3/10
meggy100 2018 jún. 08. - 11:42:06 3/10 Előzmény Magenta99
(27/1547)
Efsun szerintem is ronda :) habár Bahar se egy szépség :) a Végtelen szerelemben Nihan, ASu és Zeynep is nagyon szép volt :)
Anna Simoni 2018 jún. 07. - 16:25:25
(26/1547)
A hangos zenével a rossz szinkront akarják takarni. A zene miatt érthetetlen a szöveg.
Magenta99 2018 jún. 07. - 06:07:00
(25/1547)
Érdekes, hogy Nurannak hol csupa sárga a tenyere és az ujjai, hol meg semmi.
Mi a fenébe nyúlkálhat - vagy a sárga irigység ütközik ki rajta? :)
Amúgy meg tudom, ízlések és pofonok, de szerintem Efsun kifejezetten ronda, pedig mennyit mondogatják, hogy milyen gyönyörű. Brrrrr bottal sem piszkálnám meg.
3/10
meggy100 2018 máj. 30. - 21:44:07 3/10 Előzmény Nagy Gyõzõ
(24/1547)
Sőt vérvétel is kell jozzá, hisz Ates mondta is felolvasta, hogy az is kell a Dns teszthez és a következő részekben ezen már átsiklottak !!
9/10
Nagy Gyõzõ 2018 máj. 30. - 15:19:43 9/10
(23/1547)
Ollóval levágott haj nem jó a DNS teszthez ,a film készítői kellene tudják.Hajminta esetén egy személytől legalább 10 db hajhagymás, kitépett hajszálat szükséges venni.

szookedorina 2018 máj. 19. - 08:04:35 Előzmény Trivia Showtime
(22/1547)
"Nincs még egy ország, ahol a nemzeti főadón ilyen színvonal nélküli ótvar szériákat vetítenének újra és újra ...."
Egy olyan globális világban, ahol alanyi jogon jár az igazság ebben nincs semmi különös.
No problem.
Szilvia 78 2018 máj. 19. - 00:01:07
(21/1547)
Amit ócskának nevezünk az a törököknek tetszik. Nem hiába lett belőle 4 évad! Kevés sorozat éli meg egyáltalán a második évadot náluk.
malvinkicska 2018 máj. 17. - 18:17:21
(20/1547)
Az unatkozó vén asszonyok nevében kikérem, mi már ledolgoztuk amit kellett, személy szerint nem unalomból nézem ki kapcsolódás lenne , mivel a műsor politika a béka feneke alatt van , se kviz, vagy tv játék, sorolhatnám, ezért fanyalodik rá az ember erre a sokszor semmi szappan operákra. Megválogatom melyiket nézem, mert amit megvettek egyet sem, olyat mint a Tégla ahol ész van meg a Gödör, meg sorolhatnám aminek azért van mondani valója.
Trivia Showtime 2018 máj. 17. - 15:08:21
(19/1547)
Sajnos a török sorozatok közül is csak a legalját mutatják be nálunk. Nincs még egy ország, ahol a nemzeti főadón ilyen színvonal nélküli ótvar szériákat vetítenének újra és újra ismételve mindegyiket a legelejétől. A Duna TV is megérkezett a Story Tv szintjére. Ahogy látom már az unatkozó vénasszonyoknak is elegük van. Teljesen jogos, Hölgyeim! Szégyen, ami itt megy. És ha tudnátok, milyen összegekkel dobálóznak az MTVA- nál az adóforintjainkból...


malvinkicska 2018 máj. 17. - 09:36:05 Előzmény Máriácska 2.
(18/1547)
Nehéz segíteni mivel zárt csoportok vannak a linket kivinni tilos, azt hiszem a sorozat 6 részes lett , mert nem volt nézettsége volt valahol fordítva, de én mivel ilyen rövid nem kezdtem bele, A filmről nem sokat tudok , most nem érek rá de majd utána nézek és megírom, volt e fordítva, azoktól a színészektől semmit nem nézek, nekem sem tetszik minden a választék nagy.
malvinkicska 2018 máj. 17. - 07:32:06 Előzmény meggy100
(17/1547)
Azt jelenti. hogy ez most részemről Spoiler lesz, két család klánban élnek, és mghal az egyik nőnek a férje és a fiú testvérnek kell a szokás szerint elvenni, és ez történik, de a főszereplő Savas az-az Murat Yildirin nem őt szereti hanem másik nőt akitől már van egy kisfia is, és ezek körül folyik a téma sok egyebek mellet, drog bele szőve, remélem adtam egy kis ízelítőt.Mutattal film is van fordítva.A női főszereplő a Szerelem és Büntetésbe, Nurgül Yesilcay.
Máriácska 2. 2018 máj. 16. - 17:45:17
(16/1547)
Kedves Fórumozók!
Tudja-e valaki, hol lehetne megnézni a Mutluluk Zamani c. török filmet magyar, esetleg angol felirattal?
Sehol nem lelhető fel az interneten, még ahol írják, hogy ott van, ott is csak percekben található. A két főszereplő a Kiralik Ask-ban látott főszereplők, és külföldön a film nagy siker.
A Sevdam Alabora c. török sorozatot (2015) ha jól látom nem lehet magyar felirattal megtalálni az interneten, pedig ha a beírom a címét megjelenik, hogy hunsub, magyar felirattal, de semmi sincs.
Kár, hogy a Duna tv-nek nincs pénze ilyen híres, minden bizonnyal remek filmek, sorozatok megvásárlására, de az is lehet, hogy van rá pénzük, csak akinek a feladata lenne, az nem igazán szakértő a sorozatok témában.
3/10
meggy100 2018 máj. 15. - 17:53:42 3/10 Előzmény malvinkicska
(15/1547)
Köszi szépen a válaszod !!!
Én még nem láttam a téglát sem, azt is nagyon dicsérik és mivel érdekelnek a fiatalokkal kapcsolatos sorozatok, témák, így az Áradatra is gondoltam megnézni. Marian, szémszédom dicséri a Szerelem és büntetést is :) Szóval lesz miből választani :) Murat Yildrimmel láttam török filmet és az éjszaka királynője c. sorozatot is ! Jó szinész meg jóképű, de olyan sok jóképű szinész van a török sorozatokban :) Amugy mit jelent, hogy érdekes a Szerelem és büntetés ??
malvinkicska 2018 máj. 14. - 07:14:34 Előzmény meggy100
(14/1547)
Őszinte leszek én azt nem szerettem és nem néztem a török humor nem olyan jó , mint a Drámájuk abban nagyok, nekem ez a véleményem de akik szeretik azt is elfogadom mivel nem vagyunk egyformák.A Szerelem és Büntetés nagyon érdekes, és Murat Yildyrin a főszereplő ő egy csodálatos sok oldalú színész.A Felső Tízezer azt elfeledtem az nem is olyan hosszú és jó a téma 4 fiatal ragyogó színész, persze meg többen, de ők Isteniek abban is.A Zürös Víszonyok is vígjáték nem régen kezdték el fordítani az nagyon jónak ígérkezik. A F F SZ alap ötlete a Szépség és a szörnyeteg, ott Ibrahim Cellikol a főszereplő.
3/10
meggy100 2018 máj. 14. - 00:46:17 3/10 Előzmény malvinkicska
(13/1547)
Köszi az ajánlott sorozatokat !!! Egy 1 múlva lesz új laptopom és akkor neki állok online török sorozatokat nézni :) Nem is tudom melyikkel kezdjem, hisz annyi jó van ! Láttad a Kiralik As/ Kiadó szerelem / c. sorozatot ?? Vigjáték és a szomszédasszony végig nézte már magyar felirattal és nagyon dicsérte, hogy milyen jó vigjáték sorozat.....
malvinkicska 2018 máj. 13. - 17:13:57 Előzmény meggy100
(12/1547)
TV-t nem nagyon nézek,mert a színvonal a béka feneke alá süllyedt vagy még alább, általában a fordított Török sorozatokat, pl Cukur- Gödör,Ask ve Ceza Szerelem és büntetés, nagyon jó érdekes itt két klánról szól a történet.Medcezir-Áradat,Fekete-Fehér Szerelem, ezt a sorozat baráton,Asi,Fazilet asszony lányai,, aztán volt a Dolunay-Telihold, annak már vége le van fordítva.
3/10
meggy100 2018 máj. 13. - 01:46:51 3/10 Előzmény sorozatkedvelõ
(11/1547)
Ezt én is észrevettem.....lehet nem a film miatt ilyen, hanem eredetileg ilyen barnás-festékes a tenyere, ujjai.
3/10
meggy100 2018 máj. 13. - 01:45:21 3/10
(10/1547)
nem veszik meg, mert drága.
sorozatkedvelõ 2018 máj. 11. - 15:48:23
(9/1547)
A lányok anyjának mitől festékes a tenyere és az ujjai?
3/10
meggy100 2018 máj. 11. - 11:00:58 3/10 Előzmény malvinkicska
(8/1547)
Bocsi, miket nézel helyettük ?? Elárulnád ?? Én utálom a mexikói szappanoperákat, kiráz tőlük a hideg.....Nem akarok politizálni, de mióta a Fidesz nyert 8 éve és ővék a Duna tévé, Tv2 stb.....azóta ezeken az adókon alig vesznek új sorozatokat, csak ismételnek sokadszorra adják a Hegyi doktor újra rendelt és sorolhatnám tovább az állandóan ismételt sorozatokat Pl: REx felügyelő stb.......vagy a mexikói gyemge, gagyikkal töltik ki a műsoridőt pl : Mámoros szerelem a Dunán stb... Tv2-ön Álmodj velem.....mezeket messziről kerülőm !
Régebben vettek új sorozatokat még a szoci kormány idejébena világ összes tájáról és nem mexikóiak voltak főleg ::.vettek anno dél-koreai sorozatokat / palota ékköve, Sila királyság stb/, spanyol sorozatokat, japán sorozatot, ausztrál sorozatot is vettek és jók voltak !!
Most a nézők nem számitanak csak az olcsóság, minél olcsóbb legyen a többi nem számit nekik !! De a havi dijat a tévére persze minden hónapban beszedik !!! Pénzért cserébe csak ismétlések mennek meg mexikói olcsóságok !! Így lehet gazdagodni nekik a mi pénzünkből !