mihenike 2019 júl. 24. - 21:12:13 Előzmény Sumomo
(827/1547)
szia :) köszönöm szépen :) jó ezt olvasni :) a sorozat okozta „megrázkódtatásokat“ itt tudom kiadni magamból :D a héten már sajnos nem lesz idöm nézni, de jövö héten bepótolom és jelentkezem :)
7/10
nőinéző 2019 júl. 24. - 20:31:44 7/10 Előzmény Sumomo
(826/1547)

Szia!
Mind így vagyunk ezzel. :)
Látom pontoztad is a sorozatot, amit értelmezhetünk úgy is: sorozat 3, mihenike 10 :D
7/10
libra26 2019 júl. 24. - 20:06:08 7/10 Előzmény mihenike
(825/1547)
Sziaa!! :D
Na nem most mondtam, hogy nem bírom már Nehírt és ki is írják???! :D haha kár, hogy máskor nem jön be:D Persze nem volt éppen szép kiírás... De hát valahogyan éltetni kell még ennyi részen keresztül Kenan bosszúvágyát...

Ez az Ömer hányszor fog még összeesni? Totál igazad volt, nagyon adja az akcióhőst :) ráadásul az érzései miatt... Ki ne szeretne ebbe bele? :D Bahar! :D (egyébként milyen jó meglátás, hogy Figen állandóan csak a piacra jár... Lehet fel kéne írni, mit kell venni)
Mehmet eközben úgy megy üzleti utakra, mintha természetes dolog lenne, hogy senkit sem értesít!! Az is csak menekül, azt hittem eddigre kivágja a házból a feleségét :D De az még nagyban dirigál a villában, kész :D
Efsun&Sultan... Mindent nagyon túlterveznek!! Sultan és a TOPSECRET tervek! :D ;D ezen tegnap megőrültem! :D Hülya arca mellé :D aki kitalálta, hogy ezek a nők mindig együtt bandázzanak... Csodás :)
Jajj és még valami, amiben teljesen egyetértek: Salihnak elég feltűnni, szétröhögöm magam :D "van itt almás telefon is"....

A maiban ez a Bahar&Ates nyüglődés... De unom őket! Most megint jön majd Ates önmarcangolása...
De!! Nagyon boldog vagyok, hogy Zeynep-Cemal-Müge sehol se voltak most...

Tegnap egyébként tényleg fantasztikus volt az a gyors időjárás változás! :D Örülök, hogy veled meg tudom ezeket vitatni, jókat nevetek az írásaidon és majdnem mindennel egyetértek! :D
1/10
Sumomo 2019 júl. 24. - 08:58:30 1/10 Előzmény mihenike
(824/1547)
Szia!
Eddig ez a legjobb szösszeneted! Egy tükör.
Azért nézem a sorozatot, hogy tudjam miről írsz!
mihenike 2019 júl. 23. - 20:52:57 Előzmény libra26
(823/1547)
*bocsi, egy igen fontos dolgot elfelejtettem :)
*amikor Ates rohant Baharhoz, szakadt az esö, de Baharéknál már száz ágra sütött a nap :D
mihenike 2019 júl. 23. - 19:52:34 Előzmény libra26
(822/1547)
Szia:)! végem van :D ez a mai rész....annyi minden történt, hogy nem is tudom, hogy hol kezdjem....visszatértek az abszurd jelenetek!!!!!
.......

Efsun&Nuran:
Cemre, hogy beijedt és mostmár segíteni akar Efsunnak visszaszerezni Nurant!!!!
A villában hiàba bizonygatták, hogy itt Nurannak milyen jó az élete, a gondozónö tudja, hogy itt mindenki bolond :D
Ahogy ültek a nappaliban édes hármasban (Efsun, Sultan, Hülya) annyira szürreális volt :D Sultan: @nekem van egy TOPSECRET tervem@ :) neeeeeee :D
Aztán, ahogy megérkezett a „rettenthetetlen hármas“ az otthonhoz nagy szatyor ajándékokkal.... amikor kiszállt Salih az autóból megint akkorát nevettem... nem lehet komolyan venni azt a pasit :D Sultán óriási terve igen csak félre sikerült... annyira primitív nö!!!! és még Efsun éjszakai akciójára is fényderült.... jaaaaaaj :D Ezek az örökbefogadó-jelöltek... kész.... és Efsunnak most sem jut eszébe, hogy visszaadja az igazi szüleinek a kislányt, inkább menjenek moziba és rabolják el Nuránt!!!!! Ezek sosem tudják, hogy hol a határ ;)
....

Bahar&Ömer&Ates&Nehír:
Ömer teljesen beleesett Baharba, Bahar pedig mennyire empatikus, hogy tudja így sajnálni azt, aki 6 évre lecsukatta! Ates éppen elkapta a kèzsimogatõs pillanatot!
Ates olyan fénysebességgel mozog Isztambulon belül, hogy csak néztem!
Bahar hazamegy, mert Ö fáradt...!!!! és mindenki azt hiszi, hogy a kórházban van, de Nehír tudja, hogy otthon van!
Nehír bosszankodását pont elkapja Bruce Willis, mindent elmond Atesnek és bezárja a saját lakásába.... ááá!!!!
Figen állandóan a piacra jár :)
Bahar nem veszi fel a telefont, hiába indult el Ates megmenteni... közben Ömert is leszedálták, mert kiskadt, hogy Bahar megpattant!!!!!
Szóval Nehírt ùgy ismertük meg, mint egy elkényeztetett kislányt, erre most meg már gyilkost bérel fel és elindul megölni Bahart!!!!
Bahar sem az utcára szaladt, hanem fel a tetöre! (persze azt sem sosem fogom megérteni, hogy Bahar miért ebbe az ócska házba költözött vissza....?)
Nehír bekattant, megérkezett Bruce W. egy fegyverrel, de Bahar kicselezte és Nehír lezuhant. -az egész szomszédság oda csödült, erre az az idétlen ápolónö azt mondja, hogy Bahar miatt zuhant le Nehír! na neeeee!!!!!
És aztán, ahogy Ates és Bahar aggódtak Nehír miatt és mindent megbocsátanak neki.... aszta....!!!!!

Ebbe a kórházba jártak mindig a Végtelen szerelemben is :)

nos, azt hiszem lezsibbadtam teljesen :D
7/10
libra26 2019 júl. 23. - 09:34:56 7/10 Előzmény mihenike
(821/1547)
Sziaa!
Die Hard török verzió :D :D :D nagyon nevettem
Igazad van!
Mondom, én már a múltkor hitetlenkedve néztem Kenan miféle ruhaszetteket kap elő a dutyiban :D Óriási!!! Atesünk hiába remélte, hogy ott majd szétkapják Kenant... Eddig semmi extra... Vagy lehet megfogadta a tanácsot és mindig háttal áll a falnak? :))
Nehír & Cemal: ez a két figura irritál engem mostanság legjobban! Komolyan Cemrét is szívesebben nézem, pedig ő se lett a szívem csücske :D a "sötét angyal" gonoszkodása nem annyira hiteles, hiszen úgy indult, mint egy összetört kislány, aki megtudta, hogy gyilkos a nagybátyja... Cemal meg undorító, Hülya ennél is jobban megrángathatta volna :D azt hiszi, hogy valaki már... Ja igen, Kenan legújabb ellensége :D

Na az abszurditás megjelent a villajeleneteknél, de jól szórakoztam :D főleg az az életkép, mikor jött a gyámügyes nő, azok hárman meg mintha előre kitervelt gyilkosságot készülnének elkövetni :D Szerintem abban a házban többen kaphatnának hivatalos papírt arról, hogy őrültek :D "ide biztosan nem jöhet vissza a kis Nuran" Azért nem látta rosszul a gyámügyes a helyzetet, elég ránézni azokra az őrült tekintetekre :) de persze a kislányt szeretik, várom mi lesz vele... Még az jutott eszembe, még jó hogy Mehmet korán ment be dolgozni, mert infarktust kapott volna attól, hogy már megint mit művelnek szeretett rokonai:D

Bahar&Ömer: hát én most nagyon sajnáltam Ömert... Ates megint elbaltázta, olyan ostoba hogy szavak nincsenek :D így könnyű volt őket megtalálni... De igen azért ez az akció... Csodáltam meddig talpon maradt Ömer, nem semmi :D az már nem kérdés, hogy a nyomozó szerelmes, de Bahar vajon megkedveli??!:) nagyon sok van még hátra :D persze persze szeretni, mint Atest, úgyse fog senkit már :D
mihenike 2019 júl. 22. - 19:24:30 Előzmény libra26
(820/1547)
Szia! 311.

Jaj ez a Cemal olyan mint egy mini-Kemal ... na jól van, nem is, hiszen Ö sosem bántanâ Hülyát.

Ez a béna Ates miért is nem dobja már ki Nehírt?!? az pedig követi Baharhoz...
-és màsnap még együtt villás reggeliznek- :)

Hoppá a gyilkoló-osztag (Sultan&Efsun) rátámadnak Cemrére, erre megjelennek a gyámügytöl.... Sultán a késsel :) haha
„elásunk a kertben, ez nálunk már csalâdi hagyomány“ :)

Kenan milyen ruhában van a börtönben?!?!?! :D Kenan:
„rád ruházom a hatalmamat“ ilyet legutoljára a Kishableányban hallottam Triton királytól :D

Cemal....????? ellent mond Kenannak?!?!? miiiiii?????? „a hibbant unokahùgod azt kéri, hogy öljem meg Atest és Bahart“!!!!!
„mostantól ellenségek vagyunk!“
behaltam!

Egyébként tényleg meghibbant 5 perc alatt a kedves kis Nehír, most pedig felbérelnek egy gyilkost, hogy öljék meg Bahart!
-és 5 perc alatt ott is termettek!!!!!
-a nagy rendöri védelem-simán bementek a gyilkosok!
-micsoda akció jelenet!!!!
-Die Hard-török verzió
-és nagyon jóóó a zene!!!!!!

eközben a villában: Na neeee.... ezek meg hogy hùzogatják Cemre haját? :D
Cemre és Efsun dulakodása, csak szeretetböl volt :) haha :) na ennek milyen vége lesz?!?!?

Bocsánat, itt Ömer az igazi Bruce Willis! A két rendört a házban azt hittem, hogy rég megölték, helyette csak néztek a bérgyilkosok mint borjù az ùjkapura :)

Ömer összesett, Bahar pedig ùgy aggódik érte... pedig Ö volt az, aki elkapta és börtönbe juttatta....
mihenike 2019 júl. 22. - 18:27:53 Előzmény libra26
(819/1547)
Szia! 310!

Figen+Mehmet+Cemre közös jelenete...-ááá!!!! nem bííírom :D
....
Nekem eddig le sem esett, hogy Cemal&Müge a villàban laknak együtt :D
Müge+Hayrie+Hülya itt üldögélnek a nappaliban és próbálják megoldani a fiatalok házasságát... ezzel biztos megoldódik minden problémájuk!
...

Efsun még soha nem szenvedett ennyire, mint most, hogy elvették töle Nurant... sajnálom öket, de Efsun most is ahelyett, hogy visszaadná a kislányt a szüleinek, csak hazudozik tovább a kislány kilétéröl kapcsolatban! aszta... most meg Volkántól kér segítséget :)
.....
Cemal&az emberei...-mekkora maffiòzó lett! Salih micsoda pofàkat vágott az akció közben :D és még Ö tart hegyi beszédet Cemalnak, mintha Ö legalábbis egy ma született bárány lenne!!!!
khm...khm... Zeynep nem biztos, hogy Cemallal akar ùj életet kezdeni....
....

Volkán a hösszerelmes segít Efsunnak bejutni az intézetbe! hogy ezek minden részben százezerrel pörögnek... :D
Efsun akciója megint megért minden pillanatot :D és hozzá a kislányok dumája :D
......
Jaaaaj Ömer milyen pillantásokat vetett Baharra, miközben aludt...
Bruce Willis eszén ismét tûljár egy Erksan... hogy lehet ügyvéd létére ekkora mamlasz!!!!!
.....

Már elnézést, hogy ezt írom, de Müge hisztije elviselhetetlen, nem csoda, hogy lekevert neki egy pofont....
....
mihenike 2019 júl. 22. - 17:43:58 Előzmény nőinéző
(818/1547)
Szia! oh igen, nagy valószínüséggel, aki oda beköltözik, annak elmegy a józan esze :D!
Mehmet Emír annyira unalmas figura! valaki mindig befolyásolja... 20 évig Fülya vezette az orránál fogva!!! aztán szegény Hasret meghalt és utána Cemre hálózta be...
Olyanok Cemrével egymás mellett, mint apja és lánya, annyira öreg hozzá!!!!
7/10
nőinéző 2019 júl. 18. - 23:23:19 7/10 Előzmény mihenike
(817/1547)
Szia! A Cemre azért olyan, mert beköltözött a villába. Ármányvilla. Akik ott együtt élnek, egymást szekírozzák vagy teszik tönkre.
A Mehmet Emírt én mióta visszajött szó szerint " szebbnek" látom. A frizurája és a szakálla is jobb, és mintha fiatalodott volna, valamit javítottak rajta:)
7/10
libra26 2019 júl. 18. - 20:03:53 7/10 Előzmény mihenike
(816/1547)
Sziaa :) most én is néztem időben!! :D
Nagyon jókat nevetek, ahogy kielemzed a jeleneteket meg ezeken, hogy Batwoman :D és Bruce Willis persze :D :D
Huha hát azért itt minden részben van valami! :D
Jó, amúgy most már én is biztosra veszem, hogy Mehmet ebbe a Figenbe fog belebolondulni... De láttad ezt, hogy Mehmet megkérdezi Cemrét "mikor lettél te ilyen?" az meg fel van háborodva, hogy be lett dobva Hülya, Efsun és Szultán közé :D Hogy mi??? Nem ő kínozta és alázta éppen az elektrosokkozott Hülyát folyton??! :D Aztán komolyan képes ijedt nyuszi módjára beszélni a férjéhez... Visszataszító amúgy ez a lány!! Egyrészt hihetetlen ez a nagy gonoszság tőle, tele van rosszindulattal és valóban nem létezik rá ok, normális magyarázat sem...
Nehírből elég!! Nem normális, ön és közveszélyes, bőven volt eddig is ilyen szereplőnk! :D Bahar ma jó volt! :D Ömer tutira beleszeretett... Látszik, most már minden cselekedetét ez motiválja...
Na jó még egy: én tényleg nem bánom, hogy sokszor úgy állítják be, hogy abban a villában Hülya gondolkodik csak, mert én imádom, de most komolyan??!!! Efsun, Szultán... Mindaddig meg se fordult a fejükben, hogy Cemre tehette ezt az egészet???? :D Ehhez megint Hülya kellett :D de az jó volt, mikor Efsun mondja hogy Hülya hívja, Szultán erre: jajj olyan sokat beszél... De azért ha nem vették volna fel, rá se jönnek a dologra, úgy tűnik:D
A taxis tényleg Efsunba szerelmes!!! Nem bírom! Hahahaha
Ganime-Szultán: ezek is mindig alkotnak együtt (lehet ez a tegnapiban volt, összemosódik a kettő :D)
Jajjj és a Nehír szétkenődik, mint egy pizza részen nekem is végem volt!! :D :D betegek
Kenan a börtönben, abban a ruhában... :D :D
mihenike 2019 júl. 18. - 19:24:11 Előzmény libra26
(815/1547)
Szia! nézem élesben Efsunka kalandjait :D
Nurant nem engedik haza, így tényleg az lenne a legértelmesebb, ha elmondanák az igazat és a kislány nem kerülne árvaházba... de mint tudjuk Szultán és Efsun a végsökig feszítik a hùrt!
Egyébként hogy-hogy müködik még az Atahan hotel?!? azt hittem, hogy tönkre mentek...
Hülya rájött, hogy Cemre jelentette fel Efsunt... erre bezárták a szaunába... :D egyszer már Secilt is bezárták a sorozat elején a szaunába! jön Mehmet és csak néz mint Rozi a moziban :D haha „most én zárjam be öket?“ :D Cemre mit össze nem hablatyol?!? Mehmetnek pedig a szeme sem rebben :)
Lassan Nehír is bérletet válthat a pszichológiára! Bruce Willis haza vitte és itt kerülgetik egymást! Jaj Nehír a „buta liba“ felhívja Bahart :D „figyelj elvágjam a torkod?“ :D
Ömer nyomozó egy védett helyre viszi Bahart. a nyomozó talán bele szeretett?!?
„hova mész?“ „megölöm Nehír Erksant! megéri az a 10 év“ :D :D :D
ééés leüti Ömert!!!! behalok!!!!
na neeee!!!! mondom én, hogy Figen lesz az ùj Mrs.Atahan :D
de tényleg hogy lett Cemre ekkora szemét?! ez egy örök megválaszolatlan kérdés...
mihenike 2019 júl. 18. - 08:38:21 Előzmény libra26
(814/1547)
Szia! a tegnapi részben rengeteget sírtak és szenvedtek...Mehmet papa jòl elszólta magát :D Cemre egy szemétláda. arra már nem emlékszik, amikor töle rabolták el a gyermekét?!? másrészröl pedig azt látom, hogy Efsun ebben az évadban kapja meg mindenért a büntetését...
a taxis tényleg szerelmes lett Efsunba... pedig valamiböl arra tippeltem hogy Secillel fognak összejönni.
Nehír „öngyilkossági“ kísérlete sem volt semmi... ùgy látom mostmár ö is mehet Hülya pszichológusához.
Ates&Kenan párbeszédére megint csak nincsenek szavak :) „Nehír kilapul mint egy pizza“ miiiii vaaaaan?!? :)
mihenike 2019 júl. 17. - 14:02:16 Előzmény libra26
(813/1547)
szia!egyetértek veled mindenben :)
Cemal mekkora maffiózó lett :D de mostmár láttam Zeynep szemében is a gonoszságot... innentöl kezdve nem lesz nyuszi... és gondolom bevet mindent, hogy Ardát megszerezze, hiába gondolja Cemal, hogy most eljött az Ö ideje...
ez a Taxis gyerek beleszeretett Efsunba?!? (apropó, nagyon ismerös ez a színész valahonnan)
A többi gondoltatomat már te is leirtad :)
még annyi, hogy Szultán ùgy ugrál az erkélyekröl késsel a kezében, mint Batwoman :D
7/10
libra26 2019 júl. 17. - 09:33:48 7/10 Előzmény mihenike
(812/1547)
Sziaa!!
Szultán:D hát nem hajat vágni indult... Pszichopata "Szultán néni" :D
Egyetértek, Efsun mostanában elvétve szól nagyokat, a tegnapiban volt 1-2 jó jelenete :D Bahar nekem továbbra sem tetszik, vagy inkább úgy mondom, nem meggyőző... Amikor a kislánnyal van mondjuk, az szerintem tényleg megható, de nyilván azért, mert egy mezei néző tudja, hogy a saját gyerekét ölelgeti :D Nekem Atesre nincsenek szavaim... Soha nem volt egy nagy karakter, de most ezzel a neki nem való keménykedéssel... Nagy ritkán adnak a szájába pár jól hangzó vagy ütős mondatot azért :)
Cemre nagyon undorító!!! Persze kellett valami izgalom is, de ez nagyon csúnya volt, hogy direkt úgy mondta, hogy a gyerekek is hallják, hogy Nurant örökbe fogadták... És természetes, hogy az iskolában visszahallotta a kislány :D Én megsajnáltam :( egyébként gyerekszínésznek abszolút nem rossz ez a kiscsaj, nekem átjött most is, hogy szomorú :D és Baharhoz viteti magát!!! Hát hogyne!
A helikopter jelenet Cemallal a főszerepben :) :) nevetnem kell :D és most a srác annyira megijedt, hogy Zeynepnek újra van munkája! :D
Müge: otthon nekiáll zokogni mindenkinek... Még hogy az anyjának az oké, de most már tényleg az egész villa próbálja megoldani a házasságát :D amire egy egyetlen ésszerű megoldás a válás lenne:D gazdagoknál szokás, hogy valakit házasságba kényszerítenek aztán az illetőt hibáztatják, hogy nem szereti a másikat???...
És hogy Mehmet miért tűri Cemrét?? Nagyon jó kérdés... Most is befekszik vele egy ágyba és még rá is kérdez miért sírt :D Mehmetnek mintha agya se lenne néha... Arda mintha rá ütött volna leginkább :) Hülya is kimondta, hogy "tompaagyú fiam" :D csak van ebben igazság
mihenike 2019 júl. 16. - 22:32:18 Előzmény libra26
(811/1547)
sziaaaaaa!!!!! megnéztem még hajnalban a tegnapi részt, hogy le ne maradjak :)
Öszintén szólva akkorát röhögtem Mehmet beszólásán, hogy Cemre szerepeljen Zeynep sorozatában, hogy már rég nem volt ilyen jó beszólás!!!! Alapvetöen nem értem, hogy ennek a kavarásnak mi volt az értelme, hiszen Arda&Efsun 24 óra alatt kibékültek.
Mehmet miért is türi még meg Cemrét?!?
Jaj „keresztapa“ Saliht ráállította Zeynepre, hogy vigyâzzon rá ;)
én most nagyon sajnálom Zeynepet, csoda, hogy még nem kattant meg ö is!
Müge&Cemal&Zeynep: Müge egy aranyos kis tinilány volt, amikor megismertük, aztán szerelmes lett Cemalba... és most Hayrie-mamával lóg és az okosságait hallgatja... szerintem az iskolát sem fejezte be... katasztrófa! egész nap mást sem csinál csak Cemal után fut... Zeynep pedig felkereste Cemalt... oh anyááàm!!!!!!
Ez a Nehír olyan semmilyen nöszemély, semmi kisugárzása sincs. Cemal olyan szépen beszélt Ates és Bahar szerelméröl, hogy már majdnem meghatódtam :D Ö is vagy meghal vagy a pszichiátrián köt ki :D
Szerintem Ömernek semmi bizonyítéka sincs, csak Ates elbeszéléseiböl tud dolgokat!! Kenan biztos kijut a börtönböl vagy megszökik... muszáj még akcióznia hiszen még van 90 rész :D
szerintem még Hülyával is kibékülnek, hogy legyen miért cirkuszolni :)
Sultán mire készül? levágja Cemre haját? :D
Amùgy Bahar mostanában kökemény, Efsun pedig olyan komoly, alig vannak jó beszólásai!
7/10
libra26 2019 júl. 15. - 22:54:45 7/10 Előzmény mihenike
(810/1547)
Sziaa :)
306.
Félve kérdezem, de egyébként Ömer nyomozónak megvannak az aduász bizonyítékai Kenan ellen?? Rá fognak tudni bizonyítani valamit?? :D Most olyan magabiztosak, de mégis miközben nézem, inkább Kenan magabiztossága tűnik hitelesnek:D "lecsukják 30 évre" Le, persze :))
Ez az unokahúg, Nehir borzalmas kezd lenni!! Mindjárt kiderül, hogy szintén pszichiáterhez való lányka :) "Cemal, szerezz nekem egy fegyvert"... Cemalnak most nagyon is igaza volt, inkább eltűnhetne Atesék életéből... De gondolom ez a csaj sem fog érteni a szép szóból..
Cemal&Müge: ez a kislány nagyon buta!! És szeme sincs haha :D Annyira kedves, szép arcú amugy... De amit itt Cemal miatt összeszenved az már nevetséges...
Mehmet Emír de kemény volt ma!!! :D :D Cemre is szerepeljen a Zeynep féle sorozatban, ha ennyi intrika szorult belé :D nagyon jó! Tetszett, ahogy tisztázta, hogy Zeynep és Arda közt semmi se történt... Örülök, hogy ez kiderült és legalább ezen nem szenvednek!
Hülya arca, mikor Mehmet mondta, hogy elfogták Kenant :D és még vallomást is tegyen ellene, Cemrével karöltve :D Hááát erősen olyan érzésem van, hogy Hülya inkább Kenanért aggódik... Ugyebár a régi szerelem :) :D Na lesznek még ebből bajok gondolom :D
Zeynep meg Cemalhoz rohan, mivel magára maradt... Azt kell mondjam ez legalább életszerű, pedig régebben mennyire semmibe nézte...
Beyza&Adile: nem kellene a konyhában elöl tartani a hatalmas élezett késeket!!! Hivatalos és nem hivatalos bolondok lakják a házat hahaha :)...
7/10
libra26 2019 júl. 13. - 22:55:03 7/10 Előzmény mihenike
(809/1547)
Sziaa!
Ajjajjj most már előre félek mi jön még a Piszkos pénzben!! :D A mostani részek (ahol tartok) nagyon jók, bár nem mondom, hogy nem betegek... Hahaha viszont nagyon jót mosolyogtam ezen, hogy a két forgatókönyvíró találkozott!!! :D Néha azért megnézném kik kreálják ezeket az agyszüleményeket :)

Na pótoltam a kis lemaradást!
Megint ez a rendőri akció, valami fantasztikus :D Kezdtem azt hinni, hogy Kenan ismét elfut lazán,ettől a rendőrségtől bármilyen baki kitelik... Hány órát adott anno Ömer Kenannak??? 12-t?? Csak 6 év lett belőle :D Kenan egy jelenség, ebben a helyzetben is miket leművelt... Pszichiátriai eset :D
És Bruce Willis keménykedése már megint... Most is fegyvert rántott!!! Soha nem tanul semmiből:) a szövegek azért jók voltak:D
Efsun&Arda: ??? Mi van? Szóval nem történt semmi olyan, de Arda szó nélkül el is költözik?? "Olyan mint az apja, Asimra ütött..." :) Hülya&Szultán: tökéletes műsor :D azt a lenézést, amivel Hülya beszélt Szultánról és Zeynepről... Fantasztikus! :D (nagy piros pont a magyar szinkronnak is... Jó választás volt)
Ganime: kész nekem elég :D ennyit zokogni és sírva beszélni... Olykor már borzasztó!! ezzel együtt időnként sajnálom őt azért
Na és igen Salih... Rajta egyszerűen mindig nevetek :D
Jöhet a hétfő! :D :D
offtopic
mihenike 2019 júl. 13. - 21:48:20 Előzmény libra26
(808/1547)
OFF
Végig néztem! szóhoz sem jutok! ha te is megnézted, akkor „kipletykáljuk“... szerintem a Piszkos pénz forgatókönyvírója találkozott a Sorsok forgatókönyvírójával és elment a józan esze... :D
OFF