7/10
evabloch 2019 máj. 23. - 20:10:04 7/10
(687/1547)
Ez a forgatókönyvíró még amatőrnek is dilettáns...!!!
mihenike 2019 máj. 23. - 19:32:49 Előzmény ninjago
(686/1547)
Na neeee!!!!! ezt a két infót honnan tudod, hogy Ates apja él és megjelenik Zeynep apja?!?!? ezt már nem lehet bïrni ép ésszel!!!!!!
mihenike 2019 máj. 23. - 19:31:17 Előzmény Alberia
(685/1547)
Apropó!!!! még hogy Efsun divattervezö?!? hiszen semmi köze sincs azokhoz a ruhákhoz!!!! Arda valahonnan oda varázsolta a ruhákat a boltba!!!! valamelyik piacról.... :) Efsunnak csak be kellett ülnie a kész üzletbe.... ez is nagyon gagyi szál! Efsun nem is tud rajzolni vagy varrni... :)
mihenike 2019 máj. 23. - 19:28:49 Előzmény ninjago
(684/1547)
Arzu hova tünt?! azóta is börtönben van?! Kenan feljelentette, elkapták és nem is nyomoztak az ügyben, hanem egyszerüen lecsukták?!?
mihenike 2019 máj. 23. - 19:27:20 Előzmény Alberia
(683/1547)
sziaaaaa!!!!! ezen már én is tünödtem, hogy a film elején Efsun teljesen nyugodtan összefeküdt Albbal... azóta pedig játsza az erkölcsös nöt... Most pedig ùgy lett terhes hogy Ardával nem is volt köztük intim kapcsolat!!!! mert amikor Cyprusra mentek még nem szerették egymást!!!!!
7/10
Amiel 2019 máj. 23. - 17:49:23 7/10 Előzmény ninjago
(682/1547)
Jaja, igazad van! Sajnos alig van valami épkézláb nézhető műsor ennyi tv-csatornán!!! ...ÉS akkor még ezt is jól elrontották :(((
ninjago 2019 máj. 23. - 08:20:49
(681/1547)
Hi! Ates. Én sem találom a megfelelő jelzőt. Bahar anya szeretne lenni, és kiemelni ezt a barmot a sötétségből. Akkor most ők is elintézik Cipruson a beültetést? Mert ugye Atesnek elég annyi is, hogy a felesége mellette legyen. Több nem is kell. Atyaúristen!
1/10
Alberia 2019 máj. 22. - 20:19:26 1/10 Előzmény mihenike
(680/1547)
Hát a mai rész valóban amolyan "mindentbele" volt. Az öt hetes magzat rugdos :) , nem esszük meg a bio mézet, nem vagyunk terhesek :) , Ates ? hát én még gondolkodom a megfelelő jelzőn, de azt a bárgyú nézést! .... már idegesít. A zsűri tagok szuperek voltak, nagyon jó volt: ki ez a prosztó nő?
Na máról ennyit, még emésztem a látottakat.
mihenike 2019 máj. 22. - 19:42:23 Előzmény Alberia
(679/1547)
sziaaaaa!!!!! pszicho-komi-tragédia :)
Legalábbis a mai részben volt minden!
Én csak néztem mint „Rozi a moziban“
1. Ilyas azt mondja, hogy Te Szultán ez a férfi meg akarja kérni a kezedet!!!! majdnem leestem a székröl, ùgy nevettem!
2. második megrázkódtatás az 5 milliós ajánlaton ért :) és az ehhez kapcsolódó nyomortelepi felháborodáson!!!! a sok erkölcsszösz!!!!! örület!!!!!
3. Ismail jelenetén meghatódtam... hogy szereti ezt a bolond nöt!!!!!
4. már tegnap is és ma is tetszett, ahogy Hülya megenyhült Efsunnal szemben és még tunkolta is a kenyeret... haha
5. A 2 föszereplönket ismét 3 percre mutatták... Ates egy barom!!!!!
6. a versenyen végre valaki feltette a kérdést, hogy „mégis ki ez a posztó nö?“ hehe
7. „Hanifáj“ a kifutón.... neeeeee
8. Mehmet papa röpköd a boldogságtól, gratulál Efsunnak és Ardának
9. most, hogy Toprak kap egy szívet, ïgy Cemre is színt vallott!!!!!
10. Kenant kidobták a villából még Hülya sem védte meg... gondolom ezt még százszorosan fogja megbosszulni!!!!!
1/10
Alberia 2019 máj. 22. - 19:30:56 1/10
(678/1547)
Segítség!!!!
Kérlek benneteket, segítsetek meghatározni ennek a sorozatnak a műfaját.
Várom az ötleteket :))
1/10
Alberia 2019 máj. 22. - 10:09:10 1/10 Előzmény mihenike
(677/1547)
Cipruson a 238.részben jártak. Azóta: Ardát Fulya feljelenti, letartóztatják, Mehmet Emir Hasrettel elutazik, felrobbantják őket, Hasret meghal. Mehmet vergődik, megjelenik a Cemre szál, majd őt is megszúrják, de azóta már meggyógyult. Közben: Hanife zsarolja Ganimét, Hanife balesete, Zeynep valódi anyja körüli játék, Cevrye - Salih összejönnek, de már szét mentek, A LeEfsun berendezése, megnyitása, a milánói út, közben Arda és Efsun viszonya meghatározhatatlan. Egy csók, egy gyűrű, egy összesímulás, mást az erényes Efsun nem enged nyurgának....Házasélet???... ( a sorozat elején Bahar fiújával a biztonsági emberrel járt szobára)
AKKOR MOST HOGY IS VAN EZ????? 5 azaz öt hetes terhes ????????
ninjago 2019 máj. 22. - 08:26:39
(676/1547)
Ja, bocs. hogy ennyit kommentelek, de kedvenc ötletem volt, hogy Arzu becsapta Atest, és a gyereknek nem is ő volt az apja. Ezt arra alapoztam, hogy a gyerek haját Ismail szigorúan elvette Atestől. No, de meghal Ismail, oda az ötlet. És mi van Arzuval? Két gyilkossági kísérlet után egyszerűen kimarad a történetből?
ninjago 2019 máj. 22. - 08:14:10 Előzmény mihenike
(675/1547)
Sziasztok! Szóval, a két főszereplő állítólag Bahar és Ates. A történet - besózva az undorító Nurannal, a pipogya Iliasszal , Efsun gonoszkodásával etc. - izgalmas és fordulatos volt, amíg meg nem jelent Arzu és a gyerek, onnantól megzápult az egész. Most meg föltámad Ates apja, aki "nehezen viseli", hogy a fia Atahan-lányt vett feleségül. Aztán meg belezsúfolnak hete-havat, még Zeynep apja is megjelenik, uff.
mihenike 2019 máj. 21. - 19:03:45 Előzmény ninjago
(674/1547)
nem mondjátok hogy ezek Cypruson tényleg megcsinálták a beültetést????? azt hittem, hogy csak Hülyának hazudták ezt!!!!! behalok!!!!
„Arda ez kinek a gyereke?!? ebben a családban mindig az derül ki, hogy mindenki màsnak a gyereke“
haha :)
„Nuran-Hasret“
:)
mihenike 2019 máj. 21. - 18:57:41 Előzmény ninjago
(673/1547)
neee!!!! hogy lehet Efsun 5 hetes terhes??????
mihenike 2019 máj. 21. - 16:31:24
(672/1547)
Sziasztok!!!! A tegnapi részben Zeynep bevonulása és nagy monológja annyira gagyi volt... és senki meg sem kérdezte, hogy ez a lány mit zagyvál össze?!?
A forgatókönyvíró mániája, hogy „te elloptad az életemet“ most épp Zeynep mondta ezt Szultánnak... :)
Efsun sajtótájékoztatós megnyilvánulásai megint bohózatba illöek voltak...
Bahar és Ates ... hm... nászéjszakájuk sem volt és egyszer mutatták, hogy külön ágyban is alszanak...
Efsun és Arda között sem történt még semmi... vagy igen?! csak éppen nem mutatták?!
Hülya a lávakövekkel óriási volt!!!!
Müge most miért is hisztizik?!? az anyja mindig ilyen volt...
A Cemre-száltol rosszul vagyok!
ninjago 2019 máj. 21. - 09:00:36 Előzmény Amiel
(671/1547)
Egyetértek. Csak az a baj, hogy semmi más néznivaló nincs a több száz tévécsatornán. A két főszereplő is már teljesen komikussá vált, "Hiányoztál. Te is nekem." Puszi, és odaadó pillantások. Ennyi maradt. Igaz, majd jönnek "drámai" fordulatok, de abban sem lesz köszönet. Úgy gondolom, a forgatókönyvíró egyetlen célja, hogy a műsoridő minél hosszabb legyen, és már kifogyott az ötletekből. A történet abból indult ki, hogy Efsun ellopja Bahar életét. Hol vagyunk már ettől!
martika7 2019 máj. 21. - 07:33:03
(670/1547)
Sziasztok!

Én nagyon drukkolok Ardának és Efsunnak, hogy boldogok legyenek, de ez a nő néha kiveri a biztosítékot. Intelligens üzletasszony nem úgy tárgyal ahogy ő. Kenant a virágszála öli meg, (a felesége) rágyújtja a kis házat. Cemal anyja nagyon gonosz fúria. Úgy érzi neki alanyi jogon jár minden, és úgy viselkedik mint egy királynő. Sokkal rövidebbre lehetett volna írni ezt a sorozatot. 100 rész bőven elég lett volna.
7/10
Amiel 2019 máj. 20. - 19:42:19 7/10
(669/1547)
Én azt hiszem, néhány napon belül elérkezik ez a sorozat arra a határra számomra, hogy soha többet nem nézem, de még bele se fogok nézni egyszer sem utána. Napról napra elmebetegebb az egész (lassan megszokjuk?? kösz, inkább nem), a fő karaktereket meg kiiktatják sorra.

Mint pl. most Ismail nyomozót.

Érthetetlen. És úgy hülyeség, ahogy van! És persze mindenkiről kiderül előbb-utóbb, hogy maffiavezér, maffiatag, aki meg nem, azoknak meg tök ugyanaz a sorsuk, egyik a másik után... Hah. Ennyire dilettáns egy sztoriíró se lehet!??? És mégis!!! ... Ráadásul most már Efsun előre tolását is nagyon túlzásba viszik, fél órákat rikácsol. A főszereplő meg nem is ő lenne, az csak mindent elnéz, mindent megbocsát, bólogat és jópofát vág mindenre, mint egy hülyegyerek, úgy mozgatják, akár egy élettelen, tudattalan, akarat nélküli rongybábút, a szájtáti ura meg egy vízköpő kőszobor is lehetne kb. (engem az elejétől fogva irritált az az alak amúgy is). Elegem van! Semmi értelme. Olyan jól indult pedig!! A 400 rész kb. negyedéig odaragasztott a képernyő elé, most már inkább menekülnék előle, taszít az egész. :(
ninjago 2019 máj. 18. - 07:13:42 Előzmény mihenike
(668/1547)
Na igen, ez a Kenan egy undorító fickó, visszataszító a külseje is (színész ez, vagy honnan szalajtották?), de jó beköpései vannak. Mert most már abszolút nem lehet itt komolyan venni semmit, bohózatnak viszont harmatgyenge. Azes fenyegetőzése minek kellett ide, és még hányszor fogja megismételni. Ja, hát ezzel is telik az idő.