7/10
nőinéző 2019 szept. 11. - 17:29:21 7/10 Előzmény mihenike
(1047/1547)
Megnéztem, mindkettőn fent van már a 344, és a 345. rész is meg tudod nézni, ha lesz rá időd.
mihenike 2019 szept. 11. - 12:42:53
(1046/1547)
sziasztok :) nálam a médiaklikk nem müködött hétfön... tegnap pedig nem volt idöm Efsun kalandjaira... nem tudom mi lesz velem így, hogy a youtubera már nem töltik fel ....
ninjago 2019 szept. 11. - 07:58:23
(1045/1547)
Sziasztok! Látom, a tegnapi rész eddig senkit sem izgatott fel annyira, hogy valamit kommentáljon. Pedig kíváncsi lennék, mert amint megjelent Kamill bácsi, és elkezdett vitatkozni vagy mi Ganimevel, bealudtam, és azt hiszem, nem is fogom visszanézni. Ates&Bahar&Efsu&Arda&Reyhan jeleneteit még láttam, volt azonkívül valami érdemleges?
ninjago 2019 szept. 10. - 15:17:28 Előzmény libra26
(1044/1547)
Szia!
Igen, Ates és Bahar csak ülnek és töprengenek, míg a gyerek a kandallónál búslakodik. Hát azért valamit csak tehetnének, olyan gyerek nincs, akit ne lehetne játékra bírni, vagy elvinni mondjuk állatkertbe, vidámparkba, cirkuszba, mit tudom én. Hamis itt minden, Efsun mint odaadó anya, miközben mindenre képes, őszintén nem sajnáltam, amikor a börtönben ütötték. Itt mindenki tele van gyűlölettel, talán Bahart kivéve, de ő meg most egyre halványabb. Ates azt mondja, most nincs más dolgunk, minthogy szeressük, mármint a gyereket. Aztán hogy mutatják ki azt a nagy szeretetet? Még kb. 57 epizód hátra van, és még belép majd egy csomó új szereplő is, majd csak a lényeg sikkad el. Maga a "nyersanyag" nem lenne rossz, de a kivitelezés pocsék, és tele van felesleges sallangokkal, mint ez a Kamill.
Istenem, ha Ates legalább megborotválkozna, már azzal sokat nyernénk.
7/10
offtopic
libra26 2019 szept. 09. - 08:34:27 7/10 Előzmény mihenike
(1043/1547)
Hú, máris vége lesz??? Akkor tényleg nem hosszú, ez ritkaság a törököknél :)) Viszont abból a szempontból tök jó, hogy ha belevágnék később, gyorsan le lehet majd pörgetni!
Gondolom mivel tele volt akcióval, rendesen vagdosták a részeket... Meg hát az rtl anno az Ezelt is jól megvágta..

Hajrá, kitartást az Ellopott élethez is! :D
1/10
Sumomo 2019 szept. 09. - 08:32:53 1/10 Előzmény mihenike
(1042/1547)
és Zuhal sminkje a börtönben is tökéletes
7/10
libra26 2019 szept. 09. - 08:29:27 7/10 Előzmény mihenike
(1041/1547)
Sziaa! :D
Hát igen, messzemenően jobb rész volt, mint a csütörtöki :) talán mert Kenanék se maradtak ki :D

Arda azért reménykedik a mély anyai szeretetben... És lehet nem is gondolja rosszul??? Bár ha Hülya most segít, utána magának köszönheti majd! :D mindenesetre az jó volt, hogy elsőre Hülya kinevette :D

Kész vagyok azon a verekedésen a börtönben... Ilyenkor mindig kiderül, hogy a "főbb" szereplők bármekkora ellenségek, ebben a helyzetben segítenek is egymásnak :) Zuhalnak van szíve talán?? :D (a másik kedvencem, hogy mindenkinek megvan mindenki telefonszáma... Nem árt tudni, ha épp az ellenséged hív:))

Bébikém elutazik az igazi szüleivel? Na biztos az sem lesz felhőtlen :D de valami pozitív történhetne, mert Bahar és Ates toporognak összetörve egy helyben és hát így még könnyebb unni őket, mint egyébként
Csak egy kívánság: Hülya menjen haza és fusson már össze Reyhannal... Ne hagyják már ki ezt! :D

Minden hülyeség ellenére megint csak várom a folytatást... De a héten totál le fogok maradni, legfeljebb ide tudok majd felugrani olvasgatni, ezért várom a "jelentéseidet" és természetesen a többiek beszámolóit is!!! :D :)
mihenike 2019 szept. 08. - 16:09:50
(1040/1547)
nem csodálom, ennyi borzalom után, amit átélt... :)
mihenike 2019 szept. 08. - 10:56:08
(1039/1547)
sziasztok!!!!!
most néztem meg a pénteki részt!!!!
Megint a legjobb Kenan volt :) Ö majd megnyitja „Kenan bàtyò falodáját“ - ahol megsajnálja a sok csoró egyetemistät és mindenkinek ingyen fogja osztani a reggelit és majd szépen lassan :)

Szegény Salih, a reménytelen szerelmes!!!!

Arda vajon mit élt át, amikor elment Hülyához segítséget kérni?!? ezt Ö sem gondolhatta komolyan :D!!!!! haha :)
-és eddig nem is tudta, hogy Müge idegosszeomläst kapott?!? - ez az átka a bölümök megvágàsának, hogy az ember nem tudja mennyi idö telt el.... :)?!?

Efsun csoda, hogy minimálisan együtt müködött Atessel és Baharral...

Nekem tetszett, hogy elverték a 3 gyerekrablót - Sultän sebe felszakadt és most Zuhal segït neki-haha

Efsunnak jót fog tenni egy kis csend a magänzärkäban ;) hehe

Nekem tetszett Arda és Ates kakaskodäsa is :D
ninjago 2019 szept. 07. - 18:45:20
(1038/1547)
Sziasztok! Ez az "összeszólalkozás" Arda és Ates között egészen gyermeteg volt. Most már nem csak Efsunt utálom, de a gyereket is. Tudom, hogy nem szép dolog, meg hogy érthető egy gyerek ragaszkodása a szüleihez, de miért nem vette észre ez a kislány, hogy valami nem stimmel anyucival (mármint Efsunnal)? Őrjítő ez az örökös rikácsolás! No, meg Szultán pofája. lehet, hogy jó komikus, de ezt a szerepet nagyon eltúlozza. Na igen, és a börtönök. Börtön- és kórház-jelenetekben van részünk bőven, bunyó is, mint a pelyva. Ja, és ezeknek egy hasba szúrás meg se kottyan.
offtopic
mihenike 2019 szept. 07. - 11:10:51 Előzmény libra26
(1037/1547)
szia :)
OFF
A Carpismának szeptember 20-án lesz az utolsó része, utána meg tudod nézni egészben a youtube-on :D!
Nagyon jó sorozat, de nagyon rosszat tett neki ez a sok megvàgàs... 1-1 akciójelenetet csak ùgy félbe vágnak stb...
Szóval jobban tennék, ha egész bölümöket adnànak le a magyarok is!
OFF
Az Ellopott élettel is ugyanez a helyzet... még csak 15 részt làttam... az ugye kb 5 Bölüm és iszonyat vontatott 45 percben... de, ahogy ismerem magam végig fogom nézni :D! föleg, hogy csak 59 rész :D
OFF
mihenike 2019 szept. 07. - 00:09:40 Előzmény libra26
(1036/1547)
Jaaaaj és az egyik cellatárs gyermekét Beyzusnak hívják?! jól értettem?! nem bírom!

Apropó, ezek a török börtönök nálam minden sorozatban kiverik a biztosítékot!!!! ott föznek meg mosnak azokban a cellának nem vezethetö helységekben ... és utcai ruhában beteszik öket és ùgy is maradnak 10-20 évig....

Secil hova tünt megint?! ahogy 200 résszel ezelött eltünt, ùgy ismét eltünik?!

Már várom Asim papa visszatérését...

De az lenne a legjobb, ha feltámadna az öreg Atahan! ahogy Taifun German is feltámadt! (annak is mi értelme volt?!? ahogy jött, olyan gyorsan el is ment)

És Ates pót-apját, Nedim urat sem lättuk már kb 50 rész óta!

Kenan hogy-hogy nem rosszalkodik éppen?! ja persze, Virágszálamat és Mügét pátyolgatja!

Hol van Cemal legùjabb cimbije, Becet?!?

és persze mi lett Cemrével?! Sultän szerint a cäpäknak sem kell!

Már várom, hogy mikor jut Bahar eszébe, hogy Figent ott hagyta a nyomortelepen?!

Reyhan nevelöapja is biztos beveszi majd a villät.... lehet hogy ö lesz a legùjabb biztonsägi ör :) Ez a Reyhan ritka visszataszítónö!!!!

Az valakinek megmaradt, hogy Thea, a Thai-nevelönö eltünt napokra, majd a kis pénzecskéjét Efsunnak adta és elmondta, hogy tud karatézni is.... azóta ott fagyoskodik egyedül a kishäzban?!? :D

Mehmet az eltünés nagy mestere! soha nincs sehol! de!!!!!! ha csödbe mentek, senki sem dolgozik, akkor miböl tartják fent a villát?!?!?! :)! Ates is évek óta csak akcióhöst játszik! Hülya soha nem csinált semmit, csak kávézik, teázik, Efsunnal veszekszik, házakat gyùjt fel és félévente 1x idegösszeomläst kap!

Bahar vajon befejezte anno az egyetemet?!? mindegy is, Isztambulban ilyesmivel nem törödnek :D

Nekem pl hiányzik Ilyas! ö volt az egyetlen, aki feltétel nélkül szerette a lányokat. nem volt szép kiïrni öt is!!!! .
...és Hasret.... amióta Ö nincs Mehmet sem talälja a helyét!!!!! Hasret volt az egyik legszimpatikusabb szereplö! -és Refika néni :D haha
apropò!!!! mi lett Hasret házával és az örökségével?!?

A L‘Efsun nem is müködik már? vagy mi lett az üzletekkel, azután, hogy Hülyának adták a jogakat?


Végezetül még annyit, hogy egyre jobban idegesít, hogy Efsun és Sultán kökemény bizonyosággal mondják, hogy ök bizony semmi rosszat nem tettek ebben az életben!!!!!!!
mihenike 2019 szept. 06. - 22:53:24
(1035/1547)
sziasztok! egy nagyon fontos jelenetet elfelejtettem kommentálni ;) „Zuhál-sakál“ és a csalàdja :) Volkitolki fene boldog, hogy a növérét letartóztatták :) és az apja???? nem jó itt neked?!? meleg van, nem kell számlát fizetni és az ételek is biztos változatosabbak mint Ganimetnél :D mi naponta 3x tarha (vagy tarhonya????) levest eszünk!!!!!
az sem gond, ha Ganimet meg kell ölni ;) hiszen öreg ;)
kééész!!!!!
7/10
nőinéző 2019 szept. 06. - 20:47:29 7/10 Előzmény esmeralda
(1034/1547)
Szia! Cevriye volt Muzzafer testvére akiért odavolt, és Ilyassal még verekedtek is miatta úgy emlékszem :), - a mai részben ahogy Ardának mondta , hogy mindig reménytelenül szerelmes, sajnáltam.
Szultán Ganimet férjéért van (volt) oda, - hogy miért??
De megvolt az elégtételem, hogy meggyepálták a három gráciát a böriben :) ! Hétszentség, hogy nem lesznek bent sokáig - a törökök valahogy nem szeretik lecsukni a bűnözőket csak az ártatlanoknak adnak ránézésre 8-10 évet :D.
Azt gondolom, a kislány viselkedése -bármilyen irritáló -, valósághű. Kilódították abból a világból, amiben élt. Arda és Efsun nem komlettek. "Az én gyerekem"! Arda nekimegy Atesnek?!
Éééss Reyhan! Átlépte a villa küszöbét, már nem tetszik a takarítás:) Jobb lenne, ha pávatollal legyeznék.
Mondjuk Ates....:D.
mihenike 2019 szept. 06. - 16:20:17 Előzmény libra26
(1033/1547)
szia!!!!! megnéztem ám mindkét részt, csak nem volt idöm regényt írni :D és ahogy írtam talán kezdek kiégni...?!?? Efsun még hányszor fog csalni és hányszor fogja megùszni?!? lehet hogy most véget is érhetett volna a sorozat... :D de a youtube alapján tudjuk, hogy Efsun most is kijut a börtönböl... de miért?!? vajon Bahar és Ates a kislány lelki békéje miatt visszavonja a vádakat?!?
Cemál pl mit élt át, amikor Hülyát hibáztatta a tönkre ment házassága miatt?!? mondom mi van?! erre Müge leszùrná az anyját, aki meg elviszi Kenanhoz! ááá :)
Zeynep mit akar Cemaltól?!? a pénzét vagy az éttermét?!
Hova tünt Mehmet a nagy megbeszélés után?! ùjabb befektetöket keres?!
és Cemrét már senki sem keresi?! :)
Hülya figyelmét a nagy kavarodásban elkerülte Reyhan :)
Ez a „mini-Efsun-Nuran-Denise“ egyre idegesítöbb!!!!!
Ahogy elvitte Efsunt a rendörség...-kérem szépen, Saliht, a szállítót és Ardát, a hamis apukát-miért is nem tartóztatják le?!?!?
Nem baj Arda a 3 lírás zselézett hajával ùgyis börtönörnek állna, hogy Efsun közelében lehessen!!!! Avagy elmennek Salihval építkezésre dolgozni :D
A börtön elött töltött éjszakáról már nem is beszélve :D -legalább nevettem egy jót!!!!!
Salih leánykérése... én sajnáltam, hogy visszautasította Sultán! minden marhaságban benne volt, amit csak Sultan megálmodott! :)
esmeralda 2019 szept. 06. - 07:54:57 Előzmény nőinéző
(1032/1547)
Sziasztok! Végig fogom nézni, de egyre szörnyűbb. Sali bátyó már megint szerelmes. Valaha volt Mucella, aztán a Musafer testvére, akinek már a nevére sem emlékszem, most meg Szultán. Salinak most esett le a tantusz, előbb nem jutott eszébe, pedig jó sok mocskot műveltek Szultánnal közösen.
Gyűlölöm Efsunt, lassan már a gyereket is kezdem megutálni. Itt minden szörnyen végletes. No, és lehet, hogy a gyerekrablók megússzák az egészet?
7/10
libra26 2019 szept. 05. - 22:07:14 7/10 Előzmény Sumomo
(1031/1547)
Szia! :D jajj de azt láttam, érzelmes 3 másodperc volt annyira összekapaszkodtak!! :d

biztos igazad van... Figen is megy előbb-utóbb, remélem:D
1/10
Sumomo 2019 szept. 05. - 21:37:25 1/10 Előzmény libra26
(1030/1547)
szia!
nem láttad az idilli képet Müge+Hülya+Kenanról
Mi egy freskó jelenet.
1/10
Sumomo 2019 szept. 05. - 21:36:15 1/10 Előzmény mihenike
(1029/1547)
szerintem hétfőn Figen is költözik
7/10
libra26 2019 szept. 05. - 21:10:11 7/10 Előzmény mihenike
(1028/1547)
Sziaaa! :)

Hát kész, én mostanság Salihn vagyok ki legjobban! ma is ez a "lánykérés"... Bent a börtönben látogatási időben... Ez is vajon mennyire életszerű, hogy ott kéri meg a szerelmét??? :D de ezen mindig nevetek, hogy Sultan a nő, akire vágyott:D

Efsun és Arda most aranyosak voltak :D végre pár jó beszólás... "Arda Atahan 3 lírás zselét ken a hajára!" "nem hiszem el saját magáról van képe a tárcájában" :D ezeket leszámítva amúgy ez a rész ritka eseménytelen volt... Nem ezt szoktam meg ettől a bandától, de ilyen is "kell" :) de komolyan majdhogynem az egész azzal ment el, hogy Efsun&Sultan&Arda&Salih mit szerencsétlenkednek ott... Ja és óvadék ellenében ki is mehetnek majd!!! Pedig tök jó lenne így :D

Bahar&Ates&Nuran... Kövezzetek meg érte, szét unom magam :D Nuranban még van is élet, de már tudom miért... Mert Efsun nevelte haha :D drukkolok én nekik, főleg azért, hogy Nuran szeresse meg őket, de néha én nem csodálkozom miért szerepelnek keveset... Apropó, hol van Kenan és Hülya már??? Vagy akár Behcet... Jó lenne már valami akció vagy legalább hallani, hogy virágszálam! :D persze Mehmetnek 2 napja olyan sürgős dolga akadt ismét, hogy azóta senki se látta...

Kicsit mindentől függetlenül: a kis Nuran idegösszeomlása és ház átrendezése hitelesebb volt Müge múltkori megborulásánál!! :DDD

Reyhan: most akkor Richard Gere komolyan beköltöztette a villába???! Várom Hülya ezt mikor fedezi fel, hogy újabb földönfutó van az otthonában... Ugyebár mikor kihívta Efsunra a zsarukat, elkerülte a figyelmét ez a részlet! :D