1/10
Sumomo 2019 okt. 12. - 08:12:08 1/10
(1147/1547)
Mehet egy nulla. Csak a gyengébbekkel szemben erős.
mihenike 2019 okt. 12. - 00:07:28 Előzmény libra26
(1146/1547)
szia! szerda&csütörtök!

Annyira abszurd Efsun és Bahar kapcsolata! Bahar senkinek sem akar beszélni a betegségéröl, de 3 perc után kinyögi Efsunnak, hogy agydaganata van!
Azt nem értettem, hogy Nuran most tényleg elfogadta öket, vagy csak Efsun kérte meg rá, hogy így szólítsa öket és ezért van ez a hirtelen jött „anya-apa“?!???

Oh Allah, ez az ùj nyomozó kökemény! azt nem lehet mondani, hogy 1-1 szálon sokat rágódnak, mert a lányok kb 5 percet voltak a rendörségen és gyorsan, viharosan ki is engedték öket! - félelmetes, hogy Arda mekkora bárgyù, nem áll össze neki a kép... -megint csak jót röhögtem Efsun hadoválàsán, amivel feltartotta a riportereket!

Jaj gyönyörüen belakták Ganimet házát az ùj lakók és Arda milyen gyakorlatias lett :D haha :D

Azt hiszem Asim ùgy hiányzott nekünk mint „mókusnak az erdötüz“ haha :D

Remél Zuhált és az apját sem látjuk többet! De Volki tolki addig marad, ameddig csak akar!!!!!

Mehmet milyen furfangos lett, észre vette, hogy Baharék titkolnak vmit!

És tényleg, Mehmet óriási volt, ment ismét számon kérni Hülyát, mint vmi rossz gyereket :D

jaj és mennyire egyre gondoltunk-Efsunnak meg Szultánnak van még képük sajnálkozni Bahar miatt, amikor ök tették tönkre (majdnem) az egész életét!

Apropó!!!! ezek már megint miböl élnek?! hiszen csödbe mentek! miböl tartják fent a villát?!?

Egyet értek, Müge és Zeynep borzalmasak, lenne mit tanulniuk a pszchiomamiktól!!!!
De Efsun 2 perc alatt megnyugtatott minden tudatlant a rendörségen, hogy ez csak rutin eljárás, hiszen Müge és Cemal házasok voltak, Zeynepet pedig a volt-leendö feleség volt/lett volna :) hehe :D

Komolyan mondom ez az Efsun egy angyal :D
7/10
libra26 2019 okt. 11. - 10:31:01 7/10 Előzmény mihenike
(1145/1547)
Szia!
Jókat nevetek, komolyan leginkább ezért éri meg nézni az egészet, hogy itt milyen kommentek születnek :D

Tegnap... Sultan vitte a prímet a végén!!! Mindenhez van képe! Mikor Efsun kinyögi, hogy Bahar súlyos beteg... "Szegény kislány, mennyi baj éri" "mennyi szerencsétlenség" és az nem is zavarja, hogy legalább a felét ő okozta :D :D (egyébként Sultan is fantasztikusan alakít, azért lehet ennyire utálni a karakterét) Az meg a másik, Efsun hogy meg van törve :) ilyenkor mindig előjön, hogy amúgy Bahar a mindene és sose akarta bántani....

Eközben kapunk egy kis szívmelengetést is:) Bahar és Ates hallhatták Nuran szájából, hogy anya és apa! Még akkor is, ha ez nem a teljesen szívből jövő verzió volt, szép jelenetek... Ates egyébként ésszerűen gondolkodik, kíváncsi leszek hogy döntenek

Müge&Zeynep: kezdem végtelenül unni a két lány szenvedését :D vagyis inkább azt a rossz siránkozást, amit lenyomnak.. Ráadásul Mügét nrm tudnák felmenteni azzal, hogy elmebeteg??? Szerintem Hülya is ezzel ússza meg a lecsukást folyton :D Szenzációs, ahogy Sultan és Hülya összeborulnak a bajban :D két remek alakítás, na de szegény lányaik... Van még mit tanulni tőlük :)

Az nagyon tetszett, mikor Mehmet meglátta a családot az újságon, a rendőrség előtti jelenetet, akkor mint egy megvadult bika elindult az emeletre Hülya nevét kiabálva, az meg bezárkózik mint valami rossz gyerek :D meg ahogy kinyitotta és áll ott Mehmet előtt :D
Jajjj és ki ne hagyjam az Asim&Hülya telefonbeszélgetést, ahol inkább csak Hülya ordítozott a telefonban! Vajon Asimnak hiányzott már az asszony?? Ez az tipikus ordítozás :))
Asim meg összepakol és lenyúlja a fiatal nője pénzét is!!! Kell repjegyre, na... Világos... Én alig várom, hogy megérkezzen a villába :D :D
mihenike 2019 okt. 10. - 00:17:05 Előzmény libra26
(1144/1547)
Szia :D jaj a tegnapi részt még nem elemeztem ki :D Asimot az elején sem szerettem! egyáltalán hogy is jöttek össze Hülyával?! katasztrófális páros!!!! Mügének honnan jött most ez a nagy apa-hiánya?!? oh Allah, adj türelmet!

Nilgün bedobta magát, illetve a bizonyítékot és Hülya feláldozta a szerelmet és Kenanomat, hogy megvédje Mügét! szegénykéim!!!! sajnáltam öket!

Efsuntól ismét kikészültem, VolkiTolki és Arda az összes pénzüket anyagra költik, de ö bizony visszadobta a megrendelést! nem
baj, hiszen Arda a „sziklából is vízet fakaszt“ -kééész :)

No és a 2 feminista tyùk :) Sultán és Ganimet elindulnak „felszeletelni“ Pertev ùrat! Volkitolki-mármint az én apámat?!? haha :) Ganimet miòta szereti ennyire Szultán?! na de mindegy is, legalább ïgy visszaköltöznek abba az ütöttkopott házba! oh Allah, hányan laktak mär ott? :)
Ezt a Zeynepet sem értem màr. Neki sincs már se munkája, se pénze?!?

Bahar betegsége lenne a legfontosabb szál, de a többi örült vitte ismét a prímet :D! Remélem hamarosan meggyógyul és a gyerek is megszületik :D
Figen és Mehmet egyre többet beszélnek :D

Mi van màr Beyzussal?! És Secilnek honnan lett pénze?!

Gyerekek, ez az Ates ritka runysa ember! szerintem megcsùnyult amióta megy a sorozat :D!!!!
7/10
libra26 2019 okt. 09. - 22:58:53 7/10 Előzmény mihenike
(1143/1547)
Szia!!!

Tegnap én majdnem zokogtam Virágszálam és Kenanom jelenetén! :DD "Kenan" "édesem?" "ne szeress engem" "az nem megy" :D fantasztikus ez a két ember a együtt..
Asim hogy le van csövesedve!!! És milyen nőcskével lakik! Kérdeznem kell valamit... Ha Asimot és Hülyát együtt látom (tudom még nem történt most meg, de újra meg fog, hogy egy képen lesznek), csak én érzem úgy, hogy Hülya képes lenne egyben lenyelni szerencsétlen embert?? :D borzalmas egy páros, mintha cserélődnének a nemi szerepek :D és szegény Asim, ráadásul nem is nőtt túl nagyra :)
7/10
libra26 2019 okt. 09. - 22:52:17 7/10 Előzmény Sumomo
(1142/1547)
:DDDDDD
mihenike 2019 okt. 08. - 21:29:21 Előzmény Sumomo
(1141/1547)
idözített bomba :)
mihenike 2019 okt. 08. - 21:28:42 Előzmény Sumomo
(1140/1547)
Allah szemére!!!! ez is igen régen volt màr :D talán igaz sem volt :D
1/10
Sumomo 2019 okt. 08. - 18:29:42 1/10
(1139/1547)
a fő mákvirág(szálam) :D
1/10
Sumomo 2019 okt. 08. - 18:04:40 1/10
(1138/1547)
"virágszálak"
1/10
Sumomo 2019 okt. 08. - 17:29:07 1/10
(1137/1547)
engem érdekelne, hogy maguk a törökök mit szóltak ehhez a filmhez
mihenike 2019 okt. 08. - 15:54:36
(1136/1547)
Sziasztok!!!! ez a tegnapi rész fantasztikus volt!!!! amikor elment a 3-as takarítani a nyaralóba: én majdnem megfulladtam a röhögéstöl :D!!!!!

„Hülya te milyen munkát végeztél itt?“ „Sultán én nem vagyok bérgyilkos, nem tudom, hogyan kell egy hullát eltüntetni“ „Hülya maga még sosem látott krimit? Legközelebb, ha ilyen van, hívjon engem bátran“ „Rendben Salih, ha legközelebb egy hullát akarok eltüntetni, akkor magát fogom hívni“
:D :D :D

Secilnek honnan lett pénze?! ezt nem is értettem, akkor most megcsinäla Efsun a munkát vagy sem?! annyit visítoztak megint, hogy a lényeg nem jött át :)

Szegény Bahart sajnáltam, ahogy már itt írtuk többen is, nehogy 5 percnél tovább boldog legyen!

Az is jó volt, hogy Mehmet helyre tette Reyhan kisasszonyt!

És ez az ùj nyomozó-páros :) ahogy felolvasta Hülya és Sultán aktáját ;) óriási volt :)! Ja és persze tavaszi nagytakarítás volt a nyaralóban :) gyerekek, ennyi marhaságot összehordani :D!
7/10
offtopic
libra26 2019 okt. 08. - 10:40:59 7/10 Előzmény mihenike
(1135/1547)
Na reagálok az OFFra is :)
A Megtörvét megjegyzem, mert amikről eddig beszéltünk, hasonló az ízlésünk... Így hát ha ennyire jót írsz róla, érdemes megfontolni :D De akkor jól érzékelem, hogy igen csak drámai lehetett a vége...
Nagyon jót nevettem, hogy az ay yapimnak be kéne vennie Hollywoodot :D :D hát vannak agymenéseik keményen az biztos... Én viszont Isztambult tuti megnézném egyszer :D Leülnék oda a Boszporusz partjára és átgondolnám, mennyi őrültség történt ott már a kamerák előtt :D
Piszkos pénz: jelentem, megnéztem... A piszkos pénz topikba írok is majd neked, mert egyszerűen ki kell írnom mennyire nem jött be az utolsó pár rész...
7/10
libra26 2019 okt. 08. - 10:32:09 7/10 Előzmény mihenike
(1134/1547)
Szia! :)
Nos, a spoileres kérdésekből szerencsére nem tudom mindre a választ... De, kettő (szerintem) tuti biztos

Hülya megpróbálja majd megölni Kenant, de annak az egész Asimmal való esküvős sztorihoz köze lesz talán. Arda ügyködik majd valamit, Hülya saját szándékából nem akar hozzámenni Asimhoz, ha jól vettem ki, abból amit láttam - és ja, egyébként miért akarna hozzámenni? De hozzá fog. Kenan nem hal meg,legalabb is Hülyának nem sikerül. Amit nem tudok, az Bahar végkimenetele... Valami kérdőjelet hagyok azért magamnak is :D illetve Efsun, hogy most újra üzletasszony lesz??? Ja meg Arda kiborító még, miket akar kavarni :D



Tegnap láttad ezt a bűnbandát??? Ahogy mély gyászban nyaralót takarítanak!!! :D Sultan hogy hazudik már, tényleg sose rebben a szeme se... Az meg nagyon jó, hogy Hülya rosszul hazudik! Eluralkodik rajta az agybaj :D Salih bátyám... Tök laza "máskor hívjon fel engem, ha hullát kell eltüntetni"...
Bahar... Nem tudok mit mondani, majdnem megsirattam, mikor elmondta Atesnek, hogy mi a helyzet
7/10
libra26 2019 okt. 08. - 10:22:28 7/10 Előzmény ninjago
(1133/1547)
Szia!
Díjbirkózó :D :D :D Jó erőben van Mehmet, ez tény... Bahart illetően bizakodó vagyok... Mindennek a teteje lenne, ha végig szenvedi és jó nem is jut neki a végén
ninjago 2019 okt. 08. - 09:20:36
(1132/1547)
Sziasztok! Nekem a török sorozatokból elég a Sorsok útvesztője, mást nem néztem még. Hülia tegnap is zseniális volt, a jövőben Sali urat fogja megbízni, ha egy hullát el kell tüntetni, óriási megtiszteltetést, Sali ennek a mestere.
Szerencsétlen Bahar! Vajon lesz ebből még Happy End? Mehmet Emir is haldoklott, most meg olyan, mint egy díjbirkózó. Láttuk már, hogy a török egészségügy csodákra képes, a páciensek pedig kemények, csak ebben az egyben reménykedhetünk Bahart illetően.
offtopic
mihenike 2019 okt. 07. - 23:41:52 Előzmény libra26
(1131/1547)
szia!
1. végre megnéztem a Megtörve utolsó 2 részét... oh Allah! nem is tudom mit írjak, nagyon izgalmas volt, kicsit nehezen indult be, de ez szerintem a bölüm megvágások miatt volt! stïlusában es hangulatában Ezelhez hasonlított és minden föszereplö nagyot alakított!!!! szomorù és elggondolkodtató volt, de ilyen az élet, nem mindig happy end-el végzödik! Érdemes megnézni, ha lesz idöd!!!!
2. Az Egy Ellopott élet... hm... ismételni tudom csak magam-ezek a bölüm megvâgások tönkre teszik a sorozatot, még jó, hogy fent van az összes rész youtube-on és folyamatosan tudom nézni, különben 45 perc után megütne a guta, hogy megint nem tudtunk meg semmit :D hehe :D ez a sorozat olyan bonyolult, hogy én màr azt mondom, hogy az „ay yapim“-nak be kellene vennie Hollywoodot :D és gyàrhatnák a Warners Brothers studioban a sorozatokat :D
3. Piszkos pénzzel hogy állsz?!?
mihenike 2019 okt. 07. - 23:32:46
(1130/1547)
Sziasztok! az egyik barátnöm Töröko-ba megy nyaralni és mondtam neki, hogy ki ne tegye a lábát a hotelböl mert ott csak maffiózok és pszichopaták élnek :D!!!! és még hozzátettem, hogy Allah vigyázzon rájuk :) Ö meg csak nézett, hogy nekem ugyan mi bajom van :)
Lehet, hogy tùladagoltam a török sorozatokat ;) Idén végig néztem a Piszkos pénzt, a Megtörvét és most nézem az Egy ellopott életet és ugye Efsunka kalandjait :D
mihenike 2019 okt. 06. - 22:34:57 Előzmény Sumomo
(1129/1547)
oh iiigeeeen :D amikor éppen elborult az agya :D
1/10
Sumomo 2019 okt. 06. - 09:10:48 1/10 Előzmény mihenike
(1128/1547)

emlékszel, Efsun azt mondta néhány hete, hogy vér fog folyni, rengeteg!?