháborítónak tartottam Müge viselkedését! De nem csak a maiban... Az előző évadban is megdöbbentett, hogy Arda folyamatosan igyekezett kikészíteni az anyját!! Úgy látszik most Müge lesz teljesen ellene... Egyrészről oké, belegondolva egy mentálisan beteg anyával nem könnyű... De sose értettem, beteg az anyjuk, és ennek tetejében olykor hogyan viselkedtek vele??!! :D :D Hülya rengeteg"pofont" kapott és kap a forgatókönyvírótól, de ha ez az ára a kiborulásainak, akkor legyen, mert azok Efsunka ordibáláshoz hasonlóan felbecsülhetetlenek tudnak lenni!:D
És eközben Mehmet... Akit Hülya a 0.résztől mindig próbált figyelmeztetni mindenre:D most el van tűnve és valamiért mindig neki áll feljebb - de kíváncsi leszek, ha visszajön, hogy néz Bahar szemébe.
A kiscsaj szerintem is tündéri... Tetszenek ezek a jelenetek, ahol Efsun látja, hogy imádja a kislány Bahart és majd beleőrül.
A Secil-Asim páros a kezdetektől abszurd volt! :D de biztos lesznek még érdekes és váratlan húzások:)
Arda egyébként olyan,mint egy báb... Efsun mellett is, régen meg az anyjának engedelmeskedett mindig (még nagyon régen).
mihenike 2019 júl. 03. - 00:02:06 Előzmény libra26
(777/1547)
Szia :) ez az aktuális évad jobb mint az elözöek! igazad lehet, hogy ùj rendezö jött, mert nincs annyi abszurd jelenet mint eddig. persze Efsunka ordibálása felbecsülhetetlen :D Imádom a zenéket is a sorozatban :D
Ez még szép lesz, ha tényleg Efsun ad pénzt az Atahanoknak a talpra álláshoz!!!! eddig ùgy tünt, hogy Arda és Efsun is Mehmet pénzét költik, de ezek szerint tényleg sikeres a L‘Efsun... (milyen büszke lenne rá a jó öreg csoszogós Nuran mami!).
Sultan&Salih lassan nagyobb maffiòzòk mint Kenan :D hehe :D ettöl a taxi-businesstöl készen vagyok :)
Cemal és Müge nagyon szerencsétlenek együtt!!!!
kïváncsi leszek, hogy Secil miért jött vissza?!? tényleg elhagyta Asim?!?
Kenannak hirtelen lett egy csinos unokahùga...
Ömer nyomozó is megsajnálta Bahart... nem semmi! a végén nehogy beleszeressen Baharba :)
Hála az égnek a nyomortelepet tényleg nem mutatják annyit! màr csak Ganime maradt ott! a többiek ismét eltüntek mint az a bizonyos szürke szamár a ködben!!!!
Zeynep nagyon gyorsan megszerette Szultánt és most együtt mennek mindenhova... Zeynep modell és filmsztár... behalok! kár a régi színésznöért!
A kis Nuran nagyon aranyos és szép is!
szegény Arda nem tud semmit!
Kenan visszatér Isztambulba! már alig várom! még kit akar megölni?!? :D
Ates és Bahar lassan átvehetnék a föszereplö fonalat. de Arda és Efsun elnyomja öket!
7/10
libra26 2019 júl. 02. - 12:26:25 7/10 Előzmény mihenike
(776/1547)
Szia/sziasztok!!
Régebben jártam itt, de ugyanúgy lelkesen követem én is a sorozatot :D Nagyon szeretem elolvasni, ahogy összegzed az adott részt, sok mindenben egyetértek:D Hülya és Efsun párosát én is megszerettem, bár azt is imádtam, amikor ölték egymást... A hátukon el tudják vinni az egész sztorit kb.
Nagyon érződik az évadváltás valóban, viszont egyelőre úgy érzem nagyon jót tett az egésznek, talán rendező csere is volt vagy valamelyik kiszállt, ha jól értesültem. Számomra nagy megkönnyebbülés,,hogy visszaszorulni látszik a nyomornegyed, bár fogalmam sincs ez meddig tart.
Ates magánakciója nem tud lekötni, de Baharral együtt ugyanaz a véleményem róluk,mint korábban - nem sok vizet zavarnak, de már belenyugodtam, hogy papíron ők a főszereplő páros. :D
mihenike 2019 júl. 02. - 08:50:18
(775/1547)
Sziasztok! nagyon tetszik, hogy Hülya és Efsun ennyire jóban vannak :D pedig mennyire gyülölték egymást!!!!!
A villát annak idején Arda és Efsun építették ùjjá?!?!?!?
Valóban Cemre költötte el az Atahanok összes pénzét?!? :D
Hol van Mehmet?!?
Atesnek nagyon nem áll jól ez a keményfiù szerep!!!!
mihenike 2019 jún. 28. - 13:12:28 Előzmény ninjago
(774/1547)
szia! a tegnapi rész után is azt kell, hogy mondjam, hogy ez a legjobb évad eddig :) Hülyát nagyon jól játsza a színésznö!!!!
Nem tudom, hogy honnan szedték ezt a kislányt, de hasonlít Baharra.
Efsunt kezdi felemészteni a büntudat! Szultán és Salih gonoszabbak mint valaha! szegény Arda pedig nem ért semmit! Zeynep pedig még mindig Ardát szereti...
Ates jó kis magánakcióba kezdett... gondolom az unokahugi szerelmes lesz Atesbe...
Kenan nem is annyira ijesztö ezzel az ùj külsövel :D
de hol van már Mehmet?!?!?
mihenike 2019 jún. 27. - 18:58:22 Előzmény ninjago
(773/1547)
Hülya&Kenan is találkozott!!!! szegény Hülya!!!!

Sultan&Salih ùgy jelentek meg a két zsarolónál mint két gyilkos maffiózó!!!!
Ezek szörnyüek!!!! remélem megkapják a büntetésüket a sorozat végén!!!!!
mihenike 2019 jún. 27. - 18:44:02 Előzmény ninjago
(772/1547)
folytköv!
Bahar mindezek után elmegy Ateshez, aki faképnél hagyja, majd el kezd takarítani a lakásban, mint egy jó feleség... a csajról készült képek alapján pedig azt hiszi, hogy Ates szerelmes lett egy másik nöbe!
mihenike 2019 jún. 27. - 18:42:11 Előzmény ninjago
(771/1547)
szia! most nézem a tegnapi részt!!!!

Efsunéknál az „idilli-vacsora“ egy asztalnál ül Salih, Sultan, Arda, Efsun, Hülya és Zeynep!!!!! arra már senki nem emlékszik, hogy itt egykor mindenki utálta egymást és tönkre akarta tenni a másikat?!?!
Salihnak is bejött az élet!

na ne..... Muzzaffer, Cevrie és Hanife is elköltöztek?!? helyettük visszajött SECIL?!?! mi van?!?! Asim megint becsajozott egy még fiatalabb lánnyal!!!! behalok mindjárt!!!!
ugyan Efsun mit fog szólni, amikor meglátja? :D haha

Efsun hogy ordibál a modellekkel?!?
..... :D állandóan piszkálja Zeynepet, de ez a rondaság tervez vmit!!!!!

Bahar visszatér Ilyas házába?!? pedig a férje és az apja is gazdagok, de ö a nyomortelepre költözik.... ja nem is beszélve Efsunról, aki jelenleg szintén milliomos....!!!!

megjelentek a zsarolók is!
mihenike 2019 jún. 27. - 13:24:41 Előzmény Magenta99
(770/1547)
szia...! azt nem tudom, hogy mi lett a másik színésznövel, de ez az ùj-Zeynep nagyon ronda és a viselkedése sem egyezik a korábban megismert Zeyneppel...
sajnos sok itt is meg a facebookon is a spoiler illetve sokszor kísértésbe esek a youtube-on és megnézek 1-1 videót, ùgyhogy sok mindent tudok, de még így is szorgalmasan nézem
:D
Magenta99 2019 jún. 27. - 09:24:03 Előzmény mihenike
(769/1547)
Köszi a választ.
Na akkor még lesz min szörnyűlködni pár hónapig. :)
mihenike 2019 jún. 26. - 20:10:05 Előzmény Magenta99
(768/1547)
szia! összesen 401 megvágott részt csináltak belöle!