7/10
libra26 2019 okt. 22. - 09:15:08 7/10
(1187/1547)
Sziasztok!
Pénteken a mély letargia fogja el a nézőt (Bahar búcsú és műtét előtti jelenetei), majd hétfőn folytatódik a sötétség... Komolyan ez a hétfői rész, ebben tényleg volt minden! Bahar haldoklik, Efsun jajveszékel a folyosón :D a kedvencem eközben: Atest "elrabolja" Reyhan apja, miután megölte a lányát... Kész! A szereplő kiírásokkal sose volt problémája a forgatókönyvíróknak :D Atesből előtör akcióhős énje még pont időben, megmenekül, de azért el kellett hitetni velünk 10 másodpercre, hogy lelőtték...
Beyza hazatér!!! Ez volt az egyetlen a hirtelen váltások közepette, amit fel bírtam fogni :) Hülya "Beyza drága elég rosszul néz ki, jól van?" imádom miket adnak a szájába és el is hiszi, amiket kérdez :D hogy lenne jól nyakmerevítőben mankókkal a kezében... De pénteken se volt gyenge: "Baharom... Te vagy az egyetlen és kedvenc unokahúgom" :D :D
Figennek amúgy nagyon jól jött ez, ugyanis 3 hónapot ugrottak és ismét Beyza nyitva ajtót!! Na és igen ez a 3 hónapos ugrás... Bahar él, kiderült, hogy kisfiút várnak :)) Efsun kezelteti magát, de az orvosnál kiderül, nem terhes, fel akar hagyni az egésszel... És megint Bahart hibáztatja :D
Majd az Atahan villa idilljébe (ami az újabban nagyon összeszokott Mehmet, Hülya, Figen és Nuran csapatot jelenti) belerondít a hiányolt Behcet (aki felgyújtotta a varroda egy részét is) és kiteszi az Atahanokat, hiszen minden az övé... Az erőteljesen groteszk szál ebben, ahogy Hayriye mama pöffeszkedik mellette, mint a főnökasszony :D Mehmet végtelenül bárgyú megint, ismét Hülya az egyetlen, aki próbál szembemenni a maffiavezérrel... Akinek a szemében végül megint látszik valami Hülya iránt, de rendesen kiosztják egymást :D "Hülya, bennetek volt irgalom, mikor megöltétek Cemalt?" jó Allah, senki se mondja ki hogy valójában önvédelem volt, vagyis más megmentése... De ez már kiderült, a törököknél nem létezik :)

Apropó... Volkan csak nem Zeynepbe lesz szerelmes??? Secil, Efsun, Zeynep... Könnyen vált a fiú :D
mihenike 2019 okt. 21. - 20:20:28
(1186/1547)
372- Oh Allah!!!!

ismét Efsun volt az, aki hatott Baharra a mütétet illetöen, no de persze Bahar lelkiismeretét még mindig Efsun vetélése nyomja, ezért Ö is megígéri, hogy kezeltetni fogja magát!
Arda és Efsun ismét ùgy járnak ki-be a villából, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne :D!

Hülya&Kenan ismét átváltoztak Bonnie&Clydeà és elintézték Cejlant, aki ráadàsul nem is Kenan lánya :D Kenan azzal a bárddal óriási volt!!!!!

Volt egy aranyos jelenetünk a paròka boltban, mintha Bahar&Efsun a világ legjobb testvérei lennének ;)

Arda milyen boldog attól, hogy esetleg Apa lesz! idilli jelenet a varrodában :D

Efsun/„Gyere anyuka, gyere és tölsd meg feszültséggel ezt a helyet, hogy jobban tudjunk emészteni“ haha

ezek itt fàznak a villában, csak nem kikapcsolta Bechet a fütést?! hehe :D

egy ùjabb meghitt vacsora a villában, ahol mindenki félre tette az ellenségeskedést!!!
„Asim az anyám székében pöffeszkedsz :)“
Olyan egy rakás szerencsétlenség, hogy megsajnáltam, ahogy Hülya kidobta!!!!
Szent Efsun felajánlott egy ágyat az apósának! ez kész! Nyurga meg itt keménykedik!


Arda&Efsun az erkélyen, mint Rómeo&Jùlia! komolyan mondom, hogy meghatódtam Arda monológján!

Volki Tolki pedig megsajnálta az utcán fagyoskodó családját! Dolgozzatok csak egész éjjel :)!!!!!

Vége, köv részben mütik Bahart

mihenike 2019 okt. 21. - 19:32:53
(1185/1547)
Sziasztok! 371-Müge elszökött a fogadott Apjával :D a 3 jómadarat 3 perc alatt kiengedték, ahogy sejtettem!!!!!!

Ates itt a legùjabb „becsület-példaképe“
-teljesen maga alatt van, hogy Müge gyilkos és az Atahan család megszöktette...

A nagy döbbenetében az ùjságíróknak elköpi, hogy az Ö felesége bizony nagyon beteg... pedig ugye titok lett volna....
Figen nyit ajtót-ùjságírok kérdése: „maga meg ki?“ haha

Bahar ájulása után végre mindenki meg tudja, hogy Bahar beteg és nagy nehezen elviszik egy normális orvoshoz!!!!! és majd persze Szent Efsun fogja Bahart jobb belátásra bírni :D!

Apropó, hol van Reyhan?!? ùjabb fejezet az eltünt szereplök nyomában :D csak nem elkapta az örült apja?! hehe

Kenan: „Asim, hogy merészeltél kamilla teàt készíteni az én Virágszálamnak?“
„én vagyok a férje, nem én vagyok a férje... nem adom neked“ ááá
Hülya: „Kenan menj el, ne provokáld a bátyámat, az ö korában ne váljon szegény gyilkossá :)“
Nagyon bírom, hogy Kenanom mennyire szereti Hülyát!


A kismedzsizlenen Hayrie mama elindította a lavinát és meg akarják lincselni Szultánékat!!!! ez micsoda jelenet volt, ahogy megjött a felmentö sereg Salihval és Volkitolkival! Arda eddig csak bùjocskázott az ajtó mögött és hirtelen fellép egy mini ásóval :D!
„Volkán ezt le kell festenünk“

Hayrie a legùjabb bosszùálló!

Hülya: „Kenanom, meg kellene ölni valakit“
Virágszálam jól bemártotta Nilgülnt és Celjant!
mihenike 2019 okt. 21. - 19:14:58 Előzmény Sumomo
(1184/1547)
Jaj ez a lerágott csont, hogy a gazdagok mindent megùsznak... épp most nézem!
Azért ùszták meg mert Hülya bolond...
1/10
Sumomo 2019 okt. 21. - 09:46:35 1/10
(1183/1547)
feltűnt, hogy a rendőrök egyre sötétebbek
-agyilag is
-kinézetileg is
mintha ez összefüggne,
na meg ez a gyűlölet a "gazdagok" felé
ennek (is) köszönhette Bahar a 6 évet
mihenike 2019 okt. 21. - 08:20:54
(1182/1547)
Sziasztok!
370-Müge megszöktetése... nos erröl tùl sokat nem tudok írni.
Kenan minden mellékes információ nélkük megszökteti Mügét Görögországba!
Nilgüln és a lánya a legùjabb szereplök, akiket alig vàrom, hogy végre eltünjenek :D haha :)
Bahar rosszul lett a világ legjobb férjének karjai között.
Nagyon vicces volt, hogy Mehmetet hidegen hagyja Asim megjelenése, de persze Ates máris számonkérte!
Kíváncsi vagyok meddig lesznek a jómadarak börtönben. gondolom ismét 3 percig :)!
mihenike 2019 okt. 19. - 20:28:22 Előzmény libra26
(1181/1547)
tudom-tudom :) ezért inkább 1 részt nézek meg és máris írom az elemzést, különben a felét elfelejtem :) egyszer írta valaki, hogy olyan mint egy rossz drog!!!! tényleg olyan :) kegyetlen :)
mihenike 2019 okt. 19. - 20:23:09 Előzmény Sumomo
(1180/1547)
köszi :D már alig várom :D
most nagyon el vagyok havazva... de nem adom fel!!!!!! ezt a 30 részt nem hagyom veszni!!!!
mihenike 2019 okt. 19. - 20:20:47 Előzmény Sumomo
(1179/1547)
jaj az most ùgy beugrott, hogy Efsun nagy lebukása tavaly szilveszterkor volt :D és most októbert írunk. oh Allah!!!!!
Hülya egyszer azt mondta, hogy nagyon szerelmes volt Asimba, ahhoz képest mindig ùgy beszélt vele, mint valami utolsó féreggel... már bocsánat!!!! :D
7/10
libra26 2019 okt. 19. - 09:46:39 7/10 Előzmény ninjago
(1178/1547)
Szia! Nekem tényleg sok szereplőt látva az életképtelen szó vág ide legjobban :D borzasztó mennyire aránytalanul alkották meg a karaktereket... Jég hátán is megélünk vs életképtelen csapat :D
Igen, maga a sorozat is lehet az egyébként... Abszurd tragikomédia, de már végig nevetgélem, ami hátra van... Ebből is látszik, hogy pl.amin Bahar keresztül megy, meg se viseli a nézőt, hiszen alig van képen általában, fel se tudjuk fogni, hogy most ez lenne a fő szál.
7/10
libra26 2019 okt. 19. - 09:41:45 7/10 Előzmény Sumomo
(1177/1547)
Igazából az elejéből se derült ki, volt-e szerelem... Annyit láthattunk, hogy Hülya napi szinten lábtörlőként kezelte Asimot, mindig beszólt neki az egész család előtt... Csak valószínűsíthető, hogy Asim szerette, hiszen elvette, de felénk szerintem erőteljesen azt akarták sugallni, hogy Hülya mindig Kenant szerette egészen tini korszakától :D utána nekem érdekes volt, mikor Asim közelebb került Secilhez, hogy Hülya mennyire igyekezett megtartani a férjét, a kedvében járni, de gondolom mindössze büszkeségből, hogy őt nem cserélhetik le... Ennyit tudok erről a kapcsolatról mondani neked :D
ninjago 2019 okt. 19. - 08:15:26 Előzmény libra26
(1176/1547)
Szia! Ez az a szó, amit elejétől kerestem: ÉLETKÉPTELEN ez az egész sorozat, és már régen nem Bahar meg Ates a főszereplő, hanem hol ez, hol az. Én is röstellem, hogy nézem, de ezt a pár hetet még kibírjuk.
1/10
Sumomo 2019 okt. 19. - 08:06:05 1/10 Előzmény mihenike
(1175/1547)
Kösd föl a gatyádat a heti adaghoz! Azt gondolod, hogy edzett vagy, de nem. :D
1/10
Sumomo 2019 okt. 19. - 08:04:49 1/10 Előzmény libra26
(1174/1547)
Már akartam kérdezni, hogy hogyan is volt ez a Hülya Asim házasság? (ti. ott kapcsolódtam be, amikor kiderült, hogy Bahar az elveszett gyermek, nem Efsun). Volt szerelem?
Miből volt elege Asimnak, lehet tudni?
7/10
libra26 2019 okt. 18. - 22:20:46 7/10 Előzmény mihenike
(1173/1547)
Secil a környék új Hülya Atahanja szeretne lenni, ezen dolgozik :D
Nagyon durva, hogy másfél éve nézzük... De engem is megfogtál most ezzel! Mit látott Edibe asszony Asimban??? Pedig most még a hajvágása előnyösnek nevezhető, de egy az egyben borzalmas amúgy :D Áhh egyszerűen hogy lehet ilyen férfit tenni Isztambul nagyasszonya mellé... :D :D Hülya még a bátyjával is viszonylag jó kémiára képes (nem rosszra gondolok, csak egyszerűen a színésznő karizmája/kisugárzása nagyon erős) de ha újra össze kell jönnie Asimmal, veszettül várom lesz e szikra hahahaha... Én se vagyok már jól:) :D
apropó, ha már Bahar elszürkülése... Épp azon gondolkodtam Bahar legújabb ruhakölteménye láttán (szerdai részben talán), hogy mi ez a gönc??? Hülya a börtönbe divatosabban vonul be... Aki Gucci táskával a karján temet el másokat, na meg neccbundában szökteti a gyerekét, mondjuk az egy másik szint:DDD

Szerintem nagyjából 7-8 év telt el a sztoriban... Most ugye a nagy ugrással 6, előtte meg max 1-2, mert tudod náluk 2 hétig mindig ugyanaz a nap volt és elég ritkán ugrottak időben :D

És ez nem hagy nyugodni... Reyhan komolyan csak úgy eltűnik, mint sokan mások?? Vagy feltűnt szerda óta vajon??
mihenike 2019 okt. 18. - 22:01:47 Előzmény libra26
(1172/1547)
oh, és tessék! majdnem megfeledkeztem a föszereplökröl :) Ates, Bahar és Nuran idilli piknikjéröl és Ates monológjáról!!!! tényleg mennyire erötlenek, a többiek lenyomják öket!!!! Ates visszaemlékezései közben lepörgött elöttem, hogy mennyi minden történt ... Mi màr màsfél éve nézzük :D náluk meg eltelt kb 10 év? (mondjuk Yusuf halála óta).
És még az jutott eszembe, hogy ez az Asim olyan nyomi, hogy Edibe Atahan miért is engedte, hogy elvegye Hülyat?!??? nagyon gáz!!!!!!!
Secil màr megint hova tünt? a megrendelése óta ismét eltünt.
7/10
libra26 2019 okt. 18. - 21:53:23 7/10 Előzmény mihenike
(1171/1547)
Szia! :) na igen és ez még csak 1 nap!!! A keddi rész végére azt se fogod tudni, hogy volt ilyen, hogy Salih és a kalapácsa :D :D :D tényleg, de jó, hogy írtad, azon is olyat röhögtem hétfőn...
1/10
Sumomo 2019 okt. 18. - 21:17:18 1/10 Előzmény mihenike
(1170/1547)
Így olvasva, egészen mókás! :)
mihenike 2019 okt. 18. - 20:23:47 Előzmény libra26
(1169/1547)
369.(hétfö)
Oh most már értem, hogy Arda csak elöadta a hízelgést Asimnak! no de Efsun megjelenése! „apòsom így meg ùgy“.
(mondtam itt magamban, hogy Asim semmit sem tud a lánycseréröl...erre benyögi-) „Ti nem vagytok unokatestvérek?“ itt én is felvisítottam :)
Efsun elkezdeni mesélni, hogy Bahar az unokahuga Ardának, erre mutatják Hülya és Mehmet fejét :) ezen is akkorát szórakotztam ;)
Efsun: „ugyan Arda ne alázd így meg az Apádat“
Arda: „de drágám ezt töled tanultam“
De a legjobb az volt, amikor Efsun azon elmélkedett, hogy ez a drága Nyurga honnan örökölte a jó tulajdonságait és közben Hülya magára mutatott :) észbontó :)

Reyhan eltünt, Figen terít, de Hülya szerint tùl korán... haha :D nem baj, Mehmet besegített neki, hogy ne fárassza ki magát :) - miért is? ö mit is csinál egész nap?! a nagy semmit :)

Kenan&Nilgül az étteremben :) persze feleségül veszlek és eltöröm mindkét lábadat :D!!!!!
De gyerekek, amikor meghallotta, hogy Asim visszatért és céltalanul el kezdett az étteremben lövöldözni.... ilyen nincs! és senki nem hívja a rendöröket?!?!? :D

Salih és a kalapács :D imádom :D de most nem lesz esküvö?!? „hideg van, féltettelek“ „gyere fözök neked teàt“
„jó, de van kekszed is Szultán“ :D
LOVE IS IN THE AIR !!!!!!

Sultan eladta a házát és a pénzböl ismét Efsunnak akar segíteni...!

Hayrie mami sipákolásától mindig rosszul vagyok, most sem tudtam sajnálni... Zeynep kész idegroncs és bevall mindent Szent Gabimetnek... - üti veri Zeynepet?!? mi vaaaan?! itt mindenki pszichopata!!!! Ennek 2 anyja van, de egyik rosszabb, mint a másik! hogy cibáljàk???? ez már beteges!

Idilli vacsora az Atahan villában, Asim, Hülya, Mehmet, Arda, Efsun!!! Müge kínszenvedése az asztalnál! behalok! „az Atahanokra“ proszit :) Itt az idö! elmondja százszor! nem bírom! Komolyan mondom, hogy ez elviselhetetlen! „meg kell tisztulnom“ „gyilkos lett belölem“ - azok a fejek hozzá!!!!
(Hülya magyar hangja zseniális!)
„megöltem azt az embert, akit világon a legjobban szerettem“
A villában ismét megfagyott a levegö, de Hülya lila rùzsa a legdurvább :)

Szultán siránkozása, hogy ö mindenkit elvesztett, vajon miért?! - mert rossz ember!
mostmár Ganimet is tudja, hogy Baharnak daganata van!

Ez a Zeynep nem fog már teljesen bekattanni??? annyit szenvedett!

Hülya-„Müge mentálisan beteg, fantázial, kényszer képzetei vannak“ - Müge feladja magát a rendörségen, Hülya elesik, mindenki bambul! asztaaaaaaaaa

Vége, és ez még csak 1 rész volt :D
mihenike 2019 okt. 18. - 19:30:58 Előzmény libra26
(1168/1547)
sziaaaaaaaaa!!!!!!! azt hiszem ezt a két bejegyzésedet én màr nem tudom überelni :) szétröhögtem magamat :)
még csak most indítottam el a hétföi részt!