mihenike 2019 szept. 16. - 23:08:07 Előzmény libra26
(1067/1547)
Tudtam én hogy Pszichopapa sosem csalná meg a Virágszálamat!!!!
Tudom, hogy Hülyának voltak meredek hùzásai, de mindig mindent azért tett, hogy az Atahan családot megvédje...
és Efsun tettei mellett ezek el is törpülnek...!!!!
a mai epizódot igaz, hogy még nem láttam, de már rosszul vagyok attòl, ahogy azt fùjják, hogy ök bizony Nuran igazi szülei és Bahar meg Ates kegyetlenek!!!!!
7/10
libra26 2019 szept. 16. - 13:46:02 7/10 Előzmény mihenike
(1066/1547)
Sziasztok!
Na én is bepótoltam mindent... Hosszabban nem részletezem :) 1-2 feledhetetlen alakításon és showműsoron kívül jobb hamar tovább lépni!

Ami a képeket illeti, tudom, hogy ki lesz az a fiatal lány és egyébként megcsalásról valóban szó sincs, Behcet próbál csak ezzel bekavarni... De azt hiszem hamar kiderül:)
Apropó, Behcet bátyám még nem íratta a számlához Hülyát a holding mellé?? :D őrület mik vannak itt.... (Cemal... Nocomment)
ninjago 2019 szept. 15. - 11:11:14 Előzmény mihenike
(1065/1547)
Szia! Ezért néztem meg még egyszer azt a részt, mert én is arra gyanakodtam, hogy ki lehetett, nem tudom, de nem Nehír, az biztos. Szerintem megint jön egy újabb "töltelék", hogy nyújthassák a műsoridőt.
mihenike 2019 szept. 14. - 23:12:14 Előzmény ninjago
(1064/1547)
-az a nö a képen nem
Nehír volt?! nekem ùgy tünt... ezektöl bármi kitelik-
mihenike 2019 szept. 14. - 23:11:10 Előzmény Sumomo
(1063/1547)
én komolyan megsajnáltam, ahogy kidobták a villából és ott botorkált az utcán!!!!
mihenike 2019 szept. 14. - 23:06:22 Előzmény ninjago
(1062/1547)
szia!!!! ez a „Kenan megcsalta Hülyàt“ címü fejezet... szerintem ilyesmi nem is történt! hiszen annyira szereti virágszálamat! nem tudom, hogy egyáltalán kinek kellene még Pszichopapa :) na de komolyan! ezt honnan szedték már megint?!? még csak halvány jele sem volt annak, hogy Kenan csajozna...-szerintem ez az egész csak félreértés!

Oh a youtube-n én is láttam ám jó pár hajmeresztö videót!!!!!

A nyomortelepet ùgy ahogy van kiïrtam volna már réges régen a sorozatból!
Ez a Zuhal és családja is csak pùp a hátunkra!
Secil már megint hova tünt?!? Ganimet kidobta és felszívódott!!!!

Kamill ùr és Zuhal most éppen aranyat keresnek! csùcs!

És mi van már Figennel? mikor költözik be a villába?!?

Ùgy látom, hogy Reyhan lett az utánpótlás Cemre helyett.... undorïtó!
1/10
Sumomo 2019 szept. 14. - 23:05:33 1/10 Előzmény mihenike
(1061/1547)
Te komolyan sajnálod Hülyát, vagy csak viccelsz?
ninjago 2019 szept. 14. - 20:00:01
(1060/1547)
Sziasztok! Tény, hogy Efsun "jelleme" egy beteg elme agyszüleménye, mert ez rosszabb egy bérgyilkosnál is, és rajta tejszínhabnak ott van Szultán. Hallatlan, hogy Bahar és Ates DNS-tesztet csináltatnak, micsoda aljasság...És ott van az az utálatos gyerek, már azt is nagyon unom, mihenike nagyon találóan nevezi gonosz boszorkánynak, elvégre, volt kitől tanulnia.
És ez csak a fő szála az eseményeknek, jön még hozzá egy csomó ballaszt, mint Kamill úr, meg Kenan isten tudja miféle nője, aki miatt Hülia kiborul. A nyáron volt időm a You Tube-on belenézegetni a egy-két epizódba, bár törökül nem értek, de a legeslegutolsó percekben valószínűleg helyükre kerülnek a dolgok, addig kitartás.
mihenike 2019 szept. 14. - 19:40:23 Előzmény libra26
(1059/1547)
Szia! most pedig a pénteki rész!!!!

mostmár annyira tùlcsavarta a sztorit a forgatókönyvíró, hogy ez màr nekem is tùl sok!

Màr eszméletlenül idegesít Sultán és Efsun! eddig legalább jókat szórakoztam rajtuk, de ezzel, hogy egyre csak azt fùjják, hogy Nuran anyja bizony Efsun és, hogy Bahar meg Ates a rohadékok... hát ezt már nem bírom!!!!!

és Hülya?!?!? mérhetetlenül sajnálom!!!!! az egész élete Efsun miatt ment tönkre, pedig ö az elejétöl tudta, hogy Efsun egy élösködö!
Szerencsétlen, ahogy a pocsojában fetrengett!

Bamba Ardát belekényszerítették egy gyilkosságba, elásstták vele a hullát, ráeröltették a házasságot, erre beleszeret Efsunba, Sultánt jobban szereti, mint a saját anyját és jelenleg Salih a legjobb barátja!!!!! ezt már nem lehet bírni épésszel!

Batwoman Sultán megállítja az iskolabuszt, hogy beszéljen Nurännal, így kideríti, hogy Nuran miért utasította vissza Efsun!!!!!és megdumälja vele, hogy eljönnek érte a villäba-ez a kisläny is gonosz, mint a 2 boszorkány!

Végre készül a DNS-teszt is, de a következö 2 hétben még bàrmikor elviheti Efsun a kislànyt-persze az undorító Reyhan leadja a drótot Efsunnak és erre Ardaval meg Sultännal megjelennek rendörökkel a villänäl!-ez már elviselhetetlen! „hozd ide a lányomat“
Sultan: „Bahar drágám nem szégyelled magad?“
Ez az ügyvéd is egy nagy rohadék!
„Maguk azok akik bünt követnek el“-ezt mondják Baharnak meg Atesnek! ezt már nem lehet kibírni!
Egy gyerekrablónak adják inkább a kislányt, mert ez a törvény! Szegény Bahar!!!! a kisläny mär felöltözve värja az állítólagos szüleit, szegény Bahar teljesen összeomlik!!!!! és a kisläny nem érti meg?!?!? csak annyit ért, hogy Efsun nevelte eddig....
Ettöl a jelenettöl komolyan mondom, hogy felfordult a gyomrom!!!!! ez már annyira undorító!

Hirtelen ugrás-Mehmet elbúcsúzik a vállalattól és Bechet àtveszi az irányítást....-ez is mennyire undorító már.... -„megpróbálom megmenteni a céget, amit te tönkre tettél“
Cemal is itt arcoskodik, a kis mitugrász!
„akcióban vagyunk Efsun, gyere ide“

Efsun még mindig „apámnak“ hívja Mehmetet... Arda soha nem tud semmit, Efsun mindig csak fél információkat mond el neki! akkora málé szegény!

Mehmet méltóságteljesen viselte a kudarcot....

-de Efsunnak minek kell oda mennie?!?!? ö lesz a vezérigazgató asszony és Arda az igazgató?!? felajánlja nekik Becet bátyám?!?

....
folytköv hétfön!
7/10
libra26 2019 szept. 14. - 16:52:55 7/10 Előzmény ninjago
(1058/1547)
Szia!
Teljes mértékben egyetértek :D egyszerűen azt nem hiszem el minek ez a sok mellékszál/szereplő... Tudatában voltak, hogy nagyjából 4 ember viszi a sorozatot, de lehet inkább 2 az a 4, aztán ennek ellenére jönnek még... Hegyre homokot :) jóval ígéretesebb volt ez a sztori... Sajnálom egyébként azt a néhány főbb szereplőt, akik jól játszanak, ez nem rajtuk ment el :D
7/10
libra26 2019 szept. 14. - 16:49:19 7/10 Előzmény mihenike
(1057/1547)
Sziaa! :)
Holnap talán már én is tudok pótolni :D csak azért írok, mert most olvastam az összegzéseket és már megint jól megnevettettél!! :D látom ökörség van bőven ismét... De a vicc jelenetekért és Hülyáért ráveszem magam :D igazságszolgáltatást és logikát már nem várok tőlük :))
1/10
Marika Sipos 2019 szept. 14. - 16:44:37 1/10
(1056/1547)
Ennyi szemétség,csak be
teg elme szüleménye!Bosszu ,bosszu hátán,.Ates,Arda szerepe két joképü birka szerep.!Csak nyugtatóval lehet nézni,emiatt inkább gyorsitott lejátszással ,öt perc alatt végig futom!Ennyi böven elég belölük!
mihenike 2019 szept. 14. - 11:45:09
(1055/1547)
347-csütörtök!

Ahogy Hülya számon kérte a szolgálókat, szétröhögtem magam ;)

Ezt nem hiszem el! Efsun ùjra nyeregben!
Bechettel és Cemallal összefogtak....“olyan vagy mint a kishùgom kedves hùgom“ :)

Efsun addig-addig magyaráz, amíg Hülyát kidobják a villából!!!!! nagyon sajnálom szegényt! Ö tényleg mindig csak a családjára gondolt!!!!

Reyhan hülye feje....?!?!?

Ezeket a képeket honnan szedték?!!
„Kenannak ùj stylistja van?“ haha
elöször azt hittem Nehir van a képeken...
Pszichopapa és az Ö virágszála szakítottak :D! neeeee!!!!!

Cemal a kis hobbit, egyre jobban idegesít!!!!!

„A te nagy reményü vejed, Cemal és az ùj haverja, Becet... ;)“
.... és most Efsun átveszi Becettel az Atahan vállalatot?!?

Remélem Sultán és Efsun egyszer tényleg megbünhödnek....!!!!! ez már nekem is tùl sok!!!!!
mihenike 2019 szept. 14. - 10:24:40
(1054/1547)
sziasztok!
346-szerda-
Én egy pillanatra komolyan azt hittem, hogy Saliht megölik és nagyon megsajnáltam! ö csak a két nö ötleteit valósította meg!!!!!

Milyen pénzböl utazott el Sultán és Arda Bodrumba?!? mindegy is...

Nuran nem ment el Efsunnal, hogy megvédje a börtöntöl az „anyját“!

Mehmet Emír is visszatér és olyan mint egy morcos ovódás, ùgy haragszik Hülyára!

Hülya és Kenan sokadik lánykérése... :)!

Hülya a legjobb színésznö! imádom, ahogy játszik!

Na jó ... ezt már nem hiszem el! Efsun&Becet&Cemal szövetkeznek az Atahanok ellen!!!!! ebböl az útvesztöböl hogy fogunk kikászálódni?!?!?!?!?
Leticia01 2019 szept. 13. - 20:06:18
(1053/1547)
Sziasztok!
Nekem ez a Szultán és Efsun egyre ellenszenvesebb. Annyi gonoszságot elkövettek, és nem bűnhődtek meg érte.
Elrabolták a kislányt, de szemernyi szégyenérzet nincs bennük. Sőt,még ők tartják a jogukat. Mindenkin bosszút akarnak állni.
Na és Arda....szemrebbenés nélkül - elég pofátlan módon - fogta a kislányt és elvitte az unokatestvére, Bahar orra elől....
mihenike 2019 szept. 13. - 19:45:26
(1052/1547)
Sziasztok!

eddig csak a hétfö-keddi részhez volt szerencsém! Efsunt kiengedték óvadék fejébe, amire a pénzt Volki Tolki adta! neeee! Salih fejét láttátok, amikor Arda nem akarta elfogadni az összes pénzt?!?!?? na neeee! jó lesz az még nekünk :D!
Ott is nagyon idegesített már Efsun és Arda! körülbelül annyira, mint Hülyát, ahogy ordította, hogy „Nuran nem a ti gyereketek...!“ legszívesebben vele kiabáltam volna! Ekkora kamut, hogy Ates és Bahar Svájcba mentek :D haha
Mügét is ùgy volt, hogy felpofoznám-miért is Hülya a felelös azért, hogy Cemal lelépett?!?!? neeeeeee!!!!!!
Reyhan hirtelen mekkora cselszövö lett! azta! ha Nurant elveszik Bahartol és Atestöl, akkor Ates biztos elhagyja Bahart-
behalok!
na de az ügyvéden is készen vagyok-a tárgyalásig Efsunnal maradhat és Baharékat lecsukathatják....!!!!!! neeeee!
ez a török igazságszolgáltatás?????

Kamill ùrtól készen vagyok! azok a rózsák... ;)!
7/10
nőinéző 2019 szept. 12. - 19:21:38 7/10
(1051/1547)
Sziasztok! Azt hittem, ez a Reyhan kicsit erőszakos, de viszonylag becsületes lesz, de Cemre2 lett belőle.
Vagy még rosszabb, mert nagyon alattomos.
Hülyát valamennyire sajnálom, kidobják az esőbe. Én nem mennék el!
Kamill úrtól szó szerint felfordul a gyomrom.
Efsun---semmi új, már érdektelen.
1/10
Sumomo 2019 szept. 12. - 07:21:03 1/10
(1050/1547)
én már annyira lezsibbadtam, hogy meg nyikkanni se tudok
már azt sem tudom ki kivel van és minek
mihenike 2019 szept. 11. - 21:44:57 Előzmény nőinéző
(1049/1547)
szóval holnapra marad a regényírás :) 2 részt tudtam megnézni, a mait még nem!!!!
mihenike 2019 szept. 11. - 19:31:33 Előzmény nőinéző
(1048/1547)
nééézem :)!!!!! és kééész vagyok ;)