ninjago 2019 nov. 01. - 09:40:54
(1227/1547)
Sziasztok! Uram,atyám, itt aztán van fantázia, csak nem jó értelemben. Szerencsétlen Hülya helyében én inkább megbékülnék Efsunnal, semhogy azzal a rongyember Asimmal kelljen összeházasodni. Persze, nyilván nem így lesz. Mióta tudom, hogy a Kenant alakító színész humorista, azóta más szemmel nézek rá. Azt a bájgúnár Ardát kezdetektől fogva nehezen viseltem el, Asim meg eddig nem sok vizet zavart. Az is rettentően zavaró, hogy a Zeynepet játszó csajszi olyan ronda, hogy ránézni is rossz. Baharra meg adhatnának rendes ruhákat, nagyon idétlenül fest a párnával a hasában.
mihenike 2019 okt. 31. - 23:11:36 Előzmény Sumomo
(1226/1547)
Ezek szerint a Bahart alakító színésznö nem is annyira ostoba... szívesen megnéztem
volna, ahogy egymásnak esnek :)
Hol lehet róluk ilyen jó kis sztorikat olvasni?!?
Egyszer azt írta itt valaki, hogy egy idöben a Bahart alakító szïnésznö és Atest alakitó színész között a való életben is kialakult kisebb románc, de „Ates“ ráhajtott „Efsun“-ra is....
Nuran távozàsànak igazi okára lennék kíváncsi!!!
mihenike 2019 okt. 31. - 23:05:54 Előzmény Sumomo
(1225/1547)
:) :) fenomenális
7/10
libra26 2019 okt. 31. - 18:07:39 7/10 Előzmény mihenike
(1224/1547)
Semmiség, örülök, hogy segíthetek képben maradni! :D valóban kegyetlen, de esküszöm várom mindig a folytatást :D nehéz lesz enélkül...
Apropó, nem tudom mit fog adni a Duna a helyén... + én az Anyából láttam néhány részt, nem tetszett benne a durvaság (gyermekbántalmazás), a kislány szenvedése... Nem jött így át nekem, de különböző portálokon úgy láttam elég népszerű, úgyhogy nem tartom nagyon mérvadónak a véleményem :)
mihenike 2019 okt. 31. - 17:57:10 Előzmény libra26
(1223/1547)
köszönöm szépen :D ez kegyetlen :D
nagyon jót szórakoztam az irományodon :D ezalatt a 3 nap alatt kb 3 ùj sorozatnyi bonyodalom indult ùtjára :D
7/10
libra26 2019 okt. 31. - 11:29:16 7/10 Előzmény mihenike
(1222/1547)
Szerda: (úgy döntöttem, ezt még véleményezem ma, a csütörtök péntek marad holnapra vagy hétvégére) :D

1. Hülya ki is jött!! Ebben a sorozatban csak a tényleg bűnösök vagy bűnrészesek szabadulnak rekordidőn belül :D félreértés ne essék, nagyon örülök neki :D

2. A fekete leves!!! Arda mostantól minden részben fokozzza az idiotizmust??! :D Szegény anyja alig szabadult a börtönből... Máris kiborítja.. Nagyon hálátlan ez a gyerek :/
"Elválok Efsuntól, visszamegyek a céghez" "de van egy feltételem" Most figyelj.... "Menj hozzá apához és Kenan tűnjön el az életedből" :D :D Valami ilyesmi szöveget nyomott le... Ebben az egész folyamatban megint csak Hülya feje éri meg :D először nevet, hogy áh fiam én bármit teljesítek ezért, aztán rögtön ráfagy az arcára a mosoly :) De azért, hogy Efsunt hivatalosan eltakarítsa a családból, képes rá és tudjuk, hogy meg is teszi...
Szegény Kenanom :( lehet ő ebbe kattan bele így a végefelé

3. Arda felvette az egykori úrifiú ruháját és ezzel már mindenki szemében a régi! Mehmet bizalmát is azonnal visszaszerezte! Mennyire abszurd már, ahogy ezek mind ott ülnek a nappaliban, nagyjából már mindenki megalázta, gyűlölte a másikat... A gyerekrablásról nem is beszélve :D
Hülya és Asim a kanapé két végén :D Arda kezdi felnyomni az agyam... "Örülök, hogy apával újra együtt vagytok" mivaaaan??? Tudom, hogy Hülya is ezt ordította belül a fejében, látszott :D

4. Arda Volkannal indul szórakozni!!! :D ez egy külön pont :DD Zeynepet is hívják... Kezdődik

5. Efsun&Orkun :D elmegy Orkunhoz, aki szintén nem több egy gelincik dombi lakosnál :D Efsunt bírom nagyon ezekben a részekben, most megint vannak szövegei...
Ja meg Orkun nővére :D Emberek, hogy ezeket a karaktereket mindig tudják fokozni!!!(lejjebb) ilyenkor kicsit visszasírom Muzzafert és Chevriyet

6. Ardát ismét felismerik az újságírók! Mit tesz a régi öltöny meg a jól bevált szövetkabát :D Volkant imádom milyen figura :D ivott párat, aztán nem nagyon tudta mi van :)
Ez a szórakozóhely vicc amúgy:D öten a tánctéren, a többiek elviselhetetlen zenére isznak az asztaloknál állva...
Zeynep arckifejezései!!! Borzalmas... Bambán nézi Ardát fél órán át és ezt kell néznünk! Lehet, tudnék vele azonosulni, de ezt a színésznőt sajnos én nem tudtam megszokni... Szerintem most azt kéne eszünkbe juttatnia, milyen szerelem kezdett kibontakozni köztük anno, de ha erre a csajra nézek.. Azt várom, mikor váltanak képkockát...

7. Kamil úr akart menni Volkannal szórakozni :D meg mondott egy jó sztorit arról, múltkor hogy betintázott éjszaka a városban :D (ennyi volt a sztorija)

Sokszor volt már ilyen, de azt hiszem most indulnak az igazi kavarások :D
mihenike 2019 okt. 31. - 11:04:08
(1221/1547)
Gyerekek!!!!! ezek az értékelések tényleg még kíváncsibbá tettek :) már alig várom, hogy lássam öket :D
A blikkes cikk részlet nagyon tetszett :) a neten soha semmi infót nem találok róluk!
1/10
Sumomo 2019 okt. 31. - 07:50:01 1/10
(1220/1547)
A nyertes mondat!:
"Asim... Néha azon töprengek, van-e pulzusa..."
:D 5*
7/10
libra26 2019 okt. 30. - 23:40:42 7/10 Előzmény libra26
(1219/1547)
Ardahoz és Asimhoz még ennyi: nem is kell csodálkozni... Két akaratgyenge jellemtelen alak! Két balfék, mindketten náluk sokkal keményebb nőbe szerettek bele egykor :D
7/10
libra26 2019 okt. 30. - 23:33:06 7/10 Előzmény mihenike
(1218/1547)
Kedd, avagy a förmedvény, ahogy Sumomo beharangozta tegnap :DD

1. Basszus, ezek tényleg visszaszerezték a villát! :D Mehmet már úgy jár-kel Figoval mindenhol... Mikor kéri meg a kezét?? Haha :D Nuran cuki, de levehetné már azt a Hófehérke jelmezt :D (a pénteki részben egyébként én is könnyeztem azon, hogy megoldották, hogy Bahar lássa az előadást)

2.Beyzát és Adilét hamar visszahívták!! Hol van ezeknek házuk?? A villa melletti cselédház az? Nagyon hamar megérkeztek.... Funfact, de lehet Figen elengedheti az ajtónyitó szerepet :)

3. Kenan jelenti Mehmetnek, amennyiben minden jól megy, Hülya este ki is jöhet... Abszurd, hogy ezek egymást hivogatják telefonon :D Kenanom pedig tényleg tud valamit, ez igen! Így van jól, virágszálam nem a dutyiba való :D

4. Arda és Asim mintha egy másik bolygóról érkeztek volna a villába... "Anyám hol van?" "Az anyád... Börtönben van.." kész :D itt soha nem volt szokás értesíteni egymást a történésekről... Én azt hittem az unalmat nem lehet tovább fokozni a csendkirály bandánál, de tévedtem... Asim... Néha azon töprengek, van-e pulzusa...

5. Bahar és Efsun micsoda "testvérek"!!! Elképesztő... Bahar esetében ez már ostobaság a javából! Jajj meg na az a fejkendő :D szerencse, hogy hamar visszavette a haját inkább, az azért jobban áll neki...

6. Arda egy vadbarom!!!! Zokog Efsun után és közben esélyt sem ad :D Zeynep máris keveri,amit keverni kell... Most a legújabb probléma az, hogy Efsun beszállt Orkun Orhan Orkan vagy Orhun autójába, nevezzük ahogy akarjuk :D És lám Efsun össze fog dolgozni vele, mert mindenki más ellene van

7. Sultan most is rendkívül undorító... Efsun csúcsszuper volt, mikor a fejéhez vágta, hogy ő Sultan minden őrült és aljas tervéhez asszisztált, mindent megtett.. Teljesen jogos volt minden, amit mondott a nénjének

8. Asim és Arda tovább vergődnek :D de én ezt most jól értettem? Asim Hülyáról beszélt??? Mert azt pont nem hallottam jól.. "Én nagyon szerettem" "ő volt a legfontosabb" ajjajj csak nem szereti még?! :D de mondjuk azt sejtettem, hogy szerette régen, csak nem jó kedvéből tűrte a lábtörlő szerepet annyi évig... De akkor mindent értek, Arda emiatt (is) indítja az agymenést...
7/10
libra26 2019 okt. 30. - 23:04:55 7/10 Előzmény Sumomo
(1217/1547)
Na igen, ebben a sztoriban még lehet is igazság :D
7/10
libra26 2019 okt. 30. - 23:02:19 7/10 Előzmény mihenike
(1216/1547)
Szia! :D
Na hát akkor 1-2 gondolat az eddigiekről...

Hétfő:
1. Ez az Efsunnak senki sem akar hinni történet szörnyen gyenge próbálkozás... Annyira szívesen feltennék pár kérdést a forgatókönyvírónak, de most már komolyan! :D Efsun minden aljasságot elkövetett, mindenféle bűnben részt vett már, most csak szeretné elmagyarázni, hogy egyszer az életben ártatlan, meg se hallgatják :D Sultan? A legaljasabb mind közül és adja az erkölcsös "anyát"... Salih bátyánk? Igazi hatökör :D hogy utálta régen Ardát, de most foggal-körömmel védeni kell azt a ripacsot :D Zeyneptől érthető egyedül, hogy mit tesz és mond, mert őt az irányítja, hogy szereti Ardát... Ganime anya felesleges és idegesítő, ahogy mindig :) Volkan mekkora haverja Ardanak!!! Ezen a szálon nem is rugóznék többet, mondjon bárki bármit, sajnálom Efsunt!!! Efsunkámmal nem lehet így bánni :D és ez az, amire Bahar fele ennyire nem képes, elérni, hogy a néző együttérezzen..

2. Ates és a jelzálog... Jól kifundálta ezt a tervet, sose találtam volna ki! :D Na de ami utána jött! Először is: ez az "apuka" kifejezés Ates szájából :D Mióta mondja ezt Mehmetnek??! Mindig meg tudnak lepni... Tudom,megint a lényeget fogom meg... "Apuka, most megyünk és visszavesszük, ami a miénk" Mehmet ezzel a szenvtelen, "nekem mindegy mi lesz" arccal... Allah Allah, nem hogy örülne :D Aga, a kemény maffiakutya :D szó nélkül beengedi őket a nagyfőnökhöz!! Na de ami ezután jött... Tulajdonképpen Ates 2 perc alatt visszaszerzett mindent! Behcetnek elég is a pénz... "De ezzel nincs vége!" "Aga, gyerekek! Szedjétek össze a pénzt" de akkor ennyi??? Atahanék végre újra a csúcson?! :D

3. Hülya bekerül a börtön legbékésebb szárnyába! De nem kell csalódni! Valószínűleg frusztrálta, hogy bekerült ilyen sok "proli" (ahogy ő nevezi az ilyeneket) asszony közé :D Pedig milyen kedvesen fogadták... Zene, bájcsevej minden... A zenét sírva hallgatta egy ideig, aztán valami fantasztikus megint milyet váltott.. "Ne zenélj!" "különben sem játszol jól" :D meg hogy elzavarta a kiscsajt, aki a testvére egyetemi tanulmányaira gyűjt... "Én értelmes nő vagyok" :D meg milyen fejjel kóstolta a teát... És azzal, hogy Kenan bejött látogatóba, csúcsra is értünk :) "Kenan, ezek itt máris meg akarnak fojtani"... És megint ő kezdte a feszkót, de elsírja, hogy bántani akarják!! Imádom

4. Bahar benne volt ebben a részben??? Valaki segítsen :D

5. Arda és az apja visszamennek a villába... Még jó, hogy Ates most szerzi vissza! Tudatlanság = boldogság, ebben az alkotásban főleg
1/10
Sumomo 2019 okt. 30. - 22:44:01 1/10
(1215/1547)
nahát, nahát (Blik.hu 20190220) :

A Sorsok útvesztőjének két sztárja az egyik forgatás alatt esett egymásnak, miután féltékenységi vita tört ki közöttük.

Ezgi Asaroglu és a testvérét alakító Ceren Moray a Sorsok útvesztőjének egyik forgatásán veszett össze annyira, hogy a készítők úgy döntöttek, ideje befejezni a népszerű tévésorozatot. Már korábban is voltak botrányok a műsorral kapcsolatban, ám a pontot az i-re a két főszereplő heves vitája tette fel.
Ezgin ugyanis egyre inkább úrrá lett a féltékenység, amiért az ő karakterével szemben elkezdték Efszúnt preferálni a készítők, és nem viselte valami jól, hogy a főszerep lassan Ceren Morayra került át. Egy közös jelenet közben a Bahart megformáló színésznő leállította a felvételt, majd egy stábtag szerint kiabálni kezdett, miszerint hülyeség a szövege, nem hajlandó azt elmondani. Hiába próbálták többen megnyugtatni, sehogy sem sikerült rávenni, hogy elmondja a rá kiosztott szöveget. Ekkor Ceren is rászólt a kollegájára, hogy fejezze be a hisztit. Ám ezzel csak olajat öntött a tűzre, hatalmas vita kerekedett, végül Ezgi nemes egyszerűséggel kisétált a forgatásról. Több napba telt rávenni, hogy folytassa a munkát.
„Nyilt titok volt nálunk, hogy Ezgi féltékeny Cerenre, aki teljesen ellopta tőle a show-t. Azt beszélték, Ezginek nem tetszett, hogy a forgatókönyvírók egyre több jelenetet és szöveget szántak Cerennek” – mesélte egy benfenntes.
mihenike 2019 okt. 30. - 16:21:24 Előzmény Sumomo
(1214/1547)
el sem tudom képzelni :) pótolhatatlanok :)
valaki nem tudja véletlenül, hogy mi lesz helyette?!
Apropó, az Anyát nézi valaki?! érdemes el kezdeni?
1/10
Sumomo 2019 okt. 30. - 09:25:50 1/10 Előzmény mihenike
(1213/1547)
hát ez az! mi lesz velünk, ha vége?
mihenike 2019 okt. 29. - 22:05:11 Előzmény libra26
(1212/1547)
màr alig vàrom :) és tényleg függöséget okoz, hiszen még most is felnéztem a port-ra :D!
7/10
libra26 2019 okt. 29. - 19:48:21 7/10 Előzmény Sumomo
(1211/1547)
:D ajjajj...
A mait még nem láttam... Na majd megnézem mit lehet kihozni belőle, de csodákat én se tudok tenni! :D
1/10
Sumomo 2019 okt. 29. - 19:40:03 1/10 Előzmény libra26
(1210/1547)
kíváncsian várom, hogyan csinálsz kedvet a mai förmedvényhez :D
bravúr lesz!
7/10
libra26 2019 okt. 29. - 16:52:23 7/10 Előzmény mihenike
(1209/1547)
Szia! :)
Úgy döntöttem azért majd kettesével kiértékelem neked a heti adagot, csak amolyan kedvcsinálónak :DD
7/10
libra26 2019 okt. 29. - 16:50:48 7/10 Előzmény Sumomo
(1208/1547)
Szia! :D
Én lehet ennyit se tudtam volna kiemelni a stáblistából! Efsun, Hülya, Kenan... Mert ők nagy showműsorokat tudnak csinálni :D
+ Sultan de ő csakis színészi szempontból
De nálam a főszereplők elé még befér Mehmet és Figen is... Ja meg ahogy írtad, Beyza a bamba :D
Volkan tényleg kedvelhető karakter, a többi meg szóra sem érdemes...