március 19. 08:03:12
március 19. 08:03:12
(570/570)
Sziasztok! Én is azért imádkoztam, hogy Arzu tűnjön már el a fenébe, de nem ez lesz, Isten tuja, mi lesz, bár elolvasom az előzetes ismertetőket, nem tudok dűlőre jutni. A szereplők felsorolásában Bahar úgy szerepel, mint Bahar Atahan German, tehát valamikor összekerül Atessel, de ez még a nagyon távoli jövő zenéje, hogy ebből az útvesztőből hogy jön ki Bahar győztesen, az titok, különben is, egyre halványabb, már ő is kezd idegesítő lenni az állandó zokogásával. Szörnyű, hogy ezt a bájos kis színésznőt állandóan csak kisírt arccal látjuk. Ennél még az ordítozó Efsun is karakteresebb.
március 18. 22:25:50
március 18. 22:25:50
(569/570)
*nagyon találó a megnevezés, amit kitalàltál* ezt akartam
írni!
március 18. 22:24:58
március 18. 22:24:58
(568/570)
szia! én mindig kitartóan írok és nagyon találó a megnevezés :) én szerintem sincs vagyis nem volt nagyon magánál a forgatókönyvíró :) lassan az alapsztorit teljesen elfelejtjük, már senkit sem érdekel, hogy Efsun elvette Bahar életét... Efsun mindenhol ott van, ahol nem is kellene!
Nem beszélve Kenanról... most megint teljesen màs írányt vett a történet...
március 18. 21:05:32
március 18. 21:05:32
(567/570)
A hozzászólások gyakoriságából ítélve másnak is nézhetetlen már ez a sorozat.
A címe is helytelen, szerintem az "Amikor a forgatókönyv írója elveszíti a fonalat" sokkal inkább illene erre a katyvaszra. :(
március 16. 08:57:44
március 16. 08:57:44
(566/570)
Sziasztok!

nos ez a temetés sem volt semmi... boldog-boldogtalan részvétet nyilvánított Arzunak és Atesnek...

Mehmet&Fülya:
„Umut Doruk Atahan“ :D

Arzu teljesen megkattant! ez a nö nagyon idegesítö, jó lenne, ha már öt is kiírnák a sorozatból.

Kenan is megjelent a temetésen, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne, hogy oda ment!
március 14. 14:55:53
március 14. 14:55:53
(565/570)
Sziasztok :D ez a tegnapi rész tényleg egy katasztrófa!!!!! ahogy írta @ninjango, az még rendben, hogy Atesttöl és Arzutól elbùcsùzott Doruk, de a többieket nem is ismerte... Baharral, Hasrettel, Nedimmel meg talán 1x találkozott Efsunnal....
Arzu miért nem ment be elbùcsùzni a gyerektöl?! miért csak Ates ment be...?
Jaaaaj és amikor Cevrije meg Muzzafer támogattàk Arzut.... nem is ismerik egymást!!!!! aztán Bahar „megmentette“ Arzut a nagy öngyilkossági kísérlet után és most a 4 nö ott van Ates házában... és Efsunt továbbra sem küldi el senki :D
Nagyon kíváncsi vagyok, hogy ez a Kenan mit fog tenni a nagy büntudatában?!
március 14. 07:58:07
március 14. 07:58:07
(564/570)
Hát a tegnapi aztán mindennek a teteje. A gyermek megjelenik Atesnek - ez még érthető, az apa fájdalmában képzelhet ilyesmit, de az összes többihez miért ment oda? Kenannak meg lelkiismeret-furdalása van? Akkor most lemond a tervéről, és nem akar részesedést szerezni a holdingban? Hogy miért nézzük annyian? mert más normális sorozat nincs. Mindig reménykedem, hogy majd valami normálisabb rész jön...
március 13. 22:27:58
március 13. 22:27:58
(563/570)
Fülyával kapcsolatban... nekem mániàm, hogy valami köze van Kenanhoz. pl amikor Kenan bement a villába, Mehmet szobájába, akkor Fülya meg sem kérdezte, hogy ez meg ki volt...stb...és az, hogy Fülyát ki ejtette teherbe?!? 20
év után?!? :D
március 13. 20:29:13
március 13. 20:29:13
(562/570)
sziasztok :) már alig várom, hogy lássam holnap a ma esti részt. kíváncsi vagyok hogy tényleg ennyire szörnyü volt????
Egyébként tényleg tele van hibával, amiket nap mint nap kielemzek itt... szinte mindennap felteszem magamnak a kérdést, hogy miért is nézem? :) de nekem azóta tetszik jobban, amióta felgyorsították az eseményeket... mert nekem pont az elsö 100 rész volt kínszenvedés ... :D de ízlések és pofonok :D
Az is egy érthetetlen dolog, hogy Efsun oda cipelte a fél nyomortelepet... de az meg aztán végképp érthetetlen, hogy Efsunnak mostmár mindenki megbocsátott?!? mindenhol ott van és ölelgeti Bahart...
szavazat: 6/10 március 13. 19:05:31
március 13. 19:05:31
(561/570)

Asszem, amíg Ismail nyomozó bent van a sorozatban, addig nézem, mert fajin srác :D, aztán kalap-kabát...

Tudja valaki, hogy az Ismail-t játszó színész (Cem Kilic) mely sorozatokban látható még?? Nagyon köszi, ha valaki megírja!!
szavazat: 6/10 március 13. 19:02:40
március 13. 19:02:40
(560/570)
Hát ez...!?? Mindjárt lehúzom a pontszámot, annyira c@r lett ez a sorozat. :( Szomorú vagyok!! Az első, nagyjából 100 rész fergetegesen jó volt. Alig vártam a másnapot, a következő részt! Most viszont már az agyamra megy az egész sztori, ahova kanyarították. Már-már gyerekesen nevetséges. Ettől még egy 5 évesnek is jobb a fantáziája. És ezért valaki pénzt kapott?!? Nem mellesleg, így aztán könnyű részeket és sorozatot csinálni, hogy egyetlen egy történés minden apró eseményét, szinte másodpercét lelassítanak, és így egyetlen esemény tart 10-20 percig, kitéve az aktuális rész majd felét! Felháborító! Lassan ott tartok, hogy nem fogom nézni, érdektelen és nézhetetlen lett, pedig anno imádtam, nem is kicsit! :(
Most pl. itt van Doruk halála. Meghatónak kellett volna lennie, én meg aztán extrán érzékeny vagyok, de nem hogy hidegen hagyott, már ki is akasztottak vele, hogy csak ebből állt szinte az egész mai rész. Baromi unalmas volt szerintem ennyire elnyújtva. Aztán ott az az érthetetlen, nevetséges adalék is, hogy megint ott csődül a kórházban az egész török társadalom :D. Azt se tudja egyik a másikról, ki kicsoda (pl. Muzahfernek, Ganimének mi köze Arzuhoz stb.), de ott vannak, mert nagysága Efsun óbégatott? Ugyan már!
Kezd tele lenni a hócipőm, komolyan... És tényleg nagyon szomorú vagyok, hatalmas csalódás lett a sorozat így! :( :( :(
március 12. 22:03:14
március 12. 22:03:14
(559/570)
sziasztok! a mai részt jól megcsinálták, érzelmileg felkavart...

de az érthetetlen számomra, hogy Efsun miért aggódott ennyire a gyerekért és miért cibálta oda a kórházba a szomszédságot...?!?

mint láthattuk Kenant is megviselte, ami Dorukkal történt. de miért is rabolta el?!? hiszen még csak meg sem zsarolta Atest... vagy Ö Atest is gyülöli....?!?

Hülya továbbra sem tud megszabadulni a 3-fös bünbandától... szerintem Efsun soha nem fog belemenni a válásba... az az Arda borzalmasan unalmas figura...
Már kíváncsi vagyok, hogy mikor kapják elö az ùjabb felvételt Ardáról :D
március 12. 15:26:13
március 12. 15:26:13
(558/570)
SZIA!

Hihetetlen, hogy már a 220. résznél járunk :)

A forgatókönyvíró mániàja az „ellopott élet“.
Most éppen Kenan mantrázza, hogy Mehmet ellopta az Ö életét...

ezek a nyomortelepi nök hogy összefogtak Hülya ellen :)
én mindig olyan jót röhögök rajtuk, hogy ezek mit képzelnek magukról :D Itt senki még csak el sem gondolkozik azon, hogy milyen házasságban él Efsun és Arda... mindenki asszisztál a hülyeséghez!!!!! és még Efsunt állítják be áldozatként, hogy öt is átverte Arda... :D

Igen érdekes, hogy Zeynepet és Cemalt sem nagyon mutatják, nekik is micsoda hàzassàguk van... :D Hanife addig idegesítette Ganimét, amíg az rosszul lett, de Muzzafer csodaszerétöl jobban lett.

Efsun nagyon aranyos, ahogy aggódik a gyerek miatt.
március 11. 22:27:05
március 11. 22:27:05
(557/570)
szia :) jaj ettöl a Fülyàtól idegbeteg leszek... annyira feleslegesen van a sorozatban!!!!
:)
március 11. 18:58:29
március 11. 18:58:29
(556/570)
Azt vettem észre,hogy itt csak két igazi szerelmi háromszög van,a többi négy és ötszög.
Az legrégebbi a Mehmet Emir,Hasret és Fülya háromszöge.Fülya Mehmetet szereti,Hasret Mehmetet és Mehmet pedig eleinte mind a kettőjüket,aztán a végén Hasretet. Komolyan,a törökök szeretik a bonyolult szerelmi történeteket.
március 09. 10:10:00
március 09. 10:10:00
(555/570)
szia :D

a tegnapi rész nagyon jó volt! Szultán-Ganime-Zeynep szálat ùgy hùzzák, mint a rétes tésztàt...

De amikor Efsun megjelent a busznyi emberrel, könnyes lett a szemem!

Végre fény derült Doruk eltünésének részleteire... ùgy látom Kenan is lelkileg sérült és öt is Edibe tette tönkre, mint anno Ates családját...

Emlékszel, hogy mielött kiderült Fülya terhessége, elötte eltünt pár napra illetve válni akart Hasret miatt, aztán hirtelen felbukkant... Most arra gondolok, hogy lehet, hogy öt is Kenan irányítja és a gyerek is Kenané :) de ezt csak én gondolom, nem olvastam sehol :)

Már alig várom a hétföi részt!
március 09. 09:35:44
március 09. 09:35:44
(554/570)
Szia :) tényleg :) amikor Efsun megjelent a busszal meg az egész nyomorteleppel, akkor komolyan mondom, hogy könnyes lett a szemem! Ez a színésznö, aki Efsunt alakítja valami fantasztikus, ahogy ezt a lelki zavarodott nöt megformálja! iszonyat, amikor affektál és imádom, amikor elötörnek belöle az érzelmek!!! Még Arda és Müge is mentek keresni! És ahogy Bahart támogatta...
március 08. 19:15:19
március 08. 19:15:19
(553/570)
A mai rész nagyon jó volt.
Efsun hogy össze szedte a fél gelinciket!
március 08. 14:50:26
március 08. 14:50:26
(552/570)
Imàdom, ahogy Efsun affektál :)
Hülya itt ünnepli a gyözelmét Efsun és Szultán felett, közben Arda most is csak bambán néz ki a fejéböl... de elöbb nem kellene elvàlnia Efsunnak Ardától?!?
...ennek a szegény fiùnak nagyon szánalmas szerepet írtak!
Szóval Kenan bosszùt akar állni az Atahánokon... és eddig hol bùjkált?!?
március 07. 15:55:10
március 07. 15:55:10
(551/570)
Szia!
Kenan honnan ismeri Atest?! vagy Ö mindenkit ismer és figyelte a családot 20 éve?
Láttad Fülya ostoba fejét?!? szerintem Ö kapcsolatban állt Kenannal...
Hasret meg el akar menni... jaj édes istenem...
Bolond Arzu összeesett mert kicsit sokat ivott... ez a kisgyerek tényleg hasonlít egy kicsit Atesre... na szegényke elindult otthonról egyedül! bamba Arzu keresheti!
Mindig rácsodálkozom, hogy egy ideje milyen gyorsan történnek itt az események.