ninjago 2019 jún. 13. - 05:51:50 Előzmény mihenike
(747/1547)
Szia! Cemrétől én is hülyét kapok, de tegnap azért volt egy jó beszólása: "kinek kellenének Kenan szervei"? Ez tetszett, de a jó poénok mindig elsikkadnak a sok tragikus fordulatok között.
mihenike 2019 jún. 12. - 19:27:48 Előzmény ninjago
(746/1547)
****bocsi, Ates ássa sírt :D de volt már rá példa, hogy Arda ásott sírt, szóval elírtam :)
mihenike 2019 jún. 12. - 19:26:22 Előzmény ninjago
(745/1547)
282!!!!! Efsun és a savanyù uborka! erre Arda ugrik, mint egy kis pincsikutya :) közben Shrek és a haverja betörtek a L‘Efsunba és leütötték szegény Ardát!!!!!! közben Arda ássa a sírt!!!! ez màr egy horror film!!!!!!
és megjelenik Tayfun is!!!!! ez nagyon beteges már! és még a sírba is bemászott :D áàà!!!!
Arda felébredt :) juhu!!!!
Hoppá Cemrének kinyílt a szája! kíváncsi vagyok, hogy tényleg csak a pénzre utazik-e?!? mit fog szólni Bahar?!?
A German házban csùcstalálkozó!!!! Hülya Atahan vs. Tayfun German!!!!!!
Tehát Kenan küldte a „tetovált bérgyilkost“ a Germán családhoz!!!! na ez valamiféle magyarázat... :D Ates pedig rohan bosszùt állni!!!!!!
mihenike 2019 jún. 12. - 18:38:07 Előzmény ninjago
(744/1547)
Sziaaaaaa :) 281. rész!!!!

Ismét tömör-gyönyör!!!! kabaré&tragikomédia :D
Ha nem látom, el sem hiszem!!!!

Kenan tàncaaaaaa!!!!!! (de ehhez miért is kellett eltabolni Virágszálat és Meriyemet?!????) Mindenesetre örök hála a forgatókönyvírónak, mert nagyon jót nevettem Kenanon és Hülya dumáján is, ahogy „ronda, pápaszemes öregembernek“ hívja!!!! és a „megmentöjét“ is felvette örnek :D csúcs :)

Mehmet és Taifun 2 perc alatt összeverekedtek...

Ömer nyomozó pedig végre számonkérte Efsunt...

Micsoda idill van a két terhes lány között!!!!
mostmàr nagyon kíváncsi vagyok, hogy miért lesz Efsun ismét állat! de ha jól sejtem elveszti ezt a gyereket és bekattan... tùl szép lett volna, hogy ezùtán mindenki boldog legyen.... még 120 részbe bele kell süríteni vmit :D

Cemrétöl tovàbbra is rosszul vagyok! Igent mondott a lánykérésre és Hülyànak visszatért az emlékezete!!!!! :D Ez nagyon vicces volt! egyik pillanatról a másikra :D
nekem nagyon hiányzik Hasret!!!! mit fog ehhez szólni Bahar?!?!?

Arda és a teherautó :) :) :)
Jaj ez a Zeynep+Cemal+Müge szerelmi3szög nagyon eröltetett!!!!! szerintem Zeynep szépen lassan bekattan!!!!!
Muzaffer elment????? na ne, nagyon nagy karakter volt és öt sem mutatták, csak ùgy eltünt a semmibe, mint anno Nuran és a kabátja :D :D :D
Jàj megjelent Shrek is a pikniken :D ez a ffi olyan félelmetes, hogy tényleg rosszul lettem töle!!!!
Efsun: „Arda! csinálj valamit, mert jön a nénikém egy késsel a kezében és ott van ez az emberevö szörnyeteg is“ :D tényleg feldobja Efsunka a napomat :D

Tayfun kivel és miröl beszél? talán él az anyja is?!
mihenike 2019 jún. 12. - 14:17:38 Előzmény Amiel
(743/1547)
Én még online nézem a Piszkos pénz, tiszta szerelmet. nekem nagyon tetszik! igaz, lassan indult be, de aztàn beindult :D
mihenike 2019 jún. 12. - 09:54:48 Előzmény martika7
(742/1547)
Spoiler!
Szia! erröl sajnos lättam videot a youtube-n... és nem értettem akkor sem, hogy az Atahan család és Ates hogy-hogy nem tudják kihozni a börtönböl?!? egyáltalán miért került börtönbe?!? és ez a barom Ates miért hagyja el?!? de lassan látni fogjuk a dunán....
SPOILER
ninjago 2019 jún. 12. - 08:03:52 Előzmény mihenike
(741/1547)
Szia! Hétfőn este még abban reménykedtem, hogy az a bumfordi bunkó Tájfun nem Ates apja hanem egy újabb csaló, de ez nem jött be, már kezdek undorodni az egésztől, ez az apa-fia idill annyira nyálasan ocsmány, hogy ránézni sem bírok. Mehmet papa meg miért szeretett bele Cemrébe, erre sem találok magyarázatot.
mihenike 2019 jún. 11. - 22:38:59 Előzmény Amiel
(740/1547)
o de kár, még nem tudtam nézni, de bele fogok nézni mindenképpen :)
mihenike 2019 jún. 11. - 22:37:24 Előzmény ninjago
(739/1547)
szia! még a 80. részt megnéztem... Affant ùgy állítják be hogy ö a legnagyobb maffiózó egész Isztambulban... és mi lesz Kenannal?!? öt mikor büntetik meg?!?
és végre Ömernek feltünt hogy Efsun aktái nincsenek lezárva....
mihenike 2019 jún. 11. - 18:38:33 Előzmény ninjago
(738/1547)
szia :) a 79. részt megnéztem... huuu! ez kegyetlen volt! Macit-papa tényleg olyan, mint, ahogy Efsun mondta.... SHREK!!!!!
Szóval Sultán énekesnö volt...?!?!?! :D
Zeynep hogy megdobálta az apját?????? mint egy nem normális :D!!!!! akkorát nevettem!!!!
Mehmet is megbolondult, megkérte Cemre kezét!!!! ez egy örültek háza!!!!!
Ates is pátyolgatja a semmire kellö apját... szerintem nem is rákos, ez is csak egy ùjabb hazugság!
mihenike 2019 jún. 11. - 18:33:01 Előzmény Gödöllõ
(737/1547)
A Végtelen szerelem egy fantasztikusan jó sorozat volt!!!!! össze sem lehet hasonlítani Efsun kalandjaival...
igaz, hogy most Efsun megváltozott, de egyszer meg kell bünhödnie...!!!!
mihenike 2019 jún. 11. - 18:29:37 Előzmény Amiel
(736/1547)
Szia! a sorozat elején még szimpatikus volt Ates, illetve okosabbnak is tünt, mint màr egy jó ideje!!!! körülbelül odáig volt szimpatikus, ameddig kiderítette, hogy Bahar az igazi Atahan-lány... de amióta megjelent Arzu és Doruk azóta nagyon idiótán viselkedik!!!!!!!
Most is itt pàtyolgatja a börtöntöltelék-hajléktalan apját, aki maga vallotta be, hogy gyávaságból hagyta magára a fiát 25 éve.... és most annyira sajnálja, mert rákos....
7/10
Amiel 2019 jún. 11. - 14:32:02 7/10 Előzmény mihenike
(735/1547)
Épp most nézem az első két rész ismétlését. Hát, eddig egy nagy nulla ez az új sorozat. Valahogy nem tetszik, semmi érdekeset, lekötőt nem találok benne, és színészek se megnyerőek. :( Nagyon nagyon ritka, ha valami nézhetőt adnak! :(
7/10
Amiel 2019 jún. 11. - 14:30:14 7/10 Előzmény mihenike
(734/1547)
Ates? Hát, már mondtam, illetve írtam valamikor. Egy málé, szájtáti, önfejű hülyegyerek, ügyvéd létére... Nekem első perctől kezdve ellenszenves volt, de maga a színész is, nem csak a szerepe. Számomra nem, hogy nem szépfiú, de egy makimajom, akitől kiráz a hideg, amikor előkerül. A viselkedése meg... még a feleségét is képtelen megvédeni, csak percekig hallgat és tátja a száját, pedig elvileg szereti. Borzalom!
mihenike 2019 jún. 11. - 13:51:57 Előzmény ninjago
(733/1547)
szia! most lemaradtam, mert elutaztunk a hosszù hétvégére és nem gondoltam volna, hogy még pünkösd hétfön adják... :D Zeynep apjához még nem is volt szerencsém... vagy szerencsétlenségem? :)
Közben érdekelne az rtl klub-os ùj török sorozat is.... :)
martika7 2019 jún. 11. - 10:10:10
(732/1547)
Sziasztok!

Én úgy olvastam, hogy Bahar hosszú időre börtönbe kerül és Ates elhagyja őt. Nekem nagyon zavaros ez a sorozat. Több szálon futnak cselekmények, de egyik sincs lezárva, nem mindig világos ki mit miért tesz, és a végeredmény sem mindig derül ki. Jön egy egy új szereplő, adott esetben tesz valaki ellen valamit, és egyik napról a másikra felszívódik. (Arzu) például. Kíváncsi lennék hogy csináltak ebből 401 részt. A vége lehetett volna happy end
martika7 2019 jún. 10. - 08:57:56
(731/1547)
Ahogy néztem a fox csatornán igen. Nagyon drukkoltam Ardának és Efsunnak, de tragikus lesz nekik a vége.
Gödöllõ 2019 jún. 10. - 08:15:04 Előzmény martika7
(730/1547)
Kíváncsi vagyok a végére.A végtelen szerelem című sorozat vége igen nagy csalódás volt számomra,lehet ennek a is az lesz?
ninjago 2019 jún. 09. - 08:37:12 Előzmény mihenike
(729/1547)
Szia! Valamit én is találtam arról, hogy a színésznő mindent megtett, hogy megkapja Nuran szerepét, de nem tudom, mi lehetett az a minden. Iliasz egy szépfiú a mostaniakhoz képest. Ates pedig egy állat, azért kioszthatta volna apucit, amikor a szerencsétlen Bahart letámadta, annyira nem nagy a ház, hogy semmit ne hallott volna. A kedvenc forgatókönyvírónk szerintem már elfelejtette a sorozat elejét, amikor Ates még kedves volt, az apja pedig egy mártír, egy hős, no, most aztán leshetjük.
mihenike 2019 jún. 08. - 02:49:18 Előzmény ninjago
(728/1547)
sziaaaaa :) csatornatöltelékek :) ez tetszik :) én nem tudom, hogy ezek a „jóemberek“ tényleg ilyen rusnyák-e a való életben is?!? mert én a sorozat kezdetén Nuran, Ilyas illetve Szakine esetében is megkérdöjeleztem, hogy ezek igazi színészek-e?!? de utána néztem és láttam, hogy el lettek torzítva a szerepük kedvéért!!!!!